Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Hej lanona:) A po co ci teraz robić prześwietlenie kręgosłupa czy wizyta u ortopedy? kazali ci? bo jak nie, to wystarczy usg piersi. Bo ja np byłam u ortopedy, ale po to żeby mi wystawił zaświadczenie potrzebne do zakwalifikowania się na operację.Z kolei moja koleżanka nie była u ortopedy,ale za to miała prześwietlenie kręgosłupa.Oni w szpitalu na to nie patrzą. Ważne jest usg piersi lub mammografia. Jeżeli na komisji ci nie kazali, to szkoda pieniędzy na to.Ja za samego ortopedę płaciłam 100zł. Ja urodziłam 1 dziecko i pani doktor tylko mi mówiła,że jak zdecyduję się na drugie dziecko po operacji to mogą (ale nie muszą) wystepwać bóle piersi. Ja w ciąży wyglądałam okropnie-biust większy od brzucha. Ja już lanonna poczekam na ten 6 październik, ale dzięki za chęci:) ale faktycznie jak mnie zapisywali na termin to pani doktor sprawdzała, czy może ktoś się nie wypisał i czy będzie coś szybciej. Kurde ja tez Paniusi zazdroszczę że już jest po. Mnie najbardziej przeraża tak długi pobyt w szpitalu. Z jednej strony fajnie, że się jest pod opieką lekarzy tak długo i że oni sami zmieniaja opatrunki itp, ale mając świadomość ze w domu zostawiam dziecko, to długo:( Ale damy radę, będą mnie odwiedzać, a ja wreszcie poczuję się jak prawdziwa dowartościowana kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KAŚKA... no pewniuśko, widać, że nastapiła ogromna zmiana, człowiek optycznie szczupleje, ludzie zastanawiają się co sie stało, że nastąpiła tak diametralna zmiana to jest super wrażenie, teraz wydaje mi się śwoat piękniejszy, zakładam głebokie dekoldy, nikt na mnie się nie gapi ...... DO LANONNA - szwy zdejmują w ambulatorium szpitalnym, ale jak mi zdejmowali to wiekszość się wchłoneła A CO DO USG I MAMMOGRAFII - to poszłam do mojej pani ginekolog i pokazałam skierowanie na zabieg i kazałm jej wypisać na cito usg i mammografię, pamietajcie aby na usg mieć już mammografię, bo żądają jej. Ja się szczepiłam na żółtaczkę 2 razy ( 2 dawki ) one wystarczają do zabiegu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanonna
Cześć klementyka26 ja na komisji miałam tylko zaświadczenie od neurologa nie miałam prześwietlenia kręgosłupa ani ortopedy widocznie za mało? Pani doktor to samo mówiła do mnie. U mnie niestety biust powiększał się za każdym razem po porodzie gdy przychodziła laktacja piersi nabrzmiewały i powiększały się w tej chwili mam 90H w polotach I i mimo nadwagi zdecydowałam się na ten bliski termin bo mam już dość tych olbrzymów i bólów pleców. Marzy mi się by móc pochodzić bez stanika chociaż w domu. Ja również boję się rozłąki z moimi bąblami starszy ma 4 a mały niecałe 1,5 ale będą z moją mamą więc w dobrych rękach mnie odwiedzać nie będą po to 100km w jedna stronę ale to tylko kilka dni a może aż jestem dobrej myśli i tak ma być. I tak jak napisała babunia cyc chcę chodzić wyprostowana jak struna i słuchać pozytywne opinie a nie uwłaczające komentarze za plecami bo niektórzy myślą że człowiek nic nie słyszy zero taktu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
paniusia a ja mam takie male pytanko tzn. jak nie to sie nie pogniewam :-)i rozumiem!!ale juz kiedyys pisalas ze jak juz bedziesz po wyslesz zdjedko jakies na emeila???moze masz jakies przed i po nie mam na mysli golych piersi:-) nawet tak w bluzcke????:-)podaje meila kaska5841@onet.eu ale jak nie chcesz to naprawde nie problem...pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KAŚKA... OK NIE MA SPRAWY WALNE CI FOTKE PRZED I PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
dzieki paniusia:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E F
paniusia ja ci przeciez e meila nie podalam,hehehe a teraz sprawdzalam poczte,hihi ale tak sobie pomyslalam ja przeciez nie podalam e meila ale ja jestem zakrecona,a wiec moj adres meilowy kaska5841@onet. jesycye ray dyieki i cyekam y niecierpliwoscia poydrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E F
kaska5841@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Do Lanonna Operację będę miała w Policach i o wszystkim na bieżąco Wam napiszę Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie serdecznie,trochę podczytuję ten topik i zastanawiam się czy po operacji tzn zmniejszeniu piersi są one nadal takie \"wiszące\" przepraszam za okreslenie ale inaczej sie tego nazwac nie da.Czy oni je jakoś podnoszą.I jeszcze jedno czy któraś robiła op w okolicy Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stalo
po operacji cycuszki sa stojace bo niestety nie wiem jak u was ale w niemczech wkladaja wkladki silikonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO JOLA :) PIersi są przy zmiejszaniu automatycznie podniesione, są stojące i twarde - jak u nastolatki hahahah pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
CO CO SIĘ STAŁO Ja nie mam żadnych wkładek silikonowych, poprostu mam zrobione naturalnie piersi, no cóż widać, że polscy lekarze potrafią wyczarować coś z niczego w odróżnieniu od niemieckich , którzy idą na łatwiznę i wkładają silikon hahaha pozdrawaim jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stalo
