Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Akela
best_bra tak, zaspokoiłaś moją ciekawość ;) wiesz, chętnie ponosiłabym te 'dopasowane staniki' tylko, że moja szanowana mamusia, która ma piersi wielkości cytryny, kupuje sobie obojętnie jakie staniki za 15 zł i jest święcie przekonana, że i na mnie za tyle kupi dobry stanik. Wydała 2 lata temu 69zł na jakiś tam stanik, z którego po miesiącu 'wypadałam' i nie zrobi tego po raz kolejny tym bardziej, że nie śpimy na pieniądzach. Jedna i pół osoby zarabia na pięcioro domowników. Po drugie w moim mieście jest tylko Triumph i atlantic co do sklepów z bielizną. Chyba jest jeszcze jeden, ale nie ma szyldu więc nazwy nie podam. Zajrzałam przelotnie na strony, które podałaś, weszłam też na stronę tego sklepu który podałaś w nawiasie. Pod koniec przyszłego tygodnia może namówię mamę na zakup nowego stanika i w takim razie jeśli chcesz nadal udowadniać swoje racje to oddaję się w twoje ręce. Zmierzę się jeszcze raz i po południu podam ci moje wymiary, a ty podasz mi możliwości rozmiarów jakich mam szukać. Później będę mierzyć i testować. Rozmiary lepiej polskie, ale brytyjskie też nie zaszkodzą... zgłaszam się na królika doświadczalnego :) Podejmujesz się zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akela
best_bra PS. Niestety ja już nie urosnę. Przedwczesne dojrzewanie hamowane przez 8 lat lekami, niedoczynność tarczycy i geny zrobiły swoje. 150-152cm wzrostu. Teraz rosnę już tylko wszerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że podejmuję :) Nie będziesz moim pierwszym "króliczkiem" zresztą ;) I na start, skoro jesteś niższego wzrostu, polecam Ci staniki Ewy Michalak (mają krótsze fiszbiny niż większość brytyjczyków co u niższych dziewczyn bywa pożądane), tam rozmiar wyliczysz sama na stronie (pewnie coś ok. 70G Ci wyjdzie, to jedyna marka gdzie nie trzeba zaniżać obwodów), jest specjalny kalkulator: http://www.ewa-michalak.pl/Kalkulator-chelp-pol-10.html Na Balkonetce możesz zobaczyć, jak te staniki w "Twoim" czy podobnym rozmiarze leżą na innych dziewczynach, będzie Ci łatwiej wybrać :) A gdzie mieszkasz w ogóle? Nie masz w miarę blisko do któregoś ze sklepów ze Stanikowej Mapy? Wtedy mogłabyś spokojnie pomierzyć pod fachowym okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
gratulacje best_bra, i znowu zdobylas nastepna "dusze" do kolekcji. Chyba jestes jedna z najlepszych moderatorek bra-fitting. Na terenie niemiec tez sa organizowane kursy /szkolenia/ dla moderatorek tego interesu, ktory dziala na starych zasadach jak firmy AVON itp. Nie pisz wiec, ze to jest twoje hobby. Bardzo prosze, przeczytaj doklanie co ja napisalam: cyt: W Anglii biustonosz o rozmiarze 75 M pewnie odpowiada europejskiemu rozmiarowi 75F lub cos w tym rodzaju bo nie przeliczalam...jednak miseczka pozostanie wizualnie tej samej wielkosci. Twoj argument, cyt.: Itak miseczka 75M z Triumpha bedzie miala taka wielkosc jak 34(75)H... teraz pokaz mi w triumphie 75M. :) i nastepny Twoj cyt. : To polskie 75M daje angielskie 34(75H), czyli taki spory przecietny biust. WoW, rece opadaja. Jeszcze musisz troche potrenowac aby zostac super "reklama" dystrybutorem angielskich stanikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w styczniu mam wizyte u dr Szczyta,juz nie moge sie doczekac.Czy ktorac z obecnie piszacych pan na forum rowniez miala badz bedzie miala operacjie zmniejszenia lub podniesienia biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akela
