Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 52-latka
swo.body, czekam na zdjęcia. A ten zez chyba wogóle by mi nie przeszkadzał:), tak dzisiaj myślę. Żeby tylko były małe i nie placki. Och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,dawno się nie odzywałam ,ale zaglądam często:).Chciałam zawiadomić dziewczyny które czekają na zabieg we Wrocławiu w Szpitalu Kolejowym na Wiśniowej .Coś się ruszyło bo miałam telefon odnośnie operacji (tyle, że ja zostałam zoperowana ponad rok temu w tymże szpitalu ,ktoś mnie nie wykreślił z listy) wiem, ze po mnie nie robiono już tych zabiegów.Więc DZWOŃCIE jest szansa na zabieg na NFZ. Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@milka super ze sie zdecydowalas na cuda :) podobnie jak ty, w wyborze chirurga po duzej czesci kierowalam sie intuicja (choc nie tylko). i jestem bardzo zadowolona i wciaz pod wrazieniem, ze mam tak zgrabne cycuszki, mimo ze sa jeszcze w okresie dojrzewania. ja nie chcialam zeby bylo tylko ciach ciach i grunt ze w koncu male. ja skrycie marzylam, zeby po byly ladne i foremne - i warto bylo dorktorowi zaufac!-) gdzie bedziesz miala zabieg? w szczecinie? na jaka wielkosc chcesz zmniejszyc? do wrzesnia jeszcze tylko 3 miesiace, masz troche czasu by sie cieszyc!-) wiecie dziewczyny co mi sie najbardziej podoba? ze juz nie biustonosz nosi cycusie, lecz cycusie nosza biustosz! HA!! sloneczne buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina1
czesc dziewczyny ! witam milka68 w naszym gronie. 52-latka ja nie mam zdjec starych cyckow dostalam od doktorki tylko ksero jak masz fax to bym ci wyslala a nowych jeszcze nie zrobilam ale musze zrobic. tak jak swo_body pisze nie jest perfect ale poprezdnie tez nie byly-sa naturalne, normalne tez z "wadami" Jezeli nie masz ogolnie problemow ze zdrowem to NAWET SIE NIE ZASTANAWIAJ!! Przeciez przed nami nastepne 30 lat...jestes zgrabna filigranowa babeczka(tak wczesniej pisalas) to po co ci na stare lata te WORY!!? wystarcza nam "wory' pod oczami haha Ale rozumie cie tez mialam opory a szkoda bo powinnam to zrobic wczesniej ale tak prawde mowiac to moze ze zrobilam to pozniej to przynajmniej w tym wieku OZYLAM NA NOWO!!tak jak pisalam czekam na lato z utesknieniem-tak jak lezy mi staniczek od bikini na cycuszkach to pozazdroscic!-ja sama sobie zazdroszcze tak sie ciesze!! swo_body super ze wszystko ci sie goi-badz cierpliwa-ale radosc co? jestem z toba-lato bedziesz miala super az chce sie te cudenka wystawiac na pokaz-ja tez zwariowalam ale co mi tam -tez mi sie nalezy cos od zycia . Przeszlam emigracje ,placz w poduszke tesknota za domem... i wychowalam wspanialego syna !TERAZ COS DLA MNIE!!i to byl moj prezet na 50-tke najlepszy prezet w moim zyciu! @SLONECZKO Ja przed dzieckiem nie mialam takich wielachnych cycow , mialam duze ale mloda bylam i byly ladne ale po ciazy to byla tragedia!! urosly mi wielkie a pokarmu w piersiach dla dziecka nie mialam ani kropli!! masz racje wielkie to nie znaczy ze bedzie mleko Bedziesz miala mniejsze ,jedrniejsze wiec moze tak sie nie rozciagna-ale ja o tym nie mam pojecia wiem tylko ze mialam wielkie a teraz sa fajne ,sterczace i usmiechajace do mnie 2 cudenka. jak zrobisz sobie operacje a potem bedziesz w ciazy to poprostu o nie dbaj -zimne prysznice zeby skora byla jedrna smaroj kremami etc.. jak zadbasz o siebie w czasie ciazy to powinno wszystko byc Ok (spij w staniku w czasie ciazy i po - ja tego nigdy nie robilam i moze dlatego tak sie rozciagnely) No nic koncze BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@swo.body operację będę miała w Poznaniu, ponieważ i tutaj dr Dydymski przyjmuje.Do kliniki mam zaledwie 15min. Nie wiesz jak Tobie zazdroszczę( i wszystkim małobiuściastym), że jesteście już po i taaakie szczęśliwe. Też bym chciała już wariować ze szczęscia, ale ze względów zawodowych muszę odliczać kolejne dni i miesiące. Moje cycki są ogromniaste(miska K) Szukając informacji nt redukcji piersi natknęłam się na informację, że piersi można zmniejszyć do max 4 rozmiarów. Byłam rozczarowana, ale lepsze to niż nic. Jakie było moje zdziwienie, kiedy doktor oznajmił mi, że piersi można zredukować nawet do .....zera! Radości nie było końca. Tak, jak piszę, mam ogromniaste cycki, dlatego marzę o tym, by mieć w końcu jakies B/C .A Ty o ile masz zmniejszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
ze względów technicznych musiałam zmienić nick z milka 68 na ares 212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52-latka
Zaświadczam, że swo.body ma piękny, sterczący biuścik, rewelacyjny. Jak nastolatka! Jestem coraz bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, ze to akruat ja sie doczekalam takich komplementów!-)) az mi sie cycusie zarumienily ;) dzieki 52latko :) zacznij wybierac klinike to bedzie jeszcze blizej. jak wspominano, chirurg wszystko dokladnie ci wytlumaczy i tak sie pozbedziesz ostatnich watpliwosci. jak wyniki usg & badania krwi beda dobre, to nie ma sie czego bac. zawsze moze sie cos stac, i to nie tylko i koniecznie na stole operacyjnym ;) jestem z toba i trzymam ci kciuki :))) sloneczne pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@ swo.body To ja też pliiiiiisssssss o zdjęcia Twoich cudeniek. Co prawda doktorek pokazywał mi swoje prace, ale byłabyś taka miła i mi też przesłała?. Skoro 52-latka jest zachwycona, to ja, oddając się w jego ręce będę więcej podbudowana. Z góry dziękuję Mój mail to: dwamisie1516@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ewka_
Witam, Ja się udzielam bardzo sporadycznie ale za to czytam dokładnie wszystkie wasze wpisy. Chciałabym rozwiać wszelkie wątpliwości dziewczyn które mają bardzo duże biusty i nie rodziły jeszcze dzieci, odnoście karmienia piersią. Ja urodziłam pierwsze dziecko 8 kwietnia tego roku, mam 30 lat nie decydowałam się na operację z powodu strachu i dlatego że myślałam że zrobię krzywdę swoim nienarodzonym dzieciom bo nie dostaną tego co dla nich najlepsze. Tym czasem po urodzeniu synka przeżyłam horror. O karminu piersią nie było mowy, nie wiem co sobie myślałam bo juz przed ciążą nie byłam w stanie utrzymać swojego CYCA w ręce, a po ciąży (CYC x 2) wogóle nie było o czym mówić. Przeżyłam 3 tygodniowy horror z odciąganiem pokarmu (miałam problem z laktatorem bo najpopularniejszy z AVENT niestety był za mały na mojego cyca), nie mówiąc o wcześniejszych upokorzeniach w szpitalu (byłam zjawiskiem na oddziale każda pani przychodziła mnie uczyć karmić piersią i popatrzec sobie na balony mutanta - bo tak się czułam). Teraz nie jest dużo lepiej (całkiem pomijam kwestie związane z bólem kręgosłupa, bo tego w ogóle nie da sie opisać obecnie drętwieje mi jak noga czy ręka i na całej długości chodzą mi mrówki). Najgorsze jest to że mam teraz problem z powstrzymaniem laktacji, moja Pani ginekolog twierdzi ze powinnam się obwiązać bandażem ale nie ma takiego wielkiego bandaża, więc jeszcze sie pewnie trochę pomęczę z nabrzmiałymi wielkimi ciężkimi cycami. Jedno wiem na pewno idę do lekarza i postaram się najpierw o zabieg we Wrocławiu na NFZ (wdzięczna będe za wszelkie bieżące informacje z tym związana) a jak sie nie da trudno wezmę kredyt bo tak dalej żyć nie można. Teraz nawet nie mogę synka brać na ręce z powodu bólu pleców, i drutów od stanika. DŁUGO by pisać ................................ Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@_ewka_ Wiem, o czym piszesz, bo przeżywałam ten sam koszmar. Moje cycki były przed ciążą już duże,ale to, co się z nimi stało w trakcie 2 ciąż to przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania. Mogłabym też napisać, że były problemy z odciąganiem pokarmu, uśmieszki i wymiana spojrzeń położnych, etc,etc. ale nie będę tego powielać. Nic przyjemnego. Żałuję jedynie, że nie miałam neta jakieś 10 lat wstecz, bo kiedy trafiłam na to forum-utwierdziłam się w przekonaniu, że nie warto dłużej czekać. Lata lecą, a każdy wyjazd na wakacje to prawdziwy horror. Strój kąpielowy-owszem, ale pod nim stanik inaczej się nie da! Dobór bluzek rozpinanych czy stanika to prawdziwa gehenna Dlatego bardzo się cieszę, że " odkryłam " forum o zmniejszaniu piersi. Czytałam posty dziewczyn z zapartym tchem. Nie omieszkam powiedzieć,że z każdym wątkiem byłam bardziej przekonana, by podjąć decyzję o zabiegu , strach nagle okazał nie taki "straszny"(pewnie w godzinie 0 się spotęguje, ale niech tam)Teraz, kiedy mam ustalony termin zabiegu odliczam czas, a z mężem dyskutuję na temat rozmiaru, który bym chciała uzyskać, siedzimy w necie i...oglądamy kobiece piersi, a raczej ich kształty ' Na NFZ też się kwalifikuję, ale nie chcę już dłużej czekać, tym bardziej, że ( jak w poprzednich wypowiedziach) róznie to bywa i czasami operacje są przekładane z powodu limitów. Natomiast lekarz podpowiedział, ze jeżeli przyniosę zaświadczenie od specjalisty- nie muszę płacić Vat-u( zabieg leczniczy, nie kosmetyczny)Spróbuję może się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ares ty tez pod strojem nosilas biustonosz? ja tak samo! ale teraz bikini lezy jak ulal - fajne uczucie ze biust nie jest juz wpychany i podtrzymywany, tylko sobie lekko stoi :) tak wiec masz bezposredni kontakt z doktorem i nawet ogladalas jego prace? i jak, fajnie wygladaja jego efekty, nie? bo ja znam tylko jeden - swój - ale ciekawa jestem. operacje mialam pare godzin po konsultacji i wolalam sie juz nie nakrecac na zadne zdjecia. teraz troche zaluje, bo mialabym jakies porównanie... mi zmniejszyli z D/DD na B. zastanawialam sie przed czy nie calkiem na deche sie zrobic, ale teraz widze ze nawet wiekszy biust wcale nie musi byc brzydki, bo to w sumie glównie chodzi o jedrnosc. aha, to z mezem dyskutujecie o rozmiarze, tak? on chce wieksze a ty mniejsze, czy jak?-)) ja radze dziewczynom wziac na zabieg biustonosz w jaki po chcialyby pasowac, albo przynajmniej jakies zdjecie cycusiów w wymarzonym rozmiarze i pokazac doktorkowi, bo prawde mówiac, z tymi rozmiarami miseczek bywa róznie. kazdy inaczej je rozumie. mi w klinice dali stanik C, ale jak kupowalam drugi na zmiane, to musial byc B, bo tylko taki pasuje. tej dziewczynie z która lezalam, tez dali C - ale jej biust byl o wiele wiekszy. niby jeden rozmiar, a tak rózne wielkosci! zycze wam wspanialego weekendu :) buziaki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
Witam 123beatka ja czekam na operacje we Wrocku już ponad rok , proszę napisz czy dzwonili z poradni czy z oddziału ,i jaki termin podają od telefonu do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo 599 Na pewno dzwonili z oddziału z numeru 717319530.Próbuj w poniedziałek z samego rana.Powodzenia,trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko406
