Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Ififi Haha rety! Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać! Skoro oni nie wiedzą, to niby kto ma wiedzieć, przecież to ich sprawa! Życzę powodzenia, mam nadzieję, że się uda. Sądzę, że usg piersi to coś co ewentualnie można załatwić po kwalifikacji. Ja musiałam przed operacją zrobić z racji torbieli w piersiach, ale nie jest to warunek konieczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane! W styczniu (2 tydzień) będę prowadzić warsztaty na temat odchudzania, ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Warsztaty są oczywiście darmowe;) W tym samym miejscu co Spotkanie Biuściastych;) Czyli w Warszawie przy Polach Mokotowskich. Jakieś chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolina paulina
wlasnie wrocilam od lekarza rodzinnego. dostalam skierowanie! i rowniez powiedziala ze nie ma sensu robic zadnych badan na kregoslup bo nic mi nie wyjdzie bo jestem mloda wiec hhmm zobaczymy. jutro tam zadzwonie(Leczna) i mam nadzieje ze mi powiedza co jeszcze potrzebuje..zebym na konsultacje nie jechala 500 km i nie wziela czegos niezbednego :p ale sie ciesze!! wiem ze to malo prawdopodobne ale mam nadzieje ze beda mieli termin w polowie stycznia bo wtedy mam ferie. a tak to dopiero w maju po roku skzolym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycolina paulina Gratuluje! Mi się ten termin wydaje bardzo prawdopodobny. Dziewczyny pisały, że z terminami to tam szybciutko jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolina paulina
no tylko ze teraz jak wsyzstko pozalatwialam to pojawiaja sie watpliwosci :( teraz znalazlam na internecie ze w Czechach pomniajszaja piersi za ok 6 tys, a to taniutko. i do czech mam godzine drogi. i teraz nie wiem.. czy isc za darmo jak mam wielkie cyce bo jestem przy kosci, a wtedy jak beda zrobione a ja schudne-to beda jeszcze mniejsze i wiszace. czy poczekac az schudne i isc za te 6 tys. aaaaaaaaa :) moze ktoras z was tak miala ze po operacji duzo schudla? jak zachowaly sie piersi?bo sie obawiam tego gdyz chce zrzucic ok 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe_aSuu, na warsztaty odchudzające jestem chętna. Wlasnie rozpoczęłam walke z kg z pomoca lchf. Co do gimnastyki musialabym konsultowac z jakims rehabilitantem bo jestem po 2 operacjach brzusznych i muszę uwazac na brzuch. W przyszłym tygodniu ide do Orłowskiego na badania, 11.12 mam anestezjologa. Ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycolina paulina Każda z nas pewnie ileś tam by chciała schudnąć :) Ja szczególnie z brzucha, bo mnie po zabiegu bardzo drażni :) Nie chcę w żaden sposób sugerować nawet jaką powinnaś podjąć decyzję, ale Tobie i wszystkim dziewczynom, które rozważają ewentualny zabieg prywatny mogę służyć informacjami na temat procedury i przebiegu takiej operacji. To tak dla równowagi na forum. Po prostu czytając wcześniej opisy dziewczyn operowanych na nfz wyrobiłam sobie jakieś wyobrażenie, które w wielu punktach okazało się niezgodne z rzeczywistością. Znalazłaś Czechy za 6 tys. Kiedyś też o tym czytałam, ale dla mnie to strasznie daleko. Mimo to, zgodzę się z Tobą, ze czasem rzeczywiście koszty zabiegu dla niektórych z nas okazują się być wcale nie tak wysokie jak sie wcześniej wydawało. I porównując je z całym zamieszaniem związanym z chodzeniem po specjalistach, jeżdżeniem po kilkaset km na konsultacje i zabiegi, wizytami po operacji u chirurgów we własnym mieście, rozciąganiem tego wszystkiego w czasie itp., po raz kolejny podjęłabym taką samą decyzję. Oczywiście nie chcę nikogo urazić, nie jestem z Marsa i rozumiem, że są osoby dla których 6 tys czy 10 to nieosiągalna kasa. Dlatego życzę powodzenia w dążeniu do małego biustu wszystkim Wam :) Jeszcze raz dzięki wszystkim za wsparcie duchowe przed samym