Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady pic

Wasz pierwszy raz bez makijażu

Polecane posty

Gość lady pic

Był taki moment że pokazałyście się facetowi bez makijażu,po tym jak zawsze widział was tylko w nim :) ? Ja się boję tego momentu,bo bez makijażu wyglądam dużo gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffaaeelloo
no gorzej gorzej jak kazda z nas. logiczne. makijaz ma upiekszac. ja sie jeszcze nie pokazalam bez "zrobionego" oka:) to bedzie szok :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora jesteś
jak się nakładało kilogramy tapety to się teraz ma... życiu nie miałam takich obaw, no, ale ja wygladam ładnie i z i bez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka22
Mój mnie zobaczył jak przyjechał 2 godizny wcześniej niż miał być:D Stojącą nad prasowanie, Bez makijażu, w dresie włosy w nieładzie:D i jakiś żyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady pic
raffaaeelloo mam to samo :D Bez "zrobionego oka " chłopak mnie jeszcze nie widział, a ze moje niepomalowane rzęsy są białe,to będzie dla niego szok :D:D NIe mówię o fluidzie,bo praktycznie go nie uzywam i w czasie igraszek w łóżku i tak się wszystko ściera :D tylko właśnie martwią mnie te oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggina
Niedawno, po 7 miesiącach spotykania się, byliśmy razem na wyjeździe, 5 dni bez makijażu, a jeden dzień nawet z zapuchniętymi oczami po kilku godzinach płakania i jakoś to na nim wrażenia nie zrobiło... Kiedy zaczęliśmy się spotykac też zdarzało mi się isć na "randkę" bez makijażu i jakoś z tego powodu nie narzekał...Potem były wspólne noce-też "bez tapety"...na początku czułam dyskomfort-bo normalnie to nawet w sb rano do sklepu wychodzę w makijażu ale potