Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

dziewczyny a czy ja juz pisalam ,ze przy wzroscie 162 ,waga 53-55max mam rozmiar 30GG? Wczoraj przy szukaniu sportowych stanikow dowiedzialam sie ,ze to polskie 60 i,zalamalam sie... Czemu mam tak ogromne piersi? Pamietam jak inne dziewczyny chodzily w bluzeczkach a ja wstydzac sie takich cycow w luznych bluzach w najwieksze upaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatgo doskonale Cie rozumiem...upal,gorac...nie mowiac o tym ze kuoic stroj kapielowy ktory to wszystko utrzyma graniczy z cuedm, a jak juz cos znajdziesz to musisz zaplacic majatek, zbieralam na ten zabieg 2 lata, nie tylko pieniadze ale i odwage na dzien dzisiejszy zostalo mi dwa tygodnie ..nie cale bo za dwa tygodnie mam nadzieje bede juz w domu cala zdrowa i szczesliwa..i lzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatgo, 30GG to polskie 65L - duże, ale żeby ogromne? :) I to nie wina wielkości biustu, że w upały chodziłaś w bluzach, a Twojego postrzegania ciała :) Znam dziewczyny o idealnej wg mnie figurze, które mają masakryczne kompleksy bez żadnych ku temu podstaw.... A w sportowych stanikach to raczej 32FF powinnaś szukać bo one są generalnie ściśliwe. Asiena, wybór strojów kąpielowych już jest podobny jak staników (bikini, jednoczęściowe i tankini do ang. miseczki K), a cenowo wcale nie zabijają biorąc pod uwagę jakość i rozmiarówkę (zwłaszcza w porównaniu z operacją ;) ) Tak czy inaczej, mam nadzieję, że Twoja operacja będzie bez problemów, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best _bra jesli dla Ciebie Tankini panache zakupione za 300 + 180 za majtki do tego to nie duzo to zazdroszcze gdybys doczytala to co napislam widzialabys ze 2 lata zbieralam! wolalabym zebys nie odpowiadala dziwnymi komentarzami na posty Jesli Ci dobrze z takim ogromnym biustem to ok - mnie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Asienią79! Best_bra jeśli chcesz doradzać proszę bardzo,ale nic na siłę. Uwierz, że nie ma nic miłego w tym, jak się chodzi na basen w super wielkim kostiumie, a wszyscy się na ciebie patrzą jak na ufo. Nie mówiąc o kupnie sukienki wieczorowej czy jakiejkolwiek sukienki... Zresztą chyba każda z posiadaczek bardzo dużego biustu miałaby ochotę normalnie pójść do sklepu i poprosić o DOBRY stanik dla siebie w PRZYSTĘPNEJ cenie, a nie po 150-200zł. ja mam jeszcze 3 dni do operacji...już się nie mogę doczekać, choć tak jak asienia79 też miałam obawy i problemy z finansami, ale myślę że warto. nie warto marnować zdrowia fizycznego i psychicznego, nawet kosztem dużego wydatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emyla a powiedz gdzie sie bedziesz operowac? bede trzymac kciuki i czekac na relacje powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emyla, to ja Cię proszę o to samo: o dobry stanik w przystępnej cenie na moje 32DD/70E, i żebym mogła pójść normalnie do byle sklepu i poprosić :P Też mi zostaje Internet (albo sklepy ze Stanikowej Mapy) i ceny od 100 zł mniej więcej (aukcji nie liczę), bo akurat problem z kupieniem dobrze skonstruowanych biustonoszy jest obecnie taki sam niezależnie od wielkości piersi, zobaczcie sobie na Balkonetce co noszą dziewczyny małobiuściaste (jakoś nie ma tam morza Triumphów, Konradów, Atlanticów i co tam jeszcze w przeciętnej mieścinie mają) i jakie mają kłopoty z doborem. Ani biuściasta, ani małobiuściasta nie może wejść do pierwszego lepszego