Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
a ja mam doła alergie i szlag wie co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny no widze, że dzieje sie u każdej coś, oj dzieje sie. Kama masz tam rodzine? Grejs swietnie, ze Ci sie wszystko dobrze goi, gratuluje Ryba czy dołek jest z powodu wyjazdu męża? Tydzień szybko zleciał, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak mąż ją zdradza cóż takie życie. Za facetem i autobusem nie trzeba gonić będzie następny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSCIU widze że anonimowo lubisz wsadzać kij w mrowisko, zasiać ferment. To taka bezinteresowna miłość do bliźniego co? Boli Cie fakt, że inni mogą być szczęśliwi? Chyba wiesz, że takie zachowanie to objaw frustracji i kłopotów ze swoją emocjonalnością? Szkoda tylko, ze nie masz odwagi nazwać sie......czyżby lęk przed oceną? Tak bezpiecznie czujesz sie za bezimiennym GOŚCIEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile tych nickow jeszcze używasz? Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia To prawda czas tak szybko leci jeszcze 20 dni i ja będę cieszyć sie nowym biuścikiem.... Dobrze że robi sie ciepło .... samopoczucie wtedy jest lepsze. Gościu lepiej nie pisz tu, bo twoje ego jest bardzo zachwiane a tu nie ma miejsca na takie poglądy Monia Ty wracałaś sama autem po operacji? Bo prawdę mówiąc wybrała bym się sama .tylko nie wiem czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Dziewczynki ja też jestem po świętach i w święta też tu byłam , ale była cisza, a zresztą co tu pisać?. Ale może ok 15 coś napiszę , bo za jakąś godzinkę wychodzę na konsultacje. Trzymajcie kciuki, tak bardzo się boję, nie spałam pół nocy, chyba nigdy mi się to nie zdarzyło, a trochę przeszłam . Acha no i mam prośbę mój cudowny synuś zdaje te gimnazjalne egzaminy, gdybyście mogły wesprzeć te dzieciaki myślą to byłabym wdzięczna!!!. Pewnie te dwa stresy się nałożyły. O kurcze kończę i zaczynam się powoli zbierać. TRZYMAJCIE ZA MNIE I ZA PANIĄ DR KCIUKI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonna ja wracałam sama, ale wiesz różnie to może być. Ja zniosłąm operacje jakby mi znamie wycinali a nie masakrowali klate ;) Norkozy nie odczułam, bólu nie czułam prawie w ogóle. Nie wiem co Ci doradzić. Jakbyś była tam z 5-6 dni to myśle, ze mogłabyś jechać ale jak to bedzie 3 dni po to mam wątpliwości. Ja miałam operacje z samego rana w środe a wychodziłąm w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Ja też mam w środę, więc myślę, że mnie potrzymają do poniedziałku. Ja mam do Łęcznej 200 km, drogę znam bo studiowałam w Lublinie i przez 2 lata jeździłam co tydzień. Ale masz racje nie wiadomo co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
monia ty jak zawsze wiesz co komu dolega. tak mam doła bo mąż wyjechał no cóż takie życie gościu odpier...ol się bo mnie wkurzasz jak tak jest jak piszesz że mąż mnie zdradza to daj mu boże lepiej. pan bóg kazał się dzielić więc co będę tego mężusia trzymać tylko dla siebie niech i ktoś skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba :) GOSC nas czyta i możliwe że jest nawet jedną z nas..........tak przypuszczam oczywiście, ale to nieważne. Dobrze powiedziałaś, chytra baba nie jesteś ha ha ha i podzielisz sie ;). Najlepiej zignorować osobe i tyle, ja napisałam co sądze o takiej postawie i to ta osoba ma problem a nie ty :) To ile znowu musisz czekać na mężusia? Zrobiłaś jakieś fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Kochane potrzebny mi pilnie nr telefonu do Łęcznej do chirurga ale nie do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
817526538 to jest nr do pokoju lekarzy, więc dzwoń do upadłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
i kurczę, też mi się zdaje,że ten quasi-gość to ktoś od nas. Ale najlepiej będzie, jak go zignorujemy. Trollom o to chodzi, żeby namieszać, wywołać burzę, a przede wszystkim, żeby zwrócić na siebie uwagę. Więc proszę Was, kochane, już więcej do niego nic nie mówcie/piszcie...dziewczyny przed! trzymam kciuki! nie umiem zzbytnio wspierać, ale lubię pomagać, więc jakby co, służę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Kajtka Wielkie dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryba szanuj Boga i pisz z dużej litery bo zaczynasz mnie wkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Monia, goi sie chyba super, wydaje mi się, że mamy podobne ciała ppd tym kątem :) nie chcialo mi się niczym smarować blizn, bo leń jestem okropny, i w nocy czułam, że mnie te blizny bardzo bolą. I w końcu zaczęłam smarować cepanem i od razu ból minął. Więc mam wrażenie, że blizny potrzebują nawilżenia, bp suche ciągną :D a zdjęć na razie nie robię, bo wydaje mi się, że się nie zmieniają :) a możesz mi przysłać swoje aktualne? jestem bardzo ciekawa tego zmniejszenia upragnionego :) teraz też na to u siebie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
monia myślę że tak ok miesiąca i będzie ten mój mężuś. a co do fotek to muszę zrobić i wyślę ci ale zawsze sobie zapomnę gościu pocałuj mnie w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia76 mój synek tez pisze testy gimnazjalne. Po jakim czasie smarować maścią na blizny. od razu jak strupki opadną? czy trochę poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Ryba33 ja też poproszę o zdjęcia bo wyobraźcie sobie, że 11 XII będę miała operację i też się WAM WSZYSTKIM pochwalę !!!!!!!!!!!!. Dziewczynki kamień z serca mi spadł.Oczywiście w porównaniu z waszymi terminami do Łęcznej to strasznie długo, ale chcę sobie drogi zaoszczędzić. ALE JESTEM SZCZĘŚLIWA i widzę , że trzymałyście kciuki , bo nawet syn z egzaminu przyszedł i powiedział , że było OK. Piszę nie do ładu nie do składu, ale jestem jeszcze w szoku!!!. Acha i spotkałam się z GOGUSIĄ, ale zarąbista dziewczyna, a jakie ma cycki małe, acha juz nie cycki , teraz piersi. I doktor wcale mnie nie oglądał, nie kazał się rozbierać, tylko popatrzył i zapytał jak mam rozmiar. ALE CZAD TEŻ BĘDĘ MIAŁA MAŁE CYCKI !!!!!!!!! Dziękuje Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
grejs , moniczko bardzo dziękuje leemm napisałam na emaila !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia76 u kogo miałaś konsultacje? gościu spier.....laj z forum bo tu są same normalne kobiety które próbują sobie w jakiś sposób pomóc a ty nam tylko tu przeszkadzasz i zatruwasz środowisko swoimi głupimi docinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×