Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

do Monalicious dzieki za wsparcie a powiedz co to znaczy masowac blizny? i kiedy mam to zaczac robic? moj lekarz jakis dziwny jest jesli chodzi o takie rzeczy. pytam go a on nic nie mowi. zstanawiam sie tez kiedy moge zaczac nosic normalne staniki - takie na fiszbinach a nie ciagle te sportowe . masz jakis pomysl? dziekuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowepomysly
hej.Czy ktos z was kochane babeczki na wizyte na 14 stycznia? zawsze we dwie razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy!
Codziennie kilka nowy artykułów, wiadomości o naszych specjalistach, największy katalog Specjalistów, Klinik, Gabinetów i SPA. Konkursy z cennymi nagrodami w postaci markowych kosmetyków, zabiegów oraz wiele niespodzianek dla Ciebie !!! www.feelbeauty.eu Zyskasz tylko czystą wiedzę, konkretą informację. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przypomnijcie proszę jakie maści, ewentualnie inne środki stosować na blizny , co wypróbowałyście i co się okazało skuteczne ? Rozumiem, że można wcierać zaraz po zdjęciu szwów ? Czy na początku "chodzi się " tylko w bandażu/opatrunku ? Za 2 tygodnie idę pod nóż , trochę nerw mnie chwyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Krakowianka 7719 Czesc powiedz jak u Ciebie? jak sie maja Twoje piersi i Ty sama? ;) ja juz miesiac po zabiedu i jest nie najgorzej zastanawiam sie kiedy mozna zalozyc normalnt stanik, wszyscy tez mowia o tajemniczym masowaniu blizn itd Jak to jest u Ciebie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dokładnie 2 miesiące po zabiegu. Rozmiar z 70F na śliczne B/C :-) Przez 6 tygodni po zdjęciu szwów zaklejałam blizny plastrem omnifix, teraz smaruję blizny tylko linomagiem. Jeśli coś byłoby nie tak, mam kupić dermatix. Ponoć jest rewelacyjny, chociaż niestety drogi (15 g od 119 do 170 zł). Ale czego się nie robi dla urody:-). Zresztą, to co teraz mam zamiast swojego starego rozmiaru, jest warte każde pieniądze. DZIEWCZYNY, JEŚLI NIE LUBICIE SWOICH DUŻYCH CYCUSZKÓW, TO BEZ WAHANIA ZMNIEJSZAJCIE JE. KOMFORT FIZYCZNY I PSYCHICZNY JEST NIEOCENIONY. JA TO JUŻ WIEM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaml
chyba dziewczyna wie na co zmienila, skoro pisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Często czytam to forum i zastanawiam się czy dziewczyny które tu piszą naprawdę mają duży biust. Na pewno niektóre z was rozzłoszczą się na mnie, ale napiszę wam co o tym sądzę. Jeżeli dziewczyna ma 70F i mówi że to duży biust, to sorry, to co niektórzy chyba nie wiedzą co to jest duży biust. Ja po operacji mam 65G . Co niektórzy chyba nie wiedzą naprawdę co to jest duży biust. Już nie mówię tu o sobie, ale przez cały pobyt w szpitalu (prawie 3 tyg) naoglądałam się dziewczyn z DUŻYM biustem. Jakbyście niektóre zobaczyły to stwierdziłybyście że macie ładne małe biusty. Wiadomo, że to dla każdego indywidualna sprawa i jak się źle czuje w swoim biuście i ma kasę to pewnie niech robi (sama bym tak zrobiła). Tylko to co niektórzy piszą jest krzywdzące dla innych naprawdę wielkobiuściastych. Bo naczytają się że można mieć małe BczyC, a później po operacji wielkie rozczarowanie, no bo jak inne dziewczyny taki rozmiar mają a ja nie. tylko pamiętajcie że rozmiar rozmiarowi nie równy. Przepraszam jak kogoś obraziłam, ale powinniśmy pisać nie tylko o superlatywach operacji, ale także o negatywnych skutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o blizny: ja smarowałam przez dobre pół roku tylko maścią z wit.A 2razy dziennie. A masować trzeba jak one już się zagoją. Czyli palce kładziemy na bliznach i je ucieskamy i masujemy ruchem kolistym.To chodzi o to żeby się zgrubienia i zrosty nie zrobiły. I w ogóle piersi powinno się masować. Acha. i jeszcze rany po ściągnięciu szwów pryskałam takim środkiem odkażającym na rany (w