Vitamina1 Dziękuję Ci za cenne wskazówki co do biustu :)))) a raczej jego pielegnacji ! Operacja coraz bliżej :))) ale czad :))))))) oj ja mam dtraszne balony! :((((( ale już całkiem niedługo ciach, ciach, ciach....dzięki Wam! Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina1
@_Ewka, swo_body, ares212 etc.. Ja tez nosilam stanik pod strojem kapielowym -czyz to nie jest koszmar??!!Tego nikt nie zrozumie kto tego nie przezyl- kolezanka kiedys mi sie zapytala co ty masz 2 staniki? tak- mam 2 a zeby bylo dobrze i zeby nie wisialy to powinnam miec 3 na sobie!!!wspolczuje wszystkim przed operacja i kazda rozumie-jezeli macie mozliwosc zmniejszenia tych wiszacych wielkich wiaderek to robcie to i nie ma na co czekac -ale trzeba dobrze wszystko sie dowiedziec od lekarza, na internecie wyczytac wszystko co sie tylko da na temat tej operacji zeby byc swiadomym co to jest za operacja i czego sie po tym zabiegu spodziewac. Co do rozmiaru-ja mam teraz C (wygladaja na dosc duze) i z tego rozmairu jestem zadowolona ale kazda moze wybrac sobie jaki chce rozmiar . Kupilam sobie teraz biustonosz "push up" wygladaja cycuszki w nim Rewelacyjnie!! Pozdrawiam was wszystkie!! Jak tam Justina81 ?nic sie nie odzywasz-wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina1
Sloneczko406 juz nie dlugo balony zostawisz tam gdzie wszystkie po zabiegu zostawilysmy bede trzymac kciuki ! Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
Cześć dziewczyny, właśnie dostałam od swo.body fotki po op. Uwierzcie- cuda nad cudami! Piękne, zgrabne( co tam, ze "jedno oko na Maroko"- czyli brodawkowy zezik), jędrne, no po prostu nie mogłam przestać oglądać tych fotek .Mąż też zaskoczony , też mu się podobają piersiątka swo.body. Super! Cieszę się razem z tobą swo.body. Dzięki tym zdjęciom wstąpił znowu we mnie nowy duch Jeszcze 3 m-ce i ja też ciach , ciach... Odliczanie trwa.... Tak, mój mąż wprawdzie próbuje mnie nakłonić na takie piersi,które elegancko zmieszczą się w jego dłoniach, ale wie, że decyzja i tak należy do mnie, bo nie robię tego dla niego( może jednak troszkę też?), a dla siebie,to ja mam się czuć komfortowo i cieszyć się życiem. Natomiast cenię sobie jego rady, wspólne rozmowy itp. Fajnie mieć kogoś bliskiego, kto cię nie zniechęca, a pomaga w podjęciu tak ważnej decyzji. Cieszę się ( ?), że nie tylko ja nosiłam stanik pod strojem kąpielowym , bo uważałam siebie za odmieńca w zawiązku z tym i idiotycznie się czuję każdego lata chodząc po plaży "podwójnie" ubrana. Tego lata jeszcze tak będzie,ale potem żegnajcie uszy basseta ....(sorry pieski tej rasy) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko406
Vitamina1 dzięki za wsparcie, jest nieocenione, nie zapomne Ci tego :))))))) buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane!!!! Witam Was po przerwie. Jakiś czas nie pisałam, bo nie bardzo miałam kiedy, ale czytam każdy wpis. Witaminka1!!!!! Ratunku!!!! Strasznie sie boję bo to już tuż, tuż- 8 czerwca!!!! Boję się panicznie. Zaczęły się już nieprzespane noce, przyłapuję sie na tym, że wiele rzeczy robię automatycznie, bo ciągle myślę o tym co mnie czeka. To jest STRACH mieszajacy się z RADOŚCIĄ i EKSCYTACJĄ!!!! Nie wiem jak to wszystko opisać, ale Wy wszystkie dziewczynki po, wiecie co mam na myśli. Boję się, że się nie obudzę i zostawię swojego 4-letniego synka bez mamy. Ale jednocześnie nie mogę się juz doczekać kiedy pójdę do sklepu z bielizną i kupię co mi się podoba, a nie to co pasuje!!!! Boże- nawet porodu tak się nie bałam. Oszaleję!!!!!!!!! Proszę Was napiszcie jak sobie mam poradzić z tymi uczuciami. Chyba to się bierze stąd, że nadal nie mogę w to uwierzyć, że całe życie się zmagam z tym balastem którego już za parę dni nie będzie. Chcę się z