Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Go艣膰 dzwonki
Ruda BC tak jak ty odczuwa艂am spory stres przed zabiegiem. Najgorzej by艂o dzie艅 przed zabiegiem i na parkingu przed szpitalem. Niby wszystko wiesz: jak to b臋dzie przebiega艂o i jak bedziesz wygl膮da膰 po. Mimo wszystko jest to co艣 nowego no i powa偶ny, rozleg艂y zabieg. Mnie kiedy艣 bardzo 藕le zdiagnozowa艂 lekarz i by艂am na skraju za艂amania. Od tej pory boj臋 si臋 lekarzy i ich b艂臋d贸w. Ci臋偶ko mi zaufa膰 i powierzy膰 zdrowie. Przy moim chirurgu i anastezjologu czu艂am si臋 dobrze - to by艂 ju偶 wielki krok. Piersi od lat do艂owa艂y mnie i kompleks r贸s艂. No i zada艂am sobie pytanie: czy chc臋 cierpie膰 dalej - czy zaryzykowa膰 zabieg, zaufa膰 lekarzom i wreszcie poczu膰 si臋 sob膮. Mimo obaw wybra艂am zabieg, a si艂臋 i odwag臋 dawa艂y mi my艣li, ze wreszcie odci膮偶e kregos艂up, poczuje si臋 lepiej, poprawie wygl膮d, zwalcz臋 kompleks, kupi臋 wspania艂膮, wymarzon膮 bielizn臋. Nie mog臋 powiedzie膰 - NIE B脫J SI臉. Zawsze obawa pozostaje. Ale mi sporo spokoju dawa艂a wiara w lepsze jutro. Dasz rad臋 - mo偶e pierwsze 2 doby nie s膮 lekkie, to mijaj膮 szybko, ani si臋 obejrzysz. Ja mocne przeciwb贸lowe odstawi艂am po 3 dniach, bra艂am dora藕nie Apap, jak gdzie艣 zabola艂o - dawa艂 rad臋 wi臋c b贸l nie by艂 du偶y. Ba艂am si臋 narkozy, dren贸w. Narkoza przebieg艂a lajtowo, a dreny na 2 doby, nie bol膮, nie przeszkadzaj膮. Potem musisz si臋 szanowa膰 i oszcz臋dza膰. Ka偶dy inaczej znosi zabieg, ale my艣l臋 偶e zawsze przyda si臋 solidny odpoczynek po operacji. A przed ni膮 wa偶ne jest dobre nastawienie - takie zalecenie dsta艂am w szpitalu przy ustalaniu terminu "prosz臋 przyjecha膰 z u艣miechem i dobrym nastawieniem. To bardzo wa偶ne." Tego ci 偶ycz臋!!! Trzymaj si臋 tw贸j - zabieg niedaleko!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Szept, Ruda 馃尰 Witajcie :) To wspania艂e forum, kt贸re pomog艂o wielu Kobietkom...i Wam pomo偶e. Wszystko wg potrzeb.... jedne szukaj膮 wsparcia, inne informacji, ale zawsze znajdziemy tutaj to czego w temacie szukamy. Ja jestem dok艂adnie 16 dni po... jestem przeszcz臋艣liwa :) I ciesz臋 si臋, 偶e to zrobi艂am. Mia艂am obawy i stresy, ale teraz z perspektywy czasu mog臋 powiedzie膰, 偶e strach ma wielkie oczy... a moje cycunie zesz艂y z 75J do 75D :) B膮d藕cie z Nami, nie ma to jak wsparcie o tych, kt贸re wiedz膮, znaj膮 i czuj膮...to samo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WieczoramiSzept
Cze艣膰 :) Poczyta艂am wczoraj ostatnie 100 stron w膮tku i dzi艣 ca艂膮 noc mi si臋 艣ni艂o :D Oj dziewczyny, kt贸re jeste艣cie ju偶 PO jak ja Wam zazdroszcz臋 :) Chyba coraz bardziej jestem przekonana 偶eby po porodzie zacz膮膰 wszystko za艂atwia膰 :) Jeszcze mam pytanie do tych, kt贸re robi艂y operacj臋 na NFZ. Faktycznie refunduj膮 1 pier艣 w miesi膮cu? Bo tak poczyta艂am i gdzie艣 tu wcze艣niej si臋 spotka艂am z tak膮 opini膮. Chyba nawet by艂a to kt贸ra艣 z dziewczyn, kt贸ra robi艂a operacj臋 w Szczecinie (a o tym mie艣cie w艂a艣nie my艣l臋, bo mam najbli偶ej). Troch臋 mnie to pod艂ama艂o szczerze m贸wi膮c :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ruda BC
