Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość cycasta Małgosia
Dziewczyny kochane, Jutro mijają trzy tygodnie od mojej operacji. Wszystko się dobrze goi, dzisiaj byłam na kolejnej kontroli, pan dr był zadowolony, powiedział, że jeszcze tydzień-dwa i wszystko powinno się zagoić do końca. Nawet krwiaki zaczęły się trochę wchłaniać. najbardziej mi pomógł żel arnikowy, którym kazał smarować krwiaki zamiast tych wszystkich maści z heparyną. Pan dr wyciągnął mi też całą masę szwów rozpuszczalnych;-) Za tydzień mam się znów zgłosić na kontrolę. Kazał mi dużo wietrzyć piersi i myć szarym mydłem. Czuję się z każdym dniem lepiej, właściwie już prawie normalnie. Już od tygodnia pracuję (przy komputerze), od paru dni nawet sporo. Oczywiście wolałabym mieć dłużej wolne, ale się nie da;-) Ale jakoś daję radę. Nawet z dziećmi. Ania 75, jestem bardzo ciekawa, jak Ty się goisz. I jak się czujesz. Zdesperowana, dostałam z Bułgarii prawdziwy olejek różany, drogie cholerstwo jak diabli - 15 euro za jeden mililitr, ale to chyba bardzo skuteczne - u Ciebie blizny są właściwie niewidoczne!!! Chyba jest strasznie skondensowany, bo jak wylałam kropelkę na palec dwa dni temu, to do tej pory pachnie:-) Kiedyś mnie ten zapach denerwował, teraz mi się podoba. Pozdrawiam Was wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) DużaCysia z krk napisz coś więcej o klinice gdzie będziesz miała wykonywane zmniejszenie...Ja także będę operowana w Krakowie tyle,że w SS im.Rydygiera (04.2014).Wciąż chodzi mi po głowie myśl żeby spróbować w innym miejscu,chodzi głownie o szybszy termin.Nie jestem z Krakowa ale z dojazdem nie byłoby problemu,poza tym leczę moje dzieciaki w Prokocimiu więc bywam tam dość często. Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe posiadaczki mniejszych piersi i te "przed" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
cycasta Malgosia.Ciesze sie,ze wszystko dobrze sie goi.Czekam z niecierpliwoscia,ale szybko zleci,bo mam w tym czasie co robic.Ja tez nie wiem,czy bede po zabiegu pokonywac takie kilometry i juz mysle,o znalezieniu chirurga na miejscu.Nie wiem tylko,czy ma on miec specjalizacje w dzidzinie chirurgi plastycznej.Zapisuje wszystkie wskazowki odnosnie masci i zelow i nie wiem juz ktorego sie trzymac,bo piszesz,ze stosujez zel arnikowy.A,o co chodzi z tym olejkiem rozanym? Jest skuteczny na blizny?Pozdrawiam i zycze szybkiego zagojenia.:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkakasienka
Czesc laski...chcialabym sie was zapytac czy ktoras ma skrzywione kregi szyjne i zawroty glowy przy tym?man zawroty glowy i zastanawiam sie czy to wina mojego kregu szyjnego czy mam problem laryngologiczny?powiedzcie mi ze ktoras tak ma zebym nie byla sama:-) buziaki dla was PS jutro ide do Gina w sprawie piersi:-) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
zabka681968, Ja chodzę do chirurga ogólnego. Myślę, że to zupełnie wystarczy, jeśli nie dzieje się nic wymagającego na przykład powtórnego zabiegu. Żel arnikowy stosuję na krwiaki - wspomaga wchłanianie. Olejek różany jest podobno bardzo skuteczny na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, smarowałam olejkiem różanym blizny przy brodawkach i pionowe i już ich nie widać, na te poprzeczne poskąpiłam i są bardzo widoczne :) Małgosiu nie odzywam się, bo mi coś humor siadł ostatnio, a i czasu jakoś nie mam :) Dobrze, że Ci się wszystko dobrze goi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
cycasta Malgosiu.Dzieki za wyjasnienie.Postaram sie tez zalatwic sobie ten olejek.Zdesperowana U...:-) Pozdrawiam:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dziewczynki.Podajcie mi orginalna nazwe tego olejku rozanego,bo sprawdzam w internecie i nie chce trafic na falszywke,Jeden wydal mi sie trafny ze sklepu www.zrobsobiekrem.pl.Jest zapakowany drewnianej buteleczce i doczepiona jest ulotka w orginalnej nazwie,ale to moze byc to chwyt dla nie znajacych sie na rzeczy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misi76543
