Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 40-stka
Mimimimimi ma rację, zadzwoń do Barlickiego (szpital im. Barlickiego na ul. Kopcińskiego, poradnie ewentualnie mogą być na ul. Narutowicza), dokładnie wypytaj o wszytsko i jak Ci powiedzą, że stosują praktykę operowania na raty, uderzaj do Warszawy - tu masz sprawdzone operowanie "hurtem" a nie na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
mimimimimimi ależ wam zazdroszczę dziewczyny ;-) fajna będzie pogawędka dołączyłabym się chętnie, ale jesteście tak daleko!! pozdrawiam was mocno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol lekarze którzy mnie operowali, operują lub operowali też w Barlickim właśnie. z tego co mówili to u nich się tego nie praktykuje absolutnie. jedynie jeśli są jakieś problemy formalne to ustawiają operację na ostatni dzień miesiąca- wtedy wpisują jedną pierś w np kwiecień a drugą w maj i formalnie NFZ się czepić nie może. Ale jak mówiłam, z tego co powiedzieli mi dr nie ma mowy o dwóch operacjach. a jeśli coś takiego ci wmówi ktokolwiek to się nie zgadzaj- nierówne piersi gwarantowane. Po 1-4mc to ta zoperowana pierś już naturalnie jest opadnięta, opuchlizna zeszła itd a to się w ogóle nie ma do piersi operowanej na nowo- ta jest stercząca i jakby rozłożona na klatce piersiowej- jak to porównać do tej zagojonej? Kasiol a ty jesteś z Łodzi? co do lekarzy to w Łodzi generalnie nie znalazłam ani ortopedy ani internisty ani psychiatry- jedynie ginekolożkę, którzy byliby skłonni napisać zaświadczenie o konieczności operacji piersi. mimo 165cm wzrostu, 55kg wagi i staniku rozmiar 70I/J każdy z lekarzy mnie wyśmiał. także jeśli szukasz kogoś kto takie zaśiwadczenie ci da, to radzę uzbroić się w cierpliwość i silną wolę. mnie jej zabrakło, nie miałam siły tłumaczyć kolejnym lekarzom jakie mam wielkie piersi i dlaczego chce się ich pozbyć, miałam dość gapienia się na mnie, wyśmiewania że gadam głupoty itd. Poddałam się i wzięłam kredyt na piersi. Nigdy w życiu nie zrobiłam dla siebie czegoś tak zajebistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
NatalLlodz dziekuje za informacje. Mam nadzieje,ze u mnie nie bedzie zadnych komplikacji i tez zrobia mi dwie od razu. widzialam zdjecie piersi operowanych po 1,5 m-cu i ksztaltem byly podobne ale bylo ok 2 cm roznicy w wysokosci sutka- wygladalo to dziwnie. jestesm oddalona od lodzi o 40 km- to najblizej mnie znajdujaca sie klinika, pytalam o rozbieranie sie przy lekarzu rozinnym i ortopedzie nie z powodu poczucia zaklopotania czy wstydu (choc to moze w jakims stopniu tez) bardziej mi chodzi o to, ze moje miasto jest male, wszyscy sie znaja i od razu wytykaja sie palcami, wiec bede sie starala utrzymac to w tajemnicy jak dlugo mi sie uda. ja mam 171, 88kg i 75J-K, zzucilam ponad 20 kg, i teraz moj duzy biust, ktory nigdy nie byl jakos bardzo sprezysty i uniesiony teraz lezy mi na brzuchu-z wyjatkiem meza nikt tego nie wie, bo mam staniki podnoszace-ale plecy mi pekaja, poprzednio czulam bol wieczorami, a teraz 2 - 3godz po przebudzeniu juz mnie bola. obawiam sie tylko,ze na zdjeciach rtg czy po wizycie u ortopedy nie dostane skierowania, bo raczej chodze prosto i nic z kregoslupem nie mam. ja juz kredyt mam - 30 lat na mieszkanie-wiec nie dam rady sobie sama tego sfinansowac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dzwonki ❤️ całuję Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Hexe...Ja miałam bardziej zabudowany i bardzo ścisły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Hexe ... Ja miałam bardziej zabudowany i bardzo ścisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa888
Czy ja przy wzroście 158 cm i biuście 70F mam szansę na zabieg na NFZ?pomóżcie proszę gdzie zrobią mi go w wielkopolsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe wszystkie 3 są ok :) na serio masz na biust nałożone z 5 warstw opatrunków a to ma je przykrywać, nie ma zadania podtrzymującego, po 3tyg wywalasz więc nie jest to jakoś mega istotne. ważne żeby nie był ścisły pod biustem bo ci się opatrunki nie zmieszczą, żeby nie miał fiszbinów i nie był koronkową pościelówą:) Kasiol jak i tak musisz dojeżdżać to nie ograniczaj się do Łodzi, poczytaj na forum, dziewczyny polecały bardzo inne miasta jak np warszawę. Ja mam zwyrodnienie 3 odcinków kręgoslupa, 2 w miejscu