Wami podzielić jeszcze jedną wiadomością. Moja młodsza ma jakieś dwa guzy na piersi i w środę będzie miała robioną biopsję. Bardzo się o nią boję- ja chcę się pozbyć cycków a ona przeżywa dramat innego rodzaju!!!! Przez to zaczynam wariować. Powiem Wam, że czasami mam dość tego wszystkiego!!!!!!!!!! Dlatego bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nerwów nie dopisałam siostra. Chociło mi o moja młodsza siostra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ares212 "trój kąpielowy-owszem, ale pod nim stanik inaczej się nie da! Dobór bluzek rozpinanych czy stanika to prawdziwa gehenna Dlatego bardzo się cieszę, że " odkryłam " forum o zmniejszaniu piersi."" Da się inaczej, oj da ;) Tylko odkryj teraz Lobby Biuściastych i Stanikomanię, forum i blog o: - doborze biustonoszy i o dobrych markach bielizny (miski do K brytyjskiej czyli polskiej S, koronkowe biustonosze w kolorach tęczy), - kostiumach kąpielowych ( bikini, tankini, jednoczęściowe z wbudowanym stanikiem do ang. miski K: http://stanikomania.blox.pl/2009/04/Jak-dobrze-wygladac-w-bieliznie.html ) - ubraniach od dobrych producentów uwzględniających fakt, że kobieta to takie stworzenie co ma mniejszy czy większy biust (rozmiarówka jest o wiele szersza niż przeciętna, oddzielnie dobierasz wymiar w biuście, oddzielnie w talii): polska marka BiuBiu (http://biubiu.pl/) , angielska Pepperbery (http://www.bravissimo.com/pepperberry/) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina1
Justina81 USPOKUJ SIE!!zdecydowalas sie wiec czekaj a strachu przed op. nie ominiesz -kazda z nas tak miala Ja tez jak bylo coraz blizej to w nocy myslalam i myslalam ...i nic nie wymislilam.. Przyszedl dzien , poszlam do szpitala i sama nie moglam potem uwiezyc ,ze juz bylam po. To forum odkrylam za pozno, bo 2 dni przed operacja wiec zawracalam glowe kolezance co miala operacje 3 lata wczesniej , wstydzilam sie do niej bezprzerwy dzwonic i wypytywac a co? a jak? ale tak jak ty bylam w starchu i mogla bym na ten temat gadac na okraglo. Strachu nie ominiesz w koncu to powazna operacja ale jak wczesniej czytalam to podobno jest to najmniej ryzykowna operacja "plastyczna" i jak widac wiekszosc z nas jest zadowolona Bedzie dobrze nie martw sie. Co do siostry- mam nadzieje ze wszytko bedzie Ok moze to tylko cysty?( ja tez mam pelno i tez co roku musze sprawdzac- ale to juz oddzielny temat-wole o tym nie myslec) Dziewczynki kochane Serdecznie was wszystkie pozdrawiam-caluski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@justina 81, Vitamina1(dzięki za przywitanie:)) ma rację. Wyluzuj choćby troszkę , wiem, że to trudne i radość miesza się ze strachem( 2 porody +2 operacje). U mnie za jakiś czas zniecierpliwiona , podekscytowana i przestraszona jednocześnie .Jednak jest to normalny objaw ludzkiego zachowania.Popłacz jak masz ochotę(bo się boisz), pośmiej się(z radości, ze to za chwilę).Nie powstrzymuj swoich uczuć, bo to najgorsze, co może być. Strach i radość towarzyszą nam od zawsze i nic na to nie poradzisz.Jak masz taką potrzebę to zawracaj nam głowę tutaj na forum- wesprzemy cię jak będziemy umiały.Pomyśl, że niedługo napiszesz do nas jako małobiuściasta i będziesz ryczała z radości, a reszta cycatych powie: kolejna ma dobrze, a my cały czas czekamy-ja do września. Lato spedzisz w pięknym bikini , z nowymi piersiątkami :) Trzymam za ciebie kciuki,powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52-latka
agatgo, pisałaś, że masz termin do oddania za 4 m-ce. Czy nadal aktualne? Jeśli tak napisz dokładną datę i gdzie. Buziaczki dla wszystkich dziewczyn a największy idzie do swo.body. Codziennie oglądam Twoje piękne cycuszki :) Fajnie, że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ewka_
