Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość zabka681968
Aguska65 Wiem,ze zaczynam zwodzic,ale ja sama tych zdjec nie przezuce na tablet,a mojego meżusia znowu nie ma w domu.Synowi tego nie zlece,bo sama rozumiesz.Aga jak tylko zjedzie to od razu robie zdjecia!!!:-) Jak nie przesle,to mnie masz prawo opieprzyć:( Zdesperowana68 Nie mam natury bajerowania i mówie jak jest.Kupiłam dwa staniki w rozm miseczki 75C,a drugi jest z innej firmy,to jest miseczka 75D.Ten pierwszy jest z bawełny bez fiszbin,a drugi na fiszbinach.Przesle Ci moje stare zdjecia,ktore juz wysyłałam dziewczynom z przed zobaczysz jakie miałam wielkie piersi i po.Sama ocenisz,choć nie wiem czy sie da ze zdjecia.Podaj mi meila aktualnego.Czekam też na twoje.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, ja wcale nawet nie pomyślałam, że bajerujesz, ja po prostu pomyślałam, że może masz źle dobrany rozmiar :) pamiętasz, jak się Ciebie pytałam przed operacją przez telefon, jaki rozmiar nosisz? powiedziałaś, że F, a to niemożliwe, bo skoro Ci wycięli ponad kilogram z każdej piersi, to musiałaś mieć co najmniej K ;-) Dlatego myślę, że może nie potrafisz dobrze doprać stanika i teraz też nosisz za mały? I żeby była jasność, piszę to NIE DLATEGO, żeby mieć satysfakcję, że jednak nie masz D, tylko więcej, tylko że wtedy byłabyś chyba jedynym przykładem, że jednak można :) Zwłaszcza, że przy kontroli mam zamiar złożyć reklamację i powiedzieć, że jestem rozczarowana Mój e-mail który masz jest aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana68 Przesłałam fotki.Sama oceń.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka jestem zachwycona! jak dla mnie mistrzostwo świata! rzeczywiście masz piękne małe piersiątka! A to co miałaś wcześniej to chyba jakieś K było. Kto Cię operował? dr Mądry? No to jestem pod wrażeniem. Okazuje się, że jednak można zrobić z dużych małe, jak się chce. Śliczne są. Zazdroszczę Ci bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana68 Czy doszły do Ciebie moje fotki.Jestem ciekawa Twojej opini:-) Na chwile obecną mój biust się nie zmienił,może jedynie troche opadł,bo po operacji jest bardziej opuchniety i trudno wtedy oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana68 Nawet nie wiesz jak bałam sie Twojej opini:-) Wiem,ze napewno operował mnie dr Mądry.Oni też tzn Mądry i Korzeniowski byli zaskoczeni efektem,bo ja byłam trudnym przypadkiem i sama sie nie spodziewałam takiego rezultatu. Sama nie potrafie zrozumieć dlaczego jednej potrafią zrobić mały biust,a drugiej nie.Przecież nie kierują sie złosliwoscią.Może warunki budowy piersi mają znaczenie.Jak bedziesz na wizycie w Łecznej,to spytaj dlaczego jest tak znikoma rożnica,bo poszłas nie po to żeby z tego wszystkiego zostały praktycznie blizny,a efekt żaden jesli tak moge napisać.Jeszcze raz dzieki i trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie Twojej sprawy.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bko, z tego, co słyszałam w telewizji, jeśli w piersiach przeważają gruczoły, to niezwykle trudno jest znacznie zredukować, jeśli przewaga tłuszczu to żaden problem, u mnie była przewaga gruczołów, bo tak miałam na mammografii napisane, to może dlatego? Ja już nie chcę żadnych poprawek ale mi żal, że są nadal duże, a nie o to mi przecież chodziło :( Śliczne masz te piersiątka. Najładniejsze jakie widziałam :) No nie, podobały mi się jeszcze bardzo takiej dziewczyny, która robiła prywatnie ale to już inna historia, ona też z wielkich ma malutkie :) Buziaki :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana68 Bardzo dziekuje za miłe słowa,ale nie chce żeby było Ci przykro,że w Twoim przypadku jest inaczej.Mocno Cie ściskam:-) Buziaczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABKA czy ja też mogę prosić o fotki ? też mam duży rozmiar 85j/k i jak nie dostanę się w Bielsku to idę do Łęcznej niiu78@interia.pl z góry dzięki za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
niiu78 Ok.Prześle napewo,bo wiem,że to pomaga podjądż jakże słuszną i ważną decyzje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