best_bra Mieszkam w Opocznie (woj. łódzkie) Patta nie zdobyła jeszcze mojej duszy ; p jestem po prostu ciekawa czy te staniki faktycznie dokonają na mnie takich zbawiennych efektów jak je chwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatgo W ubiegłym tygodniu miałam operację zmniejszenie piersi u dr Szczyta - na poprzedniej stronie znajdziesz moje wpisy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akela
biaziczka i jak tam efekty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie biaziczka jak efekty?? bo we wtorek miałaś mieć założony stanik ten specjalny i ciekawa jestem jak sie czujes?? jak twój biust ?? równy czy widzisz moze cos co ci sie nie podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam piersi we wtorek. Myślę że są OK, pod piersiami są siniaki (które zejdą) no i szwy. Ogólnie nie wygląda to źle. Co do kształtu i rozmiaru biustu , to wszystko trochę potrwa zanim się to wszystko prawidłowo ułoży. Obecnie piersi są trochę za wysoko i trochę jakby pod pachami, ale pielęgniarka powiedziała że tak ma być . Piersi prawidłowego kształtu nabiorą po ok. 3 miesiącach. Mam założony stanik pooperacyjny i czuję się o niebo wygodniej niż w bandażu. Trochę tylko szwy czasami przeszkadzają, ale jutro jadę na zdjęcie szwów. Ogólnie już odczuwam komfort z posiadania mniejszego biustu bo jest mi wygodniej i lżej i nie mam przed sobą dwóch ciężkich piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
biaziczka, jak Ci zazdroszcze, chyba przestane czekac na zgode kasy chorych i zrobie sobie termin na styczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia1804
patta Starasz się o refundację z NFZ? Mogłabys mi napisać jak sie do tego zabrać? Nie stać mnie na operację a to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa zaprasza
witam wszystkich :) zapraszam Was na sympatyczne forum Beauty Strefa, forum o zdrowiu, urodzie, medycynie eststycznej, chirurgii plastycznej, modzie, dobrym humorze i innych milych tematach. polecam http://beautystrefa.pl/forum zagladnijcie, opowiedzcie swoje historie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana biaziczko czy jest szansa abys przyslala zdjecie? Wiem,ze to dziwna prosba ale czasem sie boje bolu i mysle po co mi to a za chwile wyobrazam sobie,ze za 2 lata bede chodzila bez staniika... wiecie jak mi sie marzy zakladac bluzki na cienkie ramiaczka...sukienki,topy itd. Powiedz mi prosze jakie mialas zmieczulenie i pierwsza doba po operacji i kolejna.Jak sie czulas czy moze na cos mnie przygotujesz czy ostrzezesz.Kochana gratuluje... caluski i szybkiego znikniecia blizn zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biaziczko,jeszcze jedno:) mieszkam po za granicami polski,jak myslisz ile razy bede musiala przyleciec? planuje po operacji zostac 1mc w polsce.czy szczepienie jest OBOWIAZKOWE??? jesli tak to moze zrobie je tutaj u mnie. dzwonilam na recepcje ale pani jest srednio mila...co innego mowi ona a co innego dr.Moze miala zly dzien ale... domyslam sie,ze pomogla Ci wskoczyc na wczesniejszy termin,podobno jest taka szansa:) tez na to licze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos6
best bra Zadko sie udzielam na forum wole czytac co sie dzieje ale nie moge dluzej czytac tego watku niewtracajac sie Jestem ciekawa ile biezesz za sponsorowanie i gadanie na takich forach jak to. Czy dobrze ci placa? oby Jestem za dzxiewczynami twoje komentarze o stanikach to smiech na sali. Ja dokladnie pamietam kiedy przeszlam z niewygodnego do niby dopasowanego stanika. i powiem ci jedno Z jednego bolu w drogi wchodzi Mam dla ciebie zadanie zaloz sobie stanik od babci wloz sobie dodadkowo do kazdej mioseczki po jednym kilogranie maki czy cukru i pochidz sobie pobiegaj