mozna zobaczyc jak wyglada? firma itd? bo mam znajoma w hiszpanii to moze mi kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Małgosiu, cieszę się bardzo, że tak dobrze się goisz. Zabka, ja od ponad roku kupuję różności na zrobsobiekrem.Jak na razie nie zawiodłam się na niczym, kremy wychodzą super. Polecają też na blizny olej z pestek dyni, Też myślę o olejku różanym, ale drogi jak cholera. Moja córka kiedyś na blizny stosowała contratubex i żadnych efektów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Osz kurde, ale ze mnie ciapa. W sobotę znajomi wrócili z Hiszpanii, pewnie kupiliby dla mnie taki olejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Ja z kolei mam olejek z Bułgarii - jeden mililitr kosztuje 15 euro!!!! Też jest w drewnianej buteleczce. Przywiozła mi rodzina, w Polsce takiego akurat nie ma. Znalazłam informację o kremie, który wygląda obiecująco - zawiera masę perłową i właśnie olejek różany - EVOLET Scar Cream. Ale nie wiem, czy jest coś wart. Tak mnie zainteresował przez ten olejek. Zdesperowana, przykro mi czytać, że z humorem gorzej. U mnie z kolei kołowrót, początek roku szkolnego, początek przedszkola (Anka rozpacza:(, mi serce pęka), powrót do pracy i wizyta teściowej. Także też urwanie głowy. Ale będę Cię łapać, kochana. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Gosia 68, Weszłam na stronę "zrób sobie krem" i mój olejek wygląda identycznie, więc chyba to to. Dobrze wiedzieć, że jest też w Polsce, chociaż jeszcze droższy niż w Bułgarii. Ja go trochę rozcieńczyłam z innym olejem, bo jest bardzo skoncentrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania75D
Witajcie:) gratuluję dziewczyną zakwalifikowania i terminów operacji super że już nie długo dołączycie do mało biuściastych:D Małgosiu goję się bardzo dobrze nic mi już nie cieknie widać mi trochę szwów przez skórę próbowałam je wyjąć ale nie bardzo się da poczekam jak się same rozpuszczą . Też muszę sobie coś kupić na blizny. Mój młodszy synek też bardzo rozpacza jak zostaję w przedszkolu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
DuzaCysia krk, ja nie jestem z Łęcznej, tylko z Katowic, ale tam robię operację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
To znowu ja.Dziewczynki jak zrobie sobie biust,to zostane Detektywem,bo tak szukam,az znajduje.Wychodzi na to,ze znalazlam dobra strone z tym olejkiem rozanym.:-) Gosia68 Z tym olejem z pestek dyni,to musisz miec racje,bo moja kuzynka powiedziala mi,o nim,ze powinno sie go tez pic,lyzeczke dziennie,bo dziala przeciw rakotworczo,lub jesc pestki dyni.Napewno ma wiele zastosowan!!!Warto zainwestowac w ten olejek chociaz cena odstrasza. cycasta Malgosiu,mamy podobna sytuacje.U mnie tez szkola(MATURA) syna sredniego i moj maluszek poszedl do przedszkola,ale on lubi byc wsrod dzieci i narazie jest super zadowolony.Ania75D Super ,ze wszystko sie ladnie goi.Pozdrawiam:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj w trzech sklepach z bielizną i przymierzyłam wszystkie staniki, tylko jeden o rozmiarze 75F miał na tyle szeroką fiszbinę, że obejmowała mi całą pierś, za to miska oczywiście była jakby trochę pustawa, choć nie dużo. Tak coś mi się wydaje, że to nie jest normalne, moje piersi maja bardzo dziwny kształt, chyba zgłoszę się do poprawki :( dziewczyny PO, czy Wy też miałyście takie problemy z dobraniem stanika z fiszbinami? Moje piersi były wielkie więc miały szeroką podstawę, teraz zostały jakby ciachnięte w połowie i mają bardzo nienaturalny kształt, nie są takie zaokrąglone, jak normalna