Dzwonki, dziekuje za wsparcie, cala dzisiejsza noc spalam jednym okiem i myslalam o operacji... z jednej strony juz dzis chetnie polozylabym sie na stole, a z drugiej najbardziej boje sie ze sie nie obudze, lekarz zapewnil mnie ze takiego przypadku nigdy nie odnotowal w swojej wieloletniej karierze, ze ktos nieprzezyl ale... zastanawiam sie czy dam rade wrocic do pracy po 2 tygodniach od operacji, wszystkie rany goja sie na mnie blyskawicznie, zadrapania, skaleczenia. Moj maz bedzie caly czas po operacji przy mnie wiec tak naprawde nic nie bede musiala robic. czy bezposrednio po operacji, po wybudzeniu z narkozy jest sie w stanie podniesc z lozka?samodzielnie? czy ktos korzystal z pomocy psychologa przed zabiegiem? pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja tylko na sekundk臋, jak zwykle ploteczki ze 艣wiata internetu... Troch臋 niby g艂upota, ale troch臋 prawdy w tym mo偶e by膰... http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Duze-piersi-zwiekszaja-ryzyko-zachorowania-na-raka,wid,14561444,wiadomosc.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ruda ja nigdy w 偶yciu nie mia艂am narkozy, ba jedyne co kiedy艣 mi si臋 sta艂o w ca艂ym moim 26letnim 偶yciu to niewielkie rozci臋cie stopy w dzieci艅stwie i 2 porody naturalne bez znieczulenia. Narkoza to by艂a dla mnie czarna magia ale bardziej ba艂am si臋 martwicy i bliznowca ni偶 narkozy, generalnie powik艂a艅 PO. A narkoza? hehe fajna:D Porysowali mnie, kazali si臋 rozebra膰 do majtek (radz臋 za艂o偶y膰 figi, bo mnie wcze艣niej lekarz powiedzia艂 偶e b臋d臋 w pi偶amce a tu zonk bo mia艂am stringi heheh) i w takim jednorazowym fartuszku na sal臋. W samych gatkach myk na wyrko (twarde i niewygodne jak deska do prasowania ale co tam), jeszcze dorysowywali mi jakie艣 kreseczki na le偶膮co a ja i tak my艣la艂am o tym 偶e mi wenflon wciskaj膮 uff a 偶e nie pi艂am ca艂y dzie艅 plus stres to mi si臋 偶y艂y zapad艂y i ci臋偶ko by艂o si臋 wku膰. Potem dosta艂am jaki艣 zastrzyk w wenflon- antybiotyk pono膰, a potem drugi. Ja si臋 gapi艂am w lamp臋 nad sob膮 a Pani piel臋gniarka powiedzia艂a 偶e teraz mi si臋 zrobi ch艂odno w r臋k臋. 10sekund p贸藕niej zd膮偶y艂am powiedzie膰 "faktycznie zimno" i by艂o po mnie:) jakby kto艣 zgasi艂 艣wiat艂o:) i tak samo nagle pyk jakby zapali艂 je z powrotem i si臋 obudzi艂am. Tak jakbym super twardo spa艂a a kto艣 mnie pr贸buje obudzi膰 i co艣 do mnie gada, wko艅cu dociera 偶e m贸wi膮 偶e mam oczy otworzy膰- ni cholery, nie 偶ebym nie mog艂a ale taka 艣pi膮ca by艂am, 偶e w zasadzie zrobi艂am to na chwil臋 dla 艣wi臋tego spokoju. Przenie艣li mnie na wyrko moje, tam si臋 do reszty wybudzi艂am, obejrza艂am sobie cycochy w opatrunku, powiedzia艂am m臋偶owi 偶e czuje si臋 oki tylko jestem 艣pi膮ca i myk dalej w kimono:) spa艂o mi