Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kobietka56
Dziewczyny, czytam was od dawna. Całe życie marzę, zeby mieć małe piersi. Jestem drobna, szczupła, ważę 54 kg. A co najważniejsze, mam 56 lat. Myślicie, że wiek nie jest przeszkodą? Widziałyscie jakieś starsze babki, żeby się operowały? Chociaż na starość chciałbym się poczuć swobodnie i przestać upychać cycki (raczej skórę) w biustonoszu. Uciachałabym do B, ani grama więcej. Ale byłabym szczęśliwa, tylko brak odwagi. Zazdroszczę Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka I Ty nie patrz na wiek tylko rób sobie te cycki i koniec. A niby po 50-ce to co? Już nie kobieta? Już nie ma życia? Już Ci sie nic nie należy od życia? Wiesz co kochana? Moja mamcia ma 63 lata i sama by poleciała robić sobie cycochy bo też ma wielkie, tylko jej zdrowie nie pozwala bo serduszko jest nie bardzo. Jak zobaczyła mnie po operacji to aż jej oczy sie zaiskrzyły z zazdrości hi hi hi, ale takiej pozytywnej oczywiście. Dlatego nawet przez moment nie patrz na wiek, kobieto. To najmniej w tym ważne. :) Ważne jest czego Ty chcesz i czy Ci zdrowie na to pozwala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulalela
czytam Was dziewczyny i też zdecydowałam zmniejszyć i podnieść piersi, jestem już po konsultacji u dr Osucha w Wawie i 31 marca mam operacje...trochę jeszcze się obawiam ale myślę, że po wykarmieniu dziecka należy mi się odrobina luksusu w postaci nowego biustu;)) Mam tylko nadzieję na szybką rekonwalescencję;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he LULALELA ale dziś obrodziło w nowe dziewczyny, wszystkie nas czytaja :) A dopiero óźniej piszą. Ale to dobrze, im nas więcej do wspierania tym lepiej. A z gojeniem to różnie jest, jak masz organizm co sie szybko regeneruje to nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulalela
liczę na szybką regenerację;) w sumie po cesarce szybko się ogarnęłam;) no i piersi nie mam za dużych ale i tak chcę zmniejszyć i podnieść;) Potem zdecydowałam się na vaser lipo bo mimo ćwiczeń nie mogę zrzucić tłuszczyku z boczków i troszkę z brzucha ...więc lecę po całości jak szaleć to szaleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Monia - jak ty to zrobiłaś z tym skierowaniem od ortopedy. \jak dzwonie do tych prywatnie co tez maja umowe na NFZ - to mi odmawiaja, bo z wizyty prywatnej nie moga dac skierowania na NFZ. A wizyty na NFZ są rejestrowane na maj. Jestem skołowana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia bo Oni muszą tak mówić. Ty nie dzwoń tylko poszukaj jakieś lekarza "normalnego" i idź a nie dzwoń. Na telefon zawsze Ci odmówią. dopiero w gabinecie mówisz o co kaman i jak jest lekarz ok to Ci wypisze takie skierowanie na NFZ nawet jeżeli jesteś na wizycie prywatnej. A jeżeli nie chcesz tak, to idź normalną drogą i sie zapisz do ortopedy na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia przecież i tak chcesz robić po wakacjach, wiec nie ma problemu. Jeżeli prywatnie Ci nie da skierowania na NFZ to sie zapisz normalnie na ten maj i tyle. Albo próbuj u rodzinnego w innej przychodni, albo od neurologa. w Łęcznej nie ma znaczenia od kogo jest skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Oj kochana juz z trzema rozmawialam i dupa moga tylko z nfz. skierowanie dostane tylko jedno - jak trafie na idiote to wiesz nie da mi i dupa. Przymierzam sie kochana na maj bo dlugich namyslach - ale musze dzialac juz. Rozmawialam tez z Mądrym, ale niestety muszę przejść pPoradnie i dopiero termin - nie da się zrobić w szystko jednocześnie ..... podłamałam się tymi ortopedami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia wiem tak jest z tymi ortopedami. W wiekszości niestety to kretyni, którzy nie mają pojęcia o tym jak my naprawde cierpimy. Ale powtarzam Ci jeszcze raz Ty nie pytaj sie przez telefon czy Ci da prywatnie skierowanie na NFZ bo każdy Ci na telefon odpowie że nie. Przecież