Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gośćAako
Nie wiedziałam, że tak może wyglądać operacja, po cesarce miałam tak wyziębiony organizm, że zębami zgrzytałam. Tu cieplutko, znieczulenie moment, zakręciło mi się w głowie i po chwili mnie budzili w cieplej pościeli, mieli ubaw bo ponoć chrapalam, choć nigdy nie chrapię. :-) Ps miałaś Pana anestezjologa? Jezeli tak to rozumiesz, ze znieczulenie musiało być miłe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako mialam pania doktor ale widzialam doktora he he :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Hej dziewczyny :) . Przybylo nam wyzwolonych kobiet :) . Teraz w spokoju sie gojcie dziewczyny. U mnie wczoraj 6 tyg minelo. Moje nowe cycolki reaguja chyba na pogode. Wiecej mnie ciagna i bola jak pada. Ale to teraz spoko. Pod koniec dnia dokuczaja najdotkliwiej - chyba dziala przyciaganie ziemskie ;) . Jak sobie leze i nic nie robie to spoko - nie czuje najmniejszego bolu ....poza jadnym miejscem. Lekarz (chirurg znany w branzy onkolog z duzym doswiadczeniem w operacjach piersi) na sile wyciagnal mi sew no i od jakis 10 dni cos mi sie tam babrze. Zrobila sie mala dziurka ale chyba na szcescie idzie ku lepszemu , bo czerwona skora wokol rany zmniejsza swoje pole. Aggie a Ty juz zdrowa? Donia nie martw sie tymi zgrubieniami tylko masuj cycolki. Ja dzieki temu, ze masowalam mam juz prawa piers mieciutka, lewa jeszcze podpuchnieta, wieksza i taka troche niekrztaltna, ale za to wygojone szewki i prawie jej nie czuje - brodawki od tej piersi tez nie czuje :( . Ale czucie moze wroci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65nn....zostalo mi pare malutkich strupkow i czekam az odpadna,pozatym cycolki juz nie sa takie spuchniete ,w jednym miejscu mam twarde i doktor kazal mi delikatnie masowac,smaruje tylko arnika zelem zeby nawilzac :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Ja juz moge dosyc intensywnie masowac. Nie mam zadnych zgrubien poza oczywiscie tymi szwamy pod piersiami. One sa mocno wyczuwalne i widzialne niestety tez. Je smaruje na razie bio-oilem ale juz dzis kupie sobie masc silikonowa. Ten chirurg polecal na swierze blizny Dermasil. Moze sie "zrujnuje" na ta masc. Tomiejsce po wyrwanym szwie jest kiepsko umiejscowione bo w miejscu laczenie brodawki ze szwem pionowymi tam cos jeszcze sie babrze, chyba sie jednak goi bo skora wokol coraz mniejsza powierzchnia zaczerwieniona i ciepla. Bardzo czesto zmieniam opatrunki - na zmiane ze srebrem i zwykly bactigast i mam wrazenie ze to wlasnie bactrigast dziala lepiej. Aggi a Ty w koncu wisz czy mialas pelen przeszczep czy na szypule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata po
hej dzewczyny, mialam operacje 3lata temu. juz prawie nie pamietam j to jest meczyc sie z duzym biustem .zycie jest o wiele wygodniejsze z malym. Teraz po ilku latach jakby ktos spojzal na moj biust to nie zauwazylby ze byl krojony , jedynie przy blizszej obserwacji cos tam mozna zobaczyc. Blizny naprawde fajnie sie wybielly , ale to trwa dosyc dlugo , wiec cierpliwosci . Nie stosowalam zadnych srodkow na blizny , bo lekarz mi powiedzial ze to strata pieniedzy i faktycznie sa niemal niewidoczne po kilku latach. Badzcie tez cierpliwe jesli chodzi o ksztalt , wyglad biustu , bo to naprawde od operacji ciagle sie zmienia / na lepsze/ i nie ma co panikowac. Moje piersi nawet miesiace po operacji roznily sie ksztaltem a teraz wygladaja cudownie .Polecam wszystkim , ktore borykaja sie z problemem duzych piersi , ja czuje sie jakbym dostala nowe zycie. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65nn...wciaz nie wiem bo nie dostalam odpowiedzi,ale jesli Aako miala na szypule to ja pewnie tez :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Witajcie Ja już po. Nie dociera do mnie ze mam małe cycki. Są tycie. Strasznie przeżyłam pierwsze dni po operacji. Nie wiedziałam na co się piszę... Teraz szukam stanika. Niestety "z bra" z apteki szpitalnej 75B jest za mała miska. Czy macie może do sprzedania 75C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_271