pierś, tylko takie jakby ciachnięte na prosto. oglądałam w necie zdjęcia piersi po redukcji i wszystkie miały normalny kształt, nie takie jak moje, dlatego jestem taka załamana i bez humoru, straciłam nadzieję, że nabiorą kształtu, wydaje mi się, że zostały podczas operacji źle ukształtowane :( Małgosiu, Ty je widziałaś, sama powiedz, to nie był kształt normalnej piersi :( Co do tego olejku różanego z Hiszpanii , to nie wiem, jaka to firma, poprzedni, który sobie sama kupowałam był w białej plastikowej buteleczce z atomizerem (tak to się nazywa?), miał błękitne i różowe napisy i kosztował 8 Euro za 50 ml, teraz mam taki, który kupiła mi siostra w szklanej buteleczce bez napisów, 16 Euro za 30 ml, napisy były na pudełku ale wyrzuciłam, nie widzę pomiędzy nimi różnicy, olejek to olejek, może rzeczywiście mniej skoncentrowany od tego z Bułgarii ale równie dobrze działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68.Nie wiem co powiedziec na pocieszenie,bo ja tez byla bym nie w sosie.Musialas przejsc caly ten proces i bol,a na koncu nie masz tak jak chcialas.Ja jestem przed,ale teraz tez sie zaczynam bac,bo gdyby efekt byl zly,to plakac do podusz.Maz wspiera mnie,ale tez OSTRZEGA!!!Musiala bys jechac na konsultacje do nich i poznac ich opinie,czy to sie zmieni,albo do poprawki.Dzieki za objasnienia z tym olejkiem.Trzymam kciuki,ze wszystko sie wyjasni.Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zabka681968 z tym bolem to przesadzasz, jestes caly czas na przeciwbolowych a po kilku dniach juz nawet nic brac nie musisz, czasem jakis apap albo panadol, wiec nie jest zle. Bardziej mnie bolalao po porodzie, bo wtedy nic mocnego przeciwbolowego nie dostajesz, zdesperowana68 ja mam tak samo, co prawda na chwile obecna mam 3 nowe staniki i sa dobre, troche mi jeszcze opuchlizna zeszla ze srodka i teraz s alekko a duze, ale to sobie juz poprawilam, a mam to samo czyli ksztalt biustu,nie jest okragly tylko raczej prostokatny, to raczej nie wina lekarza,ale biustu, widzialam kolezanke, ona miala ten rozmiar co ja ale miala biust dlugi wiszac, moj byl dlugi,wiszacy i do tego szeroki,a lekarze bokow nie ucinaja, jej biust jest okragly a moj bardziej owalny. najwazniejsze ze jest duzo mniejszy i to sparwia ze reszta jego mankamentow jakos nie nastawia mnie pesymistycznie. za tydz 13-tego jade na pierwsza kontrole do mojego lekarza (do tej pory bylam 2 razy, na zdjeciu szwow u dr kaniewskiej, bo moj byl na urlopie), najsmieszniejsze jest to ze cale zycie meczylam sie z biustem, nie bylo godziny zebym czegos nie poprawiala czy upychala bo wszytko sie wylewalo na boki,a teraz (7 tyg po ) juz nawet nie pamietam jakie to uczucie miec jakis problem z biustem. spie bez stanika, biegam po domu w bluzce bez stanika (kiedys to bylo nie do pomyslenia, jak mowil moj maz, moglabym kogos przy okazji zabic :) powodzenia dla starajachych sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013, czyli mam tak samo jak Ty, bo mój biust przed też był szeroki, ale jak oglądałam zdjęcia przed operacją takich szerokich biustów, jak mój i po operacji, to jakoś miały normalny okrągły u dołu kształt więc nie mów, że się nie da, da się i boki ukształtować, tylko albo nie im się nie udało, albo nie chciało, sama nie wiem. Ty tak nie biegaj bez stanika kochana, bo Ci się wyciągną i będziesz płakać :) A spać w staniku powinnaś pół roku, a najlepiej całe życie, bo wiesz, że rozciągnięta skóra, to dodatkowe centymetry również w obwodzie na przyszłość, czyli większy rozmiar stanika również... :) A jaki masz teraz rozmiar tego nowego stanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasiol2013.Ja tez urodzilam troje dzieci i znioslam to OK bez chisteri.Ja poprostu rozumiem rozterki zdesperowane68 Kazda z nas zanim pojdie pod