Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ania75D
zabka681968 Widziałam się z Gosią mówiła że jak widziała swoje nowe piersi przy opatrunku to wyglądają na rozmiar C-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
ania75D. Ja chciala bym b,ale oni z gory nie zapewniaja,tylko mowia,ze jak wyjdzie:(.Jestem ciekawa,czy jest z takiego rozm zadowolona.Bo przeciez o to chodzi.Napewno teraz ma lzej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
ania75D. Mam pytanie.Czy jak mam term wstawienia 21.10.To mam byc tam juz rano,czy moge byc na 14-tą,bo jazdy mam na 6godz. Na skierowaniu nie mam podanej godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, najlepiej zadzwoń i zapytaj lekarza, któy Cię "prowadzi". Myslę, że jak powiesz, że masz daleko i tak Ci pasuje, to nie będzie wielkiego problemu. Chodzi o to, żeby Ci zdążyli zrobić badania, a nie wiem, jak u nich laboratorium pracuje, może tylko do 15? myslę, że tak koło południa powinnaś być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku....a mać wiedziałam że się coś pop....... Zadzwonił do mnie dr. Mądry i powiedział że musimy przesunąć operacje na tydzień póżniej bo on gdzieś wyjeżdża ale mam DOŁAAAA!!! Żabka wygląda na to że się spotkamy tylko ja mam być w szpitalu 22 a operacja 23.Powiedział jeszcze że na upartego mogłabym się stawić 14 tak jak się umawialiśmy ale operacje by mi robił ktoś na chybił trafił więc chyba lepiej poczekać jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu75D, moja siostra cioteczna całe życie śpi w staniku i momo sporych piersi (75F) ma je piękne, jędrne i nie obwisłe. fakt, nie była w ciąży i nie karmiła, ale my też teraz takie mamy i szkoda byłoby to zaprzepaścić, dlatego ja mam zamiar spać w staniku zawsze. Kupiłam sobie takie dwa, 100% mięciutkiej bawełny i bardzo mi w nich wygodnie. No zwłaszcza, że takich malutkich nie mam, bo 75E. Nie chcę, żeby mi się znowu porozciągały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aguska65h. Rozumiem Cie ,ze mozesz byc wsciekla,bo ja chyba tez bym byla.Ale u mnie,to zwiazane jest z przyjazdem meza i nie dala bym rady przesunac o tydz.Ja sie ciesze ,ze sie spotkamy,bo byla bym sama,ale jesli masz plany to napewno oprocz dr. Madrego sa tam dobrzy lekarze np pani doktor Magda jest wychwalana przez dziewczyny.Aguska decyzja nalezy do Ciebie,ale jaka nie podejmiesz napewno bedzie OK.Trzymam kciuki i nie denerwuj sie:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Ania 75, ale my jesteśmy teraz chyba 7 tygodni po operacji? Aguska, wiem, że to okropne i bardzo zawala wszystkie plany. Trzymaj się. Tydzień szybko zleci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Dzwonie caly czas do Lecznej na gabinet lekarzy i sekretarke,ale nikt nie odbiera.Bede caly czas probowac,ale jak sie nie dowiem,to poslucham Twojej rady i bede tam na 12-tą.Dzieki jak zawsze za dobra rade:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
gosia68,toffik,zurfilda. Dziewczyny jak samo poczucie?Napiszcie cos,bo pomysle,ze jestescie nie zadowolone (zartuje).Trzymajcie sie i :-) na twarzy.Sciskam Was.:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka Byc moze inni lekarze tez sa ok ale tak glupio powiedziec doktorkowi( to spadaj pojde do kogos innego) U mnie akurat mąż bez problemu bedzie mogl przesunac urlop ale juz nie moglam sie doczeka kiedy minie ten tydzien a tu jeszcze jeden dluzej musze czekac.Ale no coz mam nadzieje ze szybko zleci i juz nic wiecej nie pokrzyzuje mi planow::-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie wiem czy jak stawisz sie w szpitalu pozniej to bedzie ok. Mi dr.kazal byc o 8-8:30 rano zeby zrobic wszystkie wyniki ale faktycznie najlepiej jak zadzwonisz i sie zapytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aguska65h. Dzwonie do Lecznej bez skutku.Jak ja bym musiala byc na 8.30 to,o 4-tej wyjazd MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Moze wiesz w jakich godz dzwonic do gabinetu lakarzy,bo musze ustalic godz przyjazdu,a dzwonie dzisiaj pol dnia i nikt nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75D wcześniej K
