Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
gosc byla na forum dziewczyna chyba 80F i operacje miala na nfz, miala 2 zwisy, ktore w to f upychala a zmiejszyli jej na stojace D - z tego co kojarze. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zabieg wstawienia implantów albo jakieś podciągnięcie, bo serio nie wiem, co tam jest do zmniejszania. 80F to biust trochę większy niż 70F, ale też nie żaden gigant (chyba, że właśnie "upychany" w dużo za mały stanik). Sama PO operacji będę mieć jakieś 70G ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli ja mam rozmiar biustu 85 G/H to jest szansa, że w Łęcznej zoperują mnie na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jakie na obecny czas są oczekiwania na wizytę i operację w łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Iwapoz dziękuję Ci bardzo za szczegóły pobytu. Mam operację 18.08. I jak wiadomo strach rośnie, ale dzięki Tobie troche jest lepiej. Kiedy masz zdjęcie szwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Iwapoz a napisz jeszcze czy miałaś przeszczep czy na szypule i czy miałaś zakładany cewnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.... przeciez jedna kolezanka napisala wyzej ze Madry dal jej termin poniedzialek lub luty. Wiec w Lecznej terminy sa na luty teraz... cewnika nie zakladaja, o szwach pisalam ze sa rozpuszczalne o tym ze mialam calkowity przeszczep zadnen na szypule bo mialam za duze zwisy poprostu i czucia nie bedzie w nich co wiem tez pisalam wczesniej. Na tyle piersi co robia jednej pani sie przeszczep nie przyjol i miala rekonstrukcje sut...co wiem Na tyle piersi co robia jednej pani sie przeszczep nie przyjol i miala rekonstrukcje sutka bo pytalam o to rowniez. Choc marze o tym bo wszystko jest super oprocz chrapiacej sasiadki temu nie spie i chce sue w domu porzadnie wyspac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Pisze malo skladniowo bo wlasnie jest 5.30 od dwoch godzin radia slucham i po tygodniu nic nie robienia juz mam dosyc lenistwa i chodze jak zombi bez snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję iwapoz. To była jedna propozycja terminu, nie wiadomo czy jedyna, ale dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Wszystko juz mam usuniete z opatrunkow. Sutki wygladaja ladnie. Oby mi sie ladnie goilo. Jutro wychodze:) Mega szczesliwa... laski troche bolu po to nic przy 20latach chodzenia z big cycem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonapoz-a z jakiego rozmiaru zmniejszałaś piersi? Jeśli mogę zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
iwapoz a czemu ciebie jeszcze do jutra zostawili, pisałaś wcześniej że dzisiaj wychodzisz? tak do obserwacji do jutra zostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Nosilam staniki z freya czyli brytyjskie 80gg, 80h Bo dzis zdjeto mi dopiero opatrunki ze sutkow a ze mialam calkowity przeszczep pewnie chca miec pewnosc ze wszystko pikobelo i mam daleko jestem do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
To kolejna nieprzespana noc, chyba że sąsiadka wyszła. Zatyczki do uszu trzeba zakupić haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dalej chrapie...ogladam tv:) mam do 6 rano oplacona tv ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
iwapoz: napisz proszę jeszcze czy miałaś zmniejszane piersi wraz z podnoszeniem i przeszczepem brodawek? Jak wyglądają szwy? Mówiłam mojemu mężowi że chcę się poddać operacji i ma chyba więcej wątpliwości niż ja :( Czy po takim zabiegu będzie można chodzić w bluzkach z dekoltem czy będzie widać blizny? Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia i że będziesz zadowolona ze swojego nowego wyglądu. Powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Przeciez jak zmniejszaja to ci zwisy nie zrobia.... to chyba logiczne ze masz podniesione i zmniejszone. Blizny u mnie widac z delkoldem nie bedzie, co do sutkow pisalam o tym trzy juz jak i dlaczego (wyzej) Cycki uwazam powinno sie robic dla siebie, nie dla meza czy chlopaka i tym sie kieruj. Właśnie czekam na wypis i fruuuu w droge. Dr Mądry i dwoch innych lekarzy bylo przy opatrunku, zachwyceni gojeniem i ksztaltem...na kazde pytanie odpowiedzi dostalam jak z pielegnacja itd za dwa tyg kontrola. Gdyby cos pytania mialam zanim na kontrole dojade dostalam maila do dr tel i moge dzwonic wysylac maile itd Pytalam o miske bo teraz to ja po balonach nie kumam sie w mniejszych rozmiarach. Dla wyznawcow ze w Łęcznej robia duze zle info... mialam brytyjskie 85h wiec na nasze to ja nie wiem co to jest j czy k miska. Wycieto mi prawie 3kg szok cooooooo! Mam teraz sterczace malutkie C :-) Kuzwa jaka ja szczesliwa to sie w glowie nie mieści.... i