si臋 jak nigdy! o 17tej mia艂am operacj臋 chyba do 20tej w wybudzaniem to jeszcze sobie pospa艂am do 23ciej. O 23ciej ju偶 mog艂abym sobie i艣膰 do domku, ale pogada艂am z rodzink膮 przez tel, poczyta艂am i znowu spa膰 do rana i do domku o 8mej to ju偶 czu艂am si臋 dobrze tylko taka s艂abiutka 偶e ca艂y dzie艅 odpoczywa艂am. Operacj臋 mia艂am w pi膮tek, w sobot臋 wysz艂am do domu, w niedziel臋 ju偶 chodzi艂am po domku, w poniedzia艂ek na spacerku by艂am z dzie膰mi a we wtorek ju偶 zosta艂am sama z dzie膰mi w domu a m膮偶 do pracy. M艂odszy synek ma 11miesi臋cy i 10kg 偶ywej wagi i nic mnie nie bola艂o przy podnoszeniu go. Tak偶e narkoza nie jest taka z艂a, ot spaciu i tyle. My艣la艂am 偶e ka偶a mi liczy膰 do 10 czy jako艣 b臋d臋 stopniowo zasypia艂a a to pyk i mnie nie ma. Dos艂ownie by艂o to tak "zaraz zrobi si臋 Pani zimno w r臋k臋"; Ja: "faktycznie zimno"; Oni: "prosz臋 otworzy膰 oczka, ju偶 po operacji, wszystko super, budzimy si臋 Pani Natalko". Dos艂ownie tak to wygl膮da艂o jakby mi臋dzy moim zdaniem a ich kolejnym min臋艂o z 5sekund.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WieczoramiSzept zalatwianie wszystkiego zaczelam jak jeszcze karmilam i to dosc intensywnie. na konsultacji w szpitalu tez karmilam. zalatwianie trwalo od stycznia do marca. przestalam karmic dopiero w maju. operacje chcialam miec min 8 mies od zakonczenia karmienia. rozmawialam z moja gin i minimalny okres to pol roku. u mnie bedzie 10 mies. robie w szpitalu na NFZ w Wawie. obie piersi jednoczesnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
Ruda Bc ja te偶 sie ba艂am, 偶e sie nie obudz臋... mam problemy ze zdrowiem, to pewnie pot臋gowa艂o moje obawy. Po samej operacji le偶a艂am p贸艂 godziny na sali pooperacyjnej. Dosta艂am leki przeciwwymiotne i przeciwb贸lowe i ciep艂膮 rure pod ko艂derk臋. By艂o mi chwile zimno. Wstawa膰 zacz臋艂am chyba gdzie艣 po 2 godzinkach bardzo powoli, bo s艂aba by艂am i kreci艂o mi sie w g艂owie. Z czasem to zupe艂nie przesz艂o. Jak strach przed narkoz膮 min膮艂, zacz臋艂am ba膰 si臋 o dobre gojenie, o zdj臋cie szw贸w, blizny... Wszystko przebiega dobrze, ale wiadomo cz艂owiek obawia si臋 tego co nieznane i czego nie prze偶y艂. Potem sama si臋 z siebie 艣mia艂am ;-) trzymaj sie pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej dziewczyny, planuj臋 zabieg na jesie艅, ttylko tak si臋 zastanawiam... czy piersi po ci膮zy ( w przysz艂o艣ci) nie urosn膮 ponownie, i nie opadn膮?? zamierzam prywatnie si臋 zoperowa膰.. Jak my艣licie,.. poczeka膰, a偶 zajd臋 w ci膮偶臋,, chocia偶 na to si臋 nie zapowiada, czy bez problemu mog臋 zrobi膰 to teraz, bo biust nie urosnie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WieczoramiSzept
Zuzanna o to mnie pocieszy艂a艣, 偶e gdzie艣 robi膮 dwie na raz :) A jeszcze jedno. Jak posz艂a艣 na konsultacj臋 to nikt nie marudzi艂, 偶e karmisz piersi膮 i 偶eby przyj艣膰 po sko艅czeniu, bo mo偶e wtedy piersi same zmalej膮? Troch臋 si臋 te偶 tego obawiam, 偶e mi powiedz膮 偶eby poczeka膰 do ko艅ca karmienia i wtedy si臋 pokaza膰 i wtedy zadecyduj膮 czy mi si臋 zabieg nale偶y czy nie :| NatalLodz ale mi艂o si臋 czyta taki post :) Podobnie jak RudaBC mam te偶 obawy co do tego, 偶e si臋 nie wybudz臋, ale takie posty podnosz膮 na duchu :) Dzwonki, NatalLodz zazdroszcz臋, 偶e macie to za sob膮 :) ale tak pozytywnie zazdroszcz臋 :) mam nadziej臋, 偶e uda mi si臋 kiedy艣 do艂膮czy膰 do Was ma艂obiu艣ciastych :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mirkabelka
witam,ja was podczytuje od jakiegos czasu,calosci nie czytalam bo duzo tego,ale powoli,kiedys doczytam :) Marzy mi sie opercja zmniejszenia biustu,ale wciaz karmie wiec troche bde musiala poczekac. Ktos pytal o to czy po ciazy biust sie zmieni.Ja odpowiadam,ze jak najbardziej,to jest rozciagniecie,biust sie zwieksza,no i oddzialowuje rowniez grawitacja na niekorzysc. Oczywiscie dotyczy to glownie biustow duzych no ale z malymi raczej nikt tu nie zaglada Od podstawowki mam kompleksy z powodu biustu.zawcze mialam wiekszy niz kolezanki, Teraz chowam sie w bluzki typu namiot i sprawia to wydaje sie grubsza niz jestem.Taka chodzaca baryleczka poniewaz jestem niskiego wzrostu. dziewczyny,jak mi sie marzy zalozenie bluzki bez ramiaczek..uwielbiam takie,ale nie jest to mozliwe bo zaden stanik bez pakow nie utzryma mojego biustu ktory jest dosc obwisly,pomimo wieku 30 lat. Marzy mi sie pojscie na zakupy stanikowe.By moc wybrac takie ladne fasony,nie tylko takie na grubych ramiaczkach i super podtrzymujace. W sklepie z zalem patrze na takie delikatne staniki i marze ze moze pewnego dnia bede mogla sobie taki"dekoracyjny"kupic.Wiem,ze mozna kupic staniki z duzymi miseczkami ladne,ale one sa takie...ciezkie,glownie przez ramiaczka. Pozdrawiam i obiecuje zagladac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WieczoramiSzept ja powiedzialam na konsultacji dopiero jak mi ustalili termin, a profesor odpowiedzial, ze jak skoncze karmic to troche sie zmniejszy, ale i tak bedzie obwisly, wiec operacja jak najbardziej wskazana.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WieczoramiSzept
My艣l臋 w takim razie, 偶e poczekam do porodu, zobacz臋 jak to b臋dzie z karmieniem i chyba wtedy wezm臋 si臋 za za艂atwianie wszystkiego skoro to i tak tak d艂ugo si臋 czeka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martenka87
hej dziewczyny! a mo偶e wiecie po jakim czasie po operacji mo偶na zacz膮膰 stara膰 si臋 o dziecko? ile czasu nale偶a艂oby odczeka膰? PS. Czy kto艣 co艣 wie w sprawie kolejki na NFZ w Gda艅sku? Czekam ju偶 ponad 2 lata i nadal cisza... Pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