zabka681968 Próbuj cały czas może Ci się uda.Lekarze nie siedzą tam cały czas tylko chodzą po oddziałach. A może przyjedź dzień wcześniej np. o 18 .Ja tak zrobiłam pojawiłam się w szpitalu dzień wcześniej. tylko pierw to ustaliłam z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
zabka, Mi kazali być w Łęcznej najpóźniej do 10 rano w przeddzień operacji. Aguska, super, że mąż może wziąć urlop w innym terminie. To najważniejsze, że wszystko jakoś da się zorganizować. A może się okaże, że los ma dla Ciebie jakąś miłą niespodziankę, która by Cię ominęła, gdybyś miała operację w pierwszym terminie - w moim przypadku tak było:-) Tydzień naprawdę zleci, zanim się obejrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dziewczyny. Bede dzwonic do skutku.Z ta jazda dzien wczesniej,to calkiem madre rozwiazanie.Bedzie niedziela i drogi sa spokojniejsze,a tak musiala bym jechac noca.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, dziewczyny dobrze piszą, możesz przyjechać dzień wcześniej wieczorem, ale moim zdaniem jak powiesz, że o 12, to nikt nie będzie miał nic przeciw, ale musisz ich uprzedzić, bo tak gotowi by pomyśleć, że wcale nie przyjedziesz. Aguska75h, nie dramatyzuj, tydzień, to nie koniec świata, Małgosia ma rację, widocznie tak miało być :) zaraz będę dzwonić do dziewczyn do Łęcznej to spytam, co u nich i napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny że tydzień to nie koniec świata ale im bliżej tym bardziej się dłuży a tu jeszcze jeden tydzień ale dam radę i mam nadzieje że już nic się więcej nie wydarzy .Jak pytałam doktorka czy ten drugi termin to już na 100% to powiedział że tak chyba że się samolot rozbije i nie wróci dowcipniś.Najgorzej że mąż będzie miał 40-ste urodziny jak będę w szpitalu i chcieliśmy jakoś to uczcić no ale cóż nowe cycunie w prezencie muszą mu wystarczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jutro prawdopodobnie wyjdę ze szpitala. Mam lekki stan podgorączkowy, ale tak podobno może być przez kilka dni. Jaki mam obecnie rozmiar nie wiem, bo jeszcze spuchnięta jestem. Ale z całą pewnością ta wielkość jest satysfakcjonująca. Kształt od góry piękny, od spodu, wiadomo jak wyglądają... Ale ja je widzę tylko z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zurfilda. Super,ze jestes zadowolona.Żadna z dziewczyn operowanych prawie nic nie pisze.Ciekawa jestem jaki masz teraz rozm?Wiem po zabiegu nie jest wyglad jeszcze taki ostateczny.Na to trzeba poczekac,az zejdzie opuchlizna.Napewno sa takie jak sobie wymarzyłas:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aguska65h. Dzwonil do Ciebie dr.Madry,napisz mi z jakiego nr,bo na 817526538.Nikt nie odbiera,a dzwonie caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aguska65h. Podaje ewamaj6812@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
po com te znaki NIE jakos same sie napisaly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aguska65h. Nic nie doszło na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, komórkę dr-a Mądrego można znaleźć w internecie, sama widziałam na własne oczy, jest też na pieczątce, którą macie na skierowaniu do szpitala, chyba że kto inny Wam wypisywał skierowanie :) Dziewczyny w Łęcznej nie piszą, bo nie mają dostępu do internetu. Gosia68 miała być dzisiaj wypisana, ale raczej nie będzie, bo się nabawiła jakiejś infekcji (przeziębienie) nawet toffika z sali wywieźli aby się nie zaraziła. Poza tym wszystko ok. Toffik ma wyjść w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Zawsze mozna liczyc na dobre wskazowki od Ciebie:-) Dzieki bardzo!!!Żeczywiscie jest tel Madrego na skierowaniu,a ja na to nie wpadlam i dzwonie do Łecznej jak szalona z nr nie skutecznym,bo nikt nie odbiera.Jestes Kochana:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Jestem juz po rozmowie z dr Madrym i powiedzial jak pisalas wczesniej,ze nie bedzie problemu jak przyjade na 13-ta,mam tylko byc na czczo.:-) Jeszcze raz wielkie DZIEKI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×