Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
To ja wam powiem jeszcze lepszy numer...szlam z mama i synkiem na zakupy a z naprzeciwka jechal facet rowerem...tak sie zapatrzyl na moje balony ze wpadl na slup i kompletnie polamal okulary....Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Cześć dziewczyny już jakiś czas temu czytałam forum i dopiero teraz postanowiłam wziąść się za załatwianie tych wszystkich formalności. I mam pytanie do Was czy cały czas polecacie dr. Mądrego i szpital w Łęcznej? Bo kiedyś dużo dziewczyn chwaliło dr. Oraz szpital a w poniedziałek chciałabym tam zadzwonić i się umówić na pierwszą wizytę ( czyli kwalifikacje) . Z góry dziękuję ;) i wszystkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobre z tą siłownią. Ja uwielbiałam spinning bo jechało się przy zgaszonych światłach i nikt się nie patrzył. Na spokojnych ćwiczeniach masakra, czasem trudno było je wykonać przez piersi. Ale jak tylko mi się wszystko uda i w końcu będę wyglądać jak człowiek z przyjemnością pójdę nawet na zumbe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia z całego serducha polecam nie koniecznie mądrego bo on teraz malo operuje zapisz sie do doktora jaki będzie najszybszy termin tam każdy jest boski naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście zapisywalabum się tylko do mądrego. Ja mam zrobione i niestety widać gołym okiem która robił mądry a która inni. Mądry chyba w czwartki przyjmuje sprawdź na stronie i umów się na ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Super :) bardzo dziękuję. I nadal wystarczy na pierwszą wizytę tylko zaświadczenie od rodzinnego. Czy lepiej mieć coś więcej. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądry robi juz coraz mniej operacji ogol ie ostatnio prowadzi Wasielewka i Kowalik chyba operowały mnie operował Antonov i Wasilewska i mam pięknie zrobione równe z tego co wiem to do mądrego na grudnia zapisują takie ma terminy ale zrobisz jak zechcesz Korzeniowowi super również Żuchowska rewelacyjna babeczka moim prowadzącym miał byc wlasnie mądry a slow z nim nie zamieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rodzinnej o skierowanie do poradni musisz mieć a zaświadczenie od neurologa ortopedy o zmianach na kręgosłupie cos takiego i dobrze jest mieć usg mnie o to pytała na wizycie czy mam wlasnie usg a skierownaie z kodem n62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia słuchaj Doni - bierz termin najbliższy możliwy. Kwalifikacja Mądrego nie daje ci gwarancji ze bedzie Twoim prowadzącym. Co więcej w trakcie operacji zawsze sa dwa zespoły i każdy z nich robi po jednej piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Donia, miniemy sie ja na usuniecie szwow jadee we wtorek. Dziunia mnie prowadzila dr wasilewska, ale szczerze wszyscy są ok. Dziewczyny czy któraś z was wie jaki kod musi być na skierowaniu do plastyki brzucha? Mam znajoma która potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta ja tez miałam na wtorek ale dr.Wasilewska zejdzie do mnie w pon bo ogólnie to poradnia w pon jest zamknięta ale jest kochana i mówi ze jak taki kawal jade to mam sie zarejestrować a ona mi powyciąga szwy i zobaczy jak tam sie goje a ty jak masz juz zdjęcia jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Bardzo Wam dziękuję :) zrobię tak jak mi radzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H z reguły 2 razy dziennie, czyli rano i wieczorem, ale nie są to jakieś długie masaże. Ja jeszcze mam nie wygojone sutki i jak je smaruje to wtedy masaż robię i wietrzenie. Mnie tam od początki nic nie boli. Na boku śpię od kilku dni i też nic nie uwiera. Wszystko było by ok, gdyby nie te strupy na brodawkach, ale mam nadzieję, że jak odpadną to już będzie wszystko super. Za tydzień dwa zacznę stosować już maści na blizny, bo mam napisane w zalecaniach że po 4 tygodniach od zabiegu można. Póki co stawiam na CEPAN. Tani, a opinie ma bardzo dobre, lepsze niż drogie maści,ludzie po przeszczepach, poparzeniach go zachwalają. Po cesarce sama go używałam i mam prawie niewidoczną bliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Anielica u nas w Łecznej zalecają maści z silikonem, a to dlatego, że pozostawiają na bliźnie film na cały dzień, aż do wieczora pozostaje. Te silikonowe też niektóre nie są drogie, bliznasil 27 zł, oceanic 15 a są fajne. Tylko dermatix z tego co wiem kosztuje 100 zł. Cepan jest ok, ale zapach dla mnie nie przejdzie aż cofkę mam. No i trzeba by było tym chyba częściej smarować. Z tych o smaku cebuli jest jeszcze contratubex, podobno trochę lepszy niż cepan. Ja tez planuje nim smarować, bo on działa rozjaśniająco na blizny, ale najpierw chcę żeby były jak najdelikatniejsze i dlatego smaruje silikonem, a potem rozjaśnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziunia jeśli chodzi o wybór lekarza to tak jak dziewczyny piszą i tak operuje ten akurat wtedy pracuje. Ja zapisałam się do Mądrego na kwalifikacje bo trochę się obawiałam czy mnie zakwalifikuje a on podobno najbardziej ludzi jest i faktycznie zapisał mnie na operację. Tam nie ma , że ktoś Cię prowadzi i się Tobą zajmuje w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica zalecenie zaleceniem, jednak każdy goi sie w swoim tempie pamiętaj smaruj tylko miejsca gdzie masz 100% wygojone. Ja na początku używałam contratubex jak dla mnie szału nie ma - zapach bleeee - odstawiłam, pózniej 65nn poleciła bio oil duuuuzo lepszy - fajnie natłuszcza i zachęca do masażu blizn - jak dla mnie bardzo ok, a teraz za rekomendacja Aggie zaczęłam używać kelo cote o efektach jeszcze sie nie wypowiem bo za krótko :) ale mając na uwadze cenę spodziewam sie powalającego efektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Lawenda15 U kogo byłaś na konsultacji? Ja miałam termin operacji na wrzesień u Charytonowicza ale zrezygnowałam na rzecz Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o tym aby zmniejszyć biust, ale jak czytam wszystko jakie mogą być powikłania po naruszeniu całej tkanki obu piersi to jestem PRZERAŻONA!!! Mam ogromne piersi /75JJ/,bardzo utrudniają mi codzienne normalne funkcjonowanie, ale jak pomyślę, że po operacji będę kobiecą "kaleką" bez możliwości nawet karmienia /czego bardzo pragnę/ - to już wolę mieć ogromne lecz nienaruszone operacyjnie przez chirurga piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie powiedziała ze jestem kobieca kaleką dziwne te twoje określenie my jesteśmy zadowolone jak niewiem co więc ty sobie lepiej odpuść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieca kaleka ?? Co to ma byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ..... A skąd ty niby wiesz co tygrysy lubią najbardziej ? :) zaczytuj sie proszę dalej i oszczędź nam swoich przemysleń ... A jesli dzielenie sie nimi jest silniejsze od ciebie - zanim coś tu opublikujesz zastanów sie nad tym 100 tysięcy razem. Z wyrazami szacunku (w twojej interpretacji) kobieca "kaleka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno jak nie chcesz to nie rob wszak troche racji masz bo nie kazdej udaje sie zrobic rowno sa powiklania czasami ale cos bylysmy tegp swiadome nazywanie kogos kaleka nie jest wporzadku bo rownie dobrze ktos jak idziesz ulica z tak wielkimi balonami moze powiedziec o Tobie a po drugie majac tak wielo biust jestes 100% pewna ze bedzie miala pokarm i mogla karmic bo chyba tutaj pewnosci tez nie masz decyzja o operacji to jest sprawa indywidulana czasami lepiej miec moze blizny ale prosty kregosłup wiesz i moc zajac sie dzieckiem jak najlepiej niz z cyckami do pasa biegac za szkrabem i byc posmiewiskiem na basenie i dla dziecka kolegów... pomysl zanim nastepnym razem cos rownie glupiego napiszesz zabieg zmniejszenia nie jest dla kazdego co zreszta pokazuje twoja postawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam szwy w większości powyciągane 10.10kolejna wizyta i bede miala usg tego zgrubienia które zostało pani dr. powiedziała ze goje sie cudownie oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia superrr :) a co to za zgrubienie ? Kurczę ja tez mam dwa, ale mi nic nie mówił Korzeniowski o usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×