Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość annapixi22
minimidimaxi ja ostatecznie nie wzięłam kredytu, bo mama mnie wspomogła finansowo, ale dowiadywałam się i można dostać nawet do 15 tys i decyzja kredytowa jest w chwilę. Najlepiej jak masz 30% na wpłatę. Na stronie mają informację taką ogólnikową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no moze 30%uzbieram,ale ccialabym wiedziec jaka rata i na.ile.miesiecy Natal a w jaki sposob powiekszylas kredytowke?bo kiedys tak napisalas?Ja mam kredyt hipoteczny i zastanawiam sie czy mozna by bylo do tego dolozyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapixi ale o co chodzi z przygotowaniami? psychicznie czy jakoś organizacyjnie? nie wierzyłam że będę w stanie zajmować się sama dziećmi więc poprosiłam męża o wolne w poniedziałek (operacje w piątek, wyszłam w sobotę rano), załatwiłam sobie mamę i siostrę do pomocy na zmianę- niepotrzebnie poza towarzystwem oczywiście:) psychicznie to starałam się myśleć o tym jak najmniej. rozmawiałam sporo z siostrą jeśli miałam wątpliwości, które ona skutecznie rozwiewała, dużo mi dało że przygotowania lekarzy do operacji w sumie trwały może 15minut z malowaniem mazakiem, więc nie miałam czasu się zestresować. do szpitala przygotowałam tylko batona (nie sądziłam że będę mogła coś więcej zjeść i miałam rację), wzięłam wodę mineralną w butelce sportowej- niepotrzebnie bo przemiła pani Ewa przynosi i podaje kubeczek ze słomką i przytrzymaniem głowy jeśli się chce hehe:) jest na każde zawołanie całą noc- nawet jak się jej nie woła to przychodzi i wypytuje, pogada itd. wzięłam klapki- niepotrzebnie bo cały czas spałam a jak się wyspałam to akurat wychodziłam do domu:) wzięłam książkę- spałam:) dresik jak najbardziej wskazany czyli bluza zapinana na ekspres. spodnie jakieś które będziesz miała na sobie podczas operacji np od dresu albo od piżamy. badania robiłam tylko morfologię, grupę krwi miałam. Napisz co konkretnie masz na myśli mówiąc o przygotowaniach:) Pichna zapraszam na kawkę albo piwusio do Aquariusa:) w domu u mnie to nawet nie pogadamy bo dzieciaki mi nie dadzą, ale 3minuty ode mnie jest aquarius (pubik z jedzonkiem) to można posiedzieć i pogadać:) jak coś to pisz na natali.stanczyk@gmail.com Minimidi- ja starałam się o kartę kredytową. dostałam ją jakiś czas temu- taką normalną kartę kredytową debetową. Mam spore wpływy na konto więc zadzwoniłam i powiedziałam że potrzebuje minimum 12tys debetu na karcie kredytowej, dostałam dobrą ofertę oprocentowania i spłaty i mi podwyższyli. coś jak kredyt gotókowy ale bez babrania się w papierach, potwierdzeniach i zaświadczeniach i mniej oprocentowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Dowiadywalam sie ile kosztuje usuwanie blizn po operacji i jedna to 350 zł (obie 700zl) jeden zabieg ale na jednym sie nie kończy tak ze 4 są potrzebne... Ja zaczynam od maja tak zeby minal rok od mojej operacji :)) Wesołych świat dziewczyny... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elessi a usuwanie blizn ci potrzebne? tzn masz na tyle widoczne czy po prostu wcale nie chce ich mieć? U mnie prawie nic nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam meila do kliniki w Lodzi.Po dwoch godzinach dostalam odpowiedz.Pytalam o mozliwosc kredytu dostalam nr tel do Pana ktory sie tym zajmuje.Ale na.zabieg moge liczyc.dopiero za.rok chyba ze sie.cos.zmieni..Jestem.w 100%zdecydowana na Este L'arte:)tylko dziwi mnie to ze po operacji prawie nic nie boli..czytalam inne fora to przy powiekszeniu(mniej skomplikowane)dziewczyny zwijaja sie.z.bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimidi pewnie