On nie wie z kim rozmawia. A moze to ktoś podstawiony? Albo dziennikarz? Nie wiesz jak to dzisiaj jest? O takie rzeczy sie nie pyta przez telefon tylko osobiście. Ja po prostu poszłam prywatnie, weszłam do gabinetu i dopiero tam kawa na ławe. Tylko oczywiście wcześniej wyszukałam takiego lekarza co ma praktyke prywatną i w NFZ pracuje w szpitalu i ma opinie " normalnego". Rozumiesz Emilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietka 56 nawet się nie zastanawiaj, jesteś zaledwie o 11 lat starsza ode mnie, a to nie średniowiecze, bo tylko w średniowieczu babka po 40-tce to już mogła tylko czekać na smierć. teraz kobieta w każdym wieku ma prawo czuć się piękną!!! Życzę podjęcia decyzji i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka T
Monia, dzieki wielkie, ze sie odezwalas:-) Wiem, ze do miesiaca trzeba sie bardzo oszczedzac, ale ja czuje sie fantastycznie! Pogoda przepiekna, wiec wyszlam wczoraj na male zkupy (ksiazka, 2 gazety, pasta do zebow i sok) i po powrocie zwazylam siatke, a tu prawie 2kilo ;-0 i spanikowalam, ze to moze miec negatywny wplyw na efekt koncowy. Ale moze troche przesadzam, przeciez nasze torebki niejednokrotnie tyle waza ;-) Ja robilam prywatnie w Krakowie, zdjec nie mam, bo nie chcialam na to patrzec (ja w ogole straszna panikara jestem), moze z czasem sie troche uspokoje, to poprosze lekarza o zdjecia i przesle. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie! A jak Ty sie goisz i jak dlugo jestes po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka T a to Tobie o taaakie rzeczy chodzi? hi hi hi hi. Wybacz kochana że sie uśmiałam, ale masz racje, troche panikujesz. Ja tydzień po dzwigałam na rękach moją córke 11 kg i robiłam wszystko normalnie w domu. Ja myślałam, ze Tobie o jakieś ćwiczenia chodzi czy o jakąś siłownie :) Kochana po 2 kg nic Ci nie będzie. gwarantuje Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja12345
Agnieszka T Ja też robiłam w prywatnie w Krakowie , u kogo robiłaś ??? Co do dzwigania to tak żeby nie przesadzić , ale 2 kg to nie tragedia ... U mnie niestety nie miał kto zakupów do domu przynieść a same nie chciały więc musiałam nosić . Sama musisz wyczuć na ile możesz sobie pozwolić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Dziewczyny, bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie moich nowych nabytków :) ja trochę się podłamałam, bo nikt, komu nie mówiłam o operacji, nie zauważył żadnej różnicy, nawet jakoś dziwnie im oczy nie lecą w tę stronę :) no i przymierzyłam wczoraj moje staniczki sprzed ciąży i jak nic jest E :( trochę za bardzo się cieszyłam tym sportowym C. Tzn wyglądają teraz super i absolutnie nie żałuję, bo ból też to dla mnie nie był jakiś super wielki, ale jednak wolałam mniejsze. Tzn dzięki Wam się nie nastawiałam, że przywiozę z Łęcznej małe bimbałki, ale jednak mimo wszystko mały kryzys jest... Ale nowe dziewczyny! witam Was serdecznie, fajnie, że się ujawniłyście i absolutnie nie czytajcie moich wypocin, tylko bierzcie się za siebie! do roboty! buzi PS. Kama, czekam na nowe zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka no to kolej i na Ciebie przyszła :). Ja też sie cieszyłam sportowym D a sie okazało, że mam normalne 75 E nawet czasami F i tez przechodziłam kryzys wielkości ;). Teraz już z niego wychodzę bo i tak widze jakie są ładne i wcale, ale to wcale nie żałuje, ale tak jak Ty po prostu wolałabym D. I dlatego doskonale Cie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