noz ma jak najlepsze wyobrazenia,co do efektu,ale nie znam was osobiscie i waszych ksztaltow.Lekarzom kazda pacjentka tez nie zawsze wychodzi idealnie,rutyna robi swoje.Zgadzam sie,ze zdesperowana,abys ten biustonosz nosila,bo jednak on nie pozwala na deformacje i obwisniecie z czasem.Ja osobiscie nosze zawsze,choc nie mam ,az tak duzych i zawsze spie w staniku.Poprostu lepiej czuje sie w nim,to napewno nie zrobi mi roznicy po zabiegu,jak bedzie mus.Dziewczyny wnosze poprawke na te pestki dyni,to sa ( pestki moreli gorzkiej) Dzwonilam tez do sklepu internetowego i facet powiedzial,ze na rany i blizny jest dobry olejek z MANUKI.Czy macie na ten temat jakas wieksza wiedze?Pozdrawiam:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaPa
Witam Was Wszystkie serdecznie, jestem nowa, cały dzisiejszy dzień wertuję ten wątek z zapartym tchem. Jakiś czas temu zdecydowałam się na pomniejszenie biustu. Jak na razie jest to tylko moje postanowienie, nic jeszcze nie załatwiałam. Mam 21 lat i biust w rozmiarze 70J/K. Nienawidzę swoich piersi. Nie mogę przez nie normalnie funkcjonować, kupić ładnych ubrań, staników. Ale co ja się będę rozpisywać, każda z Was przechodziła przez to samo. Nie mam siły tak dalej żyć. Nie obchodzi mnie to, że będę miała blizny, że możliwe iż nie będę mieć czucia w piersiach czy, że nie będę mogła karmić piersią. Jestem z Wrocławia i prawdopodobnie tam będę się starać o zabieg z refundacją, bo jako studentki nie stać mnie na prywatny zabieg. Mino, że przede mną daleka droga to czytając Wasze wpisy już widzę oczyma wyobraźni siebie z małym ładnym biustem i liczę na Wasze wsparcie jakie uzyskało wiele pań przede mną. To tyle z mojego przedstawienia się, będę się odzywać i z radością śledzić Wasze szczęśliwie kończące się historie z wielkimi biustami. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona forumowiczek :) Pozdrawiam Was serdecznie moje drogie, RudaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zdesperowana68 mozliwe,ze da sie to zrobic, ja zalwazylam,ze te szerokie juz raczej takie ladne okragle nie wychodza, moze jak lekarz mocniej skore naciagnie, to wtedy cos takiego jest mozliwe, u mnie by to nie przeszlo bo to juz by nie bylo ciecie w kotwice tylko dodatkowa krecha ok 7 cm :D o to bieganie bez stanika to mi chodzilo, ze jak sie przebieram z pizamy w ubranie, to nie jest pierwsza czynnoscia jak kiedys zalozenie stanika, tylko np po 15-20min to robie, ulga jest ogromna, a to ze nawet troche sie wyciagna, to przezyje, skoro ucieli mi w sumie ok 1,880kg to teraz juz nawet to nie jest dla mnie straszne, ch oc czywiscie juz zawsze bym chciala miec taki sterczacy biust jak teraz.ja nienawidze spac w staniku i juz raczje tego robic nie bede. staniki kupilam 2 - 80F i 1 80 G, 1 F jest idealny, drugi z lekka zaczyna odstawac,a G juz jest przerobiony na F czyli mam nadzieje,ze juz sie to nie zmieni i bedzie takie male F, ja wiem ze dla niektorych to ogromny biust ale jest wielka roznica pomiedzy F wizacym od nadmiaru skory a F stojacym :) ja poprzednio mialam 75K i to dopiero byla masakra. zabka681968 piszac do zdesperowanej68, nie pisalam nic o jej stanie psychicznym, bo kazdy sam sie widzi w lustrze, i nawet jak 10 osob powie ci ze wygladasz super, a ty bedziesz twierdzila ze cos jest nie tak, to i tak tylko twoje zdanie sie liczy. ja pisalam do ciebie w zwiazku z twoja wypowiedzia z godz 10.45 gdzie piszesz"musialas przejsc caly ten proces i bol" zebys nie pisala o jakims ogromnym bolu bo to naprawde (oczywiscie nie wypowiadam sie za wiekszosc, bo czasem zdarzyc sie moze odstepstwo od reguly) ze tak jakiegos ogromnego bolu nie ma, bo jestes na prochach - o tym ci tylko pisalam a nie o braku zrozumienia dla zdesperowanej, ja chyba ja rozumiem lepiej bo patrzac w