Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

widzę dziewczyny szturm na Łęczną przypuściły :) Doktor Mądry wkrótce będzie słąwny jak doktor Szczyt ;-) Dziewczyny spełniajcie marzenia, nie czekajcie, ja mam 45 lat i żałuję, że nie zdecydowałam się 15 lat wcześniej, może nie miałabym teraz tak chorego kręgosłupa, bo pomimo operacji nadal boli, ale przynajmniej teraz może rehabilitacja przyniesie skutek, bo wcześniej to była syzyfowa praca :) Pozdrawiam Was wszystkie i piszcie, jak tam było na konsultacjach, bo już straciłam rachubę, która z Was kiedy do tej Łęcznej jedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska65h dzięki za info :) ja ogólnie mam straszną asymetrię.. moje dwie piersi mega się od siebie róznią wielkością.. do tego ten ból pleców.. ciągle chodzę przygarbiona bo nie dam rady się wyprostować - biust ciągnie mnie w dół :( Czyli to plastyk decyduje czy NFZ zwraca koszty, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? Kurcze ja tak to przeżywam.. Jak się zakwalifikuję, będę najszczęśliwszą osobą na świecie.. Tymczasem 13 wrzesnia idę do ortopedy.. A jak umówić się później na konsultację do dr. Mądrego? Przepraszam, że tak zasypuję pytaniami ale nie jestem zorientowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Aduska, spróbuj wyznaczyć sobie termin już teraz na po tym 13 września. Musisz zadzwonić do rejestracji w Łęcznej - telefon: 81 752 62 00, czynna od godz. 9.00 - nie pamiętam, do której. Dzwonisz i zapisujesz się na konsultację, prosisz, żeby do dra Mądrego. Powodzenia:-) Zdesperowana, ja też żałuję, że nie zrobiłam tego dziesięć lat temu. Dopiero teraz widzę, że życie z tak strasznym obciążeniem to było jak pół życia, a pół męczarni. Trzeba było olać i karmienie piersią, i wszystko. I ciąć;-) W każdym razie teraz czuję się tak lekko jak nigdy dotąd. Dobrze, że odważyłyśmy się na te krok. Fajnie było Cię usłyszeć.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Aduska, rozumiem Twój ból, mnie też kręgosłup, plecy i kark bolały bez przerwy - jakbym miała kamienie u szyi. Teraz przeszło jak ręką odjął. A jak sobie przypomnę te wszystkie wydziwiania niektórych lekarzy, że to nie może być od piersi, to pusty śmiech mnie ogarnia. Mam nadzieję, że się zakwalifikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello, czy coś napiszecie o tych stanowiskach pooperacyjnych- gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
gość, ja kupowałam w szpitalu, w sklepie ortopedycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycasta Małgosia, dziękuję Ci bardzo :)) no własnie jak zaszłam do ortopedów całkiem przypadkiem (wracałam ze szpitala od babci) wyśmiali mnie twierdząc, że to nie od piersi bolą mnie plecy, a od jazdy konnej (kpina! jazda konna ma dokładnie odwrotne działanie - pomaga), więc zapisałam się do innego ortopedy.. Moim jedynym zmartwieniem na dziś jest to, iż mogę nie zakwalifikować się na operację z miseczką G..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Aduska, nie wiem, jaka jest Twoja sytuacja, ale jeśli piersi tak bardzo Ci dokuczają i ciążą, to w najgorszym razie można rozważyć operację prywatną, gdyby robili Ci problemy z zakwalifikowaniem. Ja odczuwam już tak wielką ulgę, że gdybym wiedziała, jaka będzie, tobym się chyba nawet zapożyczyła, gdyby mnie nie zakwalifikowali, byle tylko pozbyć się tego cholerstwa. Póki co - bądźmy dobrej myśli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycasta Małgosia , prywatnie mnie nie stać, dlatego moim jedynym ratunkiem jest zakwalifikowanie.. Jestem szczupła i biust mimo, że G, okropnie ciąży i jest nieproporcjonalny do mojej budowy, odznacza się jak cholera , nie mówiąc o trudach życia codziennego z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
Aduska.Ja to samo uslyszalam od ortopedy i lekarza rodzinnego,a to dlatego ,ze sami nie maja biustu(DUZEGO) i nie sa wstanie tego pojac.Ja mam,a raczej mialam gg,bo biustonosz jest na mbie za maly.Trzy lata temu urodzilam tzecie dziecko i moim zdaniem mam napewno h.Kto pyta nie bladzi,wiec probuj i wtedy zobaczysz czy sie uda.Ja jestem w trakcie zalatwiania.POWODZENIA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę dr. Mądrego błagać na kolanach o zakwalifikowanie :)) jutro zadzwonię ustalić termin konsultacji .. na samą myśl się stresuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
5 i pol tyg po operacji, dzis kupilam 3 staniki rozmiar 80F i 80 G biust jest ok dziury goja sie powoli ale sie goja, a to najwazniejsze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013, gratulacje i wytrwałości z nowym biustem! ;)) jaki wcześniej miałaś rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycasta Małgosiu rodzinka się ucieszyła z powrotu ,dzieciaki też bardzo.Ja też jak pochodzę trochę i coś porobię w domu to czuję się zmęczona. A rano jak się budzę to strasznie boli mnie głowa.Nie wiem czy to nie są jakieś skutki uboczne po narkozie . Małgosiu a stosujesz bactigras może spróbuj to szybciej się będziesz goiła ja nadal stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Aduska 75K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Aduska 75K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
kasiol2013.Ciesze sie ,ze wszystko dobrze sie goji.Piszesz,ze kupilas 3 staniki w rozm f i g,dla mnie to wymiary duze ale pisalas,ze masz konkretne ksztalty,to napewno musi bycOK.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
w staniku sportowym tym po operacji mam rozmair E,a poza tym ja mam teraz wrazenie,ze te moje nowe piersi to sa po prostu malutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam dziś do Łęcznej ale muszę mieć skierowanie i dopiero wtedy mnie zarejestrują.. A po skierowanie do rodzinnego idę dopiero dziś na 16.30 . Czy od rodzinnego mogę wziąć i skierowanie do ortopedy i do chirurga plast.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
Aduska.JTak.Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś z was zna dobrą klinikę NFZ w Warszawie..? Do Łęcznej mam 300 km..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
Aduska.Ja wiem ,o szpitalu im Orlowskiego ul Czerniakowska 231 w Warszawie,a gdzie jeszcze to musisz poszukac w internecie i dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi głównie o kilometry, na samą konsultację bez pewności czy mnie zakwalifikują to koszty straszne :( Mi mój biust wydaje się ogromny a lekarz może stwierdzić że się nie kwalifikuje.. O niczym innym od wczoraj nie myśle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
Aduska.Mnie tez przeraza odleglosc,bo jestem z Wielkopolski(Kalisz),ale dziewczyny pisza,o lecznej bardzo pozytywnie.Ja mam wizyte w Warszawie dopiero w grudniu,a kiedy zabieg?Moze to byc nawet w polowie przyszlego roku,a ja mam wtedy inne plany i mi nie pasuje.Dlatego wybralam leczna mimo odleglosci,bo idzie znacznie szybciej,a do wakacji bede jak nowa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosczabka681968 przepraszam że pytam, ale jaki masz rozmiar miseczki? Gdybyś mogła, napisz do mnie na GG (2087197) bo nadal mam sporo pytań a tam było by lepiej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczabka681968
Aduska mialam kiedys GG,ale po synku ktorego ur trzy lata temu mam wiekszy.Biustonosz kupuje bardzo zadko,bo na moj wym za osttni placilam 300zl w triumfie,a jak jestem w sklepie to mowie najwieksze miski,a pod biustem mam 75 i jest tez problem.Nie mam zalozonego gg.Jestem czesto na forum,to odp na twoje pytania.Jutro wraca moj malzonek z trasy na tydzien to bede troche zadziej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem.. A zostałaś już zakwalifikowana do operacji..? Ja się okropnie boję że uznają mój biust za zb.ły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×