Ja już po. Wczoraj byłam do wieczora zdechla, a teraz juz sobie smigam, ale pani doktor chce mnie przetrzymać do wtorku, żeby być spokojniejsza ;) Panie pielęgniarki, i lekarze są super także naprawdę ekstra. Cycolki dzisiaj widziałam i super! Oczywiście poszyte i w dziwnych kolorach ale rozmiar taki akurat bo bałam się ze całkiem mnie płaska zrobią, a tu coś jest ;) Ogólnie warto było czekać, teraz tylko żeby się wszystko pogoiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Natalka_271 a gdzie leżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Tola, jak wizyta, jakie wrażenia ? Dziewczyny zaraz po operacji jakim cudem możecie określić rozmiar, ja jestem spuchnięta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_271
W Gdańsku, ja nie jestem aż tak bardzo opuchnieta no i zmiescilam się w rozmiar 75C, czyli taki co miałam 10 lat temu ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako ja do dzis nie wiem jaki mam rozmiar,nie spiesze sie z tym,nosze ten stanik z Kliniki caly czas (mam drugi na zmiane) i jeszcze nowych nie kupowalam...Opuchlizna i siniaki zejda tylko smaruj zelem z arniki albo Lioton1000 :-) Dzis jest 6 tyg.po operacji i cycolki prawie wygojone i nie opuchniete...podaj mi emaila to ci pokaze zdjecia po operacji i teraz :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
aako77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggie, jezeli to nie problem :-) aako77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Wracam jak bumerang Cały rok borykam się z myślą o zmniejszeniu biustu Wchodze na naszą stronę Czytam Podziwiam każdą dziewczynę za jej odwagę .Mam 75 H I z dnia na dzień chyba łapię depresję. Czy w Szczecinie jest jakaś klinika co ma umowę na NFZ? bądż inna klinika ? Za każdą informację od czego trzeba zacząć dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Kasia M w Szczecinie na NFZ robi Szpital Wojskowy na Piotra Skargi, ale uwaga!....najpierw jedną pierś, a za trzy miesiące drugą, o czym się dowiesz dopiero przy ustalaniu terminu na wizycie kwalifikacyjnej, terminy krótkie. Ja zrezygnowałam z zabiegu u nich. Aako jestem po wizycie u dra Samira,wrażenia pozytywne, zabieg mam wyznaczony na 20 października, bo akurat przy mnie jakaś pani zrezygnowała z tego terminu i ja szybciutko poprosiłam o ten termin. Od poniedziałku ruszam robić wszelkie zalecone badania,mam mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Tola 50 zrobisz wszystkie badania w 7dni tylko szczepienie wzwB to 6tygodni, ale jak masz to spoko. Krótki okres to przynajmniej mniej myślenia. Z jakiego rozmiaru na jaki chcesz zmniejszyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aako-wzwb mam,część badań muszę zrobić na nowo,bo muszą być aktualne. Muszę zrobić teź wymaz z nosa i ekg,bo nie mam. Zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aako mam 65i/j lub 70h, chciałabym B, takie nie za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Tola50 a czy coś wiesz o DR N. MED. ARTUR ŚLIWIŃSKI SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ, REKONSTRUKCYJNEJ I ESTETYCZNEJ Szczecin na ul Mariana Langiewicza? Jedna z dziewczyn wcześniej na forum o nim wspominała Tylko muszę sprawdzić czy mają umowe z NFZ Pzdr Kasia M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Kasia M -wydaje mi się, że w Szczecinie na NFZ robi tylko dr Piotrowiak w szpitalu wojskowym, ktoś podał niedawno link do listy ośrodków, które robią na fundusz, ale nie pamiętam czy tu czy na wizażu. Niedaleko Szczecina chyba robią też w Gryficach i w Policach, ale terminy chyba odległe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola50, chyba nikt Ci nie wytnie 11-12 cm obwodu w biuście, nie przy tak małym (bo obiektywnie chyba sama wiesz, że nie masz biustu wielkiego) jak Ty masz. Ja się ledwie mieszczę w 70K angielskie (118 cm w biuście, 76 pod) i po wstępnych konsultacjach mam ponoć szanse na ok. 70F/70FF. A u mnie jest co wycinać... Nie wiem, czy nie ma znaczenia kto robi operację, ale ja nie mieszkam w PL, ale byłam też na konsultacji u Szczyta i w obu przypadkach dostałam podobną estymację z zastrzeżeniem, że więcej się nie da, bo zakrawałoby to o amputację. Pewnie z rok minie, zanim