Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość cycastaaga
haxe asuu dlaczego Ci odwołali operacje to jakieś dziwne za szybko dałaś się im zbyć, mi też chcieli przełożyć wróciłam przecież do domu ale tylko na 3 dni a miał być też termin daleki ale ja im ze czekam już 9 miesięcy ze mam dzieci ze ustalony urlop opieka nad dziećmi i takie tam . Jednego nie mogę zrozumieć ze skoro miałam konsultacje i mam termin to dlaczego mnie odsyłaj, i dlaczego nie zarezerwowali Ci szli operacyjnej na konkretny termin. Dzwoń do Łęcznej SUPER NOWOCZESNY ODDZIAŁ I TERMINY 3 TYG gdybym wcześniej wiedziała to nie jeździłabym do warszawy tylko tam bo blisko. Koleżanka się zapisała i ma termin wizyty zaraz po świętach a operację może mieć pod koniec kwietnia próbujcie w łecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja!
Natal, bardzo dobrze orientujesz się w ofercie ww kliniki. Zastanawia mnie jedna rzecz, otóż na beauty są różni lekarze, pacjentki chwalą się tym co sobie poprawiły, lepiej czy gorzej, ale piszą. Od dr Szczyta jest ich mnóstwo, co może świadczyć o doświadczeniu? W każdym bądź razie tak radzą doświadczenie ważne. W takim razie skąd wiedziałaś, że dobrze Ci zrobią? Czy sugerowałaś się ceną? Czy zrobili na Tobie dobre wrażenie? Jestem przed wyborem dobrego lekarza i intryguje mnie właśnie, czy Ci o których jest głośno są dobrzy, czy może Ci o których się nie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie cena jest wyznacznikiem, chociaż jeśli standardem jest np 13tys a ktoś robi za przypuśćmy 6tys to to by mnie zaniepokoiło:) Nie można też za bardzo patrzeć na to czy dużo ma pacjentek bo ile to dużo? czy chodzi tylko o pacjentki zmniejszane czy wszystkie? Należy pamiętać że do Warszawy zazwyczaj zjeżdżają z całej PL a i w Wawie więcej kobiet decydujących się na ten zabieg jest. Zazwyczaj jeśli ktoś ma już dojeżdżać to woli wybrać Warszawę- bo Wawa generalnie jest dobrze rozreklamowana i ściąga do siebie najlepszych specjalistów z całej PL bo mają średnio 4 razy takie stawki zarobku co w reszcie kraju:) Gdyby Rykała z Bratosiem mieli swój program tv też by zostali uznani za najlepszych z najlepszych:) O dr dowiedziałam się z tego forum- polecały ich aliali i senza. A że miałam bliziutko to się umówiłam na konsultację. Oceniłam ich jako kompetentnych, solidnych, znających się na zmniejszaniu- czy słusznie? dla mnie tak. Ceną się nie sugerowałam, bo tak jak pisałam- kiedy ja sprawdzałam kliniki to wszędzie ceny były zbliżone. Od razu mi powiedzieli, że muszą mi powiedzieć wszystko, nawet te najrzadziej występujące komplikacje. Powiedziano mi o ryzyku martwicy tym bardziej jeśli jestem palaczką- powiedziano mi też że jeszcze im się nie zdarzyła ale wiadomo, różnie to może być, wszystko zależy od pacjentki. Tak samo jak pytałam o zdjęcia w galerii- jak często mają takie efekty? usłyszałam, że w 99% przypadków. Pytałam o ból- powiedziano mi, że każda z ich pacjentek nie wierzy, że nie będzie bolało i każda wychodzi od nich zszokowana i uśmiechnięta, że mieli rację. Łącznie ze mną bo im nie wierzyłam. Ja nikogo na siłę nie przekonuję. Opisuję co mnie spotkało a każdy sobie sam wnioski wyciąga i decyduje samodzielnie. Każdy może się cofnąć do 18 maja 2012 i poczytać co napisałam na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nie orientuję się bardzo dobrze w ofercie, oglądałam przed operacją ich stronę- co jest chyba normalne i tam wszystko jest napisane. Każdy może wejść i zobaczyć. Chyba każda z nas wie mniej więcej jak wygląda strona kliniki gdzie się operowała i coś niecoś się wcześniej dowiadywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja!
