Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego nie łączna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w łęcznej zostawiają wielkie cycki. Jak pisała gosia, że ma F/G to bardzo duzy rozmiar jak na zmniejszone cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F/G to bardzo duzy rozmiar , na kazde cycki, nie tylko na zmniejszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieciula
karmiłam piersią dopóki nie przyszedł nawał mleka ,czyli 5 dni....potem szybciutko trzeba było przepalić pokarm ,bo myslałam że mi cycki eksplodują.Mleko schodziło tylko trochę,reszta zostawała,na szczęscie są tabletki ,które szybko przepalają pokarm.Młody zdrowy jak rydz i bez mojego karmienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 3citi
Dziewczyny, Czy któraś z Was zmniejszała piersi w UCK Gdańsku? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Załamana, to pewnie się spotkamy, bo ja operację mam 28.01. 27 już mam być w szpitalu. Mam niestety złe przeczucia co do rozmiaru... Spróbuję porozmawiać z lekarzem (wyślę też w tym celu mojego męża), jeśli mi powie, że niewiele mi zmniejszy, to chyba zrezygnuję i poczekam na termin we Wrocławiu. Nie mam zamiaru przez to wszystko przechodzić dla praktycznie niezauważalnej zmiany. Czekałam tyle lat, to poczekam i jeszcze z rok...No i też może wypaść mi miesiączka, a ja wierzę w takie znaki:) Co do karmienia. Ja z moim K karmiłam małą 13 m-y. Na początku płakałam z bólu i z niemocy, ale się zawzięłam i dałam radę. Za nic w świecie nie chciałabym tego nie przeżyć! Karmienie piersią swojego ukochanego maluszka to jeden z najpiękniejszych aspektów mojego macierzyństwa. Dlatego absolutnie nie żałuję, że nie zdecydowałam się na operację wcześniej. Na wszystko jest czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajtka, mi obiecywał w Łęcznej zmniejszenie o połowę i to minimum połowę, a wyszło, jak wyszło, ja bym się obietnicami nie sugerowała tylko jechała tam, gdzie jest 100% zadowolonych pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
kurczę, muszę to przemyśleć w takim razie, mam jeszcze tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
ja bym nie sugerowala sie 1 czy 2 osobami nie zadowolonymi z rozmiaru po operacji(ja sama jestem po warszawie), bo sporo osob na tym forum po lecznej jest zadowlona, wydaje mi sie,ze to zalezy od lekarza i od tego jak mu sie przedstawi,ze naprawde sie chce miec maly biust to chyba raczej nie powinno byc zle. ja wiem,ze dla wielu rozmiar F-G jest ogromny,ale ja po zmniejszeniu mam F z rozmaru K i teraz jestem mega szcesliwa, bo to pasuje do mojej sylwetki, mam tak jak chcialam.Kilka razy przed operacja mowilam lekarzowi,jakie chce i sie do tego zastosowal, powiedzial ze sie postara i w miare mozliwosci sprawi ze bede zadowolona. zdesperowana z twojego powodu mi jest przykro, bo to jakis idiota musial ci robic skoro zzmniejszyl ci tylko 1-2 rozm. pozdrawiam mieciula przepal sie na inne forum, ktore zajmuje sie tym tematem, a nie kolejna relama tabletek jest tu wsadzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szew czyli prof Stróżyna pracował wszędzie , Warszawa , Sosnowiec , Katowice teraz tam - pomyślcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziś wiem wstępnie, że operacje będę miała kwiecień/maj za tydzień będę znała konkretny termin :) AGA3CITY ja nie robię w UCK w Gdańsku tylko Wwie w orłowskim, po tej historii ze Szwedką, skutecznie mnie odstraszyli :/ może to komuś wyda się głupie, ale tak mam i już. Kama69 robiła prywatnie w Gdańsku i jest zadowolona :) ale nie powiem Ci gdzie dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, ale Prof. Stróżyna nie operuje, zresztą jest przeciwnikiem zmniejszania za bardzo... kasiol2013 ja osobiście znam 4 osoby nie zadowolone z rozmiaru z Łęcznej, a ile nie znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
