Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 40-stka
psiarka te pierwsze staniki to mialam i z fizbinami ibez, bo oczywiscie kupilam kilka roznych, ale ja nie miam kotwicy wiec nic mi nie przeszkadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana68 Chyba nie jesteś jeszcze dostatecznie zdesperowana bo jeszcze bardzo się boisz... Ja nie bałam się w ogóle..poszłam pod nóż z uśmiechem na ustach...tym bardziej , że po wybudzeniu nic nie bolało...i cycuszki pod bandażem ślicznie wyglądały...sterczące grejpfruty ;) To było spełnienie marzeń...narodziłam się na nowo..jestem inną kobietą..i już nie mogę się doczekać letnich zakupów..sukienek wiązanych na szyi, koszulek na ramiączkach ...ech ..wykupię wszystko co zwiewne w swoim rozmiarze ;) Nie bój się bo nie ma czego ...każda Ci to powie...z tych które to przeszłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj anulek, nie gadaj, może Ty szłaś z uśmiechem na ustach, ale czytałam też o takich, które chciały dać nogę już z pod szpitala :)) Strach rzecz ludzka, ja nie boję się samej operacji, tylko ewentualnych komplikacji później, zwłaszcza, że ja dość pechowa w życiu jestem i jak komukolwiek ma cegła na łeb w drewnianym kościele spaść, to na pewno będę to ja :))) Wiem, wiem, nie trzeba tak myśleć, zatem włączam pozytywne myślenie i walę jutro do rodzinnego po skierowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie ...weź skierowanie i umów się na konsultację ...to będzie wielki krok do przodu ;) Co do pecha, to ja też taka jestem....jedyną pozytywną sytuacją ostatnio to moje piękne cycki...poza tym ..szkoda gadać... Mam jednak wsparcie w moim kochanym mężulku ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
anulek 102 Kochana, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Trochę mnie pocieszyłaś. Czyli mimo sporego rozmiaru i tak jest spora ulga. To fajnie:-) A mogę spytać, ile miałaś w biuście przed? Ja mam 116. zdesperowana 128 ale mnie ubawiłaś tymi balonami na cienkich nóżkach - jakbym siebie wiedziała. Beczka na patykach. A Ty przeprowadziłaś może jakiś rekonesans, jeśli chodzi o tę Łęczną? Bo też zaczynam się zastanawiać nad tą opcją. Byłaś już tam może? A jeśli tak - to jakie wrażenie? Orientujesz się może, ile się czeka na operację? Ja też to poważnie rozważam, bo już naprawdę ciągnę resztką sił. Dzisiaj się obudziłam z płaczem od bólu kręgosłupa. I znowu migrena od tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
Dziewczyny, jeśli chodzi o badania, to ja robiłam USG piersi jeszcze przed konsultacją, bo wyczytałam tu na forum, że o to proszą. Wyszła mi jedna mała torbielka, więc na wszelki wypadek zrobiłam też mammografię (wynik ok) i poszłam od razu po zaświadczenie do onkologa, że nie ma przeciwwskazań do operacji. Pamiętam, że któraś dziewczyna z forum - chyba mimimimi - miała torbiele i chcieli od niej takie zaświadczenie od onkologa. Ja to wszystko chciałam mieć ze sobą na konsultację, żeby już na pewno mi wyznaczyli termin. A, i jeszcze ponieważ mam niedoczynność tarczycy, to też od razu wzięłam takie zaświadczenie od endokrynologa o braku przeciwwskazań. Też któraś dziewczyna tu pisała, że wymagają. Kulicki powiedział, że dobrze, że to wszystko przyniosłam i wszystko to oglądał, ale nie wiem, co by było, gdybym tego nie miała. W każdym razie śmiał się razem z pielęgniarką, że jestem nieźle przygotowana:-) Nie wiem dokładnie, jak to jest, ale chyba usg piersi i ew. zaświadczenie od endo (jeśli ktoś jest chory na tarczycę) jest zawsze wymagane, przynajmniej w Orłowskim. Ale może nie trzeba tego mieć od razu na pierwszej wizycie. Tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Ja już nawet nie dopuszczam do siebie myśli,że mogłabym się nie zakwalifikować. Budzę się