zabiegiem i życzenia. Stres przedoperacyjny jest zawsze - na nfz i prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serdecznie , dawno nie pisałam..ale czytam forum regularnie. Operację miałam w kwietniu w Szczecinie, prywatnie. Piersi mam piękne, z bliznami jeszcze walczę lecz życie zmieniło się diametralnie...zupełnie inny komfort życia..polecam ;) cycolina paulina Lekarz mi powiedział , że bez szkody dla biustu jest tycie lub chudnięcie plus minus 5 kg. Twoja więc decyzja.....zastanów się bo szkoda by było gdyby z piersi pięknie zmniejszonych , po odchudzaniu została tylko skórka... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga777 miło Cię tu widzieć ;) odezwij się do mnie na maila proszę madzik56@wp.pl :) wieczorkiem napisze więcej teraz uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
hej dziewczyny ja mam termin na 7 lutego 6 juz mam byc w wawce i zaczynam sie pomalu stresowac... co to bedzie jak wyjdzie itp...Pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Do Anulek102 moglabys napisać u kogo robiłaś op bo ja szukam doświadczonego chirurga, pozdrawiam vivi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi1214 Robiłam piersi w Artplastice u dr.Krajewskiego , wspaniały plastyk ...specjalizuje się w rekonstrukcjach piersi po mastektomii .... Polecam z całego serca , przypomnę że na trzeci dzień po operacji byłam na koncercie Imany ;) Zastanawiałyśmy się tu na forum z dziewczynami operowanymi w prywatnych klinikach skąd taka rozbieżność w rekonwalescencji po zabiegu, te operowane w szpitalach państwowych potrzebują wiele dni aby dojść do siebie, operowane prywatnie dochodzą do sprawności zaledwie w kilka dni. Nie musiałam też jeździć na ściągnięcie szwów bo miałam wchłanialne ... Trzymam kciuki za te dziewczyny które oczekują na swój szczęśliwy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anulek102 kazdy jest inny i inaczej jego organizm reaguje.Widocznie Ty masz idealny organizm do operacji platycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Do anulek102 może w państwowych szpitalach maja inna narkozę może silniejsza która bardziej obciąża organizm, ja miałam już jedna operacje u dr Pastuchy w Dobrej ale pan doktor zle ocenił moje odpadnięcie piersi i zrobił plastyke przy otocczkach a resztę wypełnił większymi implantami, umawialismy sie na d a wyszło f i teraz czeka mnie druga op w styczniu:-(ale już napewno nie u niego ! moglabys napisać gdzie miałaś cięcie i czy forma piersi jest ok bo u mnie chce sie płakać na widok , są nieksztaltne , płaskie no i oczywiście duże co mi nie pasuje bo jestem szczupła. Pozdrawiam vivi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam cięcie w kotwicę i też miałam brodawki na szypule, ale piersi są okrągłe , ukształtowane ..mam miseczkę 80 D..chciałam C ...ale i tak są fajne.. Latem biegałam bez stanika...i te super sukienki bez ramiączek, całe życie o takich marzyłam. Jednym słowem cycki mam fajne....a blizny..no cóż..coraz ładniejsze , jednak są widoczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosiaczekbusko gratulacje, ten czas do operacji szybko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agira
cycolina paulina czy zdecydowałaś się na zmniejszenie w Czechach? I u którego doktora? Ja się prawie zdecydowałam na dr Furmanka, ma dobre opinie, tylko terminy kosmicznie dalekie. Wybrałam go głownie ze względu na cenę ale i odległość. Tu mam najbliżej, a do Łęcznej okropny kawał drogi. Jak przeliczyłam koszty dojazdów na konsultacje i zabieg, noclegi dla dwóch osób, wyżywienie, i konieczność brania kilku dni urlopu za każdym razem itp. to wyszło mi że prywatny zbieg nie będzie wcale tak bardzo droższy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