No to si臋 doczeka艂am, przysz艂a kolej na mnie, b臋d臋 'biustem czerwcowym' :), jutro si臋 melduj臋 w szpitalu, w czwartek pod n贸偶. Zero stresu, ale ja jestem medyczne stworzenie i nie przejmuje si臋 takimi rzeczami jak narkoza, szwy i inne. Poza tym ju偶 mia艂am znieczulenie og贸lne i wiem, 偶e to nic takiego. Jedyne o co si臋 troch臋 martwi臋, to, 偶e co艣 si臋 jeszcze wydarzy i np. nie przyjm膮 mnie do szpitala, bo np. bomb臋 kto艣 pod艂o偶y, albo po meczu b臋dzie du偶o ludzi do reperowania, albo co艣 tam jeszcze :). Poniewa偶 na nfz trzymaj膮 w szpitalu kilka dni a na dodatek wypada weekend, to odezw臋 si臋 pewnie dopiero w poniedzia艂ek i zdam relacj臋. Trzymajcie kciuki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WieczoramiSzept
40-stka Super! Czwartek to ju偶 lada moment :) Trzymam kciuki i czekam na relacj臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ANIA SDO
CZY KTORAS Z WAS POMNIEJSZALA PIERSI POPRZEZ LIPOSUKCJE? JESLI TAK TO NAPISZCIE annasokol@buziaczek.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
Droga 40-stko serdecznie gratuluj臋!!! Przysz艂a twoja kolej i wiem, ze twoje nastawienie jest wzorowe, zw艂aszcza, 偶e sie nie boisz!!! Szybko staniesz na nogi ;-) Trzymam kciuki bardzo mocno!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
40-stka trzymam kciuki, koniecznie po daj zna膰. Info od ka偶dej nfz-贸wki to bardzo cenne informacje, co i jak. Trzymaj si臋, czekamy na wyczekany biust czerwcowy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
40-stka... 馃尰 Super masz nastawienie...juz jest po meczu i jest spok贸j, tak偶e jedno odpada :D Bomba..rachunek prawdopodobie艅stwa prawie zerowy ;) Bedzie dobrze :) Ja robi艂am na NFZ i "wyrzucili" mnie na drugi dzie艅 i BARDZO DOBRZE :) Ju偶 za chwile powitamy Ci臋 w grupie..PO z pi臋knymi stercz膮cymi cycuniami. Odzywaj si臋 koniecznie, trzymam kciuki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
Dzi臋ki za wszsytkie ciep艂e s艂owa. Operacje mam w szp.Or艂owskiego. Do us艂yszenia za kilka dni.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
martenka87 ja mia艂am pod koniec marca operacj臋 w szpitalu w Gda艅sku (NFZ). Czeka艂am 1,5 roku, ale wydzwania艂am do nich i zam臋cza艂am telefonami. Niestety nadal walcz臋 z powik艂aniami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Dziewczyny z tymi powik艂aniami to nie ma znaczenia gdzie tylko KTO i KOGO operuje.. M贸j Kochany Doktor Janusz Greese operuje i prywatnie i w szpitalu NFZ ...czy uwa偶acie, 偶e On jako Lekarz i Cz艂owiek to rozr贸偶nia? Jest wspania艂ym specjalist膮 i robi wszystko jak najlepiej umie i nie ma znaczenia gdzie operuje. Ja chocia偶 robi艂am w ramach NFZ czu艂am si臋 w 100% dopieszczona i dog艂askana przez Pana Doktora... czu艂am si臋 jakbym by艂a Jego najwa偶niejsz膮 pacjentk膮, a przecie偶 ma ich setki :) I drugi aspekt, niestety czasami s膮 powik艂ania bo taki "materia艂" jakie艣 genetyczne uwarunkowania pacjenta, mo偶liwo艣ci w艂asne lub ich brak.... Natal Kochana...powiedz mi czy bTy czym艣 mziiasz cycunie tzn jakim艣 specyfikiem. Ja mam ca艂y czas neomycyn膮 psika膰...