Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

chciałam wam pokazać adres internetowy staniczków. Ale mówi mi że to spam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Hej, jakieś zapotrzebowanie na staniki pooperacyjne widzę ;) Znalazłam taki sklep internetowy, może tu coś znajdziecie: http://sklep.korim.pl/52-bielizna-medyczna?orderby=price&orderway=asc A tak poza tym, to już w poniedziałek mam drugą konsultacje (gdzieś przeczytałam, ze któraś z was też jedzie w poniedziałek?) więc proszę o zaciśnięcie wszelkich kciuków! :D Tym razem musi się udać! Choć jestem pełna obaw... Mam skierowanie, opinie od ortopedy, mammografie, usg, nawet morfologie i przeswietlenie jajnikow ;P biore wszystko, co mam :D Teraz nie dam się wygonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwszy biustonosz kupiłam w szpitalu z Medical-Z bra, a kolejny w bonprix bez fiszbin (za 60 zł) o przepięknym błękitnym kolorze. Na wizycie kontrolnej nawet pani dr. się zachwycała jaki mam ładny biustonosz. czuję się w nim tak samo dobrze jak w tym pooperacyjnym, a jest o niebo ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bonprix fajne te staniczki. i nawet nie drogie. :-) gość jaki ty sobie kupiłaś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
hej u mnie cieplutko i słonecznie ale pewnie niedługo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupiłam w tym sklepie Staniczek. www.sklepuroda.pl niestety okazało się ze jest pod biustem za duży. www.sklepuroda.pl/product-pol-9-Biustonosz-Model-Klasyczny-VF-z-suwakiem-.html mam czarny, z regulowanym ramiączkami. 90 D jeżeli któraś była by chętna odsprzedam za 150 zł.:-) pudełko wywalilam . i raz go uprawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie musisz się przyzwyczaić do mniejszych obwodów bo pewnie tak jak większość z nas kupowałaś wielki obwód bo miał większe miski !!!! a teraz musisz się dobrze wymierzyć ja mam 75 a kupowałam 80/85 i się dziwiłam że mi cycki dołem wypadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację. nosiłam przed 85. po operacji byłam opuchnięta wiec myślałam że większy będzie lepszy. a teraz pewnie 75/80 będę kupować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grejs77 Kupiłam taki błękitny z koronką 80 D,jest idealny, ale inne fasony w tym rozmiarze bardzo mi spłaszczały piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe żeby zmniejszyl wam się obwód. Przecież operacja jest pomniejszenia piersi a nie obwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale cisza na forum :) Trzeba troche rozkręcić towarzystwo. Jak tam Wasze samopoczucia? Jak się goicie itd? Do gość już tu pisały dziewczyny że różnica w rozmiarze jest spowodowana kupowaniem za dużych obwodów aby i miseczka była większa. Większość z nas popełniała taki błąd, ze kupowała zbyt luźne biustonosze aby pierś chowała się w miseczce bo w mniejszym obwodzie nie było odpowiedniej miseczki, a potem to wchodziło w nawyk. Sama pamiętam jak lat temu ze 20 czy 25 kupowałam takowe a potem w domu zszywałam bokami i na zapieciu zeby cokolwiek sie trzymało bo nie było biustonoszów większych niż miseczka C czy D. teraz to już jest duży wybór, ale kiedyś był to istny koszmar dla kobiet z "nieprzeciętnym biustem". Nikt nie słyszał o rozmiarach F czy G, a J czy K to jakis kosmos już by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) :* To fakt,że część kobiet żle dobiera rozmiar i ja oczywiście robiłam tak samo do czasu gdy trafiłam do świetnego salonu z bielizną...w tej chwili także nie wiem jaki mam rozm.i wybieram się do mojej ulubionej Pani,która na pewno idealnie mnie wymierzy i znajdzie coś sexi.Dość mam worów z gumką w które musiałam odziewać moje duże cycuchy.W niedziele będąc z rodzinką