Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość karolina8901
hej dziewczyny, ja w czwartek jade na konsultacje do dr. Madrego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
"Smak zdrowia" jest zarąbisty. Swego czasu fajnie na nim schudłam, ale przejadł mi się serek wiejski z jajkiem i jak zrobiłam sobie odpoczynek, to tak na razie do niego nie wróciłam, a tłuszczyk wisi. trzeba znów się przeprosić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te już dłużej po operacji dziś zauważyłam, a właściwie od jakiś kiku dni, ze miejscami robi mi sie przerost blizny, boje sie żeby nie zrobił sie z tego bliznowiec. Miała tak któraś? Co stosowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie własnie tak było ale próbowałam już plastrów ,maści silikonowych, olejku różanego i d*pa blada dr. Mądry wspominał coś o ostrzyknięciu blizny sterydami jak pojadę na kontrolę to się dowiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia 78. Ja poszlam bylam chora tuz przed operacją do internistki i bralam 3 dniowy antybiotyk. Nie bylam zbyt szczera z anestezjolog. Wszystko bylo ok ale nie polecam takiego rozwiązania. Ja robilam to na wlasne ryzyko. W razie komplikacji mógł byc z tego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jeśli chodzi o przyjmowanie anytybiotyków przed zabiegiem to nie ma przeciwskazań, jedynie niebezpieczne to kaszel i katar oraz świeża infekcja. Ma to znaczenie ze znieczuleniem, gdyż podawane leki zwiotczjące podczas zabiegu dodatkowo jeszcze zagęszczają wydzielinę w drogach oddechowych. Samo zaś przyjmowanie antybiotyku jest wskazane gdyż chroni przed powikłaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odebrałam pismo z Zusu....stwierdzono wadliwość orzeczenia lekarza... za bardzo cieszyłam się z renty...Nie mam już siły :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec odwołaj się do sądu, zawsze jest jakaś nadzieja. Już to robiłam i zawsze na tym wyszłam dobrze... walcz o swoje ... :) a siły zawsze sie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia jaka znowu wadliwe orzeczenie lekarza? Co oni z kosmosu są? idź do sądu jak pisze Zonna. Już kilka osób znam co wygrało z ZUS-em. Ten cały organ to ściema i oszukaństwo. Walcz o swoje. Na moje oko masz bardzo duze szanse na wygraną. Nie odpuszczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Dziewczyny - jestem załamana - płaczę. Miałam termin prywatnie we Wrocku na za tydzień. Facet mi właśnie dzwoni, że mi odmawia - nie ma możliwości technicznych. Jak to - zapisał mnie, wcześniej były teraz nie ..Dziewczyny pomóżcie mi z tą Łęczną. Na jaki numer dzwonić? Jak to w ogóle wygląda. Ja mam tam 515 km - masakra. Jakie dokumenty załatwić. Najlepiej gdyby ktoś mi podał swój mail albo numer telefonu, żebym mogła się wypytać co i jak. Przecież tam trzeba nocować przy takiej odległości .... Mój mail alimes@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
emilia 78 może kraków c***asuje jak coś to pisz izaorlowska1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
hej, pisalam tu kilka miesiecy temu w sprawie operacji na nfz w Lecznej. Zalatwilam sobie zaswiadczenie od ortopedy, skierowanie, i nawet bym jeszcze spokojnie mogla od innych lekarzy dostac jakies zaswiadczenia. No chyb ze to od ortopedy wystarczy? Pamietam dzwonilam tam spytac kiedy mozna przyjsc na konsultacje to dowiedzialam sie ze nie trzeba sie umawiac tylko przyjechac w danych dniach. Troche dziwne :/ Nie przeszkadzalo by mi to gdyby nie to ze jestem z Katowic, 400 km od Lecznej... A czemu od kilku miesiecy nic nie zrobilam? Bo tak jak napisalam jestem z Katowic i nie mam jak tam dojechac :( Gdyby ktoras z Was kiedys jechala z Katowic lub przez w tej samej sprawie to niech pisze. Bede tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
paulina lina z katowic masz blisko do krakowa a ja robiłam tam zabieg jak coś to dam ci namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
model 23588 i 2306 niestety nie znam nazw bo były na metce papierowej a te już dawno są w koszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
czekam na maila :) paulina.kce@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_75_K
