Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Donia....Moze to popuscila tylko pierwsza warstwa,ja tez mialam problem bo wyciagnelam szew ktory byl dookola brodawki i troche sie rozeszlo ale pod spodem bylo zagojone wiec nic sie nie stalo tylko wygladalo jakby szew popuscil ...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Aggie czy mogłabyś mu jesze napisać czy blizny są duże? Jak z czuciem w brodawkach, miałaś całkowity przeszczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! dziewczyny mam pytanie, a co z jazdą samochodem , nie przeszkadzały wam pasy? Czy ich nie zapinałyście? Jeszcze jedno , piszecie że używacie maści Loton1000, czy używacie jej od razu po operacji i czy używacie go na siniaki czy opuchliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako...u mnie blizny sa czerwone bo za szybko wrocilam do pracy i mi piersi mocno puchly,pozatym sa dosc spore bo piersi mam nadal dosc spore ale ladnie ,rowniutko zszyte wiec trzeba czekac kilka miesiecy zeby moc powiedziec jakie beda blizny.Ja jestem dopiero 5 tyg.po operacji.Juz zaczelam nosic plastry scaraway na blizny tam gdzie nie ma strupkow.Ja nie masowalam piersi tak jak dziewczyny bo sie balam zeby mi sie szwy nie rozeszly wiec decyzja nalezy do Ciebie :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako nie jestem pewna juz teraz jaki mialam przeszczep bo nawet nie spytalam,dziewczyny mowia ze po przeszczepie calkowitym nie ma czucia a ja mam w jednym sutku i to od pierwszego dnia,oba reaguja na zimno...napisze emaila i spytam dr.Samira jaki mialam przeszczep...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc....po dwoch tygodniach moglam juz kierowac ale z poduszeczka miedzy pasami a piersiami,mocne skrecanie kierownica powodowalo bol...teraz juz jest super (5tyg.po) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
U mnie sie goi jak na psie - tylko zdechlym hihihihi. Po wizycie u chirurga jak mi dosc bolesnie wyjal jeden szew to zaczelo mnie to miejsce bolec i wokol zrobil sie odczyn czerwony skory. Na poczatku sie nie kapnelam bo juz przestalam gaziki nosic i nie widzialam, ze mi sie kropla tego osocza zoltego ciagle wydobywa. Malo bo kropelka na dzien ale rana jak widac nie zamknieta i jej zaszkodzilo smarowanie Bio-oilem. Od wczoraj mocniej juz bolalo i znow zaczelam psikac octaniseptem i przykladac wilgotny taki malenki opatrunek Soft-Zellin i juz uff jest lepiej. Mniejsza bolesnosc tego zaczerwienionego miejsca i jakby pole czerwonawe sie zmniejsza. Mam wrazenie, ze moje piersi reaguja na pogode :( bardziej je czuje jak "idzie na deszcz". Ciagle jeszcze reaguja mi na zimno ale i tak znacznie mniej bola nie mniej jednak ciagle je czuje czasem zbyt mocno - juz bym chciala zapomniec o tych cyckach i kupic sobie fajny stanik a tu du....a. Jestem piec tyg po jak Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera urywa wiadomości ja wogle szybko spalam.na bokach jakos nie bylo z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Donia sprawdz, bo wysłałam ponownie i mam ze wysłane. Nakleilam plastry bactigrast pod piersią gdzie jest łączenie z cięciem pionowym bo mam wrażenie że tam się gorzej goi. Pasy mi nie przeszkadzają ale jeszcze nie prowadzę nie chce ryzykować, pewnie jakbym musiała to bym musiała, ale nie muszę na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65nn...widocznie mial racje moj doktor mowiac zeby tylko nawilzac nie smarowac dopoki sa otwarte rany,bo nawet jesli ominiesz miejsca ranek to i tak po skorze sie przeniesie...mam nadzieje ze wreszcie zacznie Ci sie goic,Ja poobcinalam wystajace niebieskie szwy z supelkami na koncach i teraz ranki sie zamknely :-) a cycolki strasznie swedza,przyklejam juz plastry silikonowe skaraway :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Aggi jak te plastry fajne? To, że masz czerwone blizny to nie jest wina, że wcześniej wróciłaś do aktywności, bo one lubią jak są ukrwione, tylko jest jeszcze bardzo wcześnie po operacji i dlatego są czerwone. Efekt gotowy widoczny za rok jeśli chodzi o blizny. Także trzeba smarować i nie zrażać się, że nie ma efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmi71...napewno masz racje ale udalo mi sie zredukowac zaczerwienienia magicznym Sudocremem :-) Plasterki sa super,gladko i dobrze przylegaja do blizny,nie odklejaja sie w ciagu nawet najwiekszej aktywnosci no i sa wielikrotnego uzytku,wieczorem je odklejam,przemywam delikatnie i nastepnego dnia rano znow zakladam.Mozna je nosic non stop czyli przemyc i zalozyc z powrotem po kapaniu.Scaraway long sa tak dlugie ze starczaja na cala blizne wzdluz piersi a te normalne mozna docinac do jakiego rozmiaru sie chce...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Dziś prowadziłam auto i spoko trochę pas przeszkadzał ale nie było źle. Dziewczyny po jakim czasie można ćwiczyć. Chodzi mi o brzuch. Zawsze cieszyłam sobie kilka razy w tygodniu nic specjalnego tak przy tv. Dzięki temu dobrzr się czułam a teraz źle mi z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1986
Judyta83 Mi ostatnio lekarz powiedział, że 2 miesiące po operacji można stopniowo wprowadzać ćwiczenia, zacząć od szybkiego marszu - a ja już od 3 tygodnia po operacji chodzę szybko i dużo i nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już małobiuściasta - po operacji - w Orłowskim kasiol2013 jeśli tu jeszcze zaglądasz, jeszcze raz dziękuję Ci za zapisanie na konsultację i pomoc w wyborze lekarza Potwierdzam to, co piszą dziewczyny - warto i nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Lawenda15 gratuluję!!! Jak było? Jak się czujesz? Kto Cię kroił? Pozdrawiam z Łęcznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda65K Wszystko poszło gładko. Biust mały i wreszcie nic nie wisi. Po narkozie samopoczucie znakomite, ból minimalny - w dzień operacji dostałam przeciwbólowy do kroplówki a nazajutrz wzięłam tabletkę pyralginy na noc. Nic mnie nie boli, trochę ciągnie i kłuje. Dzień po operacji mogłam już iść do domu. Nie chciałam, bo daleko mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bummmbu
Witajcie Dziewczyny! Ja też na początku drogi... Jestem ze Śląska i już wiem, że tu w regionie na NFZ nie poszaleję.. Rozważam wyjazd Warszawa/ Gryfice. Ale ostatnio natrafiłam na strony czeskich chirurgów. Ceny są o połowę niższe! Redukcja to koszt ok 7500 zł Czy ktoś coś słyszał o jakości usługi? Do Ostravy mam raptem 60 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeśli jesteś ze śląska to masz super klinikę w Bielsku białej operacja jest bardzo poważna wiec zastanów sie nad Czechami czasem lepiej zapłacić więcej i być pewnym profesjonalizmu lekarza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako kiedy masz zabieg ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Cześć Aggie, jutro, ale mam stracha :-((( Trzynajcie dziewczyny kciuki od 9rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aako,ja będę w Mandali w piątek na 10.30. Pewnie już Cię tam nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Raczej nie, ale może będę miała być na wyjęcie drenów ? Wyjść mam w czwartek. Jakbym miała być w piątek to dam Ci znac na forum :-) Udanej wizyty, jestem ciekawa Twojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako bedzie dobrze...trzymam kciuki Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola50
Aako, ok, czekam na wiadomość. Będę jutro myśleć o Tobie i ściskać mocno kciukasy. Miłych narkotycznych snów! Będzie dobrze.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×