Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ern077
Dziewczyny ja też już po:-) Trochę stresu było, nocka nieprzespana, ale było warto. Operacja trwała 4godz,połowę biustu wycięte. Doktor stwierdził że mam teraz zgrabne D. Dziękuję za trzymanie kciuków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ern077
Póki co nic nie boli, jestem jeszcze trochę osłabiona. Za godzinę mam zmianę opatrunku więcej będę mogła oglądnąć swoje cycuszki. Jak będę się trochę lepiej czuła opiszę wszystko dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Jak wcześniej pisałam zostałam zakwalifikowana na operację w szpitalu na Wołoskiej w Warszawie. Ponieważ w grudniu skończyły się limity NFZ lekarz prosił o kontakt w styczniu w celu ustalenia terminu. Wczoraj do niego dzwoniłam i okazało się, że na Wołoskiej mają coś problemy z NFZ i kazał mi wziąć drugie skierowanie do poradni chirurgii plast i zapisać się do Orłowskiego. Na szczęście pocieszył mnie, że zabieg będzie marzec/kwiecień. Na 14 idę do lekarki pierwszego kontaktu. Mam nadzieję, że nie będzie robiła problemów z wystawieniem drugiego skierowania... Pozdrawiam i zazdroszczę nowym posiadaczkom małych biuścików. Życzę szybkiego i bez powikłań gojenia. Mam nadzieję, że niedługo do Was dołączę. za oczekujące na zabieg trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurfilda Przykro mi, że nie udało się w grudniu ALE to oznacza, że spotkamy się w szpitalu;) Będzie nas bardzo dużo w marcu i kwietniu;) A ja pewnie cały kwiecień będę wpadała na zdjęcie szwów i sprawdzenie jak się wszystko goi, także obowiązkowo będę wpadać na oddział i odwiedzać nowe małocycate;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Zurfilda.... to znaczy, że tylko Mnie się udało na Wołoskiej :( Może nie chca im dac kontraktu, ale to aż dziw, taki wielki szpital :( Ja miałam problem z drugim skierowaniem :( Nie chciała mi lekarz wydać, az się oparło o kierownika Kliniki i dopiero :( No cóż...trzymam kciuki. Orłowski się zrobił teraz chyba fabryką zmniejszania cycuniów i bardzo dobrze, bo Lekarze mają duże doświadczenie, a to wzbudza zaufanie. Powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
To Ja wasz sprawozdawca. :D Rozmawiałam z Agą juz nie cycastą. Prosiła powiedzieć Wam, że jest przeszczęśliwa, wniebowzięta, radosna i czuje się jakby była w niebie a nie w szpitalu :D Cycuszki ma przepiękne, sterczą wysoko aż na mostku. Doktor wszczepił jej troszkę tłuszczyku ponad brodawki, żeby były ładnie wypełnione. Aga cały czas się śmieje i aż w głosie słychać to szczęście :) Brodawki ma zmniejszone (jak Ja), wszystko proporcjonalnie, no cieszę się bardzo razem z Nią :D Ma leżeć 3-4 dni. Lekarz przemiły i z wprawną ręką.... także same superlatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już nowe skierowanie! Dostałam bez problemu. Moja lekarka okazała się być też człowiekiem. Jestem bardzo zadowolona - jutro dzwonię umówić się na wizytę. Mój lekarz (chirurg) powiedział, że jeśli termin będzie odległy to żebym przyszła wcześniej i przyjmie mnie między pacjentami. :-) Hexe napisz proszę jaki lekarz będzie Twoim wybawicielem? zurfilda@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ern077
Ja też widziałam swoje cycuszki, myślałam że gorzej to będzie wyglądało a są po prostu piękne. Jeżeli ktoś jest z zachodniej Polski to polecam dr. Barańskiego i jego żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pichna
Erno a gdzie się operowałaś? Ja miałam robić operację prywatnie ale może też się powinnam zgłosić na nfz?myślałam że to trwa 3 lata a tymczasem jakoś dziewczyny długo nie czekają... Ja dalej na etapie odchudzania tzn.zbierania się codziennie.Coś mi brak motywacji.Może powinnam się zapisać wkońcu na konsultację i ustaliłą termin i już bym się musiała zmobilizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ern077
Operację miałam robioną w Słubicach, nie starałam się o refundację z NFZ. Miałam zmienić auto na nowsze, zmieniłam piersi i to była bardzo dobra decyzja :-) D. Barański też przeprowadza operacje refundowane,, ale przeprowadza je w Nowej Soli. W Słubicach robi tylko operację za gotówkę lub na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pichna