Justina81, pomyśl kochana jak ja Ci zazdroszczę że już za 8 dni będziesz miała to za sobą :):):). A strach świetnie CIe rozumiem ja nic prawie jeszcze nie zrobiłam w kierunku pozbycia się moich balonów a też się boję, więc Ty musisz przeżywać to milion razy mocniej i to chyba zupełnie normalne. Pomyśl sobie że za 8 dni, wreszcie do głosu dojdziesz prawdziwa "TY" nie zdeterminowana brakiem pewności siebie czy wstydem związanym z wielkimi balonami, na które nigdy nie miałaś wpływu. Nie wiem jak Ty ale ja przez swoje cyce wylałam tyle łez że na pewno nic innego nie spowodowało u mnie kiedykolwiek tyle płaczu. Jesteś najdzielniejsza, jak wszystkie babki które znalazły się na tym forum i miały odwagę na to żeby zawalczyć o siebie i pozbyć się tego koszmaru pomimo wielkiego strachu przed operacją. TRZYMAM KCIUKI. A co do siostry to ja mam mnóstwo włókniaków na piersiach i to jest jakaś czynnościowa sprawa więc nic się nie martw. Uściski dla wszystkich forumowiczek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa873
Witam was serdecznie, zazdroszcze wam że macie już wyznaczone terminy tylko teraz trzymać kciuki żeby wszystko poszło dobrze :) życze wam tego z całego serduszka. Ja jestem tutaj nowa, i chce sie poradzić, nowięć też mam ogggggromny biust, i chce się starać o operacie na NFZ i byłam dziś u ortopedy ale prywatnie i dostałam skierowanie do chirurga plastycznego że mój biust żle wpływa na mój kręgosłup, z tego co czytałam to dobry szpital jest we wrocławiu szpital kolejowy na wiśniowej ?! proszę powiedzcie co mam dalej robić, zadzwonić tam i umówić się ?mam do Wrocławia 250 km . Nie wiem jak się teraz za to zabrać ?! poradźcie proszę. Pozdrawiam i śle buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane!!!! Dziekuję Wam wszystkim za te wszystkie słowa otuchy i pocieszenia. Czutając je wszystkie czuję się dużo pewniej i lepiej i najważniejsze .... boję się coraz mniej. Teraz to już mogę odliczać nie tylko dni, ale i godziny. Za tydzień o tej porze będę już chyba po i nie mogę w to po prostu uwierzyć. Dla mnie to nadal jest marzenie. Dopiero jak już będę po i zobaczę je po okresie rekonwalescencji i założę mały stanik to uwierzę. Na razie wydaje mi się że za tydzień to jadę w podróż w jakieś nieznane. SZOK!!!! Mam do Was jeszcze parę spraw. Teraz dopiero przeczytałam na zaleceniach od lekarza, że należy dwa tygodnie przed zabiegiem zaprzestać palenia papierosów. A ja ostatnio popalałam po 2-3 papierosy dziennie. Nie wiem czy to strasznie źle, czy tylko trochę. A druga sprawa- nikt o tym nie pisze (przynajmniej ja nie zauważyłam)- co z sexem po operacji???? ;) Jak długo trzeba się wstrzymać??? Pozdrawiam Was ciepło i obiecuję na bierząco zdawać relacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vITAMINA1
@jUSTINA Mysle ze 2-3 papierosy dziennie to nie znowu taka tragedia ale jak mozesz sie wstrzymac to masz jeszcze tydzien wiec jedz orzeszki zamiast tych papierosow. A co do sexu po op. to uwiez mi sama dokladnie bedziesz wiedziala kiedy bedziesz sie czula ok i kiedy bedziesz gotowa pokazac te cuda partnerowi!! Buziaki i Trzymam kciuki!! Marzenia sie spelniaja!! POZDROWIENIA DLA WAS WSZYSTKICH DZIEWCZYNKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ swo.body swo.body, czytałam, że operowałaś się u doktora Dydymskiego. w jakim mieście? czy to chodzi o dr tomasza dydymskiego? napisz proszę w jakiej klinice i jak oceniasz doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×