Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ZIOMA
Moje drogie,mam stresa z tym cholernym okresem,bo mi się przesunął,czy mogę brać pigułki antykoncepcyjne w czasie zabiegu? Bo to jedyny sposób,żeby go opóżnić kilka dni.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi77
Witajcie, Umówiłam się na wizytędo Łęcznej. Dzwoniłam we wtorek i chciałam do dra Mądrego - Pani pyta czy ten czwartek może być???? Wolne terminy z dnia na dzień :) ale że mi nie pasowało to wizytę mam na 02.07. trzymajcie kciuki aby mnie zakwalifikowali. Na pewno zapytam o rozmiar bo to dla mnie bardzo istotne. Dla tych co już po - gratulacje, a dla tych przed cierpliwości i powodzenia. Może któraś w Was jest chętna do podzielenia się fotkami? Mój mail: kwiatekbratek.77@wp.pl dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi77
Mam jeszcze kilka pytań: Czy jeździcie na kontrole same - tzn jesteście w stanie prowadzić np. auto? Po operacji może przyjechać po mnie mąż, ale potem kilka wizyt kontrolnych to będzie problem. Zwolnienie lekarskie - jak długo trzeba siedzieć w domu? Pytanie do tych "po Łęcznej" - czy możecie zrobić takie "zestawienie" wzrot, waga, rozmiar przed, rozmiar po żebym zobaczyła jak tak naprawdę dobierają rozmiar? dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Mała Mii - po dwóch tygodniach będziesz śmigać sama. Znam taką pannę co z Łęcznej wracała sama autem do Kielc w 3 dni po operacji. Ale to chyba ekstremum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mii oprócz rozmiaru zapytaj również o technikę wykonania redukcji. Czy decydujesz się na pełny przeszczep ... ? Czy na szypule. To wiąże się z wielkością redukcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Dziewczyny dawno nie pisałam ale czytam was codziennie, pewnie Ameryki nie odkryje ale może komuś przypomnę albo podpowiem. Wczoraj byłam na usg, jestem 4 miesiące po operacji, wszystko ok ale lek. Zapytała czy śpię w staniku ja raczej śpię, ale czasem pozwalalam sobie na wreszcie normalne spanie bez, ale lek powiedziała żeby spać w staniku, żeby blizny się nie rozciagaly, no i oczywiście smarować najlepiej 2x dziennie Trzymam za wszystkie kciuki te przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Wlasnie na efekty operacji ma duzo czynnikow wplyw -dzieki za wpis i uswiadomienie - poniewaz wlasnie czasami po operacji nie dba sie wlasciwie o piersi a pozniej pisze ze fatalnie operacje zrobili bo sa komplikacje...i zwala wine na lekarzy i brak fachowosci... zazdroszcze tym juz po... bo sama ciekawa jestem jak mi sie beda blizny goic.. po artroskopii na kolanie nie mam sladu bo dbalam i smarowalam contratubexem zobaczymy teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
MałaMI77 - auto zaczęłam samodzielnie prowadzić po zdjęciu szwów. Po zabiegu do pracy wróciłam po niespełna 4 tygodniach ( praca biurowa), ale w szpitalu byłam w trakcie urlopu. Wiem, że L4 wypisywano na 30 dni. Karolcia76 - też mi się marzy spanie bez biustonosza ( 3 miesiące po zabiegu), ale na razie jeszcze nie próbowałam. Mam wizytę kontrolną 1 lipca to zobaczę co mi powiedzą. Dodatkowo ciągle zakładam opatrunek na brodawki bo skóra jest bardzo delikatna i boję się, żeby coś się nie narobiło :) I oczywiście żel na blizny bezwzględnie, na razie tylko silikonowy żeby zabezpieczyć blizny przed nadmiernym przesuszeniem. ZIOMA - możesz brać hormony, to nie przeszkadza, tylko przy przyjęciu musisz o tym powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Emilia78 jak masz duze piersi zwlaszcza odleglosc od sutka do piersi jak sa w spoczynku pod spodem mierzone miara tak wiem ze jakos sie wylicza to nawet jak chcesz to Ci na szypule nie przeniosa jak wychodzi za duzo cm...obojetnie gdzie by sie nie robilo ta operacje... wiec zmniejszenie piersi wiaze sie wtedy tylko i wylacznie z wycieciem i przeniesiem sutka... niestety sa szczesciary co maja na szypule choc i tak nie ma jednej miary jedne maja i gorzej sie goi niz te co maja cale przenoszone i na odwrót... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa poz z tego co pamietam mialas 75 H ? I zdecydowalas sie na pelny przeszczep ? Dobrze kojarzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
80h i u jednej moga byc sutki w innym miejscu u innej pani 80h w innym... W moim przypadku nie ma opcji na szypule...orientowalam sie w dwoch klinikach w czechach prywatnie i w lecznej to samo powiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Tak bede miala pelny przeszczep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziunia
Hej dziewczyny czy mogłaby prosić o numer do Łęcznej, bo chciabalym się zapisać do dr. Mądrego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziunia
Ipmoz bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziunia
Sory iwapoz *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia78 widzę, że jesteś już po operacji! To ze mną wymieniałaś korespondencję rok temu i ja należę do osób niezadowolonych po Łęcznej i wszem i wobec wszystkim będę odradzać. Piersi mi nie zmniejszono tylko podniesiono, bo tak właśnie zadecydowała (nie ustalając tego ze mną, bo po co, pacjent nie ma nic do gadania) pan ordynator, jestem wściekła, że tyle bólu i wszystko na nic. Na dodatek mają ohydny kształt i nadal są rozlane pod pachami :( Mój obecny rozmiar to 75F angielskie, polskie 75H, wydaje mi się, że cały czas się powiększają, mimo, że nie przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gość dziś proponuje jak jestes niezadowolna oszpecono Ciebie i masz pretensje to przeciez mozesz zalozyc sprawe i domagac sie odszkodowania ze szpitala ... jest masa zadowolonych po Łecznej na tym forum z tego co czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
hej,,,jestem 4 m-ce PO, po 3 m-cach zaczęłam spać bez stanika, smaruję szwy tylko na noc i zapomniałam już jak to było... wszystkim polecam-wkońcu chodzę wyprostowana i zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwapoz z tym mierzeniem to się nie zgodzę, bo Ulatowski w ogóle nie używał miary tylko spojrzał i już wiedział ze zrobi miskę D. I tak się stało. Ale ja Ci naprawdę dobrze życzę. I wiem ze przy pełnym przeszczepie zrobią ci takie jak chcesz. I tego ci życzę. Bądź szczesliwa :)) Gość - mnie prowadził Korzeniowski i był ze mną uczciwy nie gadał jak Mądry ze zrobi C a wyszło inaczej. Mi Korzeniowski od razu Powiedzial ze oni mało zmniejszą mi piersi. Że będzie to mastopeksja. Ten wyraz mi huczy w uszach do dziś . Że oni nie potrafią na szypule ich zrobić na małe. Ze tylko Warszawa umie. Okazało się że ma rację. Tak kochana jestem juz 3 tygodnie po Warszawie i jestem mega zadowolona. Mam miskę D i piękny kształt. Gość czarna tez bym chciała być dalej po operacji. Jeszcze mam strupki i nie przekrecam się na bok. Lekko piersi są obolałe i wrażliwe w dotyku. Ale czas zrobi swoje. Gratuluję tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie Tomaszek uczy się na błędach, szkoda, że tego nie wiedziałam przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ciebie Korzeniowski prowadził, a nie Mądry? To jesteś chyba inną jeszcze osobą niż myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem inną niż myślisz, Własnie wysyłam list do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oszukujmy się wszyscy walą na Łęczną nie za względu na profesjonalizm tylko krótki czas oczekiwania. Odpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak. Dlatego uważam, że powinnam o tym pisać, by wiedziały, że mogą być tak rozczarowane jak ja. Może lepiej się dogadały z lekarzem albo cokolwiek. Pewnie gdybym przed swoją operacją przeczytała ze 3 takie opinie, nie zdecydowałabym się tam na operację, tylko pojechała do Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Kazda operacja to ryzyko i kazdy swiadomy tego powinien byc (ja mialam operacje biodra gdzie mam bline do konca zycia na 20cm, kolana pod narkozami) - i nigdy nie mamy pewnosci gdzie nam dobrze zrobia taka prawda. Mi na C nie zalezy i nie dlatego uderzam na Łęczna bo chce nawet D ladne a widzialam zdjecia dziewczyn co miały zrobione i dlatego sie zdecydowalam a widzialam i Polanice i Warszawe rowniez. Drugie to tez moze ktos ma inne oczekiwania - przed zabiegiem nie zadal wystarczajacych pytan, nie rozwial watpliwosci, nie dogadal sie to sa juz inne sprawy ktore rzutuja na calosc. Mam miesiac do operacji a juz mam kartke A4 przygotowana z pytaniami i zdjeciami biustów by wyjasnic o co mu chodzi by nie bylo nieporozumiem juz na stole operacyjnym. A jak by mnie zalatwili na cacy to na pewno bym sie starala o odszkodowanie i pozwala a nie uzalala tylko na forum bo co to da? Tak samo jedni jeżdżą audi i sa zadowoleni inni twierdza ze naj tylko bmw ... Z operacjami piersi to taka trudna sprawa ze jak raz pojdziemy do fryzjera i uczesze a później do innego mamy porownanie- tutaj ciezko to porownac bo te Panie nie zadowolone z Łecznej nigdzie nie jest napisane ze byłyby zadowolone z Warszawy moglo by by tez ze by okazalo sie ze oczekiwania nie pokryly rzeczywistosci... ja tylko zycze by kazdej idącej pod nóż własnie teraźniejszość przerosła oczekiwania na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
malo ... nawet jak ktos bedzie chcial udostepnie foto- telefonem pstrykne ps. prosilam tez Ciebie o to informacja przeszla niezauwazenie przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piszę o zdjęciach tylko o ogólnej szczęśliwości i zadowoleniu po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwapoz - możesz sobie nawet 2 kartki pytań zapisać, a to może nie mieć żadnego znaczenia. W momencie kiedy zaczynają ciąć, szczególnie przy bardzo dużych biustach jest niemały problem z poskładaniem tego aby miało wygląd. Więc oczekiwania i świadomość to jedno, a rozczarowanie po zabiegu to już inna sprawa. I między Twoim chceniem rozmiaru a tym co Ci zrobią też może być zasadnicza różnica.Więc chyba wolę poczekać nieco dłużej i robić w szpitalu, który ma dobre opinie niż miałoby mi zależeć wyłącznie na czasie i być niezadowolona. Ale każdy wybiera wg własnego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×