Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość jak myslicie warto robic zabie
g podniesienia piersi w wieku 20 lat? piersi są duże, przez co są obwisłe, schudłam 15 kg, teraz ważę 50kg, wzrost 170cm, wszystko super, tylko te piersi. i czy ten zabieg można powtórzyć za np. 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiczetu
do..jak myslicie warto robic zabieg! Wydaje mi sie,ze bylabym ostatnia kretynka gdybym namawiala kogos na zabieg,kto pyta na forum czy warto. Dziewczyny spieraja sie przed i po operacji,opisuja swoje problemy z duzym biustem.Nie spotkalam sie z osoba ,ktora na forum pyta czy ma robic sobie cycki.To tak jak z tatoo,pytasz to sobie nie rob!!!! Jestes pewna i zdeterminowana to zrobisz wszystko aby je zmniejszyc. Czego sie spodziewadz? wspolczucia? Bo taka moda ,taki duzy biust i schudla do 50kg przy wzroscie 170? to jest zaawansowana anoreksja,jesli moze byc bardziej lub mniej -zaawansowana;) 50kg przy 160 to jest prawie oki a ... Generalnie wzburza mnie robienie sobie jaj z czegos co dla innych jest wazne.Jesli stac Cie w wieku 20lat wydac 12tys,tyle na ile czasem ludzie bior kredyt to jasne... zmniejsz sobie biust ,potem nos,uszy i zawsze pytaj na forum jak myslicie,czy warto? Sorry ale wiekszego kretynizmu dawno nie slyszalam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
do kaiczetu, mysle, ze dokladnych informacji na temat potrzebnych badan moze udzielic tylko lekarz ktory Cie bedzie operowal :) Ciekawe co u naszej kolezanki z Krakowa, juz prawie tydzien, jak jest po operacji, jezeli sie znowu nie spoznila:( Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
Kamapka, odezwij sie, opowiedz jak sie czujesz i wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamapka, daj znać co u ciebie? Ja tu paznokcie obgryzam z niecierpliwości. Powinni cię dziś wypuścić ze szpitala. Czekamy na relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
hej własanie orzyjechałam dod domu nie mam siły dzis opisywac wiec narazie tyle zyje mam sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapko,witamy w domu;) Czekam na relacje;) i ja cigle prosze o zdjcie jak wydobrzejesz;) No chyba ,ze jakas inna odwazna pani pokaze si po operacji;) Ja juz mam cala sesje z moim jeszcze "starym " sbiustem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie warto robic zabie
do kaiczetu nie spodziewałam się takiego tonu. strasznie się zdenerwowałaś, nie chciałam w nikim wywołac takiej reakcji. może zle sformułowałam pytanie. chodziło mi bardziej o to czy można zrobic zabieg w mlodym wieku:) zwyczajnie zastanawiam się czy ten zabieg można powtórzyc za np. 20 lat, czy cięcia są robione w tych samych miejscach i czy wszystko się ponownie dobrze zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
a wiec tak... Na drugi dzien po przyjeciu w zpitalu juz o 8 rano byłam na stole... narkoza ok_ wrecz całkiem przyjemny sen... :) wybudzanie tez ok... żadnych wymiotów ale tez żadnego jedzienia i picia od 12 w nocy poprzedniego dnia do nastepnego ranka, kiedy to juz wstałam i zjadłam sniadank... ból- znikomy przeciwbólowe miałam tylko przez 4 dni... tesknota za domem straszna... dreny wcale tak nie przeszkadzaja w moim wypadku wyciagniete w 6 dobie- i tu odczówalny ból. wyglad..... Narazie dziewczyny taki, ze.... hmmmm od góry ok , brodawki po przeszczepie jak "ususzone " truskawki ale dół wow... robi wrazenie nawet na kims kto planował zostac lekarzem sądowym.... bo wsumie to tak mi sie to kjarzy.... Takze mysle o szybkim gojeniu.... a tym którym bym pokazała zdjecia tydzien po zabiegu mogłabym pokrzyzowac plany....bo Franky wymięka.... sorry za błedy ale same wiecie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamietu
do...warto robic zabieg...# nie badz smieszna,idz na konsultacje a nie zawracasz glowe pierdolami.Ludzie czekaja na operacje a nie gdybaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