szpitalu też nim robili, ale zapomniałam nazwy-w aptece by wiedzieli).stosuje się go po różnych zabiegach (operacjach i różnego rodzajach cięcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaml, raczej nie wie, bo pewnie nosiła i dalej nosi źle dobrany stanik. Zajrzyj do linka z 70F i powiedz, czy to są biusty skłaniające do myślenia o zmniejszaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do best_bra!!! Normalnie by mnie to nie ruszyło, ale już mam dość twoich kąśliwych uwag!!! Ciągle doszkujesz się czegoś w tym co piszą dziewczyny!!! Jeśli umiesz doskonale dobrać sobie stanik to super. Najwyraźniej odpowiada ci twój biust. Ale nie każdy musi być z niego zadowolony!!! Tak samo nie każda biuściasta musi mieć operację!!! To wyłącznie jej indywidualna sprawa. Poza tym nie wiem czy zauważyłaś ale tutaj pisze się na temat zmniejszenia biustu a nie o doborze stanika!!! Od staników jak sama wiesz są inne fora!!! Więc z łaski swojej- DARUJ SOBIE przekonywanie, że dobrze dobrany stanik może zmienić wszystko!!!! BO TAK NIE JEST!!! - w sklepach w małych miastach nie uraczysz staników w dużych rozmiarach (a przez internet nie ratuje mnie zamawianie, bo każda firma ma swoją rozmiarówkę i nie mam zamiaru zamawiać i odsyłać) - nie założe w życiu sukienki bez ramiączek i z odkrytymi plecami - nie ma mowy o chodzeniu latem bez stanika - poza tym te biustonosze rzekomo na duże piersi wcale tak idealnie nie kształtują biustu a te które dobrze podtrzymują to są zwyczajnie babcine fasony!! - a obciążenia kręgosłupa - a obciążenia psychiczne- tego nie naprawisz stanikiem!!!! Więc proszę przestań przekonywać o źle dobranych stanikach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaml
best_bra, znowu sie "obudzilas z zimowego snu"!!! To kazdego prywatna sprawa dlaczego zmniejsza i na jaki rozmiar biust. To co dla innego za duze moze byc dla ciebie za male:) Duzo czasu zajelo mi przeczytanie wszystkich stron, najczeszczym gosciem jestes ty. Mimo iz wiele dziewczyn zwracalo ci juz uwage i prosilo abys sie nie wtracala w prywatne sprawy, dalej "sluzysz" dobrymi radami. Wyzywaj sie na innych stronach jezeli masz nadmiar czasu i nie pouczaj ludzi nie znajac ich problemow zwiazanych z biustem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do best_bra Czyżbyś posiadała dar przenikania ludzkiej psychiki na odległość?????? Skąd możesz wiedzieć, jak ktoś się czuje w swoim ciele, czy zabieg, taki czy inny, jest mu potrzebny czy nie??? Nie Tobie sądzić, czy 70F to rozmiar duży czy nie, bo to odczucia bardzo indywidualne !!! Według Ciebie tylko dobrze dobrany biustonosz może dać kobiecie absolutną pełnię szczęścia :). I musisz wiedzieć, że coraz więcej kobiet wie, jak dobrać biustonosz. Ja do tej grupy zaliczam się od dawna i wiem co nosiłam i co noszę. A zmiana rozmiaru z F na B/C jest możliwa i jestem tego najlepszym przykładem. I WIĘCEJ SZACUNKU DLA ZDANIA INNYCH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaml, Nie, jeszcze się całkiem nie obudziłam :P Zima to złoooooo! :D Jakbyś czytała uważnie to widziałabyś, że wiele osób było mi też wdzięcznych za to „wtrącanie się, bo nawet jeśli zmiana stanika nie rozwiązała wszystkich problemów (nigdzie nie pisałam, że daje „pełnię szczęścia, ale w bardzo, bardzo wielu przypadkach w zupełności wystarcza by zmienić zdanie o operacji) i dalej były zdecydowane na operację, to dotrwanie do tej operacji odbywało się dzięki temu stanikowi w warunkach o wiele bardziej komfortowych. A po operacji dobry biustonosz też trzeba mieć, i jak się wcześniej nie potrafiło go dobrać i kupić to skalpel magicznie tej wiedzy nie zaszczepia niestety. mijo, Posiadam dar znajomości bra-fittingu i wiem, że przy poprawnie dobranym rozmiarze 70F na przeciętnego wzrostu dziewczynie to nie jest duży biust. Jeśli jest wg Ciebie to co mają powiedzieć dziewczyny noszące