gogusia78 Jeszcze raz dzieki za rozjaśnienie obrazu przed trudnym bojem. Ja zaglądam na to forum już od kilku lat, jednak z natury jestem bardzo nieśmiała, więc można sobie tylko wyobrazić jak trudno zebrać mi się w sobie i zrobić pierwszy krok... Ale od kilku dni po długiej przerwie nadrobiłam zaległości ...... w czytaniu i chciałam podziękować wszystkim forumowiczkom!!! To naprawdę wspaniałe, że jesteście i dzielicie się swoimi doświadczeniami przed i po. Jestem przekonanana, że takich jak ja (znaczy czytających) jest wiele i dziewczyny - forumowiczki, to wspaniałe jak się wspieracie i dajecie nadzieję na lepsze dla tych, które mają wątpliwości. gogusia78 trzymam kciuki i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 75 K czy tasz kilka lat forum i jeszcze sie nie zdecydowałaś???????????? WYbacz ale trudno mi to zrozumieć. Po tym wszystkim co można tu przeczytać.......???? Dziewczyno zmarnowałaś kilka lat. Już dawno byłabyś po......Bierz sie do działania, to naprawde bardzo prosta sprawa i załatwisz ją szybciej niż myślisz. Wierz mi szkoda czasu, a my Cie wesprzemy i pomożemy radą. No to do działania kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienkaaee
madzia kielce ..ten olejek tak wydaje mi się ze jest ok... wczoraj kupiłam 1 biustonosz;) 75E ku mojemu zaskoczeniu chciałam się w D wbijać;) ale ciężko było cos wybrac naprawdę mierzyłam ze 20 i stwirdzila ze jednak trzeb zacząć cwiczyc bo normalnei wisi mi tu i tam teraz towidze jak te cycuchy ucieli:.. wisza mi skrzydleka pod pachami prawie jak alweys... ) no ale jest dziś jadę na wygib wiec trzeba wygladac;)Buziaki dziewczynki pozdrawim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka T
Witam, jestem dwa i pol tygodnia po liftingu piersi i malej redukcji (wyrownanie asymetrii) i czuje sie znakomicie. Problem w tym, ze to dobre samopoczucie moze byc zludne, tzn. latwo mozna sie przeforsowac, kiedy nie ma dolegliwosci bolowych, tak mi sie wydaje. Podczytuje to forum od kilku tygodni i widze, ze jest tu wiele wspanialych kobiet, sluzacych dobra rada :-) Czy ktoras z Was moglaby moze odpowiedziec na frapujace mnie pytanie: do ilu kilogramow mozna bezpiecznie dzwigac w trzecim tygodniu po operacji? Dziekuje z gory i pozdrawiam bardzo serdecznie. PS moj lekarz jest niestey na urlopie i nie moge zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie\ dziewczyny Czytam to forum od dwóch tygodni non stop i to dzieki Wam podjełam decyzje o operachi. Mimo że byłam już zapisana 15 lat wcześniej na zabieg prywatnie. Wtedy móje piersi były o połowe mniejsze a mimo to chciałam się i pozbyć. Wykarmiłam dwóję dzieci i teraz czas na Mnie ;-))) Mój rozmiar 85 j/k Konsultacja umówiona 28-04 mam nadzieję że nie będę długo czekać na termion z NFZ miejsce Bielsko-Biała Bardzo proszę jeżeli mogę o fotki z góry dziękuję niiu78@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka T nikt z nas nie jest tu lekarzem i nikt z nas nie wieźmie na siebie odpowiedzialności za takie informacje. Co najwyzej możemy Ci powiedzieć to co jest ogólnie wiadomo. Zatem do 3 tyg nie powinno sie nic dzwigać, a nie wykonywać nic obciążającego. Po 3 tyg można powoli zacząć sie uaktywniać ale ostrożnie i z wyczuciem. Gojenie cięć bez powikłań trwa ok 6 tyg., pełne gojenie trwa 6 - 12 miesięcy. U każdego to bardzo indywidualne. Ja np; po tygodniu robiłam już wszystko, dosłownie wszystko, ale nie polecam tego innym osobom. Dlatego zaczynaj powoli i sluchaj swojego organizmu :) pozdrowionka wyślij fotki swoich nabytków i gdzie robiłaś? lubiekawe5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny niiu78 masz rozmiar biustu taki jak ja prawie 4 miesiące temu czyli przed zabiegiem - 85K, choć czasem wcisnęłam się w JJ, nie wiem jak Twoje piersi wyglądają, ale moje były tragiczne, wiec od razu informuję, ze miałam przeszczepiane brodawki obiecuję, że wyślę Ci zdjęcia na maila wieczorem lub jutro rano, męża sterroryzuje jak wróci i mi napstryka fotek :) w tej chwili mam tylko jedno, sprzed dwóch miesięcy, a teraz już mój biust wygląda inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×