OJ kasiol nie wim czy tak gratulacje stresa zaczynam nabierac;) bede tam sama bez wsparcia prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosiaczekbusko ja tez bylam tam sama, mam ok 200km do wawy, na oddzile spotkalam nowa C,a poza tym kilka dziwnych osob,ale najwaziejsza jest operacja i o zeby sie udala, a pozniej spokojnie sobie poradzisz, wez ksiazke,ladowarke do telefonu i mp3 i jakos te kilka dni zniesiesz.najwazniejsze,ze jestes zakwalifikowana, a teraz tylko odliczaj dni :P podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolina paulina
to jak, czy ktoras z Was byla na diecie po operacji? i schudla duzo? jak piersi zareagowaly? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycolina paulina Chyba większość z Nas jak schudła, to raczej więcej przed operacją niż po;) Zwłaszcza, że lekarze uprzedzają, żeby po dużo nie chudnąć;) Kochane dodaję poniżej informację o darmowych warsztatach, w miejscu gdzie odbyło się Nasze spotkanko;) Mikołajkowe spotkanie dla par, które poprowadzone będzie przez gościa specjalnego Maria Magdalena Chęć. Edukatorka seksualna i właścicielka butiku dla kobiet mariamagdalena.eu odkryje rąbka tajemnicy związanej z akcesoriami dla dwojga. Jedwabne kajdanki, zmysłowe olejki i inne uwodzicielskie gadżety dla par, to tylko kilka z wielu zagadnień, które zostaną poruszone podczas tych warsztatów. Nie może Was tutaj zabraknąć! https://www.facebook.com/BoutiqueBielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajda75
hexe_asuu napisz mi proszę od kiedy ile dni po operacji zaczęłaś stosowac dermabliz silikon ? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czy któraś ma operację w Warszawie w Orłowskim termin styczeń/luty? ja idę "pod nóż" 4 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajda75 Zaczynałam smarować tydzień po odpadnięciu większej ilości strupów z danego miejsca. Najpierw odpadły mi pod piersiami, więc odczekałam tydzień i zaczęłam tylko tam smarować, potem przy brodawkach i na koniec blizna pionowa. Smaruję nadal, bo gdzieniegdzie jeszcze są czerwonawe. madziamagic Gratulacje! Powodzenia! Jeśli miałabyś jakieś pytania pisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam hexe_asuu dziekuje bardzo pytałam sie z ciekawości bo ja zaczęłam smarować po miesiącu od operacji , a jestem teraz 6 tygodni po i czytałam na temat żeli silikonowych ze mozna stosowac je dopiero po 2,3 miesiącach . Nadomiar tego wczoraj po kąpieli zrobiła mi sie na łączeniu blizny pionowej z pozioma dziurka wielkości główki od szpilki i wyciekł z niej płyn w kolorze żółtym. Nic nie wskazywało na to ze taka niespodzianka miała byc ponieważ od miesiąca nie mam juz żadnych stropów tylko same blizny. Smarowanie żelem odłożyłam na jakis czas , aby to "cos" zasklepilo sie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda75
gość Witam hexe_asuu dziękuje bardzo pytałam się z ciekawości bo ja zaczęłam smarować po miesiącu od operacji , a jestem teraz 6 tygodni po i czytałam na temat żeli silikonowych ze można stosować je dopiero po 2,3 miesiącach . Na domiar tego wczoraj po kąpieli zrobiła mi się na łączeniu blizny pionowej z pozioma dziurka wielkości główki od szpilki i wyciekł z niej płyn w kolorze żółtym. Nic nie wskazywało na to ze taka niespodzianka miała być ponieważ od miesiąca nie mam już żadnych stropów tylko same blizny. Smarowanie żelem odłożyłam na jakiś czas , aby to "coś" zasklepiło się . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
madziamagik ja mam termin ba 7 lutego ale jak narazie to mnie krtan zlapala i jeszcze nie wzielam 2 szczepionki na zołtaczke nie wiem czy musi byc jakas przerwa miedzy szczepniem a operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajamaja
czy któraś miała zmniejszenie piersi u dr Brzuchanskiego? Jeśli tak, to bardzo proszę odezwijcie się co i jak. Zwłaszcza jakie mna terminy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×