Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Monia żeby były efekty stosowania bliznosilu to trzeba ok.3mies. tak słyszałam.A co do oponki na brzuchu to jak byłam na ostatniej wizycie w Łęcznej to znajoma pielęgniarka mówiła że właśnie mają dostać maszynę do odsysania tłuszczu więc powiedziałam że mogę pójść na ochotniczkę ale niestety to raczej dla pacjentów po zmniejszeniu żołądka które też tam robią więc zostaje dietka i więcej ruchu (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mi dr. Mądry kazał mi używać tych plastrów silikonowych ale mi się wydaję że to wszystko o kant d*py potłuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka łeeee, tylko dla takich? A my co? A może odpłatnie można tylko że tak pół kasy? Ja bliznasil stosuje dopiero jakies 2 tyg i już widze efekty, ale jak mówisz że trzeba 3 miechy to poczekam. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę w Łęcznej 27.03 to zapytam o blizny i czy by mnie nie odessali trochę ,powiem takie ładne cycki mi zrobiliście a brzuch popsuliście to teraz poprawcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
KAJA12345 czy to ty jesteś od Żanety, Artka, Szymka Sebastiana ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka T
Dzieki kobietki za rady dotyczace dzwigania! Mnie na blizny lekarz zalecil plastry Granuflex Extra Thin - to nie sa plastry silikonowe, ale pnoc maja zapobiegac poszerzaniu sie blizny pionowej i mam nadzieje uwypuklaniu poziomej. Mam je naklejac od 5 tygodnia po operacji na 5 dni, pozniej 2 dni przerwy na natluszczanie i tak przez min. 3 miesiace, podobno te plastry z odpowiednia technika szycia daja lepsze rezultaty niz masci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
do dziewczyn ktore robily w Lecznej : czy faktycznie nie trzeba sie zapisywac na konsultacje? ps. jakby ktora jeszcze miala zdjecie przed i po to prosza o poslanie na maila paulina.kce@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, Kajtka Wysłałam Wam dzisiejsze fotki, które mi mąż pstryknął. Jak je obejrzałam, to stwierdziłam, że mi się przez ostatnie 2 miesiące strasznie zmienił ten mój biust. :( Chyba już mi takie zostaną, bo mam wrażenie, że się zmniejszają i zaczynam się martwić. niiu78 Tobie tez wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala1984
Kama wyslesz mi tez? czarnaaaax3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Monia, Kama bardzo dziękuję za fotki . Jeżeli jeszzcze jakieś dziewczyny chciałyby się pochwalić nowym nabytkiem bardzo proszę o zdjęcia - zawsze inaczej jest zobaczyć zrobione przez Nas fotki a nie na necie gdzie czasami blizny odstraszają a już po zagojeniu zdjęc nie ma niiu78@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Karolcia 76 Ale mnie wywąchałaś ! Tak mamy wspólnych znajomych ... Jak coś to pisz na maila kaja2014@o2.pl , ale numer ! Kama69 Proszę wyślij mi też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Dziewczyny czy któraś używała na gojenie opatrunki Hydrocool ? W dalszym ciągu jeszcze nie jestem wygojona na brodawkach , i odpadają mi strupy , które ciągle krwawią co za tym idzie przyklejam się do opatrunków i boli mnie to okrutnie .... Jeszcze jak mi strup spadnie to cieknie mi jakiś " kleista woda" ... Zastanawiam się nad tym Hydrocoolem ale czy któraś z was go używała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina w Łęcznej musisz się wcześniej zapisać na konsultacje możesz telefonicznie nie wiem kto ci tak powiedział że nie trzeba.Monia mój bliznowiec zbytnio się nie zmienił ,może minimalnie zrobił się jaśniejszy,póżniej wyślę ci fotki.Kaja12345 jak ci się opatrunki przyklejają do ran to kładz na nie bactigras on jest też właśnie po to żeby się opatrunki do ran nie przyklejały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Aguska65h Ale po bactigras miałam wrażenie że wszystko w nim pływa i jak go odklejałam to miałam ochotę cycka sobie odgryźć . Może za często zmieniałam te opatrunki ? Co ile trzeba zmieniać ? Ja codziennie haratałam jak miałam wielkie rany na brodawkach , bo szwy mi się rozeszły . Teraz jest dużo lepiej ale jednak nie jest to jeszcze wygojone ... boje się tego bactigrasu , może spróbuje jeszcze raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Aguska A czy możesz mi też wysłać fotki, bo chciałabym zobaczyć jak wygląda ten bliznowiec ? kaja2014@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja ja opatrunki zmieniałam codziennie wieczorem dla mnie bactigras był super też miałam takie strupki z których się coś sączyło ale właśnie dzięki niemu nie miałam problemu z odklejeniem opatrunku.Zaraz ci wyślę fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka wysłałam Ci i moje aktualne. Wydaje mie sie że zaczyna sie i u mnie tak robić, staram sie temu zapobiec, smaruje tym bliznasilem, olejkiem arganowym, myje tym mydłem palmowym i jeszcze czekam na olejek różany, który zamówiłam. Do tego wyczytałam, ze dobrze jest masować te miejsca, że sie wtedy uelastycznia skóra i pomaga w gojeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Monia Hydrocool myślałam żeby zastąpić za Bactrigas , ja jeszcze nie martwie się bliznami tylko czekam "ciepliwie" na zagojenie tych moich brodawek ! Mam dość wczoraj minął 7 tydzień po operacji i moja cierpliwość jest na wyczerpaniu ... jest już lepiej niż na zdjęciu które Ci ostatnio wysłałam ale dalej jeszcze nie jest tak jak powinno ... Dalej czekam...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×