niema sie co dziwic, mnie ta historia w Gdansku tez nastawila negatywnie i nie zdecydowalabym sie tam na operacje. gosc nie bronie lecznej, bo nawet tam nie bylam, pisze tylko na podstawie mojego ponad rocznego pobytu na tym forum i rozmow z dziewczynami i z tego co pamietam to zdsperdowana i jeszcze jakas kobietka narzekala ze ma nie takie jak trzeba, po wawie tez jest kilka niezadowolonych, wiec chyba nigdzie nie ma 100% ewnosci ze zrobia tak jakby sie chcialo, zycze kazdej zeby miala taki rozmiar i ksztalt o jakim marzy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber42
hej ja czekałam na ta operacje pomniejszenia od dawna myślałam planowałam starałam się wszystko przemyśleć i zaplanować w końcu dwa lata temu się zdecydowałam już mam wyznaczony termin na marzec ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber42
na zachodniopomorskim jest w Gryficach ja tam właśnie czekam ;-D i jestem pozytywnie nastawiona ponieważ mają doskonała opinie i znam to już z bliska ponieważ znam kogoś kto to przeszedł i jest z tego bardzo zadowolona ;-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Nie piszę już na forum ale często czytam.Ja tez miałam robione piersi w Łęcznej miały być małe wycięli mi 1400dkg,miałam mieć małe,tyle bólu i z rozmiaru 70J,75J angielskiego mam 75G,80F również angielskie(mało!!!),a prowadzenie po operacji i wizyty kontrolne poskutkowały martwicą i 4 miesięcznym zwolnieniem, bo powikłania skórne miałam po 3 miesiącach stosowania bactigrasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90Martaa90
Hej, nie nie pisałam na tym forum ale śledzę je od ponad roku, nie stać mnie żeby zrobić operację prywatnie, a jest to od kilku lat moje marzenie, teraz ciąży jestem zdecydowana. Po przeczytaniu Waszych postów nastawilam się bardzo optymistycznie i zdecydowałam się działać. Jednak po wizycie u ortopedy jestem załamana :( Potraktował mnie okropnie, powiedział coś w stylu, że jak można zdzierać pieniądze z nfz na takie zachcianki.. że nie napisze żadnego skierowania i że trzeba było dbać o kręgosłup bo teraz już nic nie pomoże :( Dodam że mój rozmiar to 65H przy wzroście 162cm i mam skrzywienie kręgosłupa, więc chyba jest jakaś szansa na finansowanie. PROSZĘ WAS podajcie mi jakieś namiary na ortopedę, który wypisał Wam takie skierowanie, nie chce drugi raz trafić na takiego lekarza i przeżywać takiego poniżenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zdecydowana na Łęczną ale powyższe opinie trochę studzą mój zapał. I ten niedogodny dojazd (z Katowic). Do Warszawy nie mogę się dodzwonić. Chyba się poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
czyli w jednym zdaniu zamykajac dyskusje- jedziemy do Warszawy. Arlecin martwice juz wyleczylas? 