na zakupach zachwycałam się letnią kolekcją sukienek i wręcz skakałam z radości na samą myśl,że w końcu będę mogła wskoczyć w takie cudeńko.Mój mąż bywa upierdliwy(sorki Kochanie,taka prawda) ale muszę przyznać ,że pomaga mi jak tylko potrafi.Codziennie zmienia mi opatrunki,kremuje,psika,zawija i wszystko związane z pielęgnacją...Oczywiście mogę to robić sama ale jak miło być taką niezaradną dziewulką po operacji,która potrzebuje pomocy... Monia mam pytanko...Kiedy zaczęłaś być bardziej aktywna po operacji ? Ja wciąż nie jestem zagojona i bywa,że piersi bardzo bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia ja byłam aktywna od razu, ale jak widziałaś po zdjęciach ja goiłam sie "jak na psie". ja już po protu tak mam. Nie ma co patrzeć ile kto się goił bo każdy organizm jest inny. Sama poczujesz kiedy możesz coś więcej zrobić. Przecież znasz swoje ciało najlepiej :) Będzie dobrze, wszystko sie zagoi kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia86
Witam. Jestem tu nowa i troche juz poczytalam i bardzo zazdrosze dziewczyna juz po. Jak wszystkie z Was marze o mniejszym biuscie. Mam 28lat i mieszkam w Lodzi i mam takie pytanko czy któraś z was miala operacje wlasnie w lodzi? Z gory dziekuje za odpowiedz i wszystkie pozdrawiam bardzo serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro będzie 5 tygodni po. Strupki prawie wszystkie odpadły. Blizny czasem bolą, tak dziwnie rwą. smaruje jeszcze linomagiem. Do pracy już wróciłam ale sama nie wiem co już mogę robić. Staram się nic nie dźwigać. Marzy mi się jazda na rowerku, ale to pewnie jeszcze z miesiąc musze poczekać. :-) Ogólnie nadal prowadzę lekki i spokojny tryb życia :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te wszystkie piękne sukienki i bluzeczki letnie i ja się cieszę. Nie mówiąc o nowej bieliźnie, którą w końcu będę mogą kupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejs77 ja jestem 3 tyg po operacji i wciąż się martwię ponieważ mam jeszcze mnóstwo strupków i wciąż pojawia się krew.Brodawki mają jakiś dziwny kolor,różowy kolor zastępuje dziwna biel...nie wiem jak to opisać... może przesadzam ale wolę dmuchać na zimne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 nie martw się Kochana wszystko będzie ok. każda z nas inaczej się goi i wszystkie możemy doradzać Ci co robić i jak ale to Twoje ciało będzie wiedzieć samo jak z tym wszystkim sobie poradzić ja już bendę 3 miesiące po i jeszcze niedawno nie byłam tak do końca zagojona wszystko się zagoi słuchaj lekarza smaruj tym co ci zapisuje pytaj dziewczyn napewno jak zawsze pomogą ale pamiętaj że na wszystko potrzeba czasu ale się wymądrzyłam ha ha pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :* Staram się nie dobierać do głowy,jestem troszkę spokojniejsza :) Cieszę się,że nie jestem z tym sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejs77 Dzięki za wszystkie informacje. Już nie mogę się doczekać. Nie wiedziałam tylko nic o biustonoszu, lekarz nic mi nie powiedział, a konsultację anastazjologiczną mam dopiero 14 maja i raczej nie zobaczę się z chirurgiem. zresztą nie wiem. Skąd wiedziałaś jaki rozmiar miseczki kupić? Ja teraz mam 85/90 K-L, ale co kupić nie wiem zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karima234 ja o staniku tez nic nie wiedziałam. Tak naprawdę to jak poszłam do szpitala to pan doktor powiedział ze dobrze żebym miała po operacji jak najszybciej. . mąż jeździł po sklepach :-) pierwszy miałam za duży w obwodzie. następnego dnia pojechał do sklepu i kupił następny. fajny sklep jest na Targowej 12. sklep z perukami i tam też biustonosze.są. a jaki rozmiar..... doktor powiedział ze będzie D i taki właśnie kupiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×