Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

123beatka czy możesz napisać jak długo dochodziłas do siebie po operacji. kiedy można wrócić do normalnego funkcjonowania, np. pracy itd. No i co z bólem po operacji . czekma na jakiekolwiek informacje i z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biaziczka, 70F/G? Na pewno? Bo 70F to mniej więcej taki biust: http://stanikomania.blox.pl/2007/07/Biust-tygodnia-siodemka.html Tutaj możesz sprawdzić, czy nosisz dobry rozmiar stanika - jeśli nie, to w Łodzi są 2-3 sklepy, gdzie dzięki bra-fittingowi możesz to zmienić: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html Lepsze dopasowanie staników może Twojej decyzji o operacji nie zmieni (a może zmieni ;) ), ale na pewno poprawi wygodę do jej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best bra przy zastosowaniu przelicznika rozmiaru miseczki rzeczywiście miseczka jest spora więkasza niż F. W sumie to jestem zdziwiona i trochę zszokowan, ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że powinnam zmniejszyć biust, choć uwierz mi gdybym nie musiała to bym wcale tego nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biaziczko, to koniecznie udaj się do któregoś z dobrych sklepów z bielizną (patrz "stanikowa mapa") albo - jak nie masz żadnego blisko - zainwestuj w zakupy internetowe. Ewentualna operacja ewentualną operacją , a staniki warto zmienić choćby dla takiego efektu: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html I dla zmian, jakie dziewczyny opisują tu: http://tnij.org/d7lu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara25
Witam Kobitki!!! Dawno nie pisałam, a więc ja zakwalifikowalam sie przez NFZ, mimo ze strasznie sie balam, ze moze mi powie ze musze jeszcze schudnac albo że nie mam takiego problemu. Lekarz na konsultacji nawet nie chciał patrzeć na rentgen tylko się rozebrałam, zbadał mnie i wszystko jasne, pod skalpel. Ja mam 80J lub 85HH(w zaleznosci od staniczka). Na konsultacjach byłam u siebie w Akademii Medycznej w Gdańsku, okres oczekiwania to 2 lata, ponieważ teraz operują z 2008. Pożyjemy zobaczymy czy wczesniej nie wpadne w depresje i nie uzbieram na prywatna operacje, ale jak narazie daje rade ;) Dużo pływania i masaży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Klara25! Ja tez się zakwalifikowałam w Gdańsku! ponad miesiąc temu, ale z wrażenia to się za dużo nie dowiedziałam co i jak. Może mogłabym się z Tobą skontaktować priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz 4 miesiace po i zapomnialam jak to kiedys bylo z tymi duzymi piersiami. Tylko mi stare zdjecia zostaly. Piersi sa bardzo fajne. Nie rzucam sie w oczy. Nic mi nie goruje ponad sylwetke. Wszystko jest takie jak powinno byc. A wcale nie sa takie malusie. Kupilam staniki w rozm. 65 FF,pani w sklepie powiedziala ze sa konkretne. Przyznalam jej sie do operacji,bo nie moglam sie powstrzymac ,a ona ze kto to piersi sobie zmniejsza. Wczesniej mialam J, a nawet K. A tam, co tam wspominac, bylo minelo. Pierwsze 2 tyg, byly bolesne reka nie moglam ruszyc. Pozniej z tygodnia na tydzien co raz lepiej. Po 2 miesiacach cos mi sie zaczelo paprac, ale dostalam masc i pomoglo po trech dniach, a pozniej juz z gorki. Zaczelam juz nosic moje dzieciaczki, i na nowo zaczelismy nasze szalenstwa na placu zabaw. Dwa dni temu poszlam pierwszy raz biegac. Juz mnie nic nie boli i nic nie ciagnie. Jest super. Szafa napelnia sie nowymi sukienusiami i smigam sobie bez staniczka jak mam ochote. Was tez to czeka. Cierpliwosci dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
hej! wczoraj miałam wizytę u dr Muraszko w Gdańsku i... zostałam zakwalifikowana!!!!!;D Mój polski rozm. 70K a angielski 70H. Lecz jestem przed ciążą. Czy jest na forum ktoś kto robił operację PRZED karmieniem? Pozdrawiam i życzę powodzenia innym w dążeniu do celu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaxxx
hej ... !!! Znacie może jakiegoś dobrego ortopedę z Łodzi ??? Chciałabym sie umówić na konsultacje ale nie wiem czy mnie nie wysmieje itp. Same najlepiej rozumiecie moje dylematy ... Powodzenia w wytrwaniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, trzeba trafić na rozumnego ortopedę. Ja u swojego jak się leczę nie miałam problemu z zaświadczeniem o wskazaniu, ale jak zaszłam do innego (chciałam dodatkową rehabilitację) to powiedział, ze mam fiubździu w głowie i mam zapomnieć, ze coś takiego mi wystawi. Zmusiłam go żeby wystawił mi zaświadczenie o moim schorzeniu. Tak do kolekcji mojej dokumentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elie
Witam ;) Mam 17 lat i rozmiar 85 F, bola mnie plecy , boli mnie kręgosłup (szczególnie kręgi szyjne) , rdrętwieją mi palce i ręce..okropnie sie z tym czuję. Czy jeżeli mam 17 lat ale problemy z kręgosłupem ,to możliwe jest zmniejszenie biustu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiołek@
Witajcie. Best bra, mam 21 lat, jestem szczupłej budowy a piersi to 110 cm w cycku i pod 75... jaki to rozmiar i gdzie mogę szukać dobrych (ŁADNYCH strojów kąpielowych) ?? Może byś internet... I ja też się przymierzam do zmniejszania ale boję się blizn... naaazie dużo ćwiczę może saame zmajeą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elie, a jesteś pewna, że nosisz dobrze dobrany rozmiar? Bo opisane objawy idealnie pasują do źle dobranego stanika... 85F jest na ok. 95 cm pod biustem (ciasno zmierzone) i 108-109 cm w biuście. Masz podobne wymiary? :) == Wiesiołku, celowałabym w 70(32)HH angielskie. Stroje kąpielowe w tym rozmiarze są np. na Bravissimo czy na Figleaves: http://www.bravissimo.com/products/swimwear?back=30=hh http://tnij.org/g40r Dwa modele (czerwony i czarny) pokazały się też u Ewy Michalak, tylko tam musisz oddzielnie wyliczyć rozmiar na stronie. Konstrukcję staników dziewczyny chwalą (i polecam spróbować), więc i kostiumy powinny być dobrze skrojone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolato
kobietki. po bardzo dlugim oczekiwaniu i braku wiesci ze szpitala kolejowego we wrcoclawiu zdecydowalam sie prywatnie zoperowac w opolu u dr. czopkiewicza. czytalam na tym forum ze chyba 3 z was operowaly sie u niego. fajnie byloby sie zoperowac na miejscu we wroclawiu, ale znacie kogos godnego polecenia oprocz jarlinskiego? (on nie chcial sie podjac w swej male kliniczce). zawsze pragnelam operacji- teraz gdy wiem ze to juz tuz tuz, za 8 dni, strasznie sie boje. bede wdzieczna za slowa wsparcia, czy wy tez sie balyscie? ja mam 25 lat-70H i zawsze ciezko bylo mi dobrac stanik, nigdy nie chodzilam swobodnie po plazy, ubrania za male w biuscie, znacie to.. ale teraz pekam, boje sie komplikacji, tego czy dobrze wybralam lekarza. panika jedynm slowem. jesli ktores z was operowaly sie u tego samego lekarza, dr czopkiewicza i czytaja mnie teraz to podaje moj tel. 517680353. prosze chocby was o smsa czy sygnal. Oddzwonie - bo rozmowa z kims kto uperowal sie u tego samego lekarza jest mi teraz bardzo potrzebna. po prostu sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolato, głowa do góry- będzie dobrze.Mnie operował we Wrocławiu dr Wiatroszek na którego temat nie wiedziałam kompletnie nic a okazał się świetnym specjalistą i przede wszystkim bardzo fajnym Człowiekiem z super podejściem do zestresowanej pacjentki.Nie tylko jeden dr Jarliński na świecie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolato, głowa do góry- będzie dobrze.Mnie operował we Wrocławiu dr Wiatroszek na którego temat nie wiedziałam kompletnie nic a okazał się świetnym specjalistą i przede wszystkim bardzo fajnym Człowiekiem z super podejściem do zestresowanej pacjentki.Nie tylko jeden dr Jarliński na świecie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aatinka
Lolato Ja sie operowalam u dr Czopkiewicza prawie rok temu i mowie Ci nie ma sie czego bac. Jak zapewne wieszk nawet wyrwanie zeba , moze skaczyc sie komplikacjami wiec nie mozesz myslec o tym co moze zlego sie przydazyc. Ja tez sie balam jak kazda z nas ale naprawde nie ma czego. Pomysl jak bedzie po i jak sie bedziesz czula i wygladala. Naprawde glowa do gory. PS... dawno tu nie bylam wiec postaram sie nadrobic zaleglosci :) Pozdrawiam wszystkie biusciaste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuję pomocy! byłam wczoraj na konsultacji i ogólnie jestem zadowolona: Pan doktor bardzo delikatny, wzystko wyjaśnił i wytłumczył co i jak. Jedna rzecz mi się tylko nie podoba: ten lekarz twierdzi,ze ok. 3 dni po zabiegu będę mogła wrócić do pracy (dodam że to praca biurowa), że owszem szwy mogą ciagnąć i uwierać, ale nie jest to zabieg który powinien przykłuć mnie do łózka. Mało tego spotkałam się z dzieczyną, która zmiejszała u niego biust i ona potiwerdza jego słowa. Zastanawia mnie to bo tu na forum czytam o po powrocie do pracy po ok. 2 tyg. po zabiegu. Barzo proszę dziewczyny które zmniejszyły biust o napisanie jak to było w ich przypadku ......Jst to dla mni bardzo ważne, bo hciałabym jescze w tym tygodniu podjać dec. czy decydoać sie na tego lekarza Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biaziczka Z mojego doświadczenia wiem że raczej nie będziesz w stanie w tak krótkim czasie wrócić do pracy.Prywatne kliniki wypuszczają swoje pacjentki na 2-3 dobę po zabiegu do domu co jest po mojemu za wcześnie (no ale to są duże koszty ).Ja po zabiegu byłam 10 dni w szpitalu i uważam że tydzień to jest idealnie żeby dojść do siebie i w formie wrócić do domu.Przecież to jest duży zabieg operacyjny.Mój zabieg przeszedł bez najmniejszych komplikacji na drugi dzień wstałam z łóżka, w trzeciej dobie odstawiłam leki przeciwbólowe a do pracy wróciłam trzy tygodnie po zabiegu.Każda z nas jest inna i inaczej reaguje na ból i dyskomfort ale jak pisza wszystkie *po* nie ma się czego bać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sselcia
Ja byłam w klinice 2 doby po powrocie do domu roznosiła mnie energia a żeby nie machać łapkami za bardzo to musiałam się pilnować bo moje samopoczucie było idealne więc rwałam się do wszystkich czynności :) Więc ja uważam że praca biurowa nie stoi na przeszkodzie po powrocie do domu nic nie robiłam tylko po necie buszowałam ,chodziłam na zakupy oczywiście toreb nie taszczyłam ale zabieg nie przeszkadzał mi w umyciu szklanki czy normalnym funkcjonowaniu no i z tego co wiem to leżeć jak kłoda to nie ma co bo zatory się porobią ruch wskazany oczywiście nie mam tu na myśli mycia okien i szaleństwa z odkurzaczem :) Ogólne wskazanie to nie dźwigać i łapek wysoko nie unosić a reszta to w normie jak to po zabiegu ale jak widać co kobieta to inne wskazania :) Podsumowując moim zdaniem lekarz ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaxxx
Babeczki pomóżcie ... Jak mam opisać swoje dolegliwości by lekarz wziął mnie na poważnie ??? Mam dopiero 17 lat i boje się że mnie odeśle z kwitkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
Sprawdziłam swój rozmiar..i ie mam F tylko K....trochę się załamałam...stainiki kupuje firmowe specjalne do dużego biustu ale niestety on i tak mnie ogranicza , fizycznie i psychicznie równiez.Nie pobiegne bo jak biegam to tak skaczą , że ciągną skórę i to boli...i w ogóle..Mam 17 lat ,, akurat jak się umówię na konultacje to pewnie na wrzesień.....a operacje mam nadzieje bede miala jak skoncze 18 , moge i dzien po urodzinach tam juz być XD Myślicie że jeżeli kręgosłup bardzo boli, to b edą chcieli się podjąć operacji ?? Mam tą całą giganomastie , bardzo chciałabym tej operacji,wreszcie zaczełabym żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaxxx
Elie ... - znam ten ból ... Niestety także nie mogą być w pełni sobą przez te moje piersi ... U kogo robisz operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doYvaine Ja pochodze z oklic Lodzi i pierwsżą konsultację miałam u dr. Brtosia. Piszę o tym, bo jakiś czas temu o niego pyatałaś. Zanim zdecydowałam się na wizytę u niego widziałam na zywo efakty wykonanego przez niego zabiego zmniejszenia piersi i są super. Lekarz jest bardzo miły i delikatny, ale nie zdecydowałam się u niego na zbieg bo: 1. w szpitalu leży się niecałą dobę - wysyła do domu nastepnego dnia rano. Pewnie dlatego że on nie ma jeszcz kliniki tylko wynajmuje salę operacyjną na Tatrzńskiej, 2. twierdzi, że do pracy można wrócić jakeiś 3 dni po zabiegu 3. trzeba samemeu kupić sobie stanik sportowy do noszenia po zabiegu 4. zlecił mi tylko wykonnaia badania krwi (a szczepienia na żółtaczkę, usg piersi? Cały zabieg kosztuje ok. 13.000 zł, więc jak na taką cenę to warunki nie sa super w porównaniu do klinik które oferują min. 3 dniowy pobyt po zabiegu. Moja znajoma w ubiegłym roku zmnijszała u niego piersi i jest mega zadowolona, ale ja się po prostu boje. Uważam, że pan doktor zbyt "luźno " podeszedł do tematu. Dlatego tez postanowiłam umówić się na konsultację do dr Szczydła z Warszawy. (czyli tam gdzie TY). przeraża mni tylko myśl że tak długo się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Selcia A czy możez dać mi namiary na tą klinikę i poć nazwisko lekarza który Cię operował. Jak długo czekalaś na konsultacje i zabieg i ile to w zystko kosztowało. Będę wdzięczna bo jestem w trakcie poszukiwnia lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elie
amandaaaaxxx ..nie wiem u kogo..chciałabym u doktora Szczyta z Warszawy..włąśnie tam udaję się na konsultację...nie wiem jeszcze kiedy..narazie jestem zapisana do ortopedy na 30 lipca...Kobitki..jak myślcie..podejmie się operacji ??Mogę wysłac zdjęcia...czy coś..kręgosłup coraz gorzej boli...:(A nie stać mnie na prywatną operację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamka67867868668
Elie, nie chcę być niemiła, tylko Ci pomóc, schudnij, jeśli schudniesz do 75 pod biustem to będziesz miała koło D i będzie to bardzo ładny, średni biust. Po co operacje, jak można to inaczej załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elie, jeśli kupujesz zły rozmiar to na pewno NIE kupujesz staników dla dużego biustu. Jak kupisz rozmiar poprawny to będziesz mogła biegać, skakać, tańczyć i co tylko chcesz (i to w normalnym biustonoszu, a są przecież dodatkowo staniki sportowe, jeśli trzeba naprawdę "przymurowania" biustu). Poczytaj koniecznie wątek o tym, co innym dziewczynom dała zmiana rozmiaru stanika na właściwy: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,75213023,75229152,Re_Co_mi_dala_zmiana_rozmiaru_stanika_na_wlasciw.html A wizualnie zmiana daje taki efekt: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html Aha, pamiętaj, że miseczka K polska nie równa się angielskiej przy tym samym obwodzie (np. polski rozmiar 75K to ang. 75(34GG)), trzeba o tym pamiętać przy zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×