lustro wiem co ona widzi w swoim, ja po prostu mam inne podejscie, choc nie twierdze, ze za rok jak stane przed lustrem to mi sie juz nie beda podobaly, mnie chodzilo najbardziej zeby nie byly tak ogrome jak do tej pory i to mi sie udalo :) piszesz,ze zawsze chodzisz w staniku bo tak sie czujesz lepiej, ja sie z toba zgadzam, ale dla kogo takiego jak ja, czyli dla kobiety ktora od 12 roku zycia miala juz roz D i co roku cora wiekszy biust to teraz przejscie sie po domu bez stanika, z ladnym duzym sterczacym biustem to po prostu przyjemnosc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Zdesperowana, przykro mi, że takie masz odczucia. Zabka, co do olejku różanego, to na zrobsobiekrem to 1 g olejku kosztuje 99 zł. Masakra. Ciekawa jestem na ile to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasiol2013Przeczytalam jeszcze raz swoje wpisy i nie wiem gdzie problem.Chyba pogubilysmy sie,co do wlasnych wypowiedzi.Ja tylko staram sie wesprzec.Jesli urazilam,to przepraszam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Zdesperowana Juz dawno mnie tu nie bylo ale Ja miałam jedna pierś większa troszkę od drugiej i ja zmniejszalam to u mnie na odwrót zmniejszył mi za bardzo właśnie w obwodzie więc wiem z doświadczenia ze to jest możliwe on widocznie ci zrobił inaczej ciachal je w inny sposob bo jak ja pytałam czemu tak wyszło to mi wytłumaczył ze za dużo uciął to tak jak masz koło oni tnom gruczol na dole a potem łącza jeden kawałek z drugim więc ten obwód musi sie zmniejszyć... to chyba zależy od techniki więc moze zapytaj jaka on ci robił. Ja robiłam prywatnie więc stara sie to teraz naprawić moze twój tez ci poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elessi, ja myślę, że o poprawce mowy być nie może, bo w sumie chodzi tu tylko o efekt już estetyczny, a nie zdrowotny, a to, że nie mogę sobie dobrać stanika w trzech sklepach, to pana doktora nie będzie na pewno w ogóle obchodzić, ale nie omieszkam mu tego powiedzieć, jak pojadę do kontroli, na którą się umówiłam w rocznicę operacji :) W każdym bądź razie i kształt i rozmiar pozbawiły mnie złudzeń (o czym marzyłam), że teraz kupię sobie stanik w każdym sklepie bez problemu :( P.S. kasiol2013 mnie na prawdę bardzo bolało, przez pierwsze dwa dni okropnie, także zabka miała trochę racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Zdesperowana, kochana moja. Okropnie mi przykro, że znów masz gorszy humor. Mnie się Twój kształt bardzo podobał, ale jak Tobie się nie podoba, to to jest najważniejsze i najgorsze. Moje też na początku były strasznie pod pachami, ale w tej chwili jakby się trochę przesunęły, może one jeszcze krążą? A pytałaś o to dra Tomka? Za to u mnie lewa ciągle jest sporo większa od prawej (ze dwa razy cięższa:( Myślisz, że to jeszcze może się wyrównać? U mnie też średni nastrój, Ania nie chce chodzić do przedszkola i strasznie rozpacza, ale naprawdę STRASZNIE. Ruda, witaj na forum. Jeśli masz jakieś pytania - pytaj:-) Dziewczyny, nie pamiętam już, kto miał wątpliwości, czy robić, czy nie robić, czy prywatnie, czy państwowo. Z mojego doświadczenia wynika, że efektu nigdy nie da się przewidzieć, nawet jak operuje ten sam lekarz. Były tu dziewczyny na forum, które miały operację prywatnie i były bardzo niezadowolone albo miały jakieś komplikacje. I to dopiero wtedy można się pochlastać, jak ta Ci coś schrzanią za ciężkie pieniądze. My ze zdesperowaną i innymi dziewczynami przynajmniej miałyśmy za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic84
Dziewczyny jestem po konsultacji i udało się!! operacja 4.02.2014 r :)) Szpital Orłowskiego Warszawa dr Ulatowski. Konsultacja trwała 10 min , naprawdę szok że tak sprawnie wszystko poszło, jestem mega szczęśliwa :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×