Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość lanonna
witam wszystkie panie Paniusia 1 podpowiedz co zabrać ze sobą do szpitala a co według ciebie było zbyteczne bo nie chciałabym zabierać pół domu ze sobą z góry dziękuję. Powiedz jakie badania robili ci jeszcze w szpitalu? Mam jeszcze pytania odnośnie zdjęcia kręgosłupa ma być cały czy może być tylko odcinek piersiowy kręgosłupa i co miałyście w opisie jeśli możecie napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO LANONNA :) Ja brałam środki czystości, recznik, chusteczki mokre, sztućce, jakieś dobre książki, ja miałam MP3 i stoper do uszu, bo jak jakaś z sasiadek chrapie to tragedia hahah, kapcie, dwie koszulki zapinane od dołu do góry, skarpety jak marzniesz w nogi ( hi) dokumenty, herbatę dobrą, kawę, jakiś dżem ( nie wiem idziesz na NFZ czy prawatnie ? ), a ja nie miałam żadnego zdjęcia kręgosłupa tylko USG i Mammografię i nic więcej, na miejscu robią ci EKG i wszystkie badania krwi, potem przeprowzdają wstepny wywiad i wywiad z anestezjologiem i tyle pozdrawiam jakies pytanka piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moniooo
zle mnie zrozumialas, to byla wypowiedz skierowana do Gaby, ktora napisala, ze mozna kupic kolorowe staniki jak sie poszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImbirrrR
czesc Moniooo, ja mam do Ciebie takie pytanie (zreszta nie tylko do Ciebie, inne osoby takze moga sie wypowiedziec :D ) Otoz: do jakiego rozmiaru zmniejszasz ? Albo o ile procent ? Czytalam w internecie, ze max. mozna o 50% , ale nie wiem, na ile to prawda no i ile procent wchodzi na rozmiar-czy ktos sie orientuje ?Jak bylam na prywatnej konsultacji po prostu sobie obrysowalam, ile bym chciala, zeby mi wycieli xD ale jak bym miala pojsc na komisje w szpitalu, to przeciez nie bede sie wyglupiac... a nie wiem, co mam powiedziec, jak sie mnie zapytaja: jakie sa pani oczekiwania ? 300 ml ? 75 B ? 80 B ? to wszystko jest takie niewymierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka.ma
Mój post był z trosce o Wasze zdrowie;) Wychodzę z założenia, że skoro Bóg mnie taką stworzył, to udźwignę to co mam;) Nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu, jakbym mogła to zaprojektowałabym się na nowo, zrobiłabym sobie cały szereg operacji. Tylko, że się boję. Jednak zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Każda operacja niesie za sobą jakieś ryzyko, jak nie teraz, to później. Czasami warto się nad czymś głęboko zastanowić, przemyśleć, może zaakceptować? Wszystko to kwestia psychiki. Zmniejszysz biust, znajdziesz za duży nos. Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że pod żadnym pozorem kompleksów nie można "leczyć" operacjami. Pozdrawiam, udanych zabiegów i dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
ImbirrrR mi marzy sie duża miseczka C małe D (obecnie mam 70H) ale właśnie tez nie wiem jak to wyjaśnić lekarzowi i postanowiłam poszukac jakiś zdjęć na neci i pokazać mu jak bym chciała wyglądać, w prywatynych klinikach lekarze mają zdjęcia piersi które zoperowali, nie wiem czy na NFZ też mają, i może poprosze zeby mi pokazał i w ten sposób wytłumacze mu czego oczekuje. Może wiecej by mogły nam powiedziec dziewczyny które są po zabiegu, jak wytłumaczyłyście lekarzowi jaki rozmiar chcecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