90Martaa90 musisz poszukac innego ortopedy,nie masz innego wyjscia. Moj tez nie byl chetny, twierdzil ze kobietą w XXI wieku sie w glowach p********ilo :) i ze to jest moj wymysl problem z duzym biustem. Muisz szukac do skutku i sie nie poddawac. Lawenda15 ja w warszawie od czasu konsultacji do teraz bylam jakies 7-8 razy i nigdy mi sie nie udalo dodzwonic, zawsze prosilam kogos z forum: czy przy okazji wizyty moze mnie zapisac, Zapytaj dziewczyny, moze ktoras akurt jedzie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol martwicę wyleczyłam ale brzydko to wygląda takie sine i na części szwów zrobiły mi się bliznowce (mam innego bliznowca na dekoldzie i lekarz mówił o wstrzyknięciu sterydów w bliznę,może po roku z piersi znikną,jeżeli nie, zobaczymy co zaproponuje lekarz-koleżanka miała taki zabieg i blizny są prawie niewidoczne),ale na razie szwy robią się jaśniejsze to już coś.Myślę że pomimo perypetii jeszcze raz bym to zrobiła ale bardziej bym była zdecydowana odnośnie rozmiaru:) cóż człowiek zawsze mądrzejszy po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. Byłam dzisiaj w Orłowskim na kontroli (wszystko na dzień dzisiejszy ok) i spotkałam tam się z Natką80kl. Na dziś miała skierowanie do szpitala i jutro koło 9 ma operację. Martwiła się, że ją odeślą ze względu na mocz, ale nikt nie robił jej z tego problemu. Trzymajmy za nią jutro kciuki. Odnośnie rozmiaru - ja przed operacją nosiłam 75j (brytyjskie) teraz pewnie wcisnę się w 75f lub 80d (brytyjskie) patrząc na rozmiarówki, bo jeszcze nie kupowałam normalnego biustonosza. Przymierzałam w sklepach (w galeriach handlowych) staniki z fiszbinami i okazało się, że 80D jest za małe. Ja też chciałam mieć małe piersi... No właśnie, ale co to znaczy małe? Małe - uważamy zazwyczaj, że małe to A, B lub max C. D to niby już duże. Nie powiem, trochę się wkurzyłam, że jednak nadal nie w każdym sklepie będę mogła kupić sobie stanik, ale zaczęłam się zastanawiać i przyglądać się sobie w lustrze. Doszłam do wniosku, że moje obecne piersi pasują do mnie idealnie, małymi ich nie nazwę, ale średnimi owszem. Zastanawiam się czy nie mamy problemu z literkami określającymi wielkość miseczek. Czy gdyby zamiast nich były napisane na metkach obwody w centymetrach też byśmy tak się denerwowały, że miała być miseczka C a jest E. W sumie to jest 7,5cm różnicy, dzieląc na dwie piersi wypada po3,75cm. A te 3,75 cm rozkłada się na całą pierś a nie tylko w przód. Więc czy to aż tak duża różnica? Nie twierdzę, że każda z dziewczyn która uważa, że nadal po operacji jej piersi są za duże ma taki problem jak ja, bo jakby mi zmniejszyli o 1-2 rozmiary to też bym się wkurzyła w końcu to tylko 3,75cm na każdą pierś. Ale jeśli zmniejszono o 5 rozmiarów to chyba nie jest tak źle. Ja akceptuję obecny rozmiar, ale do niedawna "żyłam" literkami i jak oglądałam w sklepach te śliczne maleńkie staniczki to mnie krew zalewała, że nigdy takiego nie założę. Wydaje mi się jednak, że gdybym miała miseczkę "C" to prawie wcale bym nie miała biustu. Oczywiście to indywidualna sprawa każdej z Was, ale może warto pomyśleć o tych literkach. :-) Arlecin Ja też miałam mega martwicę, kiedyś to już opisywałam, od poziomego szwu w górę ze 3 cm i na szerokość ze cztery, na głębokość 1 - 1,5cm. Obecnie moja blizna na tej piersi co była martwica jest 10 razy ładniejsza niż na tej nie powikłanej. Po oczyszczeniu rany (w sumie to po 2 miesiącach od operacji mój dr wziął mnie na stół i usunął całą bliznę poziomą a potem wszystko zszył na nowo łącząc brzegi pomartwiczej rany w miejscu szwu pionowego. Naprawdę jestem zdziwiona, że tak ładnie udało się to zrobić. Jak dużą miałaś martwicę? Sama się zagoiła przez ziarninowanie czy lekarz interweniował tak jak u mnie? Odnośnie Łęcznej, z tego co dziewczyny pisały jest tam kilku lekarzy redukujących piersi, może niektórych trzeba omijać szerokim łukiem i nalegać na zapisanie do tych WŁAŚCIWYCH. Wiele dziewczyn jest zadowolonych z operacji tam przeprowadzonych więc to nie kwestia Łęcznej tylko