Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

hahahhahaha dawno się tak nie uśmiałam :D Tylko osoba o kiepskim poczuciu humoru odbierze mój wpis poważnie... I nawet złośliwości z Twojej strony nie zepsują mi nastroju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogusia78 też się uśmiałam......nie ma swoich problemow.....:-) ile jestes juz po? chodzi mi o ten rower cały czas :-) A i rzeczywiście bardzo fajne uczucie jak ludzie nie gapią się tylko na cycki!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhy tylko na wielką doope hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia to Ty jednak miałaś całkowity przeszczep sutków? A ja myślałam, ze na szypule. Nie wiem czemu tak mi sie wydawało, musiałam coś pomylić. Bo rzeczywiście przy całkowitym przeszczepie tak to wygląda a ja niechcący chyba wpędziłam Cie w błąd myślać że masz na szypule zrobione, bo wtedy taki kolor to ewidentnie martwica, zresztą pewnie już poczytałaś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jadę do na konsultację AMEN trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!! >miałam coś skomentować ale się wstrzymałam :)<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejs mnie to sie wydaje ze Ty spokojnie juz mozesz na rowerek, przeciez na rowerze to chodzi zeby urazu nie było typu uderzenie czy upadek bo przecież nie pedałuje sie się cycuszkami ;) he he he. Gorzej z basenem, trzeba czekać na 100% wygojenia. Także kobiety na traktory !!! he he znaczy na rowerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz w lustro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejs77 ja jestem juz 4 tyg po operacji...dopiero teraz zaczynam sie nimi cieszyć...a na rowerek już niebawem zamierzam wskoczyć.Najwyższa pora zadbać o kondycję bo teraz to tylko tv i słodycze :D Monia Kochanie Tobie mogę wybaczyć tą drobną pomyłeczkę ;) :D gość!!!! Co do wielkiej doopy to fakt,trochę się zaniedbałam ale obiecuję,że ostro biorę się za siebie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy nie macie poczucia humoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te..... Gość....Tobie sie tylko wydaje że inteligentna jesteś bo w rzeczywistości: twój dowcip jest tak smaczny i wysublimowany jak kaszanka ze sklepu po cenie promocyjnej i jest tak zabawny jak obietnice Tuska. Twoje gminne poglądy nikogo tu nie interesują bo aż wieje od nich Twoim żalem co ci d**e ściska, ze jesteś tak nieudana i byle jaka, że mama musiała ci wieszać kiełbase na szyi żeby sie z Tobą chociaż psy chciały bawić :) A jedynymi twoimi przyjaciółmi były kredki w tornistrze i pająk hodowany za lodówką. Więc frustruj sie w swoim zgniłym zaciszu wnętrza zewsząd nasączonego jadem bo jesteś tak żałosna, że jak nic tylko dać ci skórkę od salcesonu żebyś sie pocięła z rozpaczy jak bardzo żałosna jesteś. I wiesz? Każda z nas woli powąchać własnego bąka niż cie czytać i te twoje wypociny kreujące, że niby wiesz o czym piszesz, wiec skończ z tą nieudaną grafomanią bo nikogo tu nie obrazisz :) Bo obrazić może osoba na poziomie a Ty jedynie możesz zabierać nam miejsce na wpisy :) I to tyle z mojej strony :) dalej jako persona non grata będziesz ignorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia ciebie nawet rodzina ma dosyć! Nie dziwie sie taka z ciebie żmija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
Monia!!!!!!!!!!!! Uwielbiam Cię dziewczyno. Tak trzymać tak mnie wkurza ta gościówa że poprostu szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
nic tylko wariatkę w mordę strzelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryba pilnuj meza bo juz dawno cie odstawil. Po co mu takie goowno? Teraz ma taką laske ze do pięt jej nie dorastasz. Brzydula!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
niech ma nawet 2 laski tylko o nim to dobrze świadczy że jest przystojny i daje rade debilko skończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o tobie zle świadczy ze jestes zbrakowana hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
Monia wszystko ok zagojona jestem pięknie blizny maleją a niczym ich jeszcze nie smarowałam a co do zdjęć to jak zwykle skleroza postaram się dostarczyć je dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejs77 prześlę Ci fotki ale może jutro bo muszę zrobić aktualne to mi póżniej odeślesz swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wąchasz bąki? Wariatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagier prawde ci powie hihi idiotka co jej nawet rodzina nie toleruje. Najwidoczniej masz cos nie halo pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia86
Hej gosc wez sie odp*****l od tych dziewczyn !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×