Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Ja ją pytałam czy to jest ten który jest pokazany na ich stronie internetowej powiedziała że tak a tam jest tylko jeden ten do którego Zabka dała linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Auska65h. Ja dopiero upewnie sie w piatek,bo sklep mam 9km od domu,a do piatku nie wybieram sie w ta strone.Zobacz i upewnij sie,czy mowimy,o tym samym gorsecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWA39 na konsultacje w Łęcznej czeka się ok. 3 dni a na operacje od daty konsultacji ja czekam 2 miesiące(operacje mam 23.10) a z dokumentów miałam tylko zaświadczenie od ogólnego o bólach kręgosłupa spowodowane dużymi piersiami ze wskazaniem do operacyjnego zmniejszenia piersi , rtg kręgosłupa na które lekarz nawet nie spojrzał i usg piersi z przed 1,5 roku.Pan doktor obejrzał i pomierzył piersi i od razu zostałam zakwalifikowana .Naprawdę uważam że nie warto wywalać grubej kasy.Chociaż gdyby nie to forum( a szczególnie dzięki jednej anielicy) to nie wiem co bym zrobiła ,mój mąż już żartował że sprzeda nerkę żeby mi dać na operację także pomyśl czy warto się ładować w kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ta anielica to niedługo świętą zostanie na tym forum .Zabka dam jutro znać jak się czegoś dowiem tylko tak koło wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aguska65h. Bede czekac cierpliwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
no i powrocilam juz po biopsjiteraz do piatku czekanie na wynik oby bylo ok bo w poniedziałek wawa i wizyta ... Dziewczyny trzymajcie kciuki takkkkk sie boje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie beatyfikujcie mnie jeszcze ;-) Naprawdę nic wielkiego nie robię, zarówno ja, jak i inne dziewczyny PO chętnie służymy radą tym PRZED, tak jak i nam przed naszymi operacjami doradzały dziewczyny z tego forum, mające operacje już za sobą i przetarte szlaki. Gdyby nie one też nie wiedziałybyśmy co i jak po kolei załatwiać, a teraz zwracamy ten dług wdzięczności doradzając innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosiaczekbusko trzymam kciuki, na 100% wszystko bedzie dobrze,tak jest czesto ze czlowiek sie stresuje a wychodzi ze to nic wielkiego - i tego ci wlasnie zycze. dziewczyny od kilku dni jest mozliwosc (trzeba isc po to do zusu) sparwdzenia swoich swiadczen przez internet, wlasnie widzialam swoja strone i jestem w szoku, moja operacja w orlowskim wedlug opisu kosztowala niewiele ponad 2700zl, czyli zobaczcie ile prywatne kliniki sobie biora dla siebie, tzn,ja wiem,ze oni tam nie robia charytatywnie,ale nie myslalam ze az taka jest roznica. gosia68 slaba bedziesz jeszcze ladnych kilka dni lub nawet tygodni i to nie od ciecia tylko od znieczulenia,zanim to cholerstwo wyjdzie z organizmu to takie oslabienie podobno nawet do m-ca moze sie trzymac,czesto leci tez po tym wzrok. ja bolu z powodu ciecia duzego nie mialam, po prostu mnie czasem pobolewalo,ale oslabienie i zmeczenie dlugo trwaly, nawet po 2 tyg po operacji jak wypuszcalam sie z dzieciakami na wieksze zakupy i spacer to bylam padnieta, wiec uzbroj sie w cierpliwosc, najwazniejsze ze jeste juz po i teraz musisz dochodzic do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia77
Dziewczyny ratujcie. Jak pisałam jestem miesiąc po operacji zaczęłam już smarować się dermosanem żeby natłuszczać icoś mnie podkusiło i zmieniałam na cutibaze i alantan. Teraz całą klatkę piersiową i pod piersiami mam okropne uczulenie. Cała jestem zawalona krostami i smyra okropnie. Co mam robić. Czego używać. Może którejś coś takiego się przydarzyło. Chyba, że tylko ja jestem taka głupia!!!! Na dodatek obejrzałam dokładnie swoje piersi i okazało się, że mój wspaniały lekarz pozostawił trochę szwów i teraz są już pod skóra. Ja pierdziele co chwila coś wynajduje!!! Na dodatek nadal mam jeszcze kilka szwów.Jak czytam jak dziewczyny są już po tylu tygodniach to nie mają takich kłopotów. HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