podejmę decyzję, bo paradoksalnie im więcej tu czytam "success stories", tym bardziej się boję, że u mnie pójdzie coś nie tak. A najbardziej sie boję bólu w trakcie, i możliwej utraty czucia po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Mój rozmiar może monstrualny nie jest, ale jestem drobna i niewysoka i w związku z tym biust wygląda nieproporcjonalnie i nie wygląda to dobrze, a poza tym mam ciągłe kłopoty z kręgosłupem i ostatnio z barkami. Rehabilitanci nie chcą już ze mną współpracować, bo efektów brak, a ja na prawdę solidnie przykładam się do ćwiczeń. Małe B to tylko moje marzenie, a w rzeczywistości byłe było mniej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Dziewczyny Ja nosiłam 65K. Na malowaniu rano, w dniu operacji 3 lekarzy debatowało nade mną. Co wyjdzie, jak zrobić itp. Ja cały czas się odzwywalam. Mówiłam że nie chcę żeby mi jedynie podnosili, że nie chcę na szypule no będą duże i jak schudne 3-5kg to znowu opadną. Dr Zuchowska cały czas twierdziła że zrobią na górnej szypule ze rzadko tak się robi ale wtedy tak nie opadają. Dr Mądry jedynie stał i słuchał a na koniec pokazał znacząco na mnie jakby chciał powiedzieć "ale słyszysz że pacjentka chce małe" oczywiście zapytali ile mam wzrostu bo podobno dopasowują do postury. Ja mam 170cm ale nie mam ani nadwagi ani otyłości bo ważę 66kg. Potem wieczorem dostałam dokument do podpisu na którym było napisane ze wyrażam zgodę na operację z całkowitym przeszczepem. Na obchodzie powiedziałam że widziałam że będzie całkowity przeszczep a dr Mądry się uśmiechnął i powiedział "tak jak Pani chciała". Myślę że mam rozmiar duże B, małe C. Jeszcze pewnie się ułożą ale myślę że większe jak C nie będą. Dziwi mnie czsem jak dziewczyny piszą że są po operacji a nie wiedzą czy miały przeszczep czy nie. Ja nie dałabym się pokroic "w ciemno". Jak już coś robić to porządnie i tak jak chcę. Także nie bójcie się pytać, wymagać. To Wasze ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Dziewczyny Ja nosiłam 65K. Na malowaniu rano, w dniu operacji 3 lekarzy debatowało nade mną. Co wyjdzie, jak zrobić itp. Ja cały czas się odzwywalam. Mówiłam że nie chcę żeby mi jedynie podnosili, że nie chcę na szypule no będą duże i jak schudne 3-5kg to znowu opadną. Dr Zuchowska cały czas twierdziła że zrobią na górnej szypule ze rzadko tak się robi ale wtedy tak nie opadają. Dr Mądry jedynie stał i słuchał a na koniec pokazał znacząco na mnie jakby chciał powiedzieć "ale słyszysz że pacjentka chce małe" oczywiście zapytali ile mam wzrostu bo podobno dopasowują do postury. Ja mam 170cm ale nie mam ani nadwagi ani otyłości bo ważę 66kg. Potem wieczorem dostałam dokument do podpisu na którym było napisane ze wyrażam zgodę na operację z całkowitym przeszczepem. Na obchodzie powiedziałam że widziałam że będzie całkowity przeszczep a dr Mądry się uśmiechnął i powiedział "tak jak Pani chciała". Myślę że mam rozmiar duże B, małe C. Jeszcze pewnie się ułożą ale myślę że większe jak C nie będą. Dziwi mnie czsem jak dziewczyny piszą że są po operacji a nie wiedzą czy miały przeszczep czy nie. Ja nie dałabym się pokroic "w ciemno". Jak już coś robić to porządnie i tak jak chcę. Także nie bójcie się pytać, wymagać. To Wasze ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Mam pytanie do lawenda 15 czy w Orłowskim robią na nfz? I jaki są terminy konsultacji a później operacji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam aż 128 cm w biuście pod biustem 77 cm. Jak zważyłam sobie piersi to okazało się, że każda waży aż ponad 3,5 kg...TYLKO OPERACJA!! Napiszcie proszę jaka jest kolejność aby zmniejszyć ten mój biust i jakie badania będę musiała zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda75K...nie wiedzialam jaki mialam przeszczep bo to nie bylo dla mnie najistotniejsze ! Chcialam mniejszy biust i tylko to sie dla mnie liczylo...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_271
Cześć dziewczyny ;) ja od wczoraj w domku, czy dostałyście zalecenia odnośnie zmiany opatrunkow? Bo ja na wypisie nic nie mam, a lekarz też mi nie mówił i teraz jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×