poczwicz zobacz z czym my musimy sobie na codzien radzic bo z tego co napisalas to niejestej ani wybitnie wysoka ani wybitnie biusciasta. twoj biust moze ci nie przeszkadzac. Ja ma 180cm i nosze 28HH nie wiem czy masz jakiekolwiek pojecie jak to jest funkcjoniowac na codzxien jak o wiele bardzie meczace sa wszystkie czynnosci. i jak bardzo wplywa to na nasza psychike za 6 dni mam operacje nawet nie wiesz co to dla mnie znaczy bo niby skad, nie sadze ze jest miejsce dla ciebie my chcemy sie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
Droga sylwunia 1804, niestety nie czekam na zgode NFZ, poniewaz nie mieszkam w polsce, ale umnie jest taka sama procedura jak w polsce. Staram sie o refundacje operacji bo mnie lekarze do tego przekonali. Maja racje, place przeciez skladki ubespieczeniowe i oczekuje pomocy jak jestem chora. Moja" walka " trwa juz prawie rok i chcialambym ja doprowadzic do konca, podobno nie wolno tracic nadziei. Zglos sie do lekarza domowego i porozmawiaj z nim, ptem ortopeda, ginekolog i to cale dziadostwo. Moja sprawa prawdopodobnie trafi do sadu socjalnego. O mniejszych piersiach marze od czasu jak mi takie duze urosly, zawsze jednak sie balam operacji, bo kto sie jej poddaje dobrowolnie:) Ja przynakmniej nie. W ubieglym roku bylam pierwszy raz operowana i wiem czym to pachnie:) Dlatego podjelam decyzje i tak sie znalazlam na tym forum gdyz szukam lekarza w Krakowie. U mnie musze za op zaplacic 100% wiecej a chcialabym zostawic sobie troche pieniedzy na zmiane wystroju szafy:) Zrob pierwsze kroki, poszukaj w internecie jak to zalatwic, ja znalazlam duzo stron z informacjami na temat refundacji przez NFZ Zycze Ci powodzenia i trzymam kciuki. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gos6, nic mi nie płacą, bo niby kto miałby płacić? To prędzej można by podejrzewać, że to kliniki plastyczne w posty na tym forum inwestują... A to, że nie jestem specjalnie biuściasta (bo nie jestem, 32DD to nieduży biust) nie znaczy, że nie wiem, o czym mówię przeciwnie, wiem, chociażby z tego bra-fittingowego doświadczenia, którego się tak tu czepiacie. I od biuściastych kobiet - moja babcia pozdrawia - z mojego otoczenia. A Ty mi nie powiesz chyba, że po zmianie rozmiaru nie doświadczyłaś żadnych pozytywnych zmian bo jakbyś nie doświadczyła, to byś tego 28HH nie nosiła, tylko wróciłabyś do „tradycyjnego 75E czy 80D, czy co tam przed bra-fittingiem nosiłaś... === Patta, Ty pisałaś o angielskim 75M, które miałoby odpowiadać europejskiemu 75F (czyli napisałaś kolosalną bzdurę). Ja Ci wyjaśniłam, że się MYLISZ, i że jest ODWROTNIE (angielski stanik na ten sam biust będzie miał wcześniejszą literę niż "europejski") i podałam jak się to przelicza. Skopiowałaś tę moją wypowiedź i zestawiłaś ze swoim wcześniejszym absurdem, więc jak mniemam zrozumiałaś swój błąd i przyznajesz mi rację :) Mam nadzieję, że potrafiłaś też znaleźć w tabelkach swój właściwy rozmiar w obu rozmiarówkach? :) Aha, nie wiem, co to jest „moderatorka bra-fitting, wiem za to, że w Niemczech żadne poważne szkolenia bra-fittingowe nie są organizowane (tam odpowiednik Lobby dopiero się rozwija), więc nie bardzo rozumiem, o czym piszesz. Tak, jak nie rozumiem, co ma do bra-fittingu Avon (znaczy, domyślam się, że insynuujesz, że ja w jakiś sposób na tym co piszę zrabiam? Jeśli tak, to mogę Cię uspokoić, że nie zarabiam (dusz też na cyforgraf nie biorę :P), na nie mam nic wspólnego z żadnym sklepem, żadnym dystrybutorem ani żadną marką bielizny co zresztą napisałam wyżej odpowiadając Gos6. Ale jak chcesz wierzyć w stanikowe spiskowe teorie to nikt