krysia77 jezeli nie masz mozliwosc (nie wiem jak daleko od szpitala mieszkasz) zobaczyc sie ze swoim lekarzem to idz po prostu do dermatologa i w takiej sytuacji powinnie cie dzis przyjac, jak powiesz ze nie mozesz wytrzymac. to nie wtoj wspanialy lekarz pozostawil (jak dla mnie) ci troche szwow, tylko nie wszystkie sie usuwa od razu,niektore wychodza nawet po kilku tygodniach, mnie oststni (tzn, mam nadzieje,ze to juz byl ostatni) wyszedl ponad tydz temu czyli ok 10,5-11 tygodnia od operacji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysia77, kasiol ma rację, twój lekarz wszystko zrobił ok, ja jestem cztery miesiące PO i jeszcze niedawno wyszedł mi przez skórę szef na brodawce, po prostu niektóre szwy wewnętrzne, które się powinny rozpuścić nie rozpuściły się i organizm się ich pozbywa, jako ciała obcego wyrzucając przez skórę na zewnątrz. pocieszę Cię, że niektóre szwy potrafią nawet wyjść po dwóch latach ;-) kasiol, z tym wzrokiem to prawda, ja aż po okulary poszłam, a teraz już ich nie potrzebuje, wszystko wróciło do normy :) co do kształtu i wielkości, to też trzeba się uzbroić w cierpliwość. Moje z dnia na dzień robią się coraz ładniejsze i mniejsze! To mnie akurat cieszy, bo nie byłam zadowolona z wielkości, a teraz widzę po biustonoszach, że są coraz mniejsze i tak ponoć do roku ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia77 ja miałam podobne uczulenie jestem podobnie jak Zdesperowana 4 miesiące po i jeszcze leczę to uczulenie jako skutek różnych powikłań i leków.Pisałam o tym wcześniej.Ja byłam u rodzinnego przypisał mi maść sterydową (pisałam o tym) i nie bardzo pomogło,brałam też leki przeciwhistaminowe i dopiero maść robiona do natłuszczania mi pomogła którą smaruję już 2 tygodnie(ja miałam takie uczulenie na rękach piersi twarzy,zaczęły mi też puchnąć powieki-dostałam polekowego atopowego zapalenia skóry-pomógł mi lekarz rodzinny.Jutro wracam do pracy -w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam uczulenie na jakiś składnik zawarty w bactigrasie a doprawiłam:( hydrokortyzonem maścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
zabka, pytałaś jaki mam rozmiar, tego nie wie nikt:) wczoraj miałam wizytę kontrolną i lekarz ubrał mnie w gorsecik w rozmiarze 75 A/B. Gorset kupiłam w Lublinie w sklepie Pofam za 132 zł (dokładnie ten sam o którym pisałyście). Co do apteki w Łęcznej to miałam taką samą sytuację jak gosia nic na mnie nie pasowało. Czuję się dobrze wszystko ładnie się goi:) w środę mam zdjęcie szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
toffik70. No...nareszcie ktos potwierdza moja prawde:-) zdsperowana nie mogla uwierzyc,ze taki gorset mozna kupic za 132zl,a nie jak w Łecznej prawie za 300zl.Ciekawe czemu oni taką sobie narzucili cene z ksiezyca?100% drozej.Co do rozmiaru ,to super masz miseczke,ja tez tak chce!!!Pozdrawiam i zycze zdrowka oraz szybkiego powrotu do pelni SIŁ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toffik jak dzwonilam do tego sklepu to pani mnie pytala czy robie operacje w Lecznej bo wlasnie byla u niej dziewczyna po operacji w Lecznej jeszcze w bandazach i tak sobie pomyslalam ze to pewnie ty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toffik a ile miałas wczesniej pod biustem bo ja mam teraz biustonosz 65 i niewiem czy po operacji bedzie 70 czy 75 teraz mam biustonosz dosyc mocno opiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