jak już wczesniej pisałam ...w krakowie operował mnie dr R.Małek, którego serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamapka, cieszę się, że juz jesteś w domku i wszystko jest ok. Mam chyba ze sto pytań. Jaką metodą miałaś robiony zabieg, na szypule czy wolny przeszczep? Dużo mniejsze są piersi? Miałaś ze sobą stanik, potrzebny jest do szpitala? Czy pidżama musi być rozpinana? Mogłaś sobie pogadać z doktorkiem i coś ustalić? Ja boję się, że jak na nfz to mnie pokroją jak chcą. Jak opieka w szpitalu? Oj chyba na pierwszą turę pytań wystarczy. J Jesteś bezcennym źródłem informacji. Ale Zazdroszczę, że jesteś już po...., ale ja jestem cierpliwa i też poczekam na swoją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapko,tylko pozazdroscic;) Bliznami si nie przejmuj,wazne ,ze marzenie spelnione;) Ja tak do tego podchodz;) Cos kosztem czegos ale wierzze szybko sie wszystko zagoi.Wlasciwie to nie blizny tylko ranki pooperacyjne;) Glowa do gory;) szybkiego gojenia zycze a za 2mc nie bdziesz wogole pamietala o franku,zobaczysz;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaaarna
Cześć dziewczyny ;) Mam 20 lat, rozmiar 70H. Chciałabym zmniejszyć piersi i póki co mam strasznie pod górę. Udałam się do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do poradni, ten z miną jakbym nie wiadomo co wymyśliła szybko wypisał mi skierowanie. Ok. Wczoraj byłam na konsultacji w Katowicach u przemiłej pani dr, która niestety powiedziała mi że nie jest to zabieg refundowany przez NFZ, a przynajmniej w jej karierze zabiegi refundowane wykonywali może 2- 3 razy przy piersiach do pępka, ponadto aby zrefundować taki zabieg musiałabym wystąpić z wnioskiem do NFZ na własną rękę co i tak mam ponoć raczej marne szanse powodzenia. Dowiedziałam się że prywatnie można wykonać zabieg w Sosnowcu za ok. 10tys zł. Teraz moje pytanie: czy mam ponownie wybrać się do innego chirurga z nadzieją że skieruje mnie na operację? Czy liczyc sie z koniecznością kredytu na zabieg? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczetu
jakies mam takie dziwne przeczucie,ze czarna i jak myslicie warto robic zabie to jedna i ta sama osoba. Matko ... Faktycznie to pytanie czy isc do lekarza czy nie wymaga konsultacji na forum,brawo;o))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RICCI
Witam, czy mógłby mi pomóc potrzebuje numer telefonu do szpitala kolejowego al. wiśniowa we Wrocławiu. Znalazłem kilka ale żaden nie działa . Z góry serdecznie dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, podzwoń, w którym ze szpitali najbliżej ciebie wykonuj ą taki zabieg w ramach nfz. Doktorka głupoty ci opowiada, nie trzeba wystepować do zadnego nfz. Poczytaj sobie wcześniejsze posty to wszystkiego się dowiesz, nie będziemy kolejny raz wałkować tego tematu. Już wszystko na tym forum zostało wyjaśnione i napisane ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biaziczka,napisz prosz co u Ciebie? Jak sie czujesz,jak goi si cialko.Mozesz juz swobodnie poruszac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatgo Wszystko w najlepszym porządku, swobodnie poruszać się to mogłam już tydzień po operacji, kiedy to prowadziłam już samochód. Wtedy jeszcze przy skrętach kierownicą odczuwałam lekki ból, ale teraz to w ogóle już zapomiałam o tym, ze miałam zabieg. Szwy się wchłonęły, teraz smaruję blizny żelem (niestety drogi). Blizny są czerwone, ale już widzę że zaczynają pwoli blednąć, te wokół sutka komponują się powoli ze skórą i sa coraz mniej widoczne. Oczywiście noszę stanik chirurgiczny i śpię na plecach, ale zupełnie to nie przeszkadza. Oby tak dalej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaaarna
Kamiczetu, ja nie zapytaałam czy warto iść w ogóle po poradę, tylko czy warto iść do innego chirurga skoro jeden dał mi do zrozumienia żebym zbierała kasę bo nic nie wskóram w nfz. Czytałam trochę poprzednich postów, ale w tych nowszych nie widziałam żebyście pisały o kilkakrotnym chodzeniu po lekarzach którzy stwierdzą że nadajecie się do operacji, raczej chodziło o konsultacje z innymi specjalistami, prawda? Ewunia33 dzięki, nie bd więcej spamować. Zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