że powiększenie boli. Mnie doktorki powiedzieli tak " my pani nie mamy po co kłamać, jakby pani powiększała piersi to byśmy powiedzieli, że przez tydzień będzie pani na silnych lekach" no to ja w szoku, że przecież to mała blizna, mała operacja, a oni mi na to że to bzdura i mit! w pomniejszeniu (dobrym fachową ręką) usuwa się skórę, tłuszcz, nie narusza się mięśnia ani nerwów więc co ma boleć? tyle co rana ciągnie ze szwami. Natomiast powiększanie to wpychanie sylikonowego czy innego woreczka pod mięsień czyli muszą ten mięsień oderwać, podnieść od kości i tam wepchnąć kawał gumy. Ponoć ból ogromny przez spokojnie tydzień, pomijając napiętą skórę która też ponoć bardzo boli. Uwierz że co do bólu po operacji zmniejszenia to uwierzyłam dopiero następnego dnia w domu już. Byłam przekonanana że operowali twardzielki a ja będę zdychała. jak obudziłam się po operacji to stwierdziłam że znieczulenie jeszcze działa, jak rano szłam do domu to stwierdziłam że leki pewnie jeszcze działają a poza tym ja się poruszałam mega delikatnie żeby się nie urazić, jadąc do domu czekałam kiedy zacznie mnie boleć, w domu leżałam na kanapie prawie bez ruchu, jak chodziłam to się za piersi trzymałam żeby się nie rozleciały i dopiero z każdą godziną przekonywałam się że boleć nie będzie, rękami mogę ruszać w całkowitym zakresie i nic nie boli, no i się nie rozsypię jak umyję sobie głowę czy sięgnę do szafki po szklankę:) Doktorki mówią że żadna ich pacjentka nie wierzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
U mnie tez jest mała blizna ale ja nie chce śladu po operacji :) skoro już tyle mnie to kosztowało to wole jeszcze trochę wydać i zeby nie było nic widać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatalLodz no chyba masz racje..przeciez to mozna na logike wziasc hehe ale ja zasugerowalam sie wielkoscia i skomplikowaniem zabiegu. Coraz bardziej sie przekonuje ze bedzie dobrze:) jeszcze tylko kaske uzbierac i mozna sie umawiac:) na konsultacje chyba dopiro w lipcu bo wtedy bede w polsce wiec jeszcze kupa czasu przede mną-oby szybko ten czas minął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pichna
Minimidimaxi co masz na myśli że możesz liczyć na zabieg dopiero za rok?Takie mają terminy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pichna nie nie..chodzilo mi raczej ze ja bede movla za rok chodzi i sprawy finansowe.Na kredyt nie mam co liczyc bo pracodawca musi miec siedzibe w polsce a ja niestety za granica:/ale kombinuje dalej zeby przyspieszyc to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pichna
A gdzie mieszkasz?A pytałąś się może o ten vat w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama reklama
jest wszędzie, abyście same w nią nie wpadły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Jak ja byłam na ostatniej kontroli (to było po 4 m-cach od operacji) to lekarz tez wspomniał coś o zlikwidowaniu blizny. Ja mam jedną nieładną wokół otoczki tam gdzie rozerwałam szew. Zastanawiam sie, czy z tym wojować, bo ona mi wcale nie przeszkadza. Chyba tylko po to, żeby popatrzeć jak to robią, bo to juz tylko na znieczulenie miejscowe :). Ta poprawka - jak zrozumiałam - też miałaby być w ramach nfz, jako kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pichna ja.mieszkam za granica.Nie pytalam o vat ale annapixi22pisala.ze.za.calosc.placi 12700wiec chyba juz.vatu sie nie dolicza ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona ze wsch
słyszałam,że Młodziński jest dobry, co wiecie na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pichna