tak to byłam ja hehehehe przed operacją miałam 65-70 pod biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane! Jestem już prawie 4 miesiące po operacji i jest naprawdę całkiem dobrze;) Wiadomo, piersi idealne nie są, przez zakrzepice dopiero niedawno odpadły mi wszystkie strupki, ale jestem przeszczęśliwa! Chciałabym się z Wami podzielić moimi doświadczeniami, a także wysłuchać Waszych doświadczeń i obaw przedoperacyjnych. Udało mi się namówić znajomą, żeby wypożyczyła nam sklep z bielizną na takie spotkanie! Będzie herbata i kawa i na pewno jakiś poczęstunek:) Dogadałam się także, że będzie darmowy brafitting dla każdej zainteresowanej, żeby poznać swój prawdziwy rozmiar;) Spotkanie będzie w Warszawie, zaraz obok metra na Polach Mokotowskich. Dziewczyny przed operacją dowiedzą się na co zwracać uwagę, dodam Wam może trochę otuchy, poradzę jakie dokumenty należy mieć ze sobą w ramach operacji NFZ. Dziewczyny po będą mogły dobrać sobie rozmiar stanika i także dowiedzieć się co jest normalne po takiej operacji a z czym lepiej zgłosić się do lekarza i jak teraz dbać o piersi. Natomiast dziewczyny, które nie wiedzą czy potrzebują operacji czy nie, zapraszam właśnie na darmowy brafitting, bo wtedy zobaczycie, czy np. ból pleców był związany ze źle dobranym stanikiem, czy rzeczywiście kręgosłup nie wytrzymuje takiego ciężaru. Kiedy miałybyście czas i ochotę się spotkać w listopadzie? Bo chciałabym ustalić jeden termin i wszystko dogadać i załatwić;) Zapraszam też osoby, które chcą dojechać z innych miast, jeśli będzie Was większa grupa, to może bardziej wolałybyście sobotę, niż spotkanie w tygodniu? Jestem otwarta na Wasze propozycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, staniki tej firmy, które mają w Łęcznej naprawdę tyle kosztują, nawet w internecie, to nie to, że taki sobie narzut liczą i bądźmy sprawiedliwe: chyba są lepsze od tych, o których piszesz, tak mi się wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Moze masz racje,ale ja miedzy tym moim,a tymi co podeslalas linka,(biały i czarny)Nie widze roznicy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Kasiol, ja też mam problemy we wzrokiem, normalnie noszę okulary, a po operacji źle przez nie widzę. Zabka, co do biustonoszy to raczej przez ekran jakości materiału nie porównasz. Niejeden oglądałam stanik i uważam, że ten z apteki w szpitalu naprawdę jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Gosia68. Ja juz nie chce dyskutowac na temat tego stanika.Ja kupie sobie ten za 132zl(moj) A kazdy sam decyduje,o tym jaki chce miec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Gosia68:-zdesperowana68 Dziewczyny wszystko wporzadku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oglądałam ten gorset i wydaje się być fajny może będą jeszcze te niemieckiej firmy też fajne tylko na zamek niewiem czy lepiej czy gorzej one będą z wyprzedaży bo normalnie kosztują ok 300zl pokazywała mi pani w katalogu.Toffik ty mierzylas chyba te z Łęcznej to masz porównanie który lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia77
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję. Byłam dzisiaj u dermatologa. Dała mi tabletki, maści i inne specyfiki:( Chyba zaczynam trochę wariować. Chciałbym aby szybko się wszystko goiło a teraz po czterech tygodniach wszystko idzie wolniej i na dodatek teraz wychodzi. Dzisiaj jak wracałam od lekarza to nie mogłam się powstrzymać aby wejść do sklepu z bielizną i cooo....załamałam się. Myślałam, że chociaż wejdę 75d a tu dupa ewentualnie 75 F. Dupa!!!!Takie się teraz zrobiły pełne. Wiem nie powinnam narzekać ale wiecie...:) Nie zmienia to faktu, że WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×