haha sporo pytań ale postaram sie odpowiedziec oczywiscie wszystko z lekarzem ustaliłam rozmniar(o połowe mniejszy czyli miedzy C a D 75 )kształt, technikę(wolny przeszczep) piżama nie musi bys rozpinana ale ja wziełam po prosty dwuczesciowe + szlafrok, ze dwa staniczki by ci sie sprzydały, a opieka w szpitalu 1 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
czy aby zadac pytanie na tej stronie , potrzebna jest zgoda na jego zadanie????? czarna, moze najpierw sprawisz sobie 20 cm wezszy pod biustem stanik??? haha - przepraszam za ironie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamapka dzięki za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze dlaczego wolny przeszczep, to podobno bardziej ryzykowna metoda, choć podobno lepiej daje się wymodelować piersi. Staniczki takie sportowe sobie przygotować? ale jaki rozmiar.... to jest pytanie - czy pod biustem takie jak noszę normalnie czy luźniejsze - może jakaś opuchlizna czy coś tam...? No i jakie wrażenia? Jak psychika? No i najważniejsze jak tam się goi? Kiedy kazali ci przyjechać na szwy i jakąś kontrolę, czy w razie czego możesz tam do doktorka zadzwonić i się skonsultować, czy zostawiają juz tak pacjenta na pastwę losu jak by cos sie działo? No dobra, chyba dość jak na druga turę pytań... będzie trzecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanaka,im wiecej piszesz tym ja mam wiecej pytan;) haha mam nadzieje,ze po mojej operacji tez komus pomog i bede odp. albo nie,bo juz wszystko poweicie;) hahah zartowalam:) Kanapko i inne babeczki po operacji... kochane a gdzie wy takie staniki kupujesz? to taki normalny? taki na grubych ramiaczkach jak koszulka? http://cokupic.pl/produkt/Biustonosz-sportowy-2-szt-w-opak-mis-D No wlasnie a jak dobrac rozmair:) Kochana kanapko,powiedz mi prosze w pierwszej lub moze 2 dobie czy sama sie mylas? zastanawiam sie czy dam rade... o matko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
wolny przeszczep dlatego ze ja własnie słyszałam ze lepiej sie goi i przede wszystkim kształt jest duzo ładniejszy ale..... jezeli zalezy ci aby karmic w przyszłosci to ta metoda jest wykluczona. rozmiar stanika taki +- rozmiar który chcesz osiagnac obwód taki jak zawsze nosiłas... nawet z patrunkiem zmiescisz sie... sportowy ale scisliwy a nie te bawełniane ala koszulki, wazne zapinany z tyłu najlepiej wyzszy z przodu tzn bez ekoltu. wychodzac ze szpitala we wtorek rano na kontroli byłam w czwartek-wszystko ok goi sie ładnie, a za tydzien w czwartek mam miec sciagane szwy... wyglada to juz coraz lepiej, wiadomo ze kształtem sie troszke różnia jedna od drugiej ale to opuchlizna....pychika wysmienicie!!! dzis kupiłas sobie jeansowa sukienkę zaczynajaca sie od lini bustu i jest na mnie dobra!!! tak dawno nie było tego uczucia... polecam :) w razie czego mam nr do mojego chirurga tzn dr który mnie operował i przypuszczam ze jakbym zadzwoniła to poradzi co zrobic... Agatgo Co do bólu po operacji to sie mile zaskoczysz... jedyny odczuwalny dyskomfort to spanie na plecach jesli nie jestes przyzwyczajona... bolace piersi?? nie znam tego uczucia hahaha no chyba ze sie troszke przeforsujesz... chyba w 3 dobe umyłam sama włosy bo tak to juz w czwartek rano brałam prysznik wiadomo klatki piersiowej nie mozna moczyc warto do szpitala zabrac husteczki "mokre" co do biustonoszy ja miałam swoje z dawnych dobrych lat... scisliwy nike i jakis inny firmy nie pamietam... dobre staniki maja z firmy "shock "cos takiego powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja podpowiem, że takich dobrych staników sportowych na "po" warto szukać na ebay.co.uk (szukając wg rozmiarówi brytyjskiej(, zwłaszcza Shock Absorbery można nieraz tanio upolować :) Pure Lime ponoć niezla marka, ale ta cena! (to już taki Royce ze sklepu, bez zniżki, z przesyłką z UK, będzie tańszy ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×