Ci bronić nie będzie, różne ludzie mają manie prześladowcze i obsesje ;) === Akela, nie wiem, czy bywasz w Łodzi (tam chyba najbliżej Ci będzie), ale jeśli tak to przy następnej wizycie koniecznie odwiedź któryś z tamtejszych sklepów ze Stanikowej Mapy (chyba najbardziej cenowo i ofertowo interesowałaby Cię Szyfoniera, oni mają Ewę Michalak i inne polskie marki gdzie mogłoby Ci coś pasować a nie będzie kosztować majątku :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biaziczka- nie powiem ale tez bym chetnie zobaczyla zdjecia twojego biustu po operacji. zwlaszcza ze operowac mnie bedzie przeciez ten sam lekarz.... ostatnio mysle tylko o tym. jak juz dojdziesz troche do siebie to moze przeslesz jakies zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatgo Jeśli chodzi o zdjęcia to zdecydowanie za wcześnie jestem dopiero tydzień po zabiegu i nawet jeszcze nie ma blizn, pojawią się dopiero jak się wszystko zagoi tj. za ok. 2 tygodnie. Od jutra będę 2 razy dziennie natłuszczać piersi maścią a za 2 tygodnie żelem ( i ten żel właśnie służył będzie „pielęgnowaniu blizn, aby były jak najmniej widoczne) Bólu nie ma się czego bać, bo tak naprawdę to nie ma większego bólu. Podczas pobytu w klinice dostaje się środki przeciwbólowe a do domu receptę na lek, który należy brać w przypadku bólu i on naprawdę działa. Ale podkreślam ból jest naprawdę niewielki. Jedyna dolegliwość to , że w ciągu pierwszych dni po operacji boli przy podnoszeniu i kładzeniu się, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Ja już od wtorku (czyli od zdjęci a bandaży) normalnie funkcjonuje, oczywiście oszczędzam się, ale np. wczoraj prowadziłam już samochód. Narkozę stosują dotchawiczną, ale przed zabiegiem dają tabletki uspokajające (głupi Jaś), które powodują że na salę operacyjna idzie się zupełnie wyluzowanym zero stresu. Zaraz po zabiegu czułam się dobrze, jedyne co przeszkadza to bandaż ni i byłam głodna. Miesiąc pobytu w Polsce zupełnie wystarczy ( a nawet 2 tygodnie). U mnie wyglądało to tak: 28.10. miałam zabieg, 29.10 wróciłam do domu, 02.10. zdjęcie bandaża i założenie stanika pooperacyjnego, 05.11.- usunięcie (obcięcie) wystających końcówek szwów. Za 3 miesiące i pół roku kontrole u lekarza, aby sprawdził czy wszystko OK. Pewni e pytasz o szczepieni przeciw żółtaczce - nie jest obowiązkowe, ale ja dla świętego spokoju zaszczepiłam się. Co do pani na recepcji, to dla mnie jak do tej pory była bardzo miła, a dzwoniła nie raz jak czekałam na konsultację ponad dwa miesiąca to nawet dzwoniłam do nie raz w tygodniu aby zapytać się czy cos się zwolniło, ale niestety musiałam odczekać swoje. Udało mi się jednak znacznie przyspieszyć termin zabiegu z 19.05.2011 na 28.10.2010r., ale bez pomocy Pani w recepcji. A Mianowice jest forum o klinice Szczyta gdzie pacjenci wymieniają swoje opinie i tam czasami pojawia się ktoś kto chce zamienić termin operacji i na tym forum udało mię tego dokonać nie musiałam czekać 10 miesięcy na operację tylko 2. Oto link forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3631771. Jeśli będziesz je śledzić to możliwe że Tobie też się uda. Powodzenia i głowa do góry. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Szczecin
Hej dziewczyny. Mam pytanko. Czy uwązacie że rozmiar 85 GG lub 85 H to duży czy normalny biust. ??? Taki właśnie rozmiar noszę i od dawna myśle o operacji. Ale z tego powodu mam mega awanturę w domu z mężem w roli głównej który uważa ze sobie chyba jaja robię zeby taki piekny cycek niszczyć. Że kobiety marzą o takich a ja chce zmniejszyć. zabawny jest. To nie jemu zaczynają sie powoli wyciągać no i nie jego boli kręgosłup.co myślicie? Musze chyba wybrać sie na konsultacje tylko najpierw wybiorę klinikę w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
