Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 40-stka
Massuka, a mówiłaś swojemu doktorkowi, że zawisł na polskim forum :) , wyobrażam sobie jaką miałby minę :) Marzena Prześledź forum, dowiesz się jakie są procedury, chociaż ostatnio coś zmienia - przynajmniej w W-wie. Niestety czasem lekarze zachowują się jak kosmici i pozbieranie dokumentów zabiera trochę czasu. Potrzeba cierpliwości. Ale zacznij od ułożenia sobie w głowie, że ta operacja - mimo, że rozległa i czasem długa - najczęściej przebiega bardzo sprawnie i dochodzenie do siebie to kwestia 2-3 dni, jak któraś gorzej znosi takie grzebanie w organizmie to góra tydzień. Większość z nas przeszła to bezproblemowo, a nawet jak zdarzały się jakieś mniej dogodne sytuacje to efekt wart jest tego wszystkiego. Myślę, że to akurat wszystkie potwierdzimy. Ja miałam operację 10 m-cy temu w Orłowskim w W-wie. Na bieżąco moja relacja jest od strony 200 czy 201. Dormin super, czas szybko leci, prawda? A lato tuż tuż, no może za oknami tego nie widać, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie! Wasze maile bardzo, bardzo mi pomogły:) Nie czuję się tak cudownie jak przed zniszczeniem moich marzeń, ale jest dużo lepiej. Co prawda 4kg do przodu i o wiele większe dolegliwości bólowe:( W piątek dzwonię pytać się o nowy termin, ale już dziś przygotowuję skargę do rzecznik praw pacjenta i kierownika kliniki. Jeśli w piątek nie usłyszę satysfakcjonujących wieści, od razu wysyłam skargi. Mam ogromną prośbę do dziewczyn operowanych w Orłowskim, czy możecie mi napisać kiedy miałyście konsultację i kiedy miałyście zabieg? Bardzo mi to pomoże, z góry dziękuję! Jeśli to wszystko nic nie pomoże, wtedy istotnie zmienię szpital. Bardzo dużo osób pomaga mi w tej walce, obawiam się, że sama nie dała bym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
jak mnie "moj" chirurg zoperuje i zrobi to dobrze, to tez go bede WYCHWALAC. nie bede go nikomu polecic mogla, bo mieszkam za granica. ja sobie klinik i lekarzy szukalam w necie. nawet wielu stron nie odwiedzilam. patrzylam na ceny, szukalam opinii - z tym najgorzej. jedna klinika rzeczywiscie nie miala najlepszej opinii, a bylo tam najtaniej. oczywiscie tam nie ide. w koncu jedna "wpadla mi w oko". bylam tam na konsultacji. super lekarz. okazalo sie, ze taki raczej znany. nigdzie indziej sie nie wybieram. data operacji juz wyznaczona. ja nie znam absolutnie nikogo, kto sie takiej operacji poddal. ogladalam tylko zdjecie w necie. wiele zdjec super. tez tak chce :) jak pisalam mega wielkiego biustu nie mam, ale jest mega obwisly. jednak na pewno go jescze zmniejsze, bo chce miec MALY biust. nie zwazam ani na moj wiek, ani na proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
Hexe witaj ponownie! Ja miałam konsultacje w lipcu, a za tydzień się kładę...Emocje sięgają zenitu... A Ty kochana walcz, nie poddawaj się, jak pisałam wcześniej możesz spróbować w Łęcznej. Trzymam kciuki za Twoje powodzenie w sprawie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam za wielkiego wyboru,muszę bowiem szukać szpitala gdzie wykonają zabieg w niedalekiej odległości od mojego miejsca zamieszkania. Robię to ze względu na moje małe dzieci jak i koszty przejazdu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak wygląda sprawa "przeszycia" brodawek? jak duże jest ryzyko, ze nie przyjmie się w nowym miejscu? Któraś oś wie? I co, jezeli cos takiego się zdarzy? Rekonstruują ja? Zabieg mam "zaklepany" na sierpień w Orłowskim i pomimo tego, ze bardzo mi na nim zalezy, to jednak obawy mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecin
Witam Forum czytam od dawna.Dzięki niemu zrozumiałam,że można coś zmienić.Dwa tygodnie temu byłam u ortopedy (lekarz wypisał mi zaświadczenie),tydzień wcześniej od rodzinnego dostałam skierowanie do poradni Chirurgii Plastycznej i mam konsultacje za 18.04.Oczywiście wszystko na NFZ.Mam nadzieję,że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Beeea Przeniesienie brodawki to taki prawie przeszczep-prawie bo nie oodziela się brodawki od tkanki. No i jest mozliwość, że się nie przyjmie - tojedno z powikłań -tak jak i infekcja, czy martwica. Niestety nikt nie powie Ci -jak duże jest ryzyko - wiadomo tylko, że większe jest jak sie pali. Po opiniach koleżanek operowanych w Orłowskim sądzę, że bedziesz w doskonałych rękach ;-) zrobią to starannie i profesjonalnie ;-) Pewnie, że masz obawy - ja np nie bałam się tak niczego jak narkozy. Nieznane, nowe i najbardziej mnie przerażało. Bałam się,że już się nie obudzę. Ja dużo czytałam - im więcej wiedziałam co się będzie ze mną działo tym byłam spokojniejsza. Ale w sumie przed zabiegiem- i tak miałam najwyższe zmierzone w życiu ciśnienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
