Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ataeb2208
monia z wieczna depresja dzieki trzymajcie kciuki bo naprawde wpadlam w panike tu niby wszystko dobrze a trzy tygodnie po niespodzianka masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ataeb czy ten pecherzyk masz na lini szycia? bo ja mialam cos podobnego jak mi te szwy rozpuszczalne ze srodka chcialy sie przebic przez skore to tak troszke ropa podchodzilo a pozniej pekalo i lekko krwawilo ,ale nie mam pojecia czy ty masz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataeb2208
sory dziewczyny wyslalam komus maila zle z tego wszystkiego zrozumialam kurcze metlik w glowie sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataeb2208
nie pecherzyk jest okolo dwa cm poza szyciem ale ta piers bardziej krwawila podczas operacji nawet za bardzo a po przez cztery dni mialam odsaczana krew i osocze z niej przez lekarza niemile uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci wysle za chwile bo musze przepalic na kompa ale najpierw musze córe odgonic od laptopa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataeb2208
monia wyslalam zerknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ataeb to nie wiem ,a nie dostrzegasz tam w tym pecherzyku takiej ciemniejszej kropeczki jakby wlasnie szew pod skórą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataeb2208
aguska ten pecherzyk jest dwa cm poza szyciem a sama od dolu i tak nie zobacze musze czekac na meza moze to jakis krwiak jak myslisz szukalam w necie ale nic nie moge znalezc na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATAEB, dziwnie wygląda ten pęcherzyk, ja miałam podobny po odparzeniu od plastra, ale Twój ma troche inny kolor, aczkolwiek miejsce i jego kształt nasuwają mi jednak podejrzenie odparzenia. Najlepiej jak poczekasz cierpliwie na odpowiedz od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATAEB, dziwnie wyglada ten pęcherzyk, ja miałam odparzenie po plastrze i wyglądało to podobnie tyle że kolor był inny. Najlepiej poczekaj na to co odpisze Ci lekarz, choć ja osobiście podejrzewam w tym odparzenie uwzględniając miejsce i kształt tego pęcherzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataeb2208
ja nieraz i wysylam po trzy razy jak sa nerwy:)) kurcze dzieki myslalm ze moze znajdzie sie ktos kto mial cos takiego ale widocznie ja to jakis ewenement jestem ok musze czekac w takim razie na info d lekarza ale oni tacy zapracowani a czlowiek w nerwach siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataeb2208
on jest jakby wypelniony osoczem z kropelkami krwi ale kurcze odczego to taka bardzo cienka bonka od zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana  70j
Monia z wieczną depresją dziekuję za odpowiedź. Spanikowałam strasznie i poszłam dziś do mojej dr gin. Zrobiła usg i stwierdziła że nic się nie zapowiada abym dziś bądź jutro miała dostać @ więc podjęła decyzję że opóźnimy ją. Mam brać luteinę i odstawić kilka dni po operacji jak już będę gotowa aby sobie poradzić z @. Także uspokoiła się i już zaczynam się pakować. Jedna wielka torba zapakowana samymi książkami :) Witaj przygodo - podróż po nowe cycki czas zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataeb2208
ok tak czy tak dziekuj***ardzo musze cierpliwie czekac dam znac co powie lekarz moze komus sie przyda ta informacja na przyszlosc chociaz lepiej zeby takowej nikt nie musial poszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Monia, bardzo Ci dziękuję! Jakie śliczne maluszki masz! Już teraz! Więc co będzie za kilka miesięcy? Cuda po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wysłałam ci dwie fotki tydzień po i miesią, aktualne muszę pyknąć i też ci wyśle ale wiesz co jak patrzę na tą fotkę miesiąc po i w lusterku teraz to te miesiąc po są ładniejsze chyba i mniej czerwone jak teraz hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana  70j
monia ja mam operację 29.01 czyli już w środę w łącznej właśnie dzwoniłam do łącznej potwierdzić swój przyjazd w poniedziałek Powinnam się pojawić w szpitalu we wtorek rano ale kawałek do łęcznej mam i boję się że przy takiej pogodzie nie dojadę na rano. więc będę dzień szybciej. Dobrze że w łącznej nie robią z tym problemów. już nie mogę się doczekać. moja gin mówiła że okres najprawdopodobniej spóźnia się przez stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana  70j
Dziewczyny ja też poproszę o zdjęcia :) zalamana70j@wp.pl Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, odpisałam na ten z którego ty mi wysłałaś nie gadaj że komuś innemu wysłałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×