ka.ma sądzisz że nasze decyzje nie są przemyślane, nie ma tu dziewczyny która dobrze by się nad tym nie zastanowiła lub podjęła decyzje w 5 minut, u mnie trwało to ponad 2 lata, równiez bałam sie bólu ale wole pocierpieć przez tydzień a nawet miesiąc niz cierpieć przez całe życie, robiąc tą operacje chce własnie zadbać o swoje zdrowie bo moje skrzywienie kręgosłupa jest już dosyć poważne i prawdopodobnie tylko kolejna operacja mogłaby mi go wyprostować ale tego typu zabiegowi nigdy sie nie poddam bo jest zbyt poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
do Paniusia 1 nie wiem czy wypada ale czy mogła bys mi przesłąć na prywatnego maile zdjecia przed i po operacji za tydzień mam wizyte w sprawie operacji jestem zdecydowana na 100% ale jestem ciekawa wyników twojej operacji. Z jednej strony to Ci zazdroszcze ze jesteś juz po :) gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam :) Ja miałam robione cycki na NFZ miałam 70H - w porywach 75GG, w tej chwili mam małe 75C- cycuchy są super, nic nie musiałam mówić doktorkowi, oni biust dopasowuje do sylwetki, robią takie zgrabniutkie :), ja wcześniej mówiłam że chciałabym C i dr powiedział, że przy moich wąskich plecach bedzie C hahahah a co do FOTKI to napiszcie mi emaile wyślę zainteresowanym :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monioo- jak ten czas leci,jeszcze tylko niecałe 2 tygodnie i będziesz się cieszyć nowymi cycuszkami :) będę mocno trzymać kciuki, na pewno wszystko będzie ok. Co do rozmiaru to ja zmniejszałam z 75 J na 75 D , sama wachałam się pomiędzy C a D , ale ostatecznie wybrał lekarz. dopasował idealnie, piersi są proporcjonalne i dobrane do sylwetki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej paniusia1 :) Podaję maila:D klementynka26@interia.pl Wiecie co, przeraża mnie ten długi pobyt w szpitalu. Kurcze jak to jest że w prywatnej klinice leżysz 2 dni a w szpitalu tydzień. Przecież zabieg jest taki sam. Przecież to można się za nudzić w szpitalu. Paniusia a normalnie mogli cię tam odwiedzać? bo ja tak długiej rozłąki z dzieckiem nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KLEMENTYKA Kochaniutka nie tydzień tylko koło 2 tyg, a odwiedziny od 9 rano do 21 codziennie, nie ma specjalnych dni ani godzin wizyt, wytrzymasz rozłakę, mi się tez wydawało to czymś nie do pomyślenia, ale nie masz głowy parę dni po zabiegu o tym myśleć, poza tym komórki są - możesz cały czas dzwonić :), weź dobrą książkę, ja przeczytałam wvtym czasie 4 haha :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Paniusia 1 podaje swojego maile: rupert44@wp.pl Cieszę sie, że inne sa juz po i są zadowolone :) Ja myslałam o operacji od kilku lat ale albo sie bałam albo nie miałam kasy teraz sie zdecydowałam kasa sie znalazła i w piatek jade na konsultacje do dr Jarlińskiego. Paniusia ! a ty u kogo i gdzie sobie robiłaś operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Paniusia1 podaje emaila monika.kobylecka@wp.pl monalicious nie dziękuje za trzymanie kciuków i mam ogromną nadzieje że wszystko będzie ok, ja chyba zdecyduje się na duże C ale zobacze co powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
Paniusia 1 - o ja też bardzo poproszę - wch75@poczta.onet.pl A mam pytanie - czy któraś z Was operowała się w Gdańsku w klinice chirurgii plastycznej przy Akademii Medycznej na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
hej! No to fajnie z H do C to jakby ... kurcze !!! 5 rozmiarow ?! WOW :-) ja mam troche mniejszy biust i marzy mi sie male B :-) Co do pobytu w spzitalu-tez nie rozumiem, dlaczego tak dlugo. To znaczy domyslam sie, ze po prostu fundusz placi wiec oplaca im sie przetrzymac pacjenta jak najdluzej. Ja sie obawiam wlasnie, poniewaz pracuje na uczelni i na pewno nie moge studentow zostawic na 2 tygodnie... chyba sie wypisze na wlasne zyczenie jakby co. Moja mama kiedys byla operowana prywatnie na woreczek i po laparoskopii nastepnego dnia tez ja "wyrzucili" ze szpitala, wiec to chyba o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ka.ma