np. 70J, czyli staniki o 6 rozmiarów większe (70F jest na ok. 97 cm w biuście, 70J na ok. 112 cm, mówię oczywiście o rozmiarówce angielskiej, w polskiej na takie wymiary będą dużo dalsze literki miseczek). Nie chcę, żeby trafiła na Twój wpis dziewczyna nosząca to 70F i cierpiąca tylko dlatego, że nie była nigdy w miejscu gdzie ktoś dobrałby jej właściwy rozmiar i dał piękny stanik, i żeby myślała, że operacja jest jej jedynym wyjściem. A Ty tego chcesz? Tak źle życzysz innym? Chcesz, żeby kobiety żyły w nieświadomości, cierpiały przez nią, latami odkładały na chirurga, poddawały się ryzykownej operacji choć rozwiązanie może być dużo prostsze, być w zasięgu ręki i kosztować kilkadziesiąt złotych? Naprawdę, nie zrozumiem czemu wy tutaj jesteście tak wrogo nastawione do bra-fittingu i czemu odmawiacie dziewczynom wiedzy i wyboru :( Dobry stanik operacji nie wyklucza, a jeśli pozwoli komuś jej uniknąć to chyba dobrze a nie źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
A ja uważam, że jak ktoś będzie szukał porad dotyczących odpowiednio dobranego biustonosza to wejdzie na forum poświęcone temu tematowi a nie na forum o zmniejszeniu biustu... Więc mogłabyś sobie darować i prowadzić dyskusje gdzie indziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soisuasod
POPIERAM!!!!!!!!!!!!!! Proponuję założenie własnego wątku i pisz tam ile dusza zapragnie. A stąd zjeżdżaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odliczam czas. :) odebrałam wyniki i coś nie tak jest z krzepliwością mojej krwi. Trochę się denerwuję , żeby to nie była przeszkoda do zabiegu. A jestem tak nastawiona na zabieg, wszystko mam zorganizowane, że nie wyobrażam sobie , żeby miał być odwołany. Dziękuję za info o opiece nad bliznami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martenka87, a to czemu do tej pory "ktoś" na te fora stanikowe nie wszedł, tylko co która dziewczyna tu trafi to z klasycznym opisem źle dobranego stanika? Jak "ktoś" myśli, że problemem jest jedynie wielkość biustu a jedynym wyjściem operacja to nie będzie szukał biustonosza. A właśnie o to chodzi, żeby temu ktosiowi pokazać, że może powinien zacząć szukanie gdzie indziej. Jak wy tutaj zaczniecie odsyłać ktosiów na Lobby czy tu do wątku na modzie to ja nie będę musiała się tu udzielać. Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawości best_bra Po co to robisz, co Ty z tego masz?? Dlaczego jesteś taką dobrą wróżką która za jednym dotknięciem różdżki założy nam idealne staniki i wyleczy wszystko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
best bra dziewczyny nie są głupie... Ja decydując się na operację też byłam u brafiterki ale i to nie pomogło przy moim 65J. Mimo, że jestem z mniejszego miasta to wiedziałam jaka jest kolej rzeczy i że wszystkiego trzeba próbować. Jak chcesz to wspomagaj psychicznie te które chcesz (u siebie w topiku), ale nie pokazuj dziewczynie "co strasznego" wg. Ciebie zrobiła ze swoim biustem! To jej ciało, jej psychika której nie znasz. I nie każde B czy C wygląda tak samo... Bo np moja siostra ma prześliczne, okrągłe B a ja jej tego strasznie zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,ze operacje plastyczne maja byc opodatkowane? z 11 tys robi sie 14ts...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, powiem wam moje drogie ze termin mojej operacji juz 26 stycznia. i zaczynam sie stresowac:( zrobilam badania, wyszlo wszytsko w normie, dzwonili juz do mnie z kliniki jak sie przygotowac do zabiegu etc i teraz juz naprawde zaczynam odliczac dni. nie ukrywam , troche sie boje:( narkozy, efektu operacji, jak bede dochodzic potem do siebie, jak pogodze to wszytsko z innymi obowiazkami:( boje sie ze na dzien przed operacja to dopiero bede panikowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie, czy któraś z dziewczyn jest może z opolskiego, bo dzwoniąc do NFZ nie zapytałam o klinikę z którą mają podpisany kontrakt, a chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passi