Czyli fotki możesz przesłać bez większego problemu? Napisz mi jeszcze co w sytuacji gdyby coś nie wyszło? Jak inne zabiegi, czy specjalizują się tylko w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2dynie ex
Szczesliwainaczej Ja mialam poprawke po 7 miesiacach,ale slyszalam ze mozna po minimum trzech robic rekonstrukcje brodaki.U mnie byla martwica brodawki, rozejscie sie blizn i opadniecie przez nadmiar skory.W szpitalu bylam 1 noc ,operacja trwala trzy godziny,oczywiście w narkozie.Mimo ze mam od nowa blizny ta operacje duzo lepiej znioslam niz pierwsza.Tak ze nie jest źle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasturcja mogę do obejrzenia własnego:) mam zdjęcia sprzed w ciuchach- biorąc pod uwagę super stanik i tak nie da rady się tego ukryć, mam zdjęcia po w ciuchach- takie jeszcze w opatrunkach i ewentualnie nago po 6mc. Gydby coś nie wyszło pewnie robią poprawki, musiałabyś spytać. Wejdż sobie na ich stronę- tam jest napisana cała lista tego co robią. Na pewno nie tylko piersi. Kiedy byłam na kontroli to na konsultacji była nastolatka z mamą w sprawie korekcji uszu i jedna pani na kontrolę po chyba liftingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja!
do 2dynie ex czy Ty też jestes po operacji w klinice este larte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
Dziewczyny wiecie co, bez sensu z tym Orlowskim, niby piszą, że są zmiany na lepsze, bo operacje niektóre są wcześniej mniejsza kolejka itd a tu odwolali Hexe:-( ciekawe czy to taka ruletka kogo mają operować...? no nic, ja jeszcze 2 tyg i się dowiem, mam nadzieję, że nie pocałuję klamki i nie powiedzą narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaJJJJJJ
Witam wszystkich, od dawna podczytuje już forum Wasze, wiem ze nie umiem odnaleźć si w stanikach żadnych. Nie cierpie swojego biustu, myśle żeby go podnieść i trochę zmniejszyć. Jestem dosć szczupła 62 kg/171 cm. wymiary biustu 68-72(luźno)/104w biuście, w pochyleniu 109. Mam drobne plecy, chude ręce i łopatki, szczupłą talie 66 cm, w tyłku 97. Wyglądam źle, wszystkie bluzki wisza w ramionach i w pasie, nie mogę się w nic ubrać. W dodatku moje piersi wiszą, są w rozstępach, i wstydze sie założyć cokolwiek. Wiem, zę Panie mają tutaj większe wymiary, ale ja nie akceptuje swojego biustu. Koleżanki mają ładne podniesione piersi w rozmiarze D, ubiorą push up i mogą ładne dekolty ubrać, ja wogóle nie chodze w dekoltach, moje piersi opadają, zawsze dekolt mam nizej, taki wiszący. Ostatnio kupiłam stanik 70 H, zabudowany, ale miałam rany po kilku godzinach noszenia, i obwód mi podjeżdzał. Uczę się często do późna w nocy,i bez tabletek przecibólowych na kręgosłup nie daje rady. Moim marzeniem jest podnieść i zredukowac choć trochę biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaJJJJ stanik za luźny zdecydowanie, 65 to max co powinnaś mieć w obwodzie, a w bardziej rozciągliwych stanikach nawet 60. Mam podobny obwód do ciebie, w biuście miałam 106-107 ale wzrostu mam tylko 165cm. Na prawdę piersi miałam monstrualne. Stanik mi niewiele dawał, ale zawsze na teraz to jakieś wyjście. Kręgosłup też mi siadał, w zasadzie to już bolał non stop tylko rozróżniałam czy boli mniej czy bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
2dynie ex Dzięki za słowa otuchy. człowiek się denerwuje i szuka odpowiedzi. Dobrze, że jest to forum. Dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi naprawdę bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś już nie mogę się na niczym skupić, trzęsę się jak osika. Pewnie za dwa dni napiszę, że wszystko ok, a strach był zupełnie niepotrzebny ale dziś jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić... Jutro o 15 kładę się na stół jako wielkobiuściasta a pewnie po 19 obudzę się już szczęsliwa i małobiuściasta:) Trzynajcie kciuki też za Masuuke ona również jutro ma swój wielki dzień. Odezwę się jak już będę w domu!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2dynie ex
Nasturcja! Nie ja jestem po szpitalu panstwowym na Nfz, za operacje placlam 0 zl ,za poprawke 0zl.Lekarze zrobili mi honorowo ta poprawke mam wszystko od nowa robione ,nowe cieniutkie blizny i jest ok.Ja sie do ich zalecen ostatnio nie do konca stosndwalam bo np. jezdzilam na rowerze a nie powinnam.Uwazam ze jedyna roznica miedzy nfz to czas i pieniadze a efekt ten sam. Szczesliwainaczej Po to jestesmz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
Andzik bądź dzielna, czekamy na relacje, wszystko będzie pięknie! zazdroszcze, że już zaraz będziesz PO! Trzymam kciuki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
Nie wiecie, czy jak ktoś robił operację prywatnie, to poprawkę może robić na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
Haxse to prawda że w Łęcznej jest szybko ja własnie tam się zapisałam i mam pierwszą wizyte 4 kwietnia.Chcieli mnie odrazu w tym samym tygodniu zapisać co dzwonilam ale wolalam po świętach.Dzwoń i zapisuj się. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaJJJJJJ
NatalLodz, dziękuje muszę się zaopatrzeć w stanik porządny, w moim mieście nie ma szans. Na samą myśl o lecie słabi mnie, wyglądam jak starsza Pani z tym biustem, a mam 24 lata. Smaruje kremami, ale nie wiele to daje, mam dużo rozstępów na biuście, i wielkie otoczki. Na razie czytam wypowiedzi Wasze, co ja bym dała za mniejszy biust taki D/E i podniesiony kragły. Nie wiem jak długo wytrzymam męcząc się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
czesc dziewczyy, pisze do tych przed i po :) ja jestem taka osoba ktora zawsze jezeli cos robi to chce wczesniej wiedziec w jaki to sposob przebiega, dlatego zalanczam krotki film (9minutowy) pokazujacy jak to wyglada http://www.youtube.com/watch?v=wUq2tL83Y60&oref=http%3A%2F%2Fbeautywpolsce.com%2Fforum%2Fviewtopic.php%3Ff%3D28%26t%3D12914%26start%3D400 ALE OD RAZU OSTRZEGAM, NIE JEST TO MILY FILM, I KTOS KTO NIE LUBI NA TAKIE COS PATRZEC NIECH NIE OTWIERA, BO NIE CHCE POZNIEJ ZOBACZYC WPISU ZE PRZEZ TEN FILM KTOS ZREZYGNOWAL!!! - tego co sie dzieje na stole operacyjnym i tak sie nie czuje,ale ja jestem ciekawa wiec obejrzalam - maz dal rade 1min 27sek :D faceci zawsze sa slabsi :D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Massuka, Andzik, powodzenia jutro, trzymam kciuki Kasiol, ale super ten film, jak ja lubię takie obrazki, ale faktycznie nie każdy tak ma, ja widziałam wielokrotnie film, ale z operacji metodą cięcia w kotwicę, taki widziałam pierwszy raz, rewelacja. Ja też tak mam że lubię wszytsko wiedzieć i widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
A mi coś blokuje i nie mogę go wyświetlić;( ale nic wiem, że to hardkor trochę, tak samo jak miałam cesarkę to sobie po porodzie włączyłam na YT z ciekawości,ale nie doczekałam końca wiec moze lepiej, że nie mogę tego obejrzeć:-) no cóż ważne, że efekt ma być super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
Na czym polega masaż piersi po operacji? Mi niczego takiego lekarz nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
Czemu ma służyć masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaż chyba ma sprawić że blizny będą bardziej miękkie. Ja masowałam wcierając oliwkę i masowałam przy smarowaniu blizn kremem NoScar. Nie wiem czy to od tego mam miękkie blizny.. szczególnie te pionowe- jak normalna skóra nie cięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
Aaaaa. ma ten sam krem. Muszę tylko sobie dokupić oliwkę. Byle do 15 kwietnia do kontroli i zobaczymy co mi powiedzą na asymetrię, którą mi zrobili. Chociaż czytałam, że podczas zmniejszania skutkiem ubocznym może być też właśnie asymetria piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pichna
Natal Umówiłam się na konsultację w pt u dr.Rykały i Bratosia...Wreszcie dojrzałam do tego,może się spotkamy w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już po wszystkim, rozmiar wyszedł maleD :-) trochę boli ale to nic bo jestem mega szczęśliwa. Narkoze znioslam super i już sobie biegam po klinice. Opisze więcej jak już będę w domu. Dziękuje wszystkim które trzymały kciuki i wspierały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Andzik...super wieści ❤️🌻 Witaj w gronie małobiuściastych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie wiem od czego zacząć..hmmm... Moze od tego,że nie mam pojęcia co zrobić by mieć refundowany zabieg zmniejszenia piersi i gdzie w Małopolsce mozna go wykonać. Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie wiem od czego zacząć..hmmm... Moze od tego,że nie mam pojęcia co zrobić by mieć refundowany zabieg zmniejszenia piersi i gdzie w Małopolsce mozna go wykonać. Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×