bieliźniaka i się obkupić za grosze, bo co z tego, że ja może i dostanę te parę staników 70E do przymiarki, skoro będą to szmatki z rozciągliwymi obwodami, koszmarną konstrukcją, toną gąbki (bo na mały biust to przecież koniecznie "puszap, psze pani"), robiące z biustu „kacze dzioby itd. itp.? Naprawdę, jeśli się łudzicie, że po operacji będziecie się pławić w stanikach w pierwszym lepszym sklepie to nastawcie się na duże rozczarowanie wybór na pewno będzie większy, ale dalej tylko w wybranych miejscach i z firm w podobnym przedziale cenowym, taka jest prawda i taka jest ciągle bieliźniana rzeczywistość. A 480 zł za komplet tankini Panache to mocno przepłacone IMHO (gdzie takie ceny?? Zajrzałam do paru sklepów, ceny sprzed obniżek to ok. 200 zł za górę i 70-80 zł za dół), nawet z ang. Bravissimo z przesyłką za jakieś 270 zł można kupić, na Brastopie i taniej. I tak jak w przypadku staników: ja z moim niedużym biustem kostiumy kąpielowe też kupuję przez net i z angielskich marek, bo nigdzie indziej dobrych nie znajdę (2 trójkąty na sznurku to nie jest dla mnie kostium kąpielowy ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewczyny a teraz cos na rozladowanie zlosci zimowych;))))) jak bede miala male cycuszki tzn.mniejsze to bede chodzila w dwoch trojktach na sznurku...Best bra,przesmiesznie to napisalas;) Marz juz kiedy bd si lansowala po plazy i to wlasnie w tych 2 trojkatach w czyms w czym nie moglam przez tyle lat.... calusy kochane;* tulki cieolutkie,u mnie tez zimniej niz zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEH WENE NA PISANIE;))))))00 01:21 [zgłoś do usunięcia] best_bra Agatgo, 30GG to polskie 65L - duże, ale żeby ogromne? I to nie wina wielkości biustu, że w upały chodziłaś w bluzach, a Twojego postrzegania ciała Znam dziewczyny o idealnej wg mnie figurze, które mają masakryczne kompleksy bez żadnych ku temu podstaw.... A w sportowych stanikach to raczej 32FF powinnaś szukać bo one są generalnie ściśliwe. sparwdzilam rozmiarowk i 30 GG TO 65j,TROSZKE MI LEPIEJ BO ROZMIAR L TO CHYBA NIE... NIE WIEM, CZY TAKIE SA W SPRZEDAZY? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatgo, a to już zależy od marki, tabelowo na ok. 100 w biuście przy obwodzie stanika 65 jest K-L, ale rozmiarówki poszczególnych firm mogą się nieco różnić (i fakt, że w polskich firmach ta miska L pewnie byłaby na Ciebie generalnie za duża, trochę im się rozbiega rozmiarówka w dalszych literkach). I pewnie, że takie są, coraz więcej polskich firm ma pełną rozmiarówkę (choć nie zawsze do końca nadążają za tym konstrukcje), staniki na Ciebie na pewno ma Comexim, powinna mieć Dalia, ma Gorsenia, ma oczywiscie Ewa Michalak (polecam!, tylko rozmiar wylicz na stronie bo to specyficzna marka), ma Melissa, ma Avocado, Krisline (Kasica na Stanikomanii sporo ostatnio polskich marek recenzuje, a jest z podobnego zakresu miskowego: 34G/GG, więc warto poczytać) kolejność przypadkowa, są oczywiście lepsze i gorsze marki. A co do 2 trójkątów to wiem, że śmiesznie, ale dla mnie takie coś nadaje się tylko do pozowania do zdjęć i leżenia plackiem ;) a ja nad wodą się ruszam, opalać się plackiem nienawidzę, i potrzebuję czegoś, co się trzyma, co trzyma biust (bo na plaży też chcę mieć piersi zebrane, podkreślone i podtrzymane a nie tylko zasłonięte) i jest wygodne. Trójkąty na sznurku wygodne dla mnie (podkreślam: dla mnie) nie są, mimo niedużego biustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos 6