ja jeszcze nie poddalam sie op ale na jesien planuje i mi moja pani Dr powiedziala ze bedzie lepiej dla mnie ........nie wiem moze dlatego ze mam az 5 kilogramowy biust a po operacji chce duze b miec i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
witam!paniuisia kochana ale roznica powalajaca:-)ja tez bym tak chciala!!fajnie super ciesze sie dla ciebie!!1a co do niemieckich lekarzy sa naprawde swietni ale i sa mniej swietni jak wszedzie!ale ja pierwsze slysze o zmniejszeniu piersi wkladkami silikonowymi mi sie wydaje ze pomylila kolezanka pojecia!ewentualnie jak ktos ma woreczki wiszace do pepka to mu wkladaja wkladke i wycinaja skore niepotrzebna !ja bende operowana w niemczech z czego np sie ciesze:-) bo to malo logiczne zeby ktos wyciol niepotrzebny gruczol zeby zas cos tam wkladac,hehehe pozdrawiam serdecznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stalo
tak mi beda podnosic i pomniejszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stalo
a tak poza tym to pewnie niewiele (jak wo gule są jakieś)jest kobiet które maja 75 J/K jędrne i stojące piersi.........sama wiem po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KAŚKA.. Cieszę się , że ci sie podoba mój nowy biust, przyznam że mnie też hahaha, jestem dla siebie pełna podziwu, że nie dałam się biustowi i postawiłam na swoim, kiedy dziekowałm mojemu lekarzowi powiedziałm tylko dziękuję bardzo za możliwość spełnienia mojego najwiekszego marzenia :) - on odpowiedział oj kobitki kobitki :):), ale ty tez niedługo zasilisz nasze szeregi, trzymam kciuki za te które oczekują, za te co niezdecydowane zachęcam do realizacji marzeń, bo warto :)- przestałam odczuwac ból i nie ciagnie mnie już do dołu , czuję się psychicznie wspaniale, idę po ulicy z piersia do przodu a nie do tyłu hahh, i teraz świat jest piekny, kocham zakupy tylko troche szkoda że tyle wszystko kosztuje, ale w sklepach wyprzedaże więc szaleje całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a naczym polega podniesienie biustu? czy mozna po tym karmic piersia?niechcialabym zadnych sylikonow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babunia cyc
Ja tez wchodze juz powolnymi krokami na sciezke ku operacji :-) Buszuje troche po forach i w końcu znajde opinie o stołecznych lekarzach zmniejszających przerosniete cycochy. ktoś przecież musi mieć to mistrzostwo w rękach! W przyszłym roku bede biegac skakać pływać w tańcu wypoczywać bez cyc-wstrząsów :-) Dziewczyny! a w ramch przetrwania okresu piersiowego zakupiłam sobie strój kąpielowy na big cyce:) i jest niezle. jak na przetrwanie to wrecz bombowo! jakby ktoś kiedyś szukał czegoś godnego polecenia to polecam!!- floral plunge Panache. Paniusia - zazdroszcze Ci nowego stanu umysłu i klatki piersiowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
no ja jutro mam konsultacje no zobaczymy na kiedy mam termin operacji:-)juz nie moge sie doczekac jutry pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanonna
Witam Kaska 75E/F trzymam kciuki najszybszy termin, powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Paniusia jak ja Ci zazdroszczę - mam nadzieję że ja też będę taka zadowolona jak Ty. Czy teraz Twoje piersi są jędrne i stojące??? To moje marzenie - mam 37 lat i nie pamiętam takiego stanu moich cycków;), odkąd pamiętam są obwisłe i wielkie;) Kasia - mam nadzieję że twoja operacja będzie niedługo - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
dziekuje lanonna:-)ja sie zastanawiaalam zebym na jesien poszla tzn tak mi ta pielegniarka powiedziala ale ja widze ze z tego naszego lata to chyba nic nie bedzie a moze tak byc ze lato przeyjdzie na jesien wiec nie czekam do zadnej jesieni tylko biore najwczesniejszy termin jaki bedzie mozliwy :-)tylko mam nadzieje ze nic mi nie wyskoczy zadna choroba itd.a wlasnie jestem po grypie!!od czwartku lezalam w lozku mam nadzieje ze bedzie ok bo ja mam chore szczescie ze mi zawsze cos wyskoczy jk nie urok to sraczka hehe:-)pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
dzieki anulek:-) nasze cycki benda bombowe super stojace i wogole:-)j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata1979
do Dzidzia27 czy moglabys przesłac mi na emaila fotki po operacji bardzo boje sie blizn i u kogo robiłąs operacje u dr Sliwińskiego? byłabym wdzieczna mata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek102
Może nam się zbiegną terminy i razem będziemy się cieszyć z nowych cycków. Mój termin operacji to 27 lipiec a dzień wcześniej (w moje imieniny) idę do szpitala. Nie czekam do jesieni chcę mieć to jak najszybciej za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata1979
dziewczyny ktora sie zdecyduje i wysle mi zdjecia po opreacji please! mata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO ANULEK102 Są jędrne, stojace, że oczy mogą innemu z naprzeciwka wybić hahah! Zapewne będziesz zadowolona w to nie wątp:), ja w tym czasie co bedziesz przyjmowana będę już w bikini leżeć na plaży i oczywiście bedę myślami z Wami :) DO KAŚKA - ja przez 2 mies przed zabiegiem dziennie łykałam po 2 rutinoscorbiny - żeby się wzmocnić i wzmocnić żyły, poza tym 3 tyg przed dziennie jadłam mały ząbek czosnku - to jednak naturalny antybiotyk ! Pozdrawiam biuściaste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×