z myślą,że to ostatnie miesiące moich WIELGACHNYCH piersi i wciąż wyobrażam sobie nowy mniejszy biust w letnich ciuszkach :)) Tylko martwię się czy nie postępuję lekkomyslnie decydując się na jeden szpital...Może lepiej byłoby umówić się na konsultacje do dwóch lekarzy? Bo gdyby jeden mnie odrzucił to jest szansa ,że w innym miejscu się uda... Tylko gdzie w Małopolsce szukać dobrych lekarzy? Czy któraś z Was dziewczynki operowana była w okolicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycasta małgosia rozmawiałam z dziewczyną, która robiła sobie operację w Łęcznej, tutaj na forum też się ktoś odzywał, kto tam był, z tego co wiem terminy są bardzo krótkie, na konsultację się czeka około dwóch tygodni i potem 2-3 tygodnie na operację, nie wiem, jak jest teraz, może się terminy wydłużyły ale chyba nie aż tak dużo. Ja jeszcze nie byłam ale jak dostanę skierowanie od rodzinnego, to natychmiast się tam jadę rejestrować, bo podobno przez telefon nie można, trzeba pokazać skierowanie w ciągu trzech dni od rejestracji inaczej wypadasz z kolejki, ja mam na szczęście blisko, bo z Lublina jestem. Wiem, że kola52 (sorki, jak pomyliłam nick) ma tam operację 7 maja. Ta dziewczyna, która już miała jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ern077
Cześć Dziewczyny.Minęło już 3 miesiące od mojej operacji,wszystko pięknie się wygoiło. Piersi leciutko opadły,więc nie widać blizny pod nimi,blizny na sutkach prawie nie widoczne.Zapisałam się na basen,siłownię bo o taki biust trzeba dbać podwójnie. Nadal masuję blizny i wcieram w nie olejek Bio-oil jak dla mnie najlepszy,nawet lekarz na ostatniej kontroli był zaskoczony stanem moich blizn. Stwierdził że teraz każdej pacjentce będzie polecał ten olejek,bo na blizny działa rewelacyjnie.Czytam te Wasze posty i widzę ,że coraz więcej dziewczyn decyduję się na operację.Decyzja o operacji była najlepszą decyzją w moim życiu,szkoda tylko że podjętą tak późno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycasta Małgosia Przed operacją miałam w biuście 110 teraz 102....mam nadzieję , że jeszcze obwód si ę zmniejszy . Mąż stwierdził, że popadam w paranoję ...że z tak wielkich chciałabym maleńkie ..nawet B.... Twierdzi, że toe nowe są cudne...jędrne....Jest przeszczęśliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ern077 zazdroszczę Ci bardzo, już nie mogę się doczekać, kiedy napiszę to samo, chociaż ja dopiero zaczynam załatwianie zaświdczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
anulek102 chyba az tak stara nie jestes :) skoro ja w wieku (prawie) 30 lat tez muse zrobic ekg - to chyba raczej standard - tzn mam taka nadzieje,bo raczej stara jeszcze nie jestem :D co do zoltaczki to nie wiem czy jest konieczne szczepienie,ale ja na wszelki wypadek sprawdzilam sobie w poniedzialek przeciwciala (oststnie szczepienie mialam w wieku 17lat) i okazalo sie ze mam jeszcze prawie 900 czyli nie musze sie przed operacja szczepic tylko na konsultacje z anestezjologiem wezme wynik. zdesperowana68 ja chodze na usg co roku (rozmiar 75 J-K) i za kazdym razem a najpierw jest 5 min patrzenie na moj biust a pozniej polgodzinne badanie, przerywane westchnieniami zmeczenia z powodu tak ciezkiej pracy jaka jest zbadanie mojego biustu :D anulek102 ja tez mysle juz o sukienkach bez ramiaczek i wiazanych na szyji, zastanawiam sie czy kochan pan doktor jak skonczy szybko z moim biustem i bedzie mial chwile czy nie spusci kilku litrow tluszczu z mojego brzucha,zeby juz wszystko ladnie razem wygladalo :D cycasta malgosia co do lecznej to kilka stron wczesniej, nie pamietam jak ta dziewczyna sie nazywa opisywala ze od konsultacji do operacji 4 tyg tylko musi czekac, wiec termin super.poszukaj wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