艂adnie si臋 goi, brodawki 艂adnie wrastaj膮...szwy ci膮gn膮 i czasami w piersiach k艂ucia mam, ale to wszystko jest wpisane w proces gojenia. Stanik贸w nowych zakupi艂am ju偶 4 sztuki...nie mog臋 si臋 opanowac, no i ceny w normalnych rozmiarach sa ludzkie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Dziewczyny 馃尰 Przypominam si臋 o naszym spotkanku :) w sobot臋 16 czerwca o 14.00 u mnie...ma by膰 pi臋kna pogoda, dobre humory, ma艂e co nieco.... sk艂膮dkowe ;) Jest Nas ju偶 5 Kto chcia艂by do艂膮czy膰 zapraszam...zmie艣cimy si臋 bez problemu. Mieszkam w okolicach stolicy ;) Je艣li Kto艣 chcia艂by do艂膮czy膰 prosz臋 o podanie maila :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
40stka 3mam kciuki, powodzonka i 3maj si臋:) Minimini mnie kazano smarowa膰 TYLKO oliwk膮, powiedziano mi 偶e te ma艣ci to jest nabijanie kasy a efekty s膮 marne, je艣li ma si臋 艂adnie goi膰 to si臋 zagoi samo a jak ma si臋 papra膰 to i cuda nie pomog膮. Na razie smaruje faktycznie oliwk膮 ale przymierzam si臋 do ma艣ci per艂owej czy jak ona si臋 tam zwie, chcia艂am chocia偶 ten miesi膮c odczeka膰 i zobaczymy. ja si臋 na moje brodawki napatrze膰 nie mog臋 jak 艂adnie si臋 wygoi艂y:) wyszed艂 mi jaki艣 jeden samotny wewn臋trzny szew ehh czeka膰 a偶 wypadnie? no i ta nadwra偶liwo艣膰 sutka mnie wkurza ale c贸偶, nie narzekam:) aha i jeszcze te szwy pionowe s膮 jeszcze sztywne i takie jakby zgrubia艂e, i w miejscu pod piersi膮 dziel膮 mi t臋 cz臋艣膰 jakby na p贸艂. Wprawdzie nie jako艣 drastycznie ale wida膰 偶e to jeszcze przez sztywno艣膰 blizny, reszta 艂adnie naturalnie opad艂a delikatnie a ten szew trzyma sztywno i jest takie jakby wg艂臋bienie, w lewej wi臋ksze a w prawej minimalne. W og贸le to mi si臋 to zrobi艂o dopiero jak pier艣 lekko opad艂a czyli jak opuchlizna schodzi艂a, bo wcze艣niej by艂y pi臋kne okr膮glutkie...no teraz te偶 s膮 ale z malusim minusikiem. Na szcz臋艣cie mam sporo dystansu i rozumiem, 偶e 3,5tygodnia po operacji to ja mog臋 mie膰 jeszcze cuda na kijku, a efekt ostateczny jeszcze nadejdzie:) Minimini no niestety jak pisa艂am ja w sobot臋 jad臋 na urlop z ca艂膮 rodzink膮 wi臋c nie zawitam, wypijcie za mnie drineczka i spalcie jednego staniora:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
OKI :) Drineczka i namiocik za Ciebie Sama ogarn臋 :) hehe A Ty wypoczywaj i baw si臋 dobrze z Rodzink膮 馃尰 Moje cycusie, 2,5 tygodnia po s膮 w coraz lepszym stanie, 艣pi臋 na boku a nawet na brzuchu czasami, chocia偶 mi spanie na wznak nie robi... szwy pionowe pod brodawk膮 s膮 malusienie艅kie...jak nitka i nawet jak je dotykam to nie czu膰, 偶e to s膮 szwy, co innego te pod piersi膮...s膮 grubsze i zdecydowanie czu膰 zgrubienia. Brodawki mia艂am zmniejszane...podobno 2cm to sa takie akuracik i takie mam. Natomiast musz臋 podkre艣li to ju偶 kt贸ry艣 raz, 偶e kszta艂t i wileko艣膰 piersi daj膮 mi bardzo du偶o rado艣ci i bardzo si臋 z nich ciesz臋... bez wzgl臋du na szwy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×