niektórych specjalistów (może mają złe szablony :-) Lawenda15 dodzwonić się do Orłowskiego - graniczy z cudem! Masz już skierowanie do Poradni Chirurgii Plastycznej? Być może będę w okolicy szpitala w tym lub następnym tygodniu. Jeśli bym była to mogłabym Cię zapisać. Nie obiecuję w 100% więc nie ustawaj w próbach dodzwonienia się tam (najlepiej chyba w okolicach godz.12 tej) Z obserwacji wiem, że najmniejsze kolejki były o tej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90Marta90 skąd jesteś? Jeśli może być ortopeda w Warszawie, to mogę kogoś polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Arlecin zycze ci zeby wszystko ladnie sie zagoilo i zebys moga sie w koncu w pelni cieszyc slicznym nowym biustem :) natka80kl powinnam napisac "a nie mowilam ze trzeba byc dobrej mysli, bo moze sie uda " :P gratulaceje, trzymam kciuki i czekam na twoj wpis jak sie juz lepiej poczujesz. zurfilda zgadzam sie z toba,jak mowie innym ze mam rozmair F to maja wielkie oczy i mowia ze to i tak ogromny biust,ale jak rozbieam sie i staje przed lustrem, to widze sredniej wielkosc****ersi, moj porezdni byl ogromny a ten po prostu jest zgrabny i dobrze komponowany w reszte mojego ciala. mnie zmniejszyli o 5 rozmiarow (1,880g) -prawie 2kg cukru nosilam wiecej niz obecnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
kajtka zapewne się spotkamy ja w sumie operację mam ustaloną na 29.01 ale w szpitalu pojawię sie 27 wieczorem. Mam do łęcznej troszkę kilometrów i boję się że w takich warunkach atmosferycznym mogę niedojechać 28 na czas. Jak umawiałam się z lekarzem to mówił że nie będzie problemu jak przyjadę dzień szybciej. Przestraszyłam się waszymi opowieściami o Łącznej. Ja mam rozmiar 70 j i bardzo bym się ucieszyła z d/e. Nie jestem małą kobietą (tzn. troszkę kg mam :)) i mały biust wyglądałby u mnie śmiesznie. Pytanie do dziewczyn "po" Czy ryzowanie "Zygzaków" na piersiach przed operacją odbywa się jak jesteście jeszcze świadome czy już po tym jak jesteście uśpione narkozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
kurcze Miesiączka jeszcze się nie pojawiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana70j zygzaki rysują przed zabiegiem, potem dopiero zastrzyki itd, więc możesz protestować, żeby nie było a mało albo za dużo :) tyle, ze z tych zygzaków to ja niewiele rozumiałam. Osobiście bałam się, żeby nie mieć za małych piersi. Odwrotnie niż większość z Was :) Ale lekarz wiedział co robi. Chciałam D, mam D/E. Po przymiarkach setek staników już to wiem. Zależy od biustonosza, kroju, firmy itd. I powiem Wam, że coraz bardziej mi się mój biust podoba. madzik Dziś już mogę napisać, że robiłam biust w Perfect-medica w Gdańsku, u dr Muraszko. Dotąd o tym nie pisałam, bo wychodzę z założenia, że nie chwali się dnia przed zachodem słońca. Teraz mogę pochwalić. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej, jestem już zagojona. Za ok 2 miesiące drobna poprawka blizny pod pachą. Apropos mam pytanie do dziewczyn po: Doktor kazał mi teraz smarować blizny kremem no-scar. Czy któraś z Was go używała? Bardzo różne opinie są na jego temat. Pisałyście kiedyś o olejku różanym. Czy rzeczywiście jest taki rewelacyjny? Jeśli tak, to mam właśnie możliwość, żeby mi go przywieźli z cieplejszych krajów, tylko nie wiem, czy nie szkoda kasy. Będę wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama69, ja używałam tylko olejku różanego, rzeczywiście brodawki zagoiły mi się błyskawicznie, aż sam doktor się dziwił :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×