Czesc dziewczyny dawo mnie nie bylo jestem juz prawie trzy tygodnie p operacji wczoraj w nocy udalo mi sie wyleciec do siebie dorwalam komputer i pisze do was OPERACA SIE UDALA MAM CUDO CYCUSZKI TAKIE FALNIE LEKKIE I SLODKIE Powiem tylko jedno o byla moja najlepsza decyzja w zyciu najepiej wydane pieniadze kiedykolwiek. Moi rodzice poczatkowo byli na nie do calej sprawy moj chlopak natomiast chcial sie przekonac czy wiem co robie czy jestem swiadma wszystkich konsekwencji mojej decyzji o operacji Moj tata powiedzial ze widzi jak duzo dala mi operacja jak przykleila mi usmiech do twarzy. Wczoraj nawet na lotnisku opuznial sie lot wiec poszlam na duz obiad kucharz kory nakaladal mi jedzenie nie dokleal o demnie zwroku i co chwila powtarzal ale jesten piekan ajke jeses niesamowicie piekna (przyznam szczeze ze nie mam tak czesto - nidy sie nie zdarzylo) az zdurnialam. musialam isc na drugi koniec sali bo niewiedzilam jak sie mam zachowac!!! Pozniej sobie uswiadoilam ze juz nigdy nie bede taka sama. OD TERAZ BEDE SZCZESLIWA - I TAKIE CHCE MIC ZYCIE. Dlatego dziekuje wam dziweczyny bez wsparcia osob na tych forum prawdziwych dziewczyn pewnie nadal nie mnialaby terinu i wachalabym sie czy jest robe dobra rzecz dla siebie Dzieki i Pozdrawiam wszyskie was WARTO POJSC O KROK DO PRZODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie czy znacie moze jakas klinike w warszawie gdzie nie trzeba dlugo czekac na operacje?? bo ja bylam u dr szczyta w pazdzierniku i mieli terminy na czerwiec. a czas leci trzeba wplacic zaliczke 1000 zl i dopiero ustalaja termin. a ja chyba bym chciala miec w kwietniu lub maju wiec moze ktos robil gdzies gdzie nie trzeba czekac 10miesiecy. kurde zaczynam miec dola z tego punktu bo obecnie nie pracuje a to troche kosztuje ale do wiosny mam nadzieje ze juz cos znajde i nie bedzie probemu z pozyczka. poprostu jeden wielki dół i jedno marzenie.... chyba kazdy wie jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka 171 aja mysle,ze dr szczyt to dobry wybor,moze warto zaczekac.Nie zawsze warto sie spieszczyt,czytalam w angorze o szwedce,ktora robila piersi w polsce bo tanej ...Sluchaj ,kazda ma dosc cycow i dlugich terminow ale jesli np. ja ,wytrzymalam okolo 10lat z tym czyms to i kolejne 8mc czy nawet rok.Stokrota masz pewnosc,ze zabieg bedzie ok,ja bym nie ryzykowala innymi klinikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatgo dziekuje ci za to co napisalas chyba masz racje. a nam poprostu jest czasem potrzebne wsparcie i ktos kto wlasnie tak napisze. dziekuje bo ostatnio zaczynalam miec dola i wogole. dziekuje i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do yvaine i jak zamienias sie z kims na termin? czy zostajesz przy tej dacie?? ja planuje na wrzesien ale jak ktos bedzie chcial w maju lub czerwcu zrezygnowac to ja bardzo chetnie. zawsze to kilka miesiecy do przodu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatgo widze ze pewnie bedziemy mialy operacje w podobnyh terminach:-) bo pisalas ze masz konsultacje w styczniu ja swoja mialam w pazdzierniku ale nadal nie wplacilam zaliczki wiec mam nadzieje ze w styczniu mi sie uda i bardzo mozliwe ze sie spotkamy w klinice kiedys jak wszystko bedzie szlo zgodnie z naszymi planami:-) tylko najgorsze jest to ze ja mam mostwo wesel w tym roku i po co mam kupowac sukienki ktore pozniej beda na mnie za duze. gdyby udalo sie na wiosne to moze wesela byly by w moich wymarzonych kreacjach. ale czas pokaze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos 6