Witam serdecznie . Tak to prawda ja mam operacje w Łęcznej już 7 maja, miałam tylko skierowanie od ortopedy i jego opinie.Na wizyte czekałam tylko 2 tygodnie bo mi tak pasowało.Można zapisać się telefonicznie bez problemu. Ja mam tylko mamografie i przeswietlenie kręgosłupa a pozostałe badania będę miała w szpitalu dlatego muszę być nadczo. Ja byłam u dr. Mądrego , bardzo miły lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
I jeszcze jedna sprawa ja mam 52 lata i w koncu po namowach moich córek zdecydowałam się na ten krok. Zdesperowana68 nie zastanawiaj się tylko działaj napewno warto, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
Witam , widze że jest zainteresowanie Łęczną ,super to ja mam operacje już 7 maja. To prawda terminy bardzo krótkie, można zapisać się telefonicznie, lekarz bardzo miły cycasta małgosiu ja zrezygnowałam z warszawy na Łęczną. Na wizycie miałam tylko skierowanie od ortopedy, żadnych badań nie musze robić bo będe mila robione na miejscu w szpitalu. Dziewczyny które jeszcze się wachacie nie zastanawiajcie się ja mam 52 lata i żeby nie moje córki to nie zdecydowala bym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
anulek102, Dziękuję za informację.:-) Ach, ci mężowie. Mojego to tylko jedno interesuje: czy będą STERCZĄCE?;-) No i żebym przeżyła oczywiście. Kola52 Wielkie dzięki, że się odezwałaś. Super, że jednak można się zapisać w Łęcznej telefonicznie, bo miałabym kłopot okropny. Jutro od rana będę dzwonić i od razu się zapisywać.:-) Nie wyobrażam sobie czekać do listopada:( A na kwalifikacji pytali Cię, ile byś chciała sobie zmniejszyć i mówili, jakie są możliwości? Mogłaś sobie wybrać rozmiar? Jakie wrażenie na Tobie zrobił ten szpital? gogunia, A Ty na jakim etapie załatwiania jesteś? Czekasz już na konsultację? Pozdrawiam Was wszystkie, dziewczyny z forum, jesteście dla mnie największym wsparciem w tej batalii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52, rozumiem, że oprócz opinii od ortopedy miałaś jeszcze skierowanie do poradni chirurgii plastycznej od rodzinnego? a mammografię kazał Ci dr Mądry zrobić, jak poszłaś na konsultację, czy już miałaś wcześniej? Ja idę jutro do rodzinnego i strasznie się boję, że mi nie da, bo on z takich, co ciężko od nich cokolwiek wydębić, zaraz zacznie mi wymyślać rehabilitacje, inne cuda, a ja mam to gdzieś, ja mam dosyć tego plecaka z przodu i pozbędę się go tak, czy siak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, piszecie o tym, że marzycie o tym, kiedy będziecie nosić sukienki wiązane na szyi, czy na ramiączkach, a nie macie ogromnych dołów na obojczykach od ramiączek od biustonosza? Ja nawet z małymi cyckami takiej kiecki już nie założę.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
Najpierw poszłam do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopeddy i na przeswietlenie calego kręgoslupa . Ortopedzie powiedziałam ze staram się o operacje zmniejszenia piersi na nfz i potrzebna mi jes jego opinia i skierowanie do poradni chirurgi plastycznej.Oczywiscie wszystko otrzymałam bez problemu wraz z życzeniami powodzenia.O Łęcznej dowiedziałam się z forum.Mamografie mialam już wczesniej zrobioną ale lekarz nie wołałjej .Na wizycie w Łęcznej doktor obejrzał tylko opinie ortopedy no i oczywiscie biuscik , wypisal skierowanie do szpitala i powiedział że teraz będę miala male cycuszki, i to by bylo tyle. Przemily lekarz więcej napisze jak będe już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zesperowana68 doly sa ogromne, ale mam nadzieje,ze jak nie bede nosila juz takiego balastu to stanik nie bedzie mi juz ich poglebial :) pozytywne myslenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