Dziewczyny załamałam się :( zakwalifikowali mnie do operacji we Wrocławiu na NFZ juz w czerwcu zeszłego roku ciagle odkładali kazali dzwonic po 15 stycznia i co sie okazało? narazie nic z tego te operację sa tak nisko punktowane przez NFZ że szpital taki jak Wrocław jak to mi powiedział pan doktor - chylacy sie chyba ku upadkowi narazie nie ma zgody pana dyrektora szpitala o robienie tych operacji - sa wstrzymane moze do zawsze .................noz .............q .....nie wiem co teraz? czy próbowac np w Poznaniu koło mnie? czy kwalifikacja do szpitalnego leczenia w poradni chirurgii plastycznej we Wrocławiu upowaznia mnie tez do operacji w innym szpitalu czy swoja wędrówke musze zacząc od nowa normalnie przeryczałam cały dzien w pracy wygladałam jak królik po zapaleniu spojówek dziewczyny poradzcie mi co teraz co robic najchetniej poczekałabym na Wrocek pan kazał dzwonic w kwietniu ale jak sam powiedział - prosze sobie za wielkich nadzieji nie robić ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justina81, nic z tego nie mam, poza satysfakcją jeśli komuś pomogę, choć tymczasowo. A jak pomogę na stałe to już w ogóle super. Nie wystarczy? :) martenka87, a czemu głupie? Skąd wzięłaś to słowo? Są jedynie nieświadome różnych możliwości. Ty wiedziałaś skąd? Ot tak, w Twoim małym mieście poszłaś do sklepu, zapytałaś o 65J i było? Czy może nosiłaś ten rozmiar od lat? A jak rozmiar zmieniłaś to oczywiście nie było żadnych różnic w wyglądzie biustu i sylwetki, w samopoczuciu, nic zupełnie? Czytałaś tę notkę: http://stanikomania.blox.pl/2011/01/Dlaczego-kobiety-nosily-cztery-rozmiary-stanikow.html ?? Ona chyba wystarczająco wyjaśnia? I kto mówi o pokazywaniu „co strasznego? Nic strasznego. Tylko nierealnie brzmiące. A że nie każde „b czy c wygląda tak samo to przecież oczywista oczywistość, przecież nosząc dobre staniki wiesz, że sama literka niczego nie znaczy, i miska 80B jest pojemniejsza od tej w 70C czy 65DD np. (a wszystko to są staniki na nieduże piersi). BTW siostra jest „ostanikowana czy nosi nieśmiertelne 75B zamiast np. 65F? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best_bra!! Powiem Ci jeszcze coś na koniec, bo ta dyskusja jest bez sensu!!! Owszem dobrze dobrany stanik to bardzo duży sukces. Zgodzę się z Tobą, że jeszcze kilka lat temu najwieksza dostępna miseczka na rynku to D (chociaż miało ono różne wielkości). Ale powiem Ci coś jeszcze: DOBRZE DOBRANY STANIK NIE ZAŁATWI WSZYSTKIEGO!!!! A mianowicie, duże piersi ograniczają, a wręcz utrudniają życie: - duże rozmiarówki staników są wciąż trudno dostępne, a w dodaku drogie (ponad 100 zł). Staników trzeba mieć kilka sztuk (przynajmniej 3 - chociaż to ogromne minimum), a jak zapewne wiesz stanik powinien nam służyć nie dużej jak 6 miesięcy - wyobraź sobie co przeżywam na zakupach np. sukienki. W pasie rozmiar 38, a w biuście 44/46. Nawet kupując kostium do pracy, mam ten sam problem- a sprzedawcy nie chcą zamieniać : więc albo rozm. 38, albo 44/46. Nie będę przecież biegała z każdą jedną rzeczą do krawcowej, ani nie mam zamiaru wszystkiego u niej szyć!!! - spróbuj tak dobrać stanik, żeby kupić sukienkę np. na wesele która miałaby zupełnie gołe plecy (o zgrozo przy takim biuście) - od dziecka marzyłam o tańcu sportowym. ...... W ŻYCIU NIE WIDZIAŁAM fruwajacej w powietrzu biusciastej tancerki!!! - nie wspomnę o odparzeniach latem, - o tym jak fajnie ????????????? wygląda biegająca cycata z falującymi balonami Proszę bardzo- oto uroki dużego biustu!!!!! I co Ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
justina81 popieram. Ja się już nie rozpisuję na ten temat bo to nie to forum a i tak nic to nie da... Szkoda słów, bo bestbra ciągle pisze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×