agnieszka t kiedy miałaś operację? ja też byłam operowana w tym szpitalu co ty mnie operowała doktor michalska 06.02 2014 też jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
niiu78 Wysłałam Ci fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagam osobom, które szukają specjalisty medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, stomatologii, ginekologii itp. Jest coraz więcej specjalistów i trudno nam pacjentom znaleźć naprawdę dobrego i solidnego lekarza. Osobiście doradzam, wybieram i pomagam dotrzeć do specjalisty. Zapraszam serdecznie tutaj https://www.facebook.com/PatientRelationshipConsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8901
hej dziewczyny, ktora miala operacje zmniejszenia biustu w Łecznej? ja jestem po konsultacji i mam kilka pytan prosze o komntak na moj meil. karolina270189@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka T
Ryba33, to mnie chyba operowala szefowa Twojej lekarki. Ja bylam operowana w CenterMed, Ty tez? Ciekawi mnie bardzo jakie masz zalecenia pooperacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
zabka681968 moge rowniez prosic o zdjecia? paulina.kce@o2.pl a wogole mam pytanie .JEstem z Katowic i caly czas mysle o Lecznej ale teraz pomyslalam ze moze gdzies blizej mnie tez mozna wykonac operacje na NFZ? widzialam ze ktoras z dziewczyn pisala o Bielsku? Jaki szpital dokladnie i ile sie czeka? Bo tez zalezy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :* Mam dziś doła,coraz częściej myślę o rezygnacji z operacji.To poważna decyzja ale chyba nie mam innego wyjścia.Za kilkanaście dni mam zgłosić się do szpitala a moja sytuacja mocno się pogmatwała.Jeśli druga komisja w Zusie uzdolni mnie(nie wiem jak to możliwe) to będę musiała coś wymyślić bo środki do życia same się nie znajdą...Nie wiem co zrobić...epilepsja,w czerwcu kolejna operacja a oni mają wątpliwości czy jestem chora :(((((( normalnie dół gigant..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
agnieszka t ja byłam operowana w szpitalu rydygiera w krakowie na nfz. a o jakie zalecenia ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana ja też byłam operowana w Łęcznej i zrobili mi chyba małe z resztą mamy z Zabką podobne kształtem i rozmiarem z tym że ja mam bardziej widoczne blizny.Dzisiaj właśnie kupiłam sobie kolejny biustonosz z triumpha 75D więc chyba w Łęcznej robią wyjątki i da się zrobić rozmiarD chociaż fakt faktem że ja nie miałam takich dużych przed operacją jak Żabka a ja miałam H więc ona miała jakieś K .Zabka pamiętasz mówiłam ci ze nasz na pewno większy rozmiar widziałam twoje piersi przed operacją i na pewno nie było to h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
paulina lina Wysłałam Ci fotki.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aguska65 Witam Cie.Tak masz racje.Ja miałam SPORE,juz nie pamietam jaaakie:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska65h, tak, Ty też masz tak małe jak Zabka, tylko sama zauważyłaś, że Twoje "wyjściowe" były mniejsze niż Zabki, a moje wyjściowe też były H więc nie powinno być trudno zrobić mniejszych, a jednak coś nie wyszło :( Nie ma co płakać, trzeba żyć z tym, co się ma, trudno, ja już się pogodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana twoje faktycznie są dużo większe, ale tak po za tym to są ładniutkie i bardzo ładnie zagoiły ci się te blizny zazdroszczę ,mam nadzieje że za parę mies. moje też będą spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana68 Ja też prosze,o fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka T
Ryba33, a to dlatego, ja prywatnie. Chodzi mi o zalecenia dotyczace blizn, co z nimi masz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtka
Zdesperowana, Arlecin, Kola, czy ja też mogę prosić o Wasze zdjęcia? jeszcze nie widziałam biustu po takim czasie od operacji :) logujsie9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
agnieszka t zaraz po zabiegu smarowałam maścią betadine następnie smarowałam altacetem w żelu a teraz mam kupić plastry granuflex extra thin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×