stokrotka Jarobilam w IQ Medica u doktora Osucha Bardzo mily lekarz szczerze rozmawia o operacji i erminy sa krotkie mi zalezalo na czasie wiec ustalilam z nim konsultacje w pazdzierniku i 3 rzy tygodnie od dnia konsultacji mialam juz termin operacji POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos 6
Pozatym ta szwedka o torej jedna dziewczyna pisala dziewczyna miala alergie i padaczke w dziecinstwie nie przeprowadzili z nia wywiadu nie podala tych danych i nie mila waronkow do przeprowadzania normalanej narkozy dlatego sie nie obudzila Zepsula sobie tm zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka- ja wiem co czujesz bo ja mam tez duzy problem z tym oczekiwaniem. od stycznia moje zycie zmienia sie diametralnie, bo bede musiala jezdzic miedzy 3 miastami tygodniowo, do tego od stycznia bede na stazu , tylko ze akurat w tej pracy nie toleruja czegos takiego jak zwolnienia czy chorobowe! i nie wiem co zrobie z tym faktem ze bede 3 tyg na stazu i juz bede musiala wziac zwolenie. i nie bedzie mnie nie tylko w pracy, ale rowniez na innych praktykach i zajeciach! nie wiem jak to wszystko ogarne. zwlaszcza ze przez 2 tyg chcialabym siedziec w jednym miesjcu a nie ciorac sie miedzy 3 miastami:( dlatego myslalam o tym by przeniesc operacje na luty, zeby chcoiaz posiedziec na stazu ten miesiac, poltora i dopiero wziac zwolnienie. a nie tak od razu. ale jestem juz tak zdesperowana ze stwierdzilam ze jesli nikt sie nie zamieni na luty to pojde w styczniu i zobaczymy co bedzie. wiem ze nie wytrzymam dluzej. od mojej konsultacji do zabiegu jest 9 mies, wiec mysle ze wystarczajaco sie naczekalam. do tego mam coraz wieksze problemy z kregoslupem. licze ze wszytsko sie jakos ulozy. ale wiem ze mimo wszystko nie chcialabym zmienci lekarza. zwlaszcza ze biaziczka jest po operacji i jest zadowolona. czekam niecierpliwie na zdjecia od niej i staram sie myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko 175 tak naprawde to po to jest to forum aby sie wspierac i doradzac sobie nawzajem.Powiem Ci jaki mam pomysl na ciuchy.Obecnie mam rozmiar 38,mam 1 wieczorowa sukienke ,dluga ijedna chyba koktajlowa;) tzn. krotsza;) Wic do czarnej zmieniam dodatki a za 2dni pozszywam ja tzn bok podcign do gory i odslonie noge;) Moze jeszce sylka w niej obskocze.Dodatki tak jak ogromny czerwony kwiat na sukience,pasek cieniutki plus czerwone buty... za 2dni dodatki w bieli... Cholera kombinuje jak kon pod gore aby nie wydawac kasy na nowe ciuchy bo po co;) sciskam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaml
Droga KAMAPKO po przegladnieciu kilkudziesieciu stron tego forum znalazlam tylko Ciebie, ktora robila operacje u dr. Malka. Jestem juz po rozmowie telefonicznej z oddzialem chirurgi ale niestety niechetnie udzielano mi odpowiedzi na moje pytania ( rozumie to doskonale). Chyba jestem na 100% zdecydowana na operacje u dr. Malka. Aby tego "chyba" nie miec, chcialabym uzyskac pare informacji od Ciebie , przed zrobieniam terminu na konsultacje:) Na tym forum znalazlam tez Twoj @, jednak bez Twojej zgody nie chce na niego pisac. Troche to skomplikowane, ale nie mieszkam w krakowie tylko jedyne 1200 km dalej. Bede wdzieczna za odpowiedz Pozdrowienia dla wszystkich forumkowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