A jaki jest u niego całkowity koszt?Ja jestem z Poznania i się waham czy jechać do Łodzi czy gdzieś indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie nie było.. Cycastaaga gratuluje i zycze szybkiego gojenia Ja jestem na.diecie ogolnie w ciagu 3,5miesiaca schudlam 6kg -biust ani nie drgnal:/teraz przy wzroscie 170cm waze 64kg i nosze 75E!Czuje sie dobrze wygladam duzo lepiej bo wygladam w miare szczuplo(jeszcze 6kg do zrzucenia)a do tego mam fajne cycki!Nie jest zle mozna sie przyzwyzaic.Trzebs tylko zmienic myslenie.. Aa po moich zabiegach pielegnacyjnych o ktorych pisalam oczywiscie biust sie nie.podniosl ale moge stwierdzic ze napewno skora zrobila sie jasniejsza,gladsza,zdrowsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ern077
Pichna koszt podniesienia i pomniejszenia biustu to 12.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimidimaxi Gratuluję dobrego samopoczucia;) To miło, że się tyle zmieniło na dobre u Ciebie;) Cycastaaga Co słychać? Jak się czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana dziś próbowałam się dodzwonić do rejestracji poradni chirurgii plast w Orłowskim (w sumie ok 250 razy wybierałam ich numer) oczywiście ciągle zajęte... Dziewczyny "z Orłowskiego" w jaki sposób Wam się udało zapisać tam na wizytę. Byłyście osobiście czy udało Wam się jednak dodzwonić? Jeśli tak to pod jaki numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurfilda Ja wzięłam telefon ze strony szpitala. Dzwoniłam do nich jakoś po 10 i po 15 minutach udało mi się dodzwonić. Także spróbuj jutro;) Trzeba się jakoś wcisnąć między telefony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
Oj miałam problemy tam ogółem ciężko się dodzwonić,nawet dziś próbowałam i nic a czasami raz po raz możesz się dodzwonić.Próbuj musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ja też miałam problemy z dodzwonieniem się po nowym roku, wcześniej jakoś nie miałam problemu. W każdym razie telefony rejestracja odbiera między 9 a 13. Numeru nie mam pod ręką - zostawiłam w pracy. A sposób zawsze mam taki, że wykręcam numer non stop, raz za razem, nawet przez pół godziny. Tak żeby się wstrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedzilam dzis w szpitalu Cycastaage :-) czuje sie dobrze, przywitala mnie tanecznym krokiem, usmiech na buzi non stop. ja do Orlowskiego dzwonilam na nr podany na srtonie szpitala - probowalam wieeeele raz - az do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
Zuzuzanna pozdrów cycastąagę,jak ją odwiedziłaś to powinnaś wejść i się zapisać do chirurgii plastycznej ona powie ci gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Osuch jest świetnym specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej :) Zabiegi jakie przeprowadza to: powiększanie biustu, korekcja powiek oraz nosa, lifting twarzy, liposukcja, przeszczepy włosów jedyny specjalista w Warszawie wykonujący takie zabiegi czy ginekomastia :) do niego można próbować się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asix28
minimidimaxi Super gratuluje, a najlepsze sa cwiczenia na ujedrnienie biustu, wiec jesli sie odchudzasz to najlepszy czas, polecam plywanie, odpychanie sie od sciany ;) (proste nogi, na odleglosc rak od sciany i takie pompki na stojaco i oczywiscie motylki czyli zaciskanie dloni jedna na druga trzymajac je przed soba na wysokosci mostka. Ja ogolnie jak duzo cwiczylam (aerobic, taniec, aqua) przy moim biuscie to mimo ze mi nie zmalal to sie ujedrnil i byl bardziej podniesiony ;) Cycastaaga Super Gratuluje, mam nadzieje, ze tez bede taka zadowolona za 4 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix cwicze,cwicze:)robie cwicznia cardio,trening brzucha z mel b,oprocz tego cwicznia na.smukle.ramiona i plecy:)wlasnie cycuchy nic nie chce spasc narazie.leca nogi i tylek-czyli miejsca ktore sa najszczuplejsze:/ja.mam typ figury jablko wiec najgorzej i najdluzej bedzie schodzil tluszcz z gornych partii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurfilda Przeważnie około tygodnia. Zuzuzanna,Mimimimimimi Pozdrawiajcie Agę za każdym razem jak będziecie u niej;) gzikgzik Witamy na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asix28
gzikgzik To prawie ten sam rozmiar co ja :) tylko ze ja 80J lub 75JJ Ale juz nie dlugo, mam nadzieje, czekalam prawie trzy lata i sie doczekalam 18.02 nananana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie będę czekała zbyt długo, za to samo podjęcie decyzji z mojej strony trwało prawie rok....no ale problemy z kręgosłupem przeważyły szalę i po jednej wizycie u chirurga mam wyznaczony termin 25.02....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×