DZIEWCZYNY, KOBIETY, TE PRZED I TE PO :D UDALO MI SIE, DZIS MIALAM KONSULTACJE I LEKARZ WYZNACZYL MI TERMIN- BEDE MIALA OPERACJE 15 LIPCA-JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC CYCASTAAGA WIELKIE DZIEKI ZA UMOWIENIE MNIE W SZPITALU ( WARSZAWA DLA KOGOS KTO JEST TAM PIERWSZY RAZ TO MASAKRA ZA KOLKIEM :D PSIARKA DZIEKI ZA INFORMACJE DOT LEKARZA, ZUPELNIE INACZEJ CZLOWIEK SIE CZUJE GDY CONIECO WIE O LEKARZU Z JAKIM BEDZIE SIE MIALO DOCZYNIENI powiedzcie mi prosze, jak to jest z tym zdejmowaniem szwow? od razu ze sutka i piersi czy na raty? MARZENA49 ja tez mam K (75)czasem J wiec wiem, jak duzy masz problem :) u mnie lekarz pierwszego kontaktu (kobieta) zachowala sie super, gorzej bylo z ortopeda - dopoki mu nie powiedzialam do czego potzebuje zaswiadczenia o problemach z kregoslupem powodowanych duzym biustem to byl mily i przytakiwal twierdzac ze duzy biust niszczy kregolup,a jak mu powiedzialam ze bede sie starala o operacje to walil teksty ze kobieta w XX! wieku poprzewracalo sie w glowie i ze z nudow to robie, wiec juz wsciekla mi powiedzialam,ze jasne, z nudow chce sie pociac bo nie mam akurat co robic-wiec, choc trudne nnie nalezy sie zrazac i szukac innego lekarza. zycze ci wytrwalosci, na pewno ci sie uda. hexe_asuu super,ze wrocilas, w duzej mierze to dzieki tobie sie nie zniechecilam i jestem juz na etapie odliczaia do operacji:) mam nadzieje,ze tobie pojdzie tym razem lepiej i spotkamy sie w orlowskim na operacji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki bardzo proszę...która z Was była operowana w Małopolsce ?Ja jestem zarejestrowana do dr Małka i boję się,że nie zakwalifikuję się na operację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
gogusia nie wiem czy ci się przyda, ale podaję placówki NFZ, które mają kontrakt na chirurgie plastycznąw Małopolsce. Zawsze możesz tam szukać, walczyć i pytać. scanmed kraków szpital im. Rydygiera NZOZ centre de la vision Poza szpitalem sa to zespoły chirurgii jednego dnia, ale wiem ze czasem wykonują poważne zabiegi. W tych samych miejscach sa też poradnie chirurgii plastycznej. Jakby (odpukac w niemalowane) coś sie nie powiodło - zawsze możesz uderzyć do następnej ;-) I nie bój sie na wyrost:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013, Jeśli chodzi o zdejmowanie szwów- ja mam na raty. Po tygodniu od operacji zdjeli mi co drugi szew wokół sutków a po kolejnym tygodniu zdejma mi resztę. Wiem że inne dziewczyny miały zdejmowane wszystkie po niecałym tygodniu więc zalezy to od tego jak sie goi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
dzwonki i 40-stka, fajnie że tak dzielnie bronicie tego forum, to co napisałyście, odzwierciedla też moje odczucia, ja wierzę w ludzi i w dużej mierze dzięki forum poradziłam sobie. Hexe_asuu - myślę że powinnaś skontaktować się z lekarzem u którego byłaś na konsultacji, bo chyba już tam na wstępie zostajemy do nich przypisane. Ten u którego ja byłam na 1 wizycie to mnie operował i on dalej się mną zajmuje, na zabieg od konsultacji czekałam około 3 miesięcy. W czwartek byłam w Orłowskim, nic nie wskazywało by nie przyjmowali, myślę że miałaś pecha przez tego lekarza - operatora, któremu może coś wypadło, trzymaj się dzielnie Jestem 17 dni po zabiegu, wszystko mnie swędzi, drapie i trochę ciągnie do dołu. Lekarz mówił że goi się dobrze więc cierpliwie znoszę te niedogodności i cieszę się, pozbyłam się bólu kręgosłupa, cycki są ładne, kształtne, miękkie bez żadnych zasinień, jakbym znowu miała 20 lat a nie 49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Uczestniczyłam w dyskusjach na tym forum około cztery lata temu, niestety oszukał mnie lekarz i przekładał termin operacji w nieskończoność . Postanowiłam jednak spełnić swoje marzenie i zrobić operację prywatnie w Artplastica w Szczecinie . Termin mojej konsultacji to 12 kwiecień a potem jak najszybciej pod nóż ;) Będę wdzięczna za opis swoich wrażeń którejś z Was, która była tam operowana..najchętniej porozmawiałabym z z dziewczyną o nicku swo_body ... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Hexe ja miałam konsultację/kwalifikację w listopadzie 2011, operację w czerwcu 2012, kurczę, ale zleciało !, a myślałam, że się nie doczekam, a to juz 10 m-cy po, a ja ciągle cieszę się i nie mogę nadziwić jak mi wygodnie i lekko daisy ja miałam szwy zdejmowane na raty, w 8 dobie (chyba) co drugi wokół otoczek, potem ich reszta, a na końcu pionowe ale to już było chyba ze 3 tygodnie po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormim
Marzena 49 Jak długo??? Wtorek zabieg 5_cio godzinny w czwartek mężu mnie przywiózł do domu a w czwartek wsiadłam w auto i pojechałam do rodziców. Miałam leki przeciwbólowe ale po dwóch dniach odstawiłam bo mnie nic nie bolało. Został mi do spłacenia tylko kredyt który jako jedyny będę spłacać z największą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc! Jesteście nieocenione! Jutro z rana dzwonię i zaraz potem daję znać jak poszło. Psiarka Ze mną jest tak, że właśnie wychwalany dr K. mną się zajmuje od początku. I do niego mam jutro dzwonić. Tydzień przed spotkaniem z nim, dzwoniłam i potwierdzałam termin przyjęcia do szpitala. Wszystko było ok. Zobaczę co powie jutro. Poważnie rozważam zmianę szpitala, jeśli tylko mogłabym zostawić stare zaświadczenia i załatwić nowe skierowanie, to by było super. Ze skierowaniem nie będzie w ogóle problemu. Tyle, że dojazd 2,5h to trochę daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Jutro dr K. pracuje w przychodni, bo piątek. To pewnie dlatego masz do niego dzwonić. Hexe, trzymam kciuki jak nie wiem co, mocno, mocno, mocno. Zagadaj z doktorkiem to jest fajny facet, właśnie taki do pogadania. Powodzenia w dodzwonieniu się no i potem w rozmowie i jej efektach. Koniecznie daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
Dziewczyny udalo mi się, dziś miałam konsultacje w Łęcznej. Termin mam na 7 maja czyli za 4 tygodnie.Ciesze się bardzo i pozdrawiam wszystkie. I jeszcze jedno, nieważny jest wiek, bo ja mam 52 lata i mimo to zdecydowalam się.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ale szybko. Super. Gratulacje. Odliczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52 Super, że tak szybko się udało. Dziewczyny czekają po kilkanascie miesięcy, ciesz sie i odliczaj:) Ja już jestem 10 dni po operacji. Czuje się świetnie, piersi jeszcze spuchnięte i twarde ale zero bólu. Strach jest zupełnie niepotrzebny ale o tym można dopiero powiedzieć po zabiegu. Dziewczyny "PO" czy jak zejdzie opuchlizna i piersi zrobia się miekkie to piersi będą jeszcze mniejsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52 Gratuluję!!!! Ten szpital to moja ostatnia opcja awaryjna, jakby jutro się nie udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2dynie ex
Gogusia 78 Mnie dr Malek nie chcial zakwalifikowac mimo rozmiaru J ale jak mu zrobilam mini scene z łzami wlacznie to zmiekl.Tak wiec badz stanowcza i przygotuj sie na absurdalna gatke o np.karmieniu piersia.Generalnie slabo go wspominam na wszystkich konsultacjach ,powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2dynie ex proszę o podpowiedz :D nie mam zielonego pojecia co mówi się na konsultacji i jakich argumentów użyć...to,że zycie z takim biustem to męczarnia to zapewne wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
Gogusia No pewnie ze wiedza ale chęć by pacjetkę upokorzyć tez pewnie niektórzy mają. Genaralnie stoje z cyckami do pasa a doktor mi mówi ze oni nie robią operacji na NFZ, ja jak to nie robicie jak dzwoniłam do NFZu i oni mnie tu skierowali , on ze przecież nie bede mogła karmic piersią , ja ze zawsze moge butelka . on to przeciez NIEZDROWE !!!!!!!!! Ja co ze mną bedzie ,on no dobra zakwalikfikuje panią ... Cudownie nie było.Wiesz rozmiar broni sie sam i nie potrzeba robić cyrków bo widac gołym okiem ze cos jet nie teges.Ech trzeba sie naszarpac w tym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam... I mam dzwonić koło 11, bo dopiero wtedy dr sprawdzi terminy!?! Czyli obietnica, że do teraz dr coś załatwi, i że mnie tak nie zostawi spełzła na niczym;( bo dopiero teraz będzie sprawdzał terminy;( zadzwonię, dam się wpisać na pewnie beznadziejnie daleki termin i wysyłam skargi. Nie mam już nic do stracenia:( Dam znać jaki termin mi zaproponowano... Dam się "zaskoczyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znowu iść na konsultację 19 kwietnia. I znowu nic nie wiem co do terminów, poza informacją, że są tylko wolne we wrześniu. 19 kwietnia to już moja ostatnia próba w tym szpitalu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×