przepraszam, ale wydaje mi sie to troche naiwne, co piszesz. Zmniejsze biust to znajde nos- tak piszesz, jakbysmy sobie zmniejszaly tu biust z rozmiaru B do A. Ja bym w sobie nic nie zmienila poza biustem, rezsta mojego ciala jest ok i nie mam z nia problemow, wiec taka troska na zasadzie zniechcecania i straszenia naprawde nie jest mi potrzebna i chyba nikomu tutaj... rownie dobrz ktoras z nas moglaby Ciebie namawiac na operacje. My mamy swoje zdanie, Ty swoje, ale to nie znaczy, ze ktos ma absolutna racje, a kogos trzeba do czegos przekonywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
paniusia1 dzięki za zdjęcie fajny masz biuścik :D:D:D:D ale ci powiem że myslałam ze C jest troche mniejsze napisała do mnie na emaila dziewczyna żebym przesłała jej twoje zdjęcie, oczywiście tego nie zrobiłam, i prosiła zeby się do niej nie zwracać na forum i wydało mi sie to troche podejrzane no i musiałam wam o tym napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam serdecznie zdjęcie jst zrobione z bliska więc może się wydawać, że są olbrzymie hahah, ale są małe, bardzo proszę Was forumowiczki o nie przesyłanie moich zdjęć bez porozumienia się ze mną komuś innemu - ja nie wyrażam na to zgody, dzieki monioooo, że piszesz o czymś takim , bo nie wiadomo jakie są zamiary takich osób pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO IMBIRRRRR :) Tu nie chodzi o płatności z NFZ tylko o wyciąganie redonów, które następuje w 6 dobę po zabiegu, o usuniecie pierwszych szwów które są w 9-10 dobę po zabiegu ( z brodawki ), a potem po 2 tyg reszta szwów - jak się ładnie goi, chodzi szczególnie o troskę o pacjenta i jego dobre samopoczucie - kiedy widzi jak wszystko fajnie się goi, jak są lekarze zadowoleni z własnej pracy, jak pacjent jest szczęśliwy, że wzsystko idzie po jego myśli, kontrola jest niezbędna do prawidłowego leczenia, codziennie zmieniane są opatrunki, codziennie lekarz przychodzi to ogladać tu oooo to chodzi :) pozdtrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breszka8
czy należy przed operacją podpisac jakąś umowę z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breszka8
Bardzo proszę o odpowiedź te dziewczyny, które miały już operację zmniejszania piersi(prywatnie), czy należy przed operacją podpisać z lekarzem operującym jakąś umowę? Dla mnie 9000 tys. to ogromna kwota ale juz sie zdecydowałam i jutro mam operację. Na konsultacji byłam 2 tyg. temu, trwała ona godzinę, lekarz odpowiedział szczerze na wszystkie moje pyt. i powiedział,że koszty leczenia, leki, opatrunki, gdyby coś było nie tak czyli jakaś poprawka ale mam nadzieje , że nie będzie to też jes wliczone w koszt ale rozmowa rozmową a potwierdzenie tych słów?? Bardzo proszę o odpowiedź!11 Aha jestem na tym forum pierwszy raz tzn. wypowiadam sie pierwszy raz , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
do breszki8: u jakiego lekarza sie operujesz, ze masz taki szybki termin ? we Wroclawiu ? Z tego, co wiem przed kazda operacja sie podpisuje taki dokument, ze w razie czego ;p nie roscisz sobie prawa do zazalen. W kazdym razie moja mama podpisywala, chcoiaz NIE BYLA to operacja plastyczna, wiec wydaje mi sie, ze to standard. Co do opieki lekarskiej, to wiadomo, ze lepiej polezec kilka dni, ale 2 tygodnie to naprawde wydaje mi sie, ze to przesada, zwlaszcza, ze jednak jak sie operuje ktos prywatnie, to wywalaja go po max 2 dniach i tez jakos sobie... radzi :] Moniooo: C to na pewno nie jest MALY biust :-), moze sobie wyrobilas takie zdanie ogladajac bielizne w HM lub tego typu sklepach, bo one strasznie zanizaja, tzn zawyzaja :D to co odpowiada rozmiarowi B to u nich jest C wlasnie, C to D a... wyzszej numeracji juz nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka.ma
