Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gosczabka681968
zdesperowana68Witam cie.Napisalam tak,bo jeszcze nie malam skierownia i dzisiaj nic nie wyszlo jak dzwonilam.Mam juz skierowanie i jutro sie zapisuje na konsultacje.A co do pani dr Magdy to nie da rady,bo w srode 28.08 mam wazna sprawe i nie moge jej przelozyc.Wynik m-grafi robilam prywatnie i za tydzien odbior.Jestem szczesliwa,bo moj lekarz nie robil mi problemow i napisal jak chcialam(jeszcze raz dzieki za wskazowki do skierowania)Dzwonie jutro!!!Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Dziewczyny kochane, wielkie dzięki Wam wszystkim, cieszę się, że znów jestem z Wami, tylko już w nowym, doskonalszym wydaniu;-) Kola, z tego, co nam tam mówili, to oni zawsze operują w kilka osób (w moim przypadku operację przeprowadzało 4 lekarzy), tyle że jeden jest jakby głównym operatorem. U mnie tym głównym był dr Mądry, a we wszystkim mu asystował dr Tomek. On też mnie malował pod okiem dra Mądrego. Dr Magda się mną opiekowała po operacji, bo miała 4-dniowy dyżur w święto. Swoją drogą nie wiem, jak ci lekarze wyrabiają z czymś takim. gosczabka681968 Witaj. Dziękuję za miłe słowa i powodzenia w załatwianiu terminu:-) Napisz co i jak. Aha, żeby się zapisać w Łęcznej, nie trzeba mieć skierowania, dopiero na konsultację. W każdym razie mnie zapisali jeszcze bez skierowania, nie pytali o żadne numery. Kasiol, dzięki, kochana, pocieszyłaś mnie z tym krwiakiem. Uspokoiłaś mnie. Ale skoro mam już termin wizyty i to za darmo, to jednak pójdę się pokazać. Nie zawadzi. Pierwszy raz w życiu nie myślę z obrzydzeniem na myśl o rozebraniu się przed lekarzem;-) Zdesperowana, kochana, mój telefon nie pokazuje, że ktoś dzwonił, kiedy rozmawiałam, więc nie wiedziałam. Będziemy się łapać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
cycasta Malgosia.Ja zadzwonilam dzisiaj do tej poradni i powiedzialam,ze na pierwsza wizyte w zwiazku ze zmniejszeniem biustu,a pani w rejestracji spytala sie czy mam skierowanie i co na nim pisze,a ja jeszcze nie mialam.Kazala dzwonic do gabinetu lekarza,ale tam nikt nie odbieral. Zadzwonilam do rejestracji upewniajac sie,czy jutro ze skierowaniem moge sie zapisac na pierwsza wizyte i powiedziala,ze tak.Moze robie cos nie tak.Prosze odpisz jesli mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. trudno załapać się na NFZ? Mam biust rozmiaru G, okropnie bolą mnie plecy.. jestem wysoka , szczupła i biust jest zupełnie do mnie nie proporcjonalny :( okropnie boję się, że mnie nie zakwalifikują.. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszciemniejniżj
Dziewczyny, czytam wszystko od dawna, ale nie byłam w stanie pisać. Leżę właśnie na pooperacyjnej i rozbieranie radość- taka, że nie mogę spać. Jeszcze ich nie widziałam, ale moje "maluchy" są zdecydowanie mniejsze niż niektóre miałam do wczoraj. Muszę się z kim. Podzielić szczęściem! Od operacji minęło kilka godzin, czuję się wspaniale, nic nie boli. Póki co nie będę ani chwalić ani ganić nikogo, bo nie wiek jak będzie. Odezwę się za jakiś czas. Pozdrowienia dla wszystkich przed i po! Jak to mówią do odważnych świat należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszciemniejniżj
Jak widzicie mnóstwo literówek, ale to mądry telefon poprawia, a ja nie zauważyłam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosczabka681968, a po co mówiłaś, że na pierwszą wizytę i w związku z czym? pytali? ja zadzwoniłam, poprosiłam o rejestrację na najbliższy czwartek do doktora Mądrego i nikt mnie o nic nie pytał, może jakaś wścibska pani w rejestracji się trafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dziewczyny PO .Ja mam dzisiaj swój sądny dzień (konsultacje) więc proszę trzymajcie mocno kciuki brzuch mnie boli z nerwów jak cholera.Odezwę się jak będę po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
zdesperowana68powiedzialam tak,bo myslalam ,ze tak trzeba,ale dzisiaj sie zapisalam i nie bylo problemow,nie pytala o zadne skierowanie.Jestem zapisana na czwartek 29.08 do Dr Madrego powiedzialam.Przy kazdym etapie zalatwiania serce mam w gardle i powtarzam sobie ,ze jeszcze daleko do celu,ale blizej niz dalej.Trzymaj za mnie kciuki.Pozdrawiam:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
zdesperowana68Czy pwinam miec szzepienie przeciwko zoltaczce.Jesli tak,to jutro musze isc na pierwsza dawke,a to opozni zabieg,druga dawka za mc i od niej trzecia najpredzej za dwa tyg.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
To jeszcze ja,chyba,ze trafie w termin do zabiegu idealnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
gosczabka681968 nie musisz miec szczepienia na żółtaczke jest niekonieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. trudno załapać się na NFZ? Mam biust rozmiaru G, okropnie bolą mnie plecy.. jestem wysoka , szczupła i biust jest zupełnie do mnie nie proporcjonalny :( okropnie boję się, że mnie nie zakwalifikują.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