A_75_K nie ma na co czekac, zacznij zalatwiac operacje, zobaczysz jaka bedziesz 'po" zadowolona. Agnieszka T pytalam swojego lekarza na temat dzwigania (dwoje malych dzieci) powiedzial,ze do poki wszystko sie nie zagoi to pod zadnym pozorem mam ich nie dzwigac, bo szwy moga puscic. ja sama jakies ciezsze zakupy nosilam ok 5-6 tyg,musisz jeszcze troche poczekac i zobaczyc jak sie bedziesz czula i jak cialo bedzie reagowalo. kobietka 56 ja znam w sumie 3, ze mna w szpitalu byla jedna pani ok 50-tki,a druga z forum jest po 50-tce, 3 w chwili operacji czyli ponad rok temu miala 61 lat. wiek nie jest zadna przeszkoda, tylko kondycja organizmu i choroby, jezeli jestes zdrowa to nie masz nad czym sie zastanawiac.przy twojej malej wadze to raczej nikt nie powie,ze wygladasz jakbys 10kg schudla :) ale zapewniam cie,ze od razu odmlodniejesz :) nie jest istotne ile masz lat, w kazdym wieku chcemy wygladac dobrze, jezeli masz taka mozliwosc idz pozbyc sie tego balastu. pzdrawiam kajtka poczekaj jeszcze troche, mi po kilku m-cach jeszcze biust zmalal, wstepnie 5 tyg po operacji mialam FF lub male G, a obeznie (7m-cy po) mam jeden stnik F a poznostale 3 E, czyli 1-1,5 rozmiaru mi sie zmniejszyly-trzeba czasu zeby opuchlizna calkowicie zeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale obrodziło w nowe kobitki super!!! Kobietka56 ja wiozłam pewną panią z Łęcznej która również zmniejszała piersi( była w twoim wieku) i jest mega szczęśliwa ,tylko żałowała że wcześniej tego nie zrobiła. Nie zastanawiaj się się dłużej bo szkoda życia na dżwiganie tych balastów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Kasiol, bardzo Ci dziękuję za te słowa! dały mi dużo wiary i nadziei :) przypomnij mi tylko, jak długo jesteś po i kiedy można oczekiwać ostatecznego rezultatu? i kiedy można zacząć biegać? ja już na siebie nie mogę patrzeć: mniejsze cycki mam na pewno, bo dopiero teraz widzę, jaki ciąża mi zostawiła brzuch :) Monia, wysłałam, nawet mi odpisałaś :) ale wyślę jeszcze raz, co mi szkodzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Kasiol, umiem czytać ze zrozumieniem :) 7 m-y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka Kasiol też wlała we mnie słowa otuchy że moze sie zmniejszą i też mam schize na punkcie brzucha. Chociaż nie jest specjalnie jakiś duży, ale jestem przyzwyczajona do tego że w ogóle nie ma ;( I właśnie obiecałam sobie zrzucenie 5 kg. też myślałam o bieganiu, ale chyba ja sie do tego nie nadaje :(. Wole jednak plywanie. Dziewczyny musimy sie tu motywować do tego chudniecia żeby brzuch schował sie pod cycuszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
kiedyś na studiach biegałam, nie za dużo i nie za długo, ale wystarczająco, żeby zobaczyć, że jednak jestem w stanie :) mój mąż tak z dnia na dzień zaczął biegać, ma fajny program treningowy, endomondo i w 2 miesiące schudł 7 kilo, obżerając się nadal słodyczami :) on jest dla mnie super ekstra motywacją :) dlatego się zastanawiam, kiedy można zacząć i nie mogę się już tego doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
kajtka spojrzalam w kalendarz- to za kilka dni juz 8 :P okolo 4 m-ca mialam wrazenie ze opuchlizna zeszla calkowicie,a po nowym roku czyli ok 6 m-cy po okzalao sie ze stanik jeszce mniejszy nosze. ja jestem zadowolona,radze nie sugerowac sie numeracja na staniku tylko stanac przed lustrem i zobaczyc czy nowy biust pasuje do sylwetki, bo to najwazniejsze. co do brzucha to masakra, ja juz kilka dni po opercji mowilm,ze jak znajde jakiegos studenta medycyny, ktory musi uczyc sie operowac to ja moge byc na ochotnika jego krolikiem doswiadczalnym byleby tylko mi to paskudztwo wycial :( okropnie to wyglada, kiedys biust mialam wiekszy niz brzuch, a teraz mam wrazenie ze jest na odwrot, wciaganie brzucha juz nie pomaga. zna ktos forum na temat zmniejszania brzucha na nfz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA , dziewczyny dziś na zakupach znalazłam fajną rzecz. Może to nie żadna nowość dla Was, ale jakby co polecam: mydło marsylskie z olejem palmowym. Nawilża, odkaża i właśnie działa na blizny podobnie jak olejek różany. Jeszcze nie próbowałam, ale mam nadzieje ze spełni moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Monia, wpisz sobie w google, ja tak dobrze nie wytłumaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×