wow best_bra, znowu numer popisowy, widze ze dalej zle przeczytalas to co napisalam. Wiem co pisze o bra-fitting, bo czytalam w internecie. Co powiesz na temat "WARSZTATOW" dla pan. Przyjmowane sa zapisy na nie, trzeba wplacic 50 zl i mozna w trakcie prezentacji stanikow otrzymac "fachowa" porade. Szkoda mojego czasu na dyskusje z kims, kto zachowuje sie jak...... krorych wyprasza sie dzwiami a oni wchodza oknem. Ostatnia rada dla ciebie, jak masz niezbyt duze piersi to wsadz dobie silikony i moze wtedy zrozumiesz jakie problemy maja urzytkowniczki tego forum. mama pytanie, czy ktoras z wak moze wie cos na temat dr. Malgorzaty Keller-skomskiej z Krakowa? bede wdzieczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patta, to nie wiem, o czym Ty piszesz, bo żadna dobra, znająca się na bra-fittingu marka w Niemczech nie dziala i o takich „warsztatach mi nie wiadomo, a w Polsce spotkania bra-fittingowe są całkowicie darmowe (chyba tylko na Progessteronie się płaci, ale tam się płaci za wszystkie prezentacje, taka formuła, więc to nie argument), i niczego na nich nie trzeba kupować. Podaj link na poparcie tego, co piszesz, ok? I to ja się zastanawiam czemu dalej dyskutuję z kimś, kto okazuje się być manipulatorem i mitomanką (bo inaczej nie można nazwać upartego pisania o wadach i zaletach dobrze dobranych biustonoszy przez osobę, która w życiu prawidłowo dobranego stanika na sobie nie miała, i mieć co gorsza nie chce bo...? Bo jeszcze się może okazać, że nie masz racji, prawda?) . A jakbym nie wiedziała, o czym uŻytkowniczki tego forum piszą to bym się na nim nie wypowiadała (co Tobie w temacie staników polecam). Ale że wiem, i wiem, że mogę pomóc to się udzielam i udzielać będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
prosze cie bardzo, 20 listopada (sobota) - Bydgoszcz Wpisany przez MaHeDa środa, 13 października 2010 05:11 20 listopada po raz pierwszy w Bydgoszczy odbędą się warsztaty dla Pań. Będą składały się - jak zwykle: - z części teoretycznej oraz - z części praktycznej, gdzie każdej z Uczestniczek indywidualnie dobierana jest bielizna. W warsztacie gościć będę toruński sklep Bra Boutique, będzie zatem również możliwość zakupu bielizny. Miejscem będzie Damski Klub - 3 Światy mieszczący się przy ul. Piotra Skargi 13. Koszt udziału w warsztatach to 50 zł. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: biuro@maheda.euAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W temacie proszę wpisać "20 listopada - Bydgoszcz mam nadzieje ze wystarczy, wiem co pisze i przestan nas przekonywac. Jezeli masz ochote to znajde wiecej ciekawych informacji, mam urlop i czas. daj wreszcie spokoj bo wiekszosc nie czyta tego co piszesz, jak wsadzisz sobie silikony to daj znac jakie to jest wygodne dzwiganie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biaziczka,wlasnie cos wymyslilam:) spryciula ze mnie hahahahha A moze od czasu operacji do zmiany opartunku,czyli 4do 5 dni zostala bym u P.Janiny? Napisz mi prosze jak to jest...Posilek,nocleg...jak cenowo. Wiem,ze dla niektorych to dziwne ale kazy moj przyjazd do Polski to srednio 200funa przelot,taxi i takie tam;) plus wizyta,odwiedzenie mamy to prezenciki dla dzieczakow w rodzinie czy dla znajomych.Zawsze wracam splukana.Sama operacja pewnie 12000 plus pierwsza wizyta i lacznie 4 przyloty do POlski.Najgorsze jest to,ze zawsze mama problem z wolnym bo musze byc pod telefonem,tak w razie