jeszcze 11 tyg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52, dzięki serdeczne za szybką odpowiedź, bo jutro idę do rodzinnego po skierowanie, bardzo mnie pocieszyłaś, że skierowanie do poradni chirurgii plastycznej może mi dać ortopeda, bo z nim mogę mieć mniejszy problem niż z rodzinnym. Dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro idę po skierowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
Ja też mam potworne doły od stanika, ale podobno to się może cofnąć, jak zniknie obciążenie. Oby. zdesperowana128 Trzymam kciuki, napisz, jak dziś poszło ze skierowaniem. Dziewczyny, zadzwoniłam rano do Łęcznej i mogłam się zapisać nawet na... dziś - co za miła odmiana po kilku miesiącach czekania do Orłowskiego!!! Ostatecznie mam termin w przyszły czwartek, bo tak mi pasowało - wtedy właśnie przyjmuje dr Mądry, więc mam nadzieję, że na niego trafię:-) Teraz żałuję, że od razu tam nie uderzałam, zamiast czekać tyle miesięcy na samą konsultację. Kola, a mogłaś sobie wybrać rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
40-stka A o której byłaś w Orłowskim w piątek? Ja tam siedziałam w poczekalni od 10 do 12.:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycasta małgosia na kiedy masz skierowanie do dr-a Mądrego? na ten czwartek czy na 9 maja? Ja dziś byłam u rodzinnego, dał mi skierowanie bez problemu, niepotrzebnie się bałam, na koniec jeszcze mi powiedział na ucho, już na korytarzu, żebym się przyszła pochwalić, jak już będę miała nowe cycki. dzwoniłam do Łęcznej i mam wizytę w czwartek 9 maja. Jestem tak podekscytowana, że jeszcze dzisiaj nic nie jadłam, bo mam zaciśnięte gardło z emocji. Jejku, czy to prawda? Cycasta małgosiu, byłoby super się spotkać razem w tej Łęcznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycasta Małgosia nieźle poszalałaś:) super wiadomośći:) czyli jednak wszystko zmierza ku dobremu:) Zdesperowana68 trzymam kciuki to już tak niedługo, fajnie masz:) a jaki robisz rozmiar tzn co Ci zaproponowali??? Co do tych dołów na ramionach ja tez mam takie brzydkie:( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana68 oczywiscie mozesz mnie odwiedzic , będzie mi bardzo mnło.Cycasta małgosiu lekarz powiedział mi tylko ze będą małe.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
cycasta małgosia byłam jakoś koło 11.40 a wyszłam po 12, w sumie szybko weszłam do gabinetu, w środku chwilkę to trwało bo ściągali szwy, więc to jakieś 15 min. trwało, kojarzę w poczekalni jakąś panią z małą dziewczynką i starszą kobietę z córka czy opiekunką (przy windzie), ...ale dochodzenie :) zdesperowana gratulację, lekarz z ludzka twarzą, mogłaś mu zdjęcie zrobić :), bardzo sie cieszę i gratuluję, działaj dalej i pisz kola52 maturzyści zasiądą przy stołach maturalnych a Ty na stole operacyjnym :), teraz to juz szybko zleci, przetrzecie szlaki i będzie kolejna sprawdzona placówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIMBAŁŁŁKI ja dopiero jadę 9 maja na pierwszą konsultację, ale z tego co wiem, to oni tam rozmiaru "na zamówienie" nie robią, tylko robią takie, jakie wyjdą, to znaczy jakie im wyjdą z tych pomiarów klatki piersiowej itp. widziałam się osobiście z dziewczyną, która miała miseczkę K (angielskie) a teraz ma w Triumphie E po operacji, ale ja bym była z takiego bardzo zadowolona, bo skoro całe życie miałam bufory, to nawet nie wiem jakbym się czuła z C, zresztą nic nie wiadomo, ja jestem drobnej kości więc mi mogą zrobić mniejsze, w sumie, to mi wszystko jedno, nie chcę z góry zakładać , że D, a potem się denerwować, że są za duże albo za małe, oby były równe i się dobrze wszystko zagoiło. kola52 napisz mi do siebie jakieś namiary na e-mail, żebym Cię w tym szpitalu odnalazła :) Mój e-mail: patrycys@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×