Początkowe posty odbierałam na zasadzie ingerowania, bardzo poważnie, w swoje zdrowie, by móc kupić kolorowy stanik... Poza tym, może to mój uraz z dzieciństwa. Mama miała taką operację. Pamiętam jak fatalnie sie po tym czuła. Byłam małą dziewczynką i bardzo się o nią bałam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Imbirrr masz chyba racje że to przez te wszystkie małe staniki w sklepach i tak sądze że zdecyduje sie na C mam jeszcze kilka dni aby podjąć ostateczna decyzje ka.ma zapewniam cię ża każda z nas ingeruje w swoje zdrowie by poczuć sie lepiej i zaakceptować swój wygląd, przykro mi że jako mała dziewczynka tak bardzo bałaś sie o mame, ale każda inna operacja (nie plastyczna) wiąże się z bólem po zabiegu a niektórym musimy sie poddawać by zadbać o swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirrr
nie wiem, co Ci napisac Ka.ma. wydaje mi sie, ze przeczytalas kawalek czyjegos postu o staniku i bardzo powaznie to potraktowalas (zbyt powaznie). Bo wedlug tego, co piszesz, to moglabym napsiac, ze zdecyduje sie na zabieg wydluzania nog, bo wszystkie spodnie sa dlugie i musze je skracac :/ To nie jest moje widzi mi sie i nie wybieram sie na korekcje biustu, bo rzucalam kostka i wypadlo akurat przypadkiem na biust. To jest naprawde moj problem, z ktorym zle sie czuje i nic go nie zmieni oprocz operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breszka8
Do imbirr: dzięki za informację i rzeczywiście przed operacją podpisuje się zgodę na zabieg. A operację będę miała w szpitalu w Opolu i operuje mnie dr Czopkiewicz( też z Opola), operacja miała kosztować 10000 zł. ale jest 9000 zł. Też długo zastanawiałam się nad wyborem chirurga najpierw myślałam, że może Wrocław? Ale logicznie rzecz biorąc po co mam jeździć gdzieś skoro na miejcu jest chirurg i to dobry? Co do szybkości zabiegu to nie wiem czy to szybko ale sądząc i czytając opinie z tutejszego forum to tak, czytam i dziwię się, że niektóre osoby a nawet większość czeka na operację miesiąc, dwa a nawet dłużej??? Też miałam mieć najpierw termin na 28 sierpnia, ale powiedziałam, że bardzo mo zależy wcześniej ponieważ mam urlop, który chcę wykorzystać na rekonwalescencję bo od 1. 09 wracam do pracy.Doktor Czopkiewicz powiedział jeszcze, że jeżeli będę potrzebowała więcej czasu na leczenie to on daje mi zwolnienie lekarskie:) Jeżeli któraś chce więcej informacji n.t. tego lekarza to zapraszam na stronę www.chirplast.pl. jest on rzeczowy i konkretny. Ja z zamiarem operacji zmniejszenia piersi nosiłam się naprawdę długo, bo z jednej strony to dosyć poważny zabieg a zdrugiej wiadomo- koszty. Ale to nie mój kaprys tylko moje zdrowie. I naprawdę wolę iść prywatnie niż ośmieszać sie przed komisjami i jeszcze czekać nie wiadomo ile? Wiem jak to jest z własnego doświadczenia poniewaz miałam 3 operacje nogi i wiem ile trudów i upokorzeń musiała znieść moja mama i ile się ze mną najeździła. Oczywiście nie chcę nikogo obrazić komu się udało dostać refundację z NFZ. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny po i czekające na operację:) a jutro moja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
breszka8 trzymamy za ciebie kciuki i jak dojdziesz do siebie daj nam znać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×