nawet to ze na kontrole musze za chwile znowu pokonac te 1200km na kontrole w dwie strony jest pikusiem.... bo chocby ta cala impreza wyniosla mnie trzy tys to nie jest 14tys a bity tydzien bylam pod opieka....znakomita opieka. Takze nie zastanawiajcie sie za duzo a zaufajcie tym co sie znaja na tym lepiej niz Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Hej dziewczyny, Byłam dzisiaj na Chałubińskiego we Wrocławiu, termin mam na 1 grudnia dopiero :( Trochę długo, liczyłam, że gdzieś październik to będzie, no ale trudno tyle wytrzymałam juz to i do grudnia dotrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Martynka, jak trafiłaś na Chałbińskiego? Masz jakiegoś poleconego lekarza? Ja dopiero zaczynam wędrówkę i gdyby udało mi się załatwić termin na styczeń-luty byłoby idealnie :) Miałaś skierowanie od ortopedy na Chałbińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Dzisiaj dzwoniono do mnie z Łęcznej żeby zapytać czy zgodzę się na operację ale w Lublinie bo w Łęcznej coś z aparatem chirurgicznym nie tak (z tego wszystkiego już dokładnie nie pamiętam ale coś ze sprzętem związane). Zamiast 10 sierpnia mam się zgłosić 9 sierpnia w szpitalu onkologii w Lublinie i 10 operacja. Czy ktoś miał tam operacje, jakie są tam warunki, ktoś coś wie? Oczywiście będzie operowal dr Mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dzisiaj byly w Łęcznej cztery operacje zanim wyszlam czyli do 15.00 Z tego co ja wiem otorzyli tam nowy blok gdzie beda rowniez operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
barmanka8 pare osób już pisało na tym forum co dokładnie zrobić. Musisz mieć skierowanie do poradnii chirurgii plastycznej oraz najlepiej zaświadczenie od ortopedy. Wtedy jedziesz z rana na Chałbińskiego i najpierw stoisz w kolejce do rejestracji, jak Cię zarejestrują to idziesz do drugiej kolejki już do samej poradnii na konsultacje(polecem to zrobic w okresie wakacyjnym bo są mniejsze kolejki) i tam już Pani doktor (niestety mało ogarnięta i konkretna) kwalifikuje Cię bądź nie do zabiegu. Nie ma możliwości wybrania sobie lekarza tam operuje tylko doktor Bieniek ale raczej ma pozytywne opinie. Ja planuje iść do niego prywatni przed operacją na konsultacje żeby wypytać co i jak bo ta Pani tam to naprawdę nic nie wie i wczoraj na przykład zaproponowała mi operację tylko jednej piersi skoro mam asymetrię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
helooo o matko jednej piersi? powaznie? tego jeszcze na forum nie czytalam;) maja fantazje w tej waszej miejscowosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Anno, jak się Pani zgodzi na Lublin, to proszę o jakiś znak. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Z tego co wiem,w Lublinie oddział powstał dopiero w lipcu.Warunki podobno o wiele lepsze niż w Łęcznej,chociaż i tutaj nie miałam na co narzekać.Operuje zespól pod nadzorem dr.Mądrego i on tam jest ordynatorem.Więc spoko,nowy oddział,sprawdzona ekipa,myślę,ze śmiało możesz tam się udać,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynka - a na Chałubińskiego od jakiego rozmiaru piersi kwalifikują na operację? Czy mając 85 G/H uda mi się załapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Ja już się zgodziłam, najważniejsze że będzie tam dr Mądry. Bilet zabukowany i zostały mi 3 dni. Jeżeli warunki są takie jak piszecie to super bo czytałam że to nowy oddział ale nic więcej nie ma. Najbardziej stresuje się zaświadczeniem od ortopedy bo napisał mi jedynie że wskazane jest zmniejszenie piersi i podpial rtg kręgu szyjnego. Mówił że powinno wystarczyć. A może mógł opisać. Zresztą już po ptakach bo jest na urlopie. Mam nadzieję że tyle wystarczy. Dzisiaj przeczytałam gdzieś tu na forum że powinno być opisane. Dziewczyny po operacji czy dr Mądry przywiązuje do tego wagę czy zaświadczenie to tylko formalność? Nic mi nie mówił jak kwalifikowal jak ma wyglądać zaświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
To raczej formalnosc - bardziej bym sie na Twoim miejscu bala czy masz wybiki dobre krwi itd bo mi pielegirnarki mowily ze czasami sie zdarza ze kogos odrzucaja bo ma zle wyniki no krzepliowsc krwi itd ja mialam zrobione wczesniej bo mialam zabieg i kontrolnie zanim pojechalam zrobilam glowienie na zelazo bo mialam z ym problem by byc spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
No ja wyników nie robiłam, zawsze miałam dobre. No zobaczymy w niedzielę co tam wyjdzie. Iwapoz jak zniosłas podróż do domu i jak czujesz się z nowym biustem? Jak często zmieniasz opatrunki ( czy musisz wogole)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję serdecznie za "lubelskie" informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×