niemca;))))) Kochana jestes ,ze tak dokladnie wszystko opisujesz.Caluski JAKBY KTOS CHCIAL TO JA W MAJU LUB MOZE NAWET KWIETNIU(Z NACISKIEM NA MAJ) CHETNIE ZAMIENIE SIE NA OPERACJA.Moja bedzie okolo wrzesnia 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to od raz trzeba było mówić, że o Mahedę chodzi. Kobieta jest pierwszą i najlepszą bra-fitterką w Polsce, ma własną firmę bra-fittingową i jeśli jedzie przez pół Polski (mieszka w Krakowie) po to, żeby inne dziewczyny czegoś nauczyć to chyba normalne, że jest to płatne (za coś musi dojechać, przenocować, zjeść etc.). Taki pomysł na biznes, równie dobry jak każdy inny,o: Tutaj byle kurs gotowania to 160 zł: http://www.doskonalenie.net/boathouse.html Tu za godzinę szydełka 30 zł: http://www.favore.pl/169333_kurs-szydelkowania-w-talentowo-pl-warszawa-mazowieckie.html itd...itp: filcowanie, frywolitki, origami, żonglerka - płatne warsztaty z czego tylko chcesz. To Cię nie dziwi ani nie szokuje, ale bra-fitting tak? Czemu? Jak ktoś nie chce płacić to w tejże samej Bydgoszczy jest sklep Gorseteria z dobrą rozmiarówką i dobrymi markami, gdzie można dobrać rozmiar za darmo. W wielu innych miastach także (plus liczne, regularne, bezpłatne spotkania bra-fittingowe, np. te w Babim Lecie w Katowicach czy na zlotach Lobby). I dla Twojej wiadomości: nie mam zamiaru sobie niczego wszczepiać ani wycinać, bo ja siebie i swoje ciało lubię takie, jakie jest. A czytać mnie każdy nie musi, Biblii nie piszę ;> Ciebie zapraszam do odezwania się, jak będziesz miała jakiekolwiek doświadczenie z dobrze dobranymi biustonoszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
agatgo, narazie nie mam potwierdzenia informacji, ale znalazlam w inter. ze w Krakowie takie operacje kosztuja juz od 6 tys. do 10 tys. Wiec mozna zaoszczedzic troche pieniedzy. Ja sie decyduje na krakow bo tam spedzilam 30lat i znam kazdy kat. Krakow jest napewno tanszym miastem od warszawy rowniez pod wzgledem noclegow. Jezeli masz ochote to jak sie wszystkiego dowiem, poinformuje cie dokladnie. Ja chce koniecznie znalesc jakis termin na styczen-poczatek lutego ale dalej mam problem z wyborem lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatgo Chyba masz na myśli Panią Jolę (a nie Janinę), która mieszka przy Grzybowskiej i wynajmuje pokój pacjentom. To dobry pomysł, bo to jest bardzo blisko kliniki. Nie wiem czy ta Pani zapewnia także wyżywienie albo czy opiekuje się pacjentami po operacji, bo u niej nocował mój chłopak on był zainteresowany tylko noclegiem i niczym więcej. Co do ceny to nie chciałabym tu na forum o tym pisać, bo twój przypadek jest zupełnie inny (byłabyś u niej kilka dni prawie non stop), ale Pani Jola jest bardzo miła, więc proponuję zadzwoń do niej i porozmawiaj. Moja rada co do zamiany terminu u Szczyta to spróbuj na tym forum o jego klinice (widziałam już Twój wpis), tam pewnie będzie szybciej. A czy ty byłaś już na konsultacji u Szczyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Szczyt jest najlepszy i raczej go nie zmienie;) dzieki za propozycje w Krakowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos6
best bra Stanik stanikiem, spod deszczu pod rynne. Stanik co prawda jest dopasowany za to ciezar ten sam, wielkosc i wyglad prawie sie nie zmieniela, nie mam juz sladu po wpijajacych sie ramiaczkach - ale za to mam otarcia od stanika prawie na plecach, I UWIEZ MI PRZYMIEZALAM ROZNE RODZJE STANIKOW z ASYSTENTKA ZE SKLEPU. Rezultat ten sam. Bol plecow zostam. A koszt satnika to 30-prawie 40 i kogo na to stac. Nic tylko urodzic sie bogatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×