Minimidi miałam na myśli czy od tej kwoty 12700 można odjąć vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Dziewczyny, o ile ja pamiętam to czytałam na forum, że lekarze podają już ceny bez vat. Kwota jest wtedy niższa i pacjentki chętniej decydują się na zabieg. A takie zaświadczenie o celach zdrowotnych klinika załatwia sobie we własnym zakresie. Myślę, że to może mieć sens i że tak to właśnie może wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatalLodz a orientujesz sie moze czy gdzies w.poblizu este l'arte sa jakies tanie noclegi?bo tak sobie mysle ze moze uda mi sie umowic na.zabieg w lipcu wtedy bede w polsce na.2tygodnie i moglabym do sciagniecia.szwow zrobic sobie wakacje w Lodzi hehe.Tylko zastanawiam sie jak ja to wszystko zorganizuje zeby jeszcze konsultacje zrobic..ale moze uda sie w dzien zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedaleko znajduje się Gościniec Alex, Yuca, Boryna, Motel Flora i M-hotel. Wszystkie są w odległości 5-10minut samochodem. Najbliżej będzie chyba Alex, Flora i M-hotel- jakieś 5minut samochodem. Ale szczerze to nie wiem jak tam jest, musiałabyś sprawdzić ofertę na necie. natomiast Yuca i Boryna to takie hotele z salami weselnymi więc nie wiem czy to dobry pomysł, tym bardziej w okresie weselnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam raczej na mysli jakis hostel albo kwatery prywatne bo te co mi wyslalas to troche za drogie dla mnie:) jak by co to będe ja mąż i synek,ale dziękuje:) znalazłam coś ceny od 25zl/os 10km od kliniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini ja wklepałam w zumi co tam mamy w okolicy:) siłą rzeczy z hoteli tu nie korzystam:D i za bardzo się nie znam...na Zdrowiu chyba są jakieś pokoje tańsze.. sprawdź sobie może. albo ja poszukam wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natal a jeszcze jedno,dalabyś rade wysłać mijednak jakieś foty z przed i po?kurde chciałabym "na żywo"zobaczyć efekty..please please:D sylwia.sr@interia.pl (oczywiscie bez twarzy hehe moga być w ubraniu jesli widac efekt jak nie masz aktu heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimidi wysłałam ale nie wiem czy ci coś pokażą... sama zdecydujesz. jak coś to pisz, nie mam niestety aktów żadnych. mogę cię zapewnić że moje są takie same jak kobitki w galerii EstelArt 4 od góry w tym słupku PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natal bardzo ci.dziekuje.pewnie ze widze efekt juz.nawet na.drugim.zdjeciu(nawet nie.powiedzialabym ze to stanik pooperacyjny)ale najlepsze porownanie widze na zdjeciu pierwszym i ostatnim no na.drugim tez i na.lezaku hehe:)zajebiscie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natal bardzo ci.dziekuje.pewnie ze widze efekt juz.nawet na.drugim.zdjeciu(nawet nie.powiedzialabym ze to stanik pooperacyjny)ale najlepsze porownanie widze na zdjeciu pierwszym i ostatnim no na.drugim tez i na.lezaku hehe:)zajebiscie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się cieszę, że coś ci fotki dały:) gwarantuje ci że z mojej strony piersi top less wyglądają super, jak normalne zwykłe piersi, blizny są malusie więc nie widać że są operowane- mogłabym występować jako striptizerka i nikt by się nie skapnął hehe:) bo ja się bałam że będę okaleczona i tylko w staniku będzie ładnie- myliłam się i miło się zaskoczyłam:) jeśli mogę szturchnąć intymne sprawy to przed operacją seks tylko przy zgaszonym świetle bo takie wielkie balony rozlewające się na boki wyglądały strasznie, jak się przebierałam przy mężu to się zasłaniałam (ile się dało) rękami, generalnie wielki wstyd. A teraz? blizny malusie, piersi fajowe więc mogę paradować nago przy świetle i nie wstydzę się niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×