agaml pisz smiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) jestem już po operacji, którą miałam 2.12, dzisiaj mnie wypuścili z kliniki. Zapłaciłam 12tys., ale jestem pewna że są to najlepiej zainwestowane pieniądze w całym moim życiu. Asienia79, operacje robiłam w Aesthetic Med w Szczecinie, na ul. Niedziałkowskiego - niedaleko Urzędu Miejskiego. Samą operację wykonywał dr Artur Śliwiński. przyjęto mnie 2 o 13 i po konsultacji i rozmowach z powyżej podanym lekarzem i jeszcze anestezjologiem, zostałam zabrana na sale operacyjną o 16. Operacja trwała 4h, z 70 M zmniejszyli do 70 D:) jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, bo mam do noszenia o 9 rozmiarów mniej :D:D:D opieka fachowa, całodobowa i bardzo wesoła:) Jeśli coś się będzie działo to od razu mam lecieć do kliniki, a tak to w czwartek kontrola, a w niedziele albo poniedziałek zdjęcie szwów. Długo nosiłam się z tą decyzją, ale jest to NAJLEPSZA DECYZJA i NAJLEPIEJ wydane pieniądze, co do złotówki. Aaaa... zapomniałabym- po operacji nie brałam żadnych przeciwbólowych, bo nie bolało...miejsce cięcia i szwy trochę ciągnęły, ale tak to mnie W OGÓLE nie bolało:) tylko po narkozie, trochę źle się czułam...(tfu, tfu, tfu)wszystko się dobrze goi, także jestem bardzo, ale to bardzo szczęśliwa:) Dzięki za wsparcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka 7719 jak sie czujesz?jak sie goi wszystko? emyla dluugo Cie trzymali w tym szpitalu, mnie maja wypuscic na drugi dzien az zaczynam sie bac jeszcze 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka 7719
Asienia 79, U mnie wszystko sie dobrze goi, samaruje blizny, ktore robia sie coraz ladniejsze. Nie martw sie, wszystko na pewno bedzie dobrze, moim zdaniem wazne jest przede wszystkim dobre sprecyzowanie swoich oczekiwan odnosnie rozmiaru i ksztaltu, a o reszte juz zadba dr Zawisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata19
Czesc dziewczyny!!! Ja rowniez zdecydowalam sie na operacja pomniejszenia piersi moj rozmiar to 80 G. Pol roku temu urodzilam dziecko,niedawno skonczylam karmic i niestety z mojego biustu pozostaly tylko marne resztki i rozstepy :/. Operacje mam zamiar zrobic w holandii na koszt ubezpieczenia :) tu nie ma z tym zadnych problemow. Mam kilka pytan:D 1.Mam malutkie dziecko(6mies.) a moj facet chodzi do pracy..martwie sie o podnoszenie,karmienie butla zmienianie pampersow itd...na szczesie maly jeszcze sie nie przemieszcza i duzo spi wiec mam troche ulatwione zadanie:D:P 2.Chce jechac do Polski w styczniu,(18h jazdy). Myslicie ze nie umordowalabym sie? Moj facet mowi ze to bez sensu bo chcial pojechac ze mna do zakopanego a ja wymyslam jakies operacje i ze bardzo prosze ale po powrocie:D:P(ehhhh faceci!!!:D:P)Dziewczyny jak to wyglada? Naprwno 2/3 z Was ma dzieci? Dodam ze jestem bardzo mloda mama(19 lat) wiec moze szybciej bym ''wyzdrowiala"'...?:D dobra nie usprawiedliwiam sie:D:P Poradzcie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia79, do kliniki przyjęli mnie w czwartek i operacje miałam od 16 do 20 i cała noc na pooperacyjnej. Także jeśli liczyć dzień przyjęcia to byłam tam 5 dni, bo wypuścili mnie w poniedziałek koło 11, po wyciągnięciu drenów. Myślę, że jeśli wszystko będziesz okej to puszczą Cie szybko, jakby coś się działo, nie mogą Cie wcześniej wypuścić... Pozdrawiam i trzymam kciuki!!! Powodzenia:) ps.mnie trochę szwy ciągną i swędzą piersi...ale to znaczy, że się goi, także do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×