Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Jak piersi są przy sobie to naprawdę nie jest to dobry stanik, przylegające na całej długości fiszbiny, przylegający mostek biustonosza to jeden z podstawowych punktów oceny dopasowania, poczytaj: http://stanikomania.blox.pl/2008/11/Gdzie-zaczyna-sie-piers.html Jak się wbija w ramiona to też nie jest dobrze i tak być nie powinno. Naprawdę, zmierz się bo niepotrzebnie się męczysz, może być znacznie lepiej (i ładniej, jest tyle pięknych kolorowych staników) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie jest bez sensu
Witam.Niewiem czy to odpowiednie miejsce do tego typu spraw lecz wiem jaka internet ma sile przebicia. Moja desperacja siegnela juz granic i łapie sie ju nawet przyslowiowej "brzytwy".Mam bardzo trudna sytuacje materialna,samotnie wychowuje dwojke dzieci,niepelnosprawnego brata,mieszkanie zadluzone na kilka tys zl i szukam juz pracy od ponad pol roku,zyje z dnia na dzien w ciaglym stresie i ze zmartwieniami by tylko miec co dac rodzinie wlozyc do garnka.Trudno nawet wyrazic slowami to co czuje i jak mi jest ciezko,wiem rowniez iz na internecie jest wielu oszustow i sama rozumiem nieufnosc ludzi w tych czasach do tego typu spraw,lecz prosze ludzi dobrego serca i ktorym niejest obojetny los blizniego o nawet male wplaty 10-20zl,gdyz nawet tego typu sumy naprawde bardzo nas wspomoga.Prosze o jakiekolwiek wplaty w miare mozliwosc a moj nr konta to 66 1050 1432 1000 0023 2144 5567.Za jakiekolwiek wplaty SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę !!! ja chcę !!! :) mam termin na 12 stycznia, chętnie go oddam w zamian za termin w tym roku, a najlepiej nawet i za miesiąc :D, ale tak serio to i październik jest fascynujący :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VITAMINA 1
@SENZY JESTESMY Z TOBA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senza29
Cześć dziewczynki, już jestem PO! Dziękuję jak nie wiem co za wsparcie, nawet na sali operacyjnej czułam Waszą obecność ;-) Jestem troszkę obolała, tzn. właściwie tylko szwy odrobinę ciągną, ale cała, zdrowa i MEGA SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!! Bałam się jak cholera, co pewnie miałyście okazję zauważyć, ale przyrzekam, że nie ma czego. Narkozę zniosłam bardzo dobrze, opieka była fantastyczna, cały personel na piątkę z plusem. Operował mnie doktor Rykała, asystował Bratoś. Oczywiście zostałam na noc w klinice, rano przyjechał lekarz,obejrzał mnie, wyznaczył termin zdjęcia szwów i do domku. A teraz najważniejsze; zero krwiaków, sińców. Nowe piersi, hmmm... boskie ;-) no ale poczekajmy... Jak z Waszym gojeniem dziewczyny? Długo to trwa? Życzę Wam wszystkiego dobrego z okazji Świąt i oddaję się błogiemu lenistwu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Senza 29 Witaj Małobiuściasta !!! Bardzo się cieszę, że już po wszystkim i że jesteś w tak dobrej formie, że już do nas piszesz. Cudownie, że tak świetnie zniosłaś zabieg. Teraz już tylko czas i za kilka dni będziesz brykać w poszukiwaniu nowej bielizny. Ja też będę pięknieć (na klacie piersiowej) za sprawą zręcznych rączek dr Rykały i Bratosia. Nie ukrywam, że miód lejesz na moje struchlałe ze strachu serducho, pisząc tak euforycznie o cycusiach, opiece i naszych cudotwórcach z Łodzi. Jeśli masz ochotę - podaję mojego maila : monika.d.s@gazeta.pl i pisz, pisz jak najwięcej. (oczywiście, jak poczujesz się lepiej). Buziaki P.S. Jesteś z Łodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, że dobrze trafilam, nie wiem jakie są inne fora w tej samej tematyce, ale czytam sobie i jestem pewna, że podjęłam tak jak Wy dobrą decyzję :) I sie nie boję, cieszę się, że jest nadzieja na ładne cycki. po urodzeniu córki mam sporo większe i choć w staniku ujarzmiam je i pilnuję zeby nie zaczęły wymykac się spod kontroli, to bez niego czuję się z nimi beznadziejnie. tak więc rozwiewacie moje wątpliwości bardzo skutecznie. dr.Szczyt to dobry wybór, dzierga tych cycków tyle, że wkoncu musi je robić już jak na tasmie... no więc i musi miec obcykane wszelakie mozliwości. teraz tylko będę odmawiała pacieże, żeby dostać termin szybciej, jakimś cudem niż ten co mam w styczniu 2012.... jak by któraś z Was chciała się zamienić, ja chetnie wezmę wcześniejszy... tak więc czekam i ja na kolejne zeznania małych cycków po operacyjnych :))) odliczając dni i miesiące do mojego cudownego dnia! senza gratulacje :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach!!! zapomniałabym!! dziś byłam w Szczyta klinice na botoxie ;) i pytałam pani recepcjonistki, plan przenosin na Wilanów jest już w SIERPNIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina1