które sugeruje nadmierne obciążenie a i tak mi powiedzieli że basen mi pomoże:D całe życie chodziłam na basen, mam uprawnienia ratownika wodnego i jakoś mi się nie polepszyło od tego. nawet się pogorszyło od strony psychicznej bo nie mogłam siebie zaakceptować w kostiumie.z każdą wizytą na basenie czułam się jeszcze gorzej. rehabilitacje i ćwiczenia nie dały nic poza zmęczeniem i bólem kręgosłupa. a zaświadczenia i tak nie dostałam:) bo ponoć mąż się cieszy z moich piersi i każda chce mieć duże a ja wydziwiam. na mieszkanie też mam kredyt:) i na biuro, na samochód:) dobrałam sobie kredytówki i sobie ją sukcesywnie spłacam ile mogę w danym miesiącu a co roku wpłacę większą kwotę ze zwrotu podatku. Aaaa888 wielkość ma drugorzędne znaczenie. musi być związek między wielkością piersi a uszczerbkiem na zdrowiu- neurologiczny, ortopedyczny albo psychiatryczny. 70F to jest dość mały biuścik. polecałabym najpierw się wybrać do brafitterki i poświęcić ze 150zł na dobry stanik. myślę że to może pomóc, to jest biust do opanowania. a jak to nie pomoże to jeśli nie masz problemów zdrowotnych to zostaje ci tylko operacja prywatna (około 13tys). pamiętaj że to jest poważna operacja, piersi nie są już bez skazy- mają dwie długie blizny widać je mniej lub bardziej, plus jeszcze jedna na około sutka. ja bym się cięła tylko w ostatecznej ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-K
hexe_asuu, cycastaaga czy Wy już kupujecie staniki przed operacją? jak z rozmiarem? 40-stka czy Ty miałaś stanik jak szłaś do szpitala? hexe...na odwiedziny liczę, gdzieś widziałam Twój adres mailowy. napiszę mój nr telefonu to się zdzwonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa-K Ja się na razie rozglądam i chyba coś kupię, bo w lutym będę się zapisywać na badania, bo mogę prywatnie, więc w marcu będę badania robić. Chcę mieć wszystko przygotowane i skompletowane wcześniej, żebym tylko do walizki musiała wrzucić wyniki badań;) Ja noszę obecnie wszystko 75, a chcę mieć B-C, więc rozglądam się za rozmiarem 75C. Mój adres mailowy to hexe_asuu@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Hexe tak Kochana za wczesniej nie rób tych badań. O ile wiem lekarze chcą mieć je jak najświeższe .. i z reguły kierują na nie tydzień przed operacją. Ja tak miałam, dopytaj może. Dzisiaj miałam przemiłę Babskie spotkanie z Cycastąagą i Zuzuzanną, Dzięki Dziewczyny 🌻 Do następnego razu...za jakiś tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-K
Właśnie to samo chciałam napisać. Mnie lekarz powiedział że badania mam zrobić tydzień przed zabiegiem, nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka188
Witam wszystkich,błagam powiedz cie jakie potrzebne papiery by ubiegać się o zmniejszenie piersi z NFZ, mam 85H i mam 2 naczyniaki w kręgosłupie, jestem po dwóch operacjach ginekologicznych, po których mam zastępcza kuracje hormonalna, mam już dość nosić te balony, proszę o pilna odpowiedz ewentualnie na mój e mail: biuroindekoracja@gmail.com , dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
nowa-K zabrałam ze sobą stanik do szpitala, ale zupełnie bez sensu, opatrunki jakie zakłada fachowy personel medyczny wszytsko pięknie trzymają, całość jest zawinięta bandażem elastycznym, a na to jeszcze miałam taka elastyczną siatkę (jak do szynki albo baleronu), to wszytsko było bardzo stabilne, stanik był całkowicie zbędny julka żeby móc zrobić operacje na nfz potrzebujesz opinii od ortopedy albo neurologa, która mówiłaby o tym, że duży ciężar spowodowany rozmiarem piersi powoduje komplikacje zdrowotne dot.kręgosłupa, zdaje sie, że w Twoim przypadku nie będziesz miała z tym problemu, ale pamiętaj, że czasem lekarze robią problemy z wystawieniem takiej opinii. Następnie potrzebne Ci jest skierowanie od lekarza POZ do poradni chirurgii plastycznej (przyszpitalnej) gdzie po obejrzeniu wszytskich papierów, jakie zbierzesz, zrobią Ci kwalifikację do operacji. Pamietaj tylko, że ta opinia od ortopedy to musi być naprawdę opinia, a nie świstek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Mimimimimimi Zuzuzanna SUPER SPOTKANIE nam wyszło , żałujcie że nie byłyście z Nami bo dziewczyny to fajne babeczki dzięki za wszystko całuski A ga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi i nowa-K Tak, tak wiem;) Tylko, żeby zrobić usg piersi albo badanie krwi, muszę mieć skierowanie od lekarza, a dopiero potem zapisać się na samo badanie. Także w lutym pochodzę po lekarzach po skierowania, a potem zapiszę się na dogodny termin w dogodnej placówce;) i badania zrobię przed szpitalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
