Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Beata19
Czesc dziewczyny,jednak stwierdzilam ze operacje zrobie po powrocie..:) Dzis zadzwoilam do mojego ubezpieczyciela i dowiedzialam sie,ze sponsoruja zmniejszanie biustu od rozmiaru DD takze spokojnie sie lapie:D Dzwonilam rowniez do kliniki i pierwsza konsultacje mam za 2 tygodnie natomiast operacje za kilka tygodni...jednak termin ustala dopiero po konsultacji. Dodam ze jest do renomowana klinika z oddzialami w Amsterdamie oraz Hadze,zalaczam link,http://www.bergmankliniek.nl/uiterlijk-en-huid/behandelingen/borst-en-decollete/borstverkleining/foto-s-borstverkleining/545_4 . Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Intralipoterapia. Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/181 Zobacz zdjecia z zabiegu. Masz problem z miejscowym odkładaniem tkanki tłuszczowej ? Sprawdź czy ta metoda jest dla Ciebie. Zabieg wykonał i omówił twórca preparatu !!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z Was miala moze do czynienia z DR N. MED. DOROTA ŻUKOWSKA lub DR N. MED. ZBIGNIEW GIEDROJĆ? Sa to lekarze wykonujacy zabegi w Lodzi i Bialymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) Bardzo dawno mnie już tu nie było, bo jestem już prawie rok po operacji. Jestem zszokowana atakiem na best-bra. Dziewczyny, zamiast atakować lepiej jej podziękujcie, bo naprwdę wielu dziewczyną z tego forum pomogła (np. mi). Pomimo zmniejeszenia biustu i tak kupuję te dobrane staniki a nie standardowe 75, bo nie czarujmy się, po operacji obwód się nie zmniejsza, tylko miseczka. Więc jak ktoś nosił pod biustem 65, to nadal musi taki kupować. I bez przesady że tylko w Szwecji sa dobrzy lekarze. Mnie operowano w szpitalu kolejowym we Wrocławiu na NFZ i nie mogę złego słowa powiedzieć na fachowość lekarzy i opiekę. Tak samo z dochodzeniem do siebie. Ja np po 3 dniach nie byłam w stanie nic jeszcz robić. W szpitalu leżałam 10dni po operacji. Jedyne czym się mogę pochwalić, to że proces gojenia przebiegl idealnie, mało tego nie musiałam stosowac żadnych maści na blizny:) tylko zwykła maść z wit A:) Sporadycznie tu zaglądam, ale jak macie jakieś pytania to na maila proszę: klementynka26@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiea79,trzymamy,oczywiscie,ze tak.Jak tylko bedziesz po pisz co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
Hej! Piszę to do dziewwczyn które przeszły już operacje pomniejszania piersi refondowane przez nfz, proszę was bardzo o konkrety , w jakich miastach mialyscie te operacje i jeżeli macie jakies namiary na te szpitale bądz tel do lekarzy , to bardzo was proszę podajcie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo kolezaneczki;) Mam pytanie czy pierwszy stanik sportowy dostaje sie w klinice czy musze go sama kupic ? Przyznam szczerze,ze poszperalam po forum i zbieznosci sie doszukalam;) ale to dobrze bo z koleji wtpliwosci lub niescislosci powoduj,ze pytam;)))) hihi A tak serio to juz nie moge sie doczekac terminu operacji.Jestem jeszcze za plotkiem ajuz lapie gski... taka w gorcej wodzie kpana. Tak sobie mysl o ile lepeij maj te,ktore maj c...ach a my to niedosc,ze cale zycie z duzym to jeszcze doplacamy do tego interesu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agatgo: zależy od kliniki czy dadzą Ci czy nie. Mi dali, w cenie "usługi" był. Ale najszybciej to zadzwoń do tego miejsca gdzie będziesz miała robione i zapytaj co dokładnie jest w cenie:) ja jutro idę zdjąć szwy...ponoć jest tego ok.60 metrów, tak na kontroli się dowiedziałam :) no i na razie opuchlizna bardzo powoli schodzi, szczególnie z lewego(bo miałam małego krwiaka dzień po operacji, ale "ściągnęli go")....Ale będzie D :D ps. najfajniejsze jest jak się zauważa ich brak(zmniejszenie) w prostych czynnościach codziennych :D cud, miód i orzeszek :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jestem spowrotem, troche obolala i troche niepewna co bedzie i jak bedzie.poki co czuje sie dobrze bol jest nieznaczny.piersiatek jeszcze nie widzialam. zobacze w poniedzialek.takze jeszcze chwila niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam glupkowate pytanie ;-) po jakim czasie takie cycuchy zmniejsazane nadaja sie do uzytku? w snesie kiedy mozna sie podotykac bez strachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam takie pytanie do dziewczyn ktore juz przeszly operacje. powiedzcie mi jak wyglada kwestia zwolnienia lekarskiego? bo wiem ze dr wystawia takie zwolnienie prawda? chodzi mi glownie o te osoby ktore operowaly sie prywtanie. bo jak bylo z waszymi zwolnieniemi? normalnie przedstawilyscie pracodawcy zwolnienie wystawione z kliniki chirurgi plastycznej? bo ja jakos sobie tego nie wyobrazam. nie chcialabym nikogo o tym informowac. ani narazac sie na jakies glupie domysly, komentarze itp. rozpoczelam niedawno swoja pierwsza prace i nie bardzo jeszcze orientuje sie w tym wsyztskim. bo to jest normalnie takie l4 prawda czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Asienia79: możesz od razu:) ja w zasadzie na drugi dzień już miałam zmieniane opatrunki i mogłam się "podotykać" :Da jak samopoczucie?ja dzisiaj miałam ściągane szwy:) jutro jeszcze idę zdjąć resztę:) do Yvaine: dostaniesz bez problemu zwolnienie L4, wtedy masz płacone z tego co pamiętam 80% podstawowej stawki dziennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze niby dostane ale chodzilo mi o to czy na takim zwolnieniu widnieje ze dostalam od lekarza chirurgi plastycznej? bo ja nigdy taego zwolnienia na oczy nie widzialam i sie zastanwiam jak to wyglada. bo nie chcialabym aby moj pracodawca wiedzial ze poszlam na zwolnienie bo mialam operacje plastyczna:( dlatego tak kombinuje i pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine tak widnieje, nie maja innego wyjscia, tak sie nazywa szpital i taka jest pieczatka. ja zalatwilam l4 od innego lekarza Emyla a powiedzx pytalas lekarza jak z seksem ;-)? no bo...hmmm nie wiem czy to czasem dlugo nie boli. wazne rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki asienia. wlasnie o to mi chodzilo. czyli tez sobie musze zalatwic od innego lekarza. kurde:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia79, nie pytałam się, szczerze Ci powiem...ale próbowałam w praktyce i nie ma problemu:) szwy trzymają, opatrunki przytrzymują- także praktycznie wszystko jest na swoim miejscu i nic złego się nie stanie, nie stało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bziaziczko --- dziękuję za Twoje słowa cyt : " Wszystko w najlepszym porządku , swobodnie poruszać się to mogłam już tydzień po operacji, kiedy to prowadziłam już samochód. Wtedy jeszcze przy skrętach kierownicą odczuwałam lekki ból, ale teraz to w ogóle już zapomiałam o tym, ze miałam zabieg. " ufff, od dłuższego czasu zadawałam to pytanie i nikt mi nigdy nie odpowiedział po jakim czasie będę mogła usiąść za kierownią, a to dla mnie bardzo ważne :) ZAbieg mam za ponad miesiąc , czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likalak spokojnie ja mialam zabieg w piatek.pierwsze dwa dni byly niefajne. ale wczoraj zdjeli mi opatrunki,zalozyli stanik i jest gites. do lekarza wczoraj jechalam sama samochodem bo mi pozwolil.oczywiscie nie dlugo i niezbyt intensywnie bo nbie moge zrobic pelnego ruchu kierowcica ale nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoja male depresje sytuacyjn;( Pracuje w miejscu gdzie mam komtakt z ludzmi-klientami,rozni sie trafia... dzis mialam przyjemnosc z polakami(na moje nieszczescie) Dwoch podpijaczonych facetow komentowalo moj biust cyt." zobacz jakie ma wielkie cycki" Wcale nie sa takie wielkie tylko ja jestem drobna... tak sie pocieszam;( Wiecie jak mi bylo przykro,jestem tym taka zdenerwowa,zalamana.Jest to nie pierwsza uwaga ,wic tym bardziej mi z tym cizko;( Poplakalam sie,smutmo mi,naprawde.o ile lepeij maja te z malymi cycuszkami.ech,wiem,ze to prostactwo tych ludzi ale i tak mi ogromnie przykro.Zawsze bylam przeczulona na punkcie biustu.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatgo, niestety ale wiem co czujesz...ludzie są straszni, oczywiście bez uogólnień. Ale są straszni...jedyne co mogę napisać, żeby Cię pocieszyć to to, że wiele kobiet tak ma:/ a takie uwagi świadczą o głupocie tych panów, i tak trzeba o nich i o takich sytuacjach myśleć...Nie przejmuj się, choć wiem jak to boli i że łatwo mówić, ale nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaml
agatgo, faceci sa bezwzgledni, ja mam dobry sposob na to. na glupie komentarze odpowiadam jeszcze glupszymi po polsku. ludzie zapominaja, ze nie sa jedynymi polakami za granica i pozwalaja sobie na glosna beszczelnosc. wierz mi, sa bardziej wsciekli niz ja. Jak mialam 18 lat, wracalam ze szkoly. Dwuch gnojkow siedzacyc na lawce krzyknelo do mnie hej Sabrina. To byla wloska "piosenkarka", nie potrafila spiewac ale miala buze balony i wystepowala prawie nago!!! Wszyscy faceci byli nia zachwyceni. Teraz do paru lat nosze tylko styniki minimizery ktore zmniejszaja moj obwod w piersiach o 6 cm. A po udanej operacji bede najszczesliwszym czlowiekiem, tak jak nasze kolezanki ktore sa juz po. Glowa do gory, kiedy bedziesz operowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaml,chce jak najszybciej.Normalny termin u dr Szczyta tood 8 do 9 mc czyli okolice wrzesnia ale mam cich nadzieje,ze uda sie znacznie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, coś cicho na forum. Pewnie wszyscy w gorączce przedświątecznej. Ja jakoś tych świąt nie czuję. Z mężulkiem juz sie prawie do siebie nie odzywam, a jeszcze do operacji ho ho. Nie wiem co to będzie po. Żeby facet przez 9 miesięcy (tyle już czekam od zakwalifikowania się) nie pogodził sie z losem i nie przyjął do wiadomości, że żona bedzie miała blizny na cyckach. O i jeszcze nie będzie sprawna przez dwa tygodnie co najmniej i bedzie trzeba w domu coś zrobić... to chyba zbyt dużo jak na mojego M. Jak tak dalej pójdzie to chyba bedzie rozwód. Chyba bardziej kocham siebie niz jego. Czy wasi faceci też tak reagowali? Kamapka, jak tam nowe nabytki, też sie nie odzywasz, a my tu głodne relacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
ewunia33 Mój facet na początku reagował strasznie. Mówił że mnie akceptuje taką jaka jestem. Ale... widząc, że jestem 100% zdecydowana i że nie zrezygnuję chyba się z tym pogodził.. Któregoś dnia usiadł przed komputerem i zaczął czytać na ten temat. To był jakiś artykuł kierowany własnie do facetów... Tym sposobem jest lepiej. Co prawda jeszcze mnie nie wspiera ale myślę że jak już będę miała termin to będzie inaczej. Z tego co pamiętam też masz w Gdańsku na nfz, prawda? Ja czekam od maja. Pewnie poczekam jeszcze z 1,5 roku...ale widząc radosne dziewczyny "PO" wiem, że warto;D POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
achh i jeszcze jedno.. na nfz nie dają biustonoszy prawda? Kobietki mam kupic rozmiar jaki bym chciała? hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój partner w czasie operacji bardzo mnie wspierał:) po też:) żal mu było tamtego rozmiaru, ale musi się przyzwyczaić do tego co jest, bo ja się czuje lepiej i przynajmniej plecy mnie nie będą boleć:) także jeśli Twój mąż nie potrafi zrozumieć, że to jest dla Ciebie najlepsze i Ty będziesz czuła się sama ze sobą LEPIEJ!! to jest jego problem:) i szczerze to jest trochę dziwny...bo to Twoje szczęście powinno być dla niego najważniejsze...takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemetyka26
dziewczynyz tym prowadzeniem auta to wydaje mi się, że jest to sprawa indywidualna. Nie możecie uogólniać, że kilka dni po operacji można wsiąść za kierownicę i jechać. Ja np. 10dni po operacji leżałam w szpitalu. Dokładnie 14dni po operacji wsiadłam do auta, ale tak jak dzieczyny mówią, gwałtownych ruchów nie da się zrobić. Znam dzieczyny, które i miesiąc po operacji nie mogły prowadzić auta. To wszystko zależy jak kto zniesie operację, jak komu się goją rany, to jest przecież bardzo indywidualna sprawa. To tak samo jak z narkozą. Jedne dziewczyny czują się rewelacyjne, a inne będa wymiotować cały dzien pomimo brania leków przeciwwymiotnych. Wydaje mi się, że czasami trzeba nastawić się na najgorsze, żeby później mile się rozczarować. Oczywiście nie chcę was straszyć, ale poleżałam trochę na oddziel chirurgii plastycznej i widziałam jak dziewczyny reagują na to wszystko" jedne lepiej, drugie gorzej. Nie zawsze jest wszystko kolorowo, ale życzę wszystkim oczywiście, żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups pomyliłam swój nick:) To znak że zbyt żadko tu już zaglądam. A tak w ogóle, to po moim ostatnim wpisie nieźle zawrzało na mojej skrzynce pocztowej. Jak tylko będę miała chwilę to zawsze odpowiem wam na pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×