@Senza29 widamy w gronie" pieknych cycuszkow"-Myslalam o tobie przez caly dzien-super ze wszystko sie dobrze skonczylo!! Teraz ODPOCZYWAJ!!!! za miesiac juz wszystko bedzie lepiej ja juz jestem prawie 2 miesiace(3maja) cycuszki troszke opadly no bo wiadomo po operacji sa nabrzmiale potem otechnie wszystko i troszke sie zmieniaja ale nadal sa ladniutkie -NIC A NIC NIE ZALUJE!!! teraz tylko dbaj o siebie i RELAX!! @Baccara i Lodzka Mysza cierpliwie czekajcie na swoja kolejke Z WAMI TEZ BEDZIEMY!! WSZYSTKIM Z TEGO FORUM ZYCZE WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH BYZKA DLA WAS WSZYSTKICH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitamina1, dziękuję :) i muszę uczciwie przyznać, a jestem na róznych forach, bywam może to lepsze słowo, ale takiej sympatycznej, jednolitej i normalnej atmosfery nie ma nigdzie jak tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baccara!!! Ja mam dwa terminy u dr Szczyta. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będę małobiuściastą i szczęśliwą :-) w czerwcu. Wtedy mogę oddać Ci mój drugi termin w listopadzie!!!! A co do tego forum- uważam że jest FANTASTYCZNE. To dzieki niemu zdecydowałam się na tę operację. Dziękuję Wam dziewczyny, że jesteście. Tym przed- za to, że razem przeżywamy swoje obawy, radości i wszystko inne co dotyczy BALONÓW ;-) . Tym po za to, że nam pokazują, ze nie jest tak źle i za to że udowadniają, że marzenia sie spełniają. Dziekuję za to że zwyczajnie JESTEŚCIE!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was serdecznie i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi się słabo zrobiło.... dobrze że siedzę! justina81, OBIECUJĘ ZMAWIAĆ ZDROWAŚKI za Ciebie ile mi tchu tylko starczy jeśli to byloby możliwe :D :D no jasne że ja chcę!!! jak możemy się umówić, czy jakaś wymiana telefonami, mailem? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baccara!!! Dzieki za te zdrowaśki- przydadzą się mi na początku czerwca. Cztery lata temu miałam cesarkę w narkozie ogólnej i nie bardzo mogli mnie wybudzić, dlatego trochę się boję- ale tylko troszeczkę. Jeśli tak się stanie- daj Boże to termin w listopadzie jest TWÓJ!!!! Mój adres mailowy: frezja814@interia.pl Jak coś to pisz. Dogadamy się, żeby Pani Małgosia ten termin przepisała na Ciebie!!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuhuuu... ach, życie jest przepiękne! bukuję i biorę w ciemno!!! i piszę maila już :) no i oczywiście mimo tych okrzyków radości, całkiem poważnie bardzo Ci wspólczuję takich wspomnień, na szczeście 2 razy się to nie zdarza i nie będziesz też w ciąży, co napewno ma jakieś znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ! I te z dużymi i te z małymi cycusiami... :-))))) Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam wszystkim zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności oraz tego, aby wiosennego optymizmu i dyngusowej obfitości wystarczyło na kolejne miesiące... Serdeczne ucałowania... :-))))) P.S. Na kolejne święta ja już też będę małobiuściasta......... i może jeszcze kilka z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna323
@ Senza - gratulacje! I oby Ci sie wszystko goiło tak pieknie jak mi lub nawet piekniej :) @ Łodzka Mysza - nie zapomnialam o Tobie i na pewno wkrotce napisze! @ Wszystkie Dziewczyny na tym Forum - ja rowneiz Wam bardzo dziekuje za wsparcie przed, w trakcie i po. Cudownie ze jestescie. I zycze Wam wszystkim rowniez wesołego jajka i smacznego zajaca. czy jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52-latka
Dziewczyny, co tu tak cicho? Panie po operacjii, napiszcie jak się czujecie i jak Wasze nowe cycuszki? Czy wszystko ok? Czekam, bo to przecież Wasze opinie to motywacja dla nas, tych, co jeszcez przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccar
cisza jak makiem zasiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senza29
Cześć dziewczynki, dziękuję za gratulacje ;-) w sumie jest czego gratulować. Nie pisałam, bo jak wiecie odpoczywam szczęśliwie. Czuję się już fantastycznie, szybko wracam do formy. W pn jestem umówiona na ściągnięcie szwów więc odezwę się jak będę po żeby szczegółowo napisać co i jak. Łódzka Mysza, jestem z łodzi, tylko chwilowo na wygnaniu w wwie niestety... ale już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senza GRATULACJE!! Czekałam na Twój wpis, więc daj znać najszybciej jak tylko będziesz mogła, napisz wszystko po kolei :) Duzo dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ! Nie ma się co dziwić... Te co już po, to z radości zapominają o całym świecie... Bawią się i prezentują cudne "walorki", grają w tenisa, biegają, jeżdżą na rowerze oraz konno... (niekoniecznie na konikach... ha...ha...ha... :-))))) ). Słowem - życie z malutkimi, czyli - BAJKA !!!!! A my przed zabiegiem gryziemy pazury ze strachu... :-(((( Dobrze, że jest forum... Całuję Was wszystkie. Senza 29 - niestety jestem na długim weekendzie, więc nie zobaczymy się w poniedziałek, ale jak tylko będziesz w Łodzi - serdecznie proszę o spotkanko i zapraszam do siebie na ploteczki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccara.
dokładnie tak jak Mysza prawi, nie będziemy niedługo musiały sobie cycków na plecy zarzucać, żeby zrobic sobie z nich cieply szal :)) http://forum.gazeta.pl/forum/w,21000,124180884,124182030,tak_wyglada_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam predyspozycje na refundacje.mam dobrego ortopede ktore martwi sie bardziej niz ja :-) jesli ktoras z pan zna klinike/lekarza ktory wykonuje zabiegi na NFZ prosze pilnie o kontakt manuela87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senza29
Moje drogie! Chciałam uprzejmie donieść, że w pn byłam w klinice na zdjęciu szwów. To była 13 doba więc doktor ściągnął mi wszystko od razu. Przyznam, że nie jest to najprzyjemniejsze uczucie, ale nie mogę też powiedzieć, że boli. Zresztą to kompletnie nieważne. Cycuszki MOJE CYCUSZKI to mistrzostwo świata! Wreszcie są na odpowiednim miejscu i we właściwym rozmiarze! Wreszcie się nie wstydzę! Blizny pięknie się goją, doktor powiedział żeby ewentualnie smarować je oliwą z oliwek, żadnych maści. Oczywiście będę Was informować co i jak i wspierać w trudnych chwilach. Łódzka Mysza Szkoda, że się nie spiknęłyśmy ;-( Jak weekend? Pogoda przynajmniej w Polsce depresyjna raczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko406
hej! też myśle o zmniejszeniu piersi, piszcie te które zmniejszały i gdzie i czy zadowolone jestescie....na razie szukam dobrego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko406
w ogole ekstra, że się dzielicie doświadczeniami, prześledziłam forum i mam już kilka typów jeśli chodzi o miejsce...myśle o gdyni i dr Muraszko, ale jak ktoś znam dobre miejsce bliżej Warszawy to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senza29
Zdecydowanie i z ręką na sercu ( w właściwie na piersi ;-) )polecam doktora Rykałę i doktora Bratosia z Este L'Arte z Łodzi. Trafiłam tam m.in. dzięki temu forum i doświadczeniom oraz wsparciu moich poprzedniczek za które bardzo dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccara.
Dziewczyny, co za nius! Coś mnie tknęło i zadzwoniłam do kliniki Szczyta.... pytam o wczesniejszy termin, słyszę, ze wlaśnie się zwolnił w lipcu!!! Czy to nie jest czad?!?!?! :))) A mialam termin na 12 stycznia 2012... ciepło mi, zimno mi, siedzę jak skamieniała i mysli mi ganiają jak szalone.... ale pozwolę sobie zatrzymac ten justiny81, ponieważ mam 2 mce na schudnięcie i boję się bardzo lata, że będę chodziła podczas upałów jak w pancerzu... może pocieszenie jakieś w tym całym szaleństwie? :) Senza, cieszę się Twoim szczęściem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KogoCo
Hej dziewczyny ja od jakiegoś czasu przeglądam fora i szukam lekarza odpowiedniego, ale się nie mogę zdecydować... Są bardzo różne opinie. Ale pośledzę sobie i ten wątek :) A z moimi piersiami już nie mogę wytrzymać. Nie wiem czemu tak późno zdecydowałam się na operację... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×