haxe asuu Zrób badania tydzień przed operacją w szpitalu i wszystko z głowy .Ja dzisiaj tak zrobiłam nawet grupę krwi mi zlecili i nie muszę płacić badania będą w karcie i ja już w środę niestety po zmianach lekarza będę miała z loterii ale może akurat dobry pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka188
dzięki 40-stka, czy może ktoś robił operacje w województwie śląskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asix28
Czesc Kobitki!!! Juz dawno tu nie zagladalam, poniewaz nie chcialam sie dolowac, ze czesc juz ma operacje, a ja wciaz czekam, ale ..... w koncu nadszedl ten dzien. Minely trzy lata od momentu kiedy sie zapisalam i wczoraj bylam na konsultacjach i bede miala zrobiona operacje przez NFZ 19 lutego :D Dodam, ze jestem z Gdanska i operacja bedzie przeprowadzona w Akademii Medycznej we Wrzeszczu. Dostalam od razu skierowania na wszystkie badania i tak na USG i Mammografie mialam sie zapisac na dwa tygodnie przed i tak zrobilam ;) Na badanie krwi mam isc pare dni przed i 11 lutego mam wizyte u anastezjologa :) Lekarz chirurg obrysowal mi wczoraj piersi chcac pokazac jak beda cieli i gdzi emoge miec blizny, zebym miala swiadomosc (jakby myslal, ze ja chce ta operacje bo cycki mi opadly a nie dlatego ze kregoslup mi pada ood noszenia rozmiaru 75JJ (lub 80J) hehe. Dowiedzialam sie o jednym minusie, ktory byl dla mnie istotny, brak czucia w sutkach po operacji. zdawalam sobie, ze tak moze byc w razie komplikacji, ale nie wiedzialam ze to juz u mnie przesadzone, poniewaz musza mi wyciac brodawki i je "wkleic" gdzie indziej hihih wiec nie bede mogla w przyszlosci karmic (nie mam jeszcze dzieci) no i zycie seksualne na tym jakos ucierpi. Ale bralam to pod uwage wiec nie zmienilam zdania i teraz moj biust jest codziennie masowany przez mojego chlopaka hehehe. Jesli macie jakies pytania to zadawajcie smialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Asix, to świetne wieści ...bo okazuje się, że kolejny szpitla działa w ramach NFZ. Nie słyszałam o Wrzeszczu. Ja też miałam pełne przemieszczenie brodawek i były tez zmniejszane ;) Są teraz idealne do rozmiaru piersi, noszę 75C/D. I muszę Ci powiedzieć, że mnie czucie...wraca, pomalutku. Poza tym w innym zakresie życie erotyczne tak się pozytywnie zmieniło, że to mniejsze czucie w sutkach jest...nieodczuwalne. Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga A robią też usg piersi i prześwietlenie płuc? Od kogo muszę mieć skierowanie na to wszystko? Żeby na badania się umówić dzwonię do kliniki czy do szpitala? Gdzie mam iść na badania??:D Ja się zupełnie nie znam na badaniach na NFZ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix28 Ja tez tam byłam operowana w marcu 2012, ale miałam duze komplikacje i mam baaardzo dużo blizn. Kto Cię operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Kinga...Asix ma operację 19 lutego dopiero, jest przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe a ty musisz mieć te wszystkie badania na NFZ? i musisz je w ogóle mieć? na NFZ wymagają? ja miałam tylko morfologie. reszty mi nie kazali robić... Asik gratki bliskiego terminu:) z czuciem u mnie była rewelka. Ja się bałam bardzo martwicy bo ja palaczka. pierwsze co zrobiłam jak się obudziłam to wsadziłam rękę pod opatrunek i wymacałam czy coś czuję:) wsio się pięknie udało, brodawka różowiutka od początku do końca i ...czucie też miałam od początku do dziś:) tylko na obrzeżach brodawki, przy linii szycia miałam jakby bardziej zdrętwiałe przez około 6tygodni ale pozostała część działa jakby nic przy niej nie robili. No ale ja miałam na szypule..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
witam, powiedcie mi prosze, czy sa jakies przeciwskazania do operacji przeprowadzanej na nfz dot. wagi pacjentki?ze jest sie za grubym? ide w pon do lekarza rodzinnego truc mu(jej)dupe o skierowanie do ortopedy i neurologa i zastanawiam sie, bo jest mnie troche wiecej niz powinno (88kg) czy waga moze byc przeciwskazaniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×