gosczabka681968, Gratulacje, że udało Ci się zapisać. Nie martw się, w Łęcznej sprawy idą piorunem:-) Ja też się nie szczepiłam na żółtaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie można się zaszczepić w tzw. trybie przyspieszonym, zapytajcie swoich lekarzy. Nie chodzi o szybkość, ale o bezpieczeństwo. Nie jestem tylko pewna czy wtedy nie trzeba płacić, no i trzeba pamiętać, żeby za rok pójść zrobić szczepienie przypominające. Ale to chyba nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszciemniejniżj
Witam, proszę o info gdzie kupię stanik po zmniejszeniu zapinany s przodu- może znacie jakieś firmy? Szukałam na www.anita.com lecz nie wchodzę na ich stronę. Pomóżcie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
Dziewczynki dzieki za info i trzymajcie jeszcze raz kciuki za mnie.Do uslyszenia.Pozdrawiam wzystkie:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUDAŁO SIĘ jeszcze nie mogę w to uwierzyć ale bez żadnego problemu zostałam zakwalifikowana do operacji na 14.10. Zdesperowana68 dzięki serdeczne za wszystko i za kciuki.To forum naprawdę jest nie zastąpione. gosczabka681968 życzę powodzenia myślę że nie będziesz miała żadnych problemów dr.Mądry ledwo spojrzał na moje zaświadczenie a na zdjęcia rtg wcale nie patrzył.Tak za*****cie się cieszę że nie da się tego opisać .Trzymam kciuki za te przed konsultacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Aguska,gratulacje. ja ide po nóź 2 tygodnie przed Tobą. Szkoda,ze nie razem. Pozdrowienia Ania i Malgosia, co u Was? jak sie goicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 75j
Ania75k i cycasta Małgosia cieszę się że jesteście już po i gratuluję Aguska65h się że ci się udało ja mam konsultację u dr Mądrego 12.09 Już po nocach mi się to śni Ostatnio obudziłam się zlana potem, bo śniło mi się że byłam na konsultacji i lekarz stwierdził że nić z tego nie będzie a ja padłam na kolana i płacząc błagałam o operację wcześniej byłam umówiona do ulatowskiego w orłowskim ale termin na grudzień to troszkę za późno + kilka miesięcy czekania na operację, więc umowiłam się do Mądrego w łęcznej trzymajcie kciuki 12.09 aby mój straszny sen się nie spełnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny jesteście kochane:) Ja się goje bardzo dobrze. Przynajmniej tak mi się wydaje. Nie mam żadnych krwiaków ,tylko coś prawa pierś na dolnym szwie:( czasami mam trochę krwi na opatrunku ,ale to chyba jest jeszcze norma. Aguska 65h Gratuluję terminu operacji:) gosczabka681968 trzymam kciuki i na pewno się zakwalifikujesz :) Dziewczyny dążcie do celu bo warto życie po operacji jest cudowne z mniejszym biustem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Aguska65h, gratulacje:-) Aduska, nie wiem, trudno mi powiedzieć, czy taki biust się już kwalifikuje. Wiem, że na pewno jedna z dziewczyn z forum miała 75H i się zakwalifikowała. Najłatwiej chyba jest się zakwalifikować w Łęcznej, u dra Mądrego. Ale piersi muszą być naprawdę duże. Nie wiem, jak dokładnie wygląda Twój rozmiar, więc trudno mi Ci pomóc. Dziewczyny, ja się goję w miarę, na lewej piersi mam wielki krwiak po drenie i przy szwie z boku (ten pod piersią, krwiak jest na samej górze). Wczoraj chirurg powiedział, że to nic i same się wchłoną. Trochę mnie ten duży po drenie boli. Odrobinę mi się sączy krew i chyba trochę ropy na złączeniu po szwie brodawkowym i pionowym w prawej i na pionowym w lewej. Smaruję to gencjaną i ona najlepiej mi to ładnie wysusza. Ale powiem Wam, że ciągle jeszcze jestem bardzo słaba, jak się pokręcę z godzinkę po domu koło dzieci, to już padam i muszę się położyć. Dołączam zdecydowanie do grona tych, które nie rozumieją, jak to możliwe, że po prywatnej operacji człowiek wychodzi następnego dnia i w miarę normalnie funkcjonuje. Ania75 - fajnie, że się dobrze goisz, a jak się czujesz? Jak dzieciaki? Ucieszyła się rodzinka z Twojego powrotu? Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycasta Małgosia dziękuję za odpowiedź ;) mam nadzieję że mój się zakwalifikuje bo już z nim nie mogę wytrzymać :( ból pleców jest po prostu okropny :( a Tobie życzę powodzenia z nowym, pięknym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkim wam dzięki za dobre słowo.Gosia68 szkoda że nie razem będziemy miały tą operację.Aduska w Łęcznej jest bardzo łatwo ale nie wiem jak z rozmiarem g ja mam 65h i dr. powiedział że nie są zbyt duże tylko raczej opadnięte ale mnie zakwalifikował a miałam tylko zaświadczenie od rodzinnej usg piersi i zdjęcia rtg kręgosłupa na które doktor nawet nie spojrzał.Jak masz więcej pod biustem to możesz mieć podobne jak ja bo wiadomo jak więcej pod biustem to i miseczka większa.Od mostka do brodawki miałam 33cm a jak sama się mierzyłam to mi wyszło 29cm także próbuj bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×