Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

ja tez jestem studentka dzienna, narazie skrzetnie odkladam swoje stypendium, ale przede mna w tym roku egzamin na aplikacje i wydatki z tym zwiazane. licze ze pomoze mi tez mama. moze jakas pozyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine, to dobrze że masz taką determinacje. Chyba wezmę z Ciebie przykład i zacznę w końcu działać w tym kierunku bo operacja jest moim ogromnym marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
Yvaine strasznie się cieszę, że mialaś tak wspaniale udaną wizytę. Ja próbuję na nfz i jestem zapisana dopiero na 21 lipca do prof. Jethona w szpitalu Orłowskiego w Wawie. Znacie tego lekarza? Słyszałam o nim kilka pozytywnych opinii. Może którejś z Was robił biuścik?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagda134
Do Martenka87 :) To,że będziesz miała wizytę u prof.Jethona o niczym nie świadczy. Nie oznacza tego że to właśnie on będzie operował Cię. Prof.najlepiej kwalifikuje do zabiegów refundowanych przez NFZ. Trzymam mocno kciuki za pełne powodzenie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Martenka87 Jakie dokumenty od Ciebie tam wymagają w Warszawie? Masz skierowanie od rodzinnego czy ortopedy, jakies orzeczenia o zmianach w kręgosłupie? Z jakimi wymiarami "startujesz" do kwalifikacji? Ja tez zaczynam sie starać, ale do klinik na północy kraju nie sposób sie dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
Mój rozmiar to 70 GG do 70 J - to zależy od firmy. W staniku jak stoję mam ok.105 cm a bez stanika w pochyleniu pewnie o wiele więcej bo mam "długie" piersi;/ Mam 165cm wzrostu i ważę 65kg. Mój biust rzuca się w oczy, no a to niestety nie tylko moje opinia;/ Jeśli chodzi o Gdańsk ja też się nie mogłam dodzwonić, a z resztą lepsze opinie słyszałam o warszawskim szpitalu dlatego tam zamierzam się wybrać (mimo, że mieszkam w Gdańsku). Skierowania jeszcze nie mam, dopiero będę szła do lekarza, ale to na pewno uda mi się załatwić - znajomy ortopeda;). A jeśli chodzi o wadę kręgosłupa to napewno skolioza, poza tym strasznie się garbię i niestety non stop bolą mnie całe plecy... Jak już będę miała to skierowanie to napiszę co tam ortopeda wymyśli. A czy znacie dobrych plastyków z warszawskiego szpitala? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
w wawie wymagają koniecznie skierowanie od ortopedy, ale w razie czego wezmę jeszcze opisy zdjęć rtg wraz z nimi, może się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martenka87 Właśnie się zastanawiam nad jakąś inną kliniką, ale wszędzie tak daleko, we Wrocławiu to juz gigantyczne kolejki i nie wiadomo czy dalej bedą robic zabiegi. Cos tam wstrzymywali. Ale podróż 10 godzin mi sie nie usmiecha do Warszawy. Ale jak nie bedzie innego wyjścia... Dawaj znać jak tam Twoje postepy w załatwianiu sprawy. Ja na 22 mam ortopede, ciekawe co wymyśli i czy mnie nie pogoni. Jak nie ten to inny. Jak będzie trzeba to wszystkich trzech w Koszalinie zaliczę. Skierowanie do poradni to juz mam od rodzinnego, bez żadnego problemu. Wezme i od ortopedy na wszelki wypadek jak w Warszawie tak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Do:marcepani89 To ja przesłałam Tobie moje zdjęcia nie podpisałam sie w mailu nie zauważyłam :) Yvaine mnie operowała Pani Ostrowska-Clark. Super że jestes zdecydowana jak pisałam wcześniej czas zleci szybciutko. Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
Yvaine i vieviorka a Wy gdzie robiłyście czy robicie zabieg? Rozumiem że prywatnie, i czy ja też mogłabym obejrzeć zdjęcia vieviorki?:)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Ja robiłam zabieg w Szczecinie u dr Ostrowskiej-Clark. jak będziecie miały jakieś pytania to chętnie odpowiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
viefiurka nie no piersi to masz przecudne choć przed operacją też nie były złe;-) moje są brzydsze:P więc GRATULUJĘ;D I ile płacilaś u trj dr? Bo z tego co widze to nie mają cennika na stronie. I ile musiałaś czekać na zabieg? No i czy odczuwałaś duże bóle po operacji i czy przez długi czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no viefiurka, super wyglądają twoje piersi, choć te przed były całkiem ok. Ja to bym chociaz chciała takie jak miałas przed. Mam nadzieje, że mnie się tez uda, choc będę sie starała o refundację. Bez tego moge tylko sobie pomarzyć i poogladać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do martenka- ja planuje zabieg u dr szczyta w warszawie. ale termin mam dopiero 26 stycznia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
Ale Ty Yvaine prywatnie robisz prawda? Kurcze i aż taka kolejka? Czemu tak długo? Może dlatego, że ma tak dobrą opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prywatnie. kolejka dluga. ale wiedzialam o tym. tutaj jedna dziewczyna z forum tez sie u niego operowala i byla zadowolona. na kosultacje czekala 2 mies, na zabieg ok 7. ja czekalam na kosultacje tez 2 mies, na operacje 9:( ale jak tam bylam w poczekalni przez jakies 20 minut (bo bylo male opoznienie) to bylo jakies 5 tel w ciagu tylko ...20 minut w sprawie umowienia konsultacji! jak wychodzilam to dzownily kolejne osoby. teraz zapisuja na lipiec na konslutacje. bo dr sczyt prowadzi konsultacje tylko w piatki. szczyt ma dobre opinie. w zasadzie tak jak pisalam, szczyt, jarlinski i ostrowska-clark maja najlepsze z tego co sie orietowalam. ale do szczyta sie czeka pewnie najdluzej dlatego ze on operuje w wawie i tam pewnie ludziom blizej bo to srodek polski. tak mysle. moge sie mylic:) jak chcesz posprawdzac sobie jeszcze opinie o lekarzach to wejdz na strone znany lekarz. tam jest tez dobre zrodlo informacji o lekarzach. ja sie glownie kierowalam tamtymi opiniami. ponadto poczytalam sobie art z claudii co kiedys byl tam taki cykl w stylu chce byc piekna i tam wlasnie operowal szczyt. to tez jakies zrodlo wiedzy bo byly tam zdjecia. ja nie uwazam zeby lekarz ktory ma reklame to swiadczy ze jest super ale zawsze to jakies zrodlo inf o nim. mozna zobaczyc wiecej zdjec niz na stronie internetowej lekarza. zreszta na konsultacji lekarz mi pokazal sam z siebie zdjecia. co uwazam na plus. mial przygotowany album ze zdjeciami, nie musialam nawet o to prosic. myslalm wczesniej o tym by umowic sie do kliku lekarzy na konslutacje, tak do 2 lub 3. zeby miec jak najlepszy obraz i wybrac tego co mi bedzie najbardziej odpowiadac. ale szczerze mowiac nie zdecydowalabym sie prywtanie zrobic operacji niz u innego lekarza z tych 3 podanych. a jechac do sczecina na koslutacje to juz troche byloby przegiecie bo musialabym jechac jakies 8-9 godzin:) zatem zdecydowalam sie na jedna kosultacje i tego lekarza. ale jak chcesz posprawdzac nazwiska lekarzy to naprawde polecam strone znany lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej yvayn słyszę że już byłaś na konsultacji:-) u mnie niestety sie troche poplatalo i musialam odwolac wizyte ale ciesze sie ze ty trwasz. jezeli tylko wszystko mi sie ułozy to tez zdecyduje sie na operacje u szczyta. trzymam za ciebie kciuki i zycze powodzenia no i oczywiscie czekam na relacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Ja za konsultacje przed zabiegiem zapłaciłam 100zł a za sam zabieg 12000zł w cenę był wliczony zabieg opatrunki, pobyt w klinice 2 doby, stanik i ściągnięcie szwów. Bardzo ważne co mi pani doktor powiedziała że nawet jak wychodzę do domu nadal jestem jej pacjentką i w każdej chwili mogę zadzwonić. Ja na zabieg czekałam 4 miesiące bo taki termin sobie wybrałam żeby w pracy było luźniej itp. Jeżeli chodzi o bóle po operacji to poza kłuciem w piersiach nie odczuwałam jakiś większych, może bardzo chciałam żeby wszystkko się szybko i dobrze wygoiło i nie zwracałam uwagi na ból? Tak jak pisałam wcześniej po dwóch tygodniach wróciłam do pracy, czasem poczułam ukłucie ale pani doktor powiedziała że to przez to że się goi. Teraz jestem 3 miesiące po zabiegu a mam wrażenie że było to dawno temu, gdyby nie to że codziennie muszę przyklejać plastry silikonowe na blizny to bym zapomniała o tym że niedawno byłam operowana. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Martenka87 Powiedz mi proszę dlaczego nie chcesz w Gdańsku? Prof Jaśkiewicz powiedział mi, ze moge przjechac juz w przyszłym tygodniu, ale przełozyłam na 26,04. Teraz sie zaczęłam bać. Nic w internecie nie mogę wyczytać na temat operacji na nfz. Coś słyszłaś? może z tamtąd trzeba uciekać? prosze o informację!!! Moze ktos robił biuścik w Gdańsku w klinice uniwersyteckiej? Kazda info ważna. Do magda134 Mogłabym liczyc na jakieś zdjęcia od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka172, ja również zamierzam wybrać się na konsultacje do dr Szczyta. Daj koniecznie znać jak będziesz już po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka2304
Witam ja jestem tu zupełnie nowa ale mój problem jest naprawdę ogromny. Marzę o operacji zmniejszenia piersi i zupełnie nie wiem jak mam się do tego zabrać od czego zacząć. Ponieważ nie stać mnie na prywatne zabiegi mogę tylko liczyć na NFZ a ten ma masę warunków do spełnienia. Proszę Was o pomoc w tym od czego zacząć, co jest mi potrzebne i gdzie się z tym zgłosić. Proszę o kontakt e-mailowy karolka2304@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
ewunia33 powiedz czy w tej klinice uniwersyteckiej w gdańsku też operują na fundusz?jeżeli tak to może podaszjakiś numer telefonu? Myślę,że co do opini i efektów pracy tamtejszych lekarzy to jak pojedziesz na konsultację to pokażą Ci zdjęcia.Prawda,że nikt na ich temat nie pisze ale to chyba jeszcze nic nie znaczy:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom1975 Tak w Gdańsku robia na nfz. Po wielkich trudach sie dowiedziałam. To numerki do poradni (58)3492616 i 58)3492617. Jesteś z północy Polski? Dowiadywałaś sie gdzieś tu jeszcze robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
Witam dzisiaj miałam konsultacje w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu ,zostałam zakwalifikowana do zabiegu.Termin raczej odległy , ale skoro męczę się z nimi prawie 20 lat to śmiało moge poczekać do przyszłego roku. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim starającym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keria
hej wam, nie możliwe że gdziś robią zabieg zmniejszenia biustu na NFZ, nie dalej jak 08 kwienia byłam na konsultacji u chirurga plastyka i ten rozpoznał u mnie gigantomastię i powiedział że NFZ nie refunduję takich zabiegów, bo w katalogu nie ma takiej procedury i że w ginekomastii refundują a w gigantomastii nie... noi wspomniał o tym podaniu że mogę złożyć do NFZ i starać się o refundację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
ewunia33 pod biustem mam 68 cm w biuście zwisie 108 cm wzrost 153 cm waga ok 50 kg.Rozmiar jaki kupuję w zależności od firmy i modelu waha się od 65 HH do 70GG.Biust mam nieproporcjonalny do mojej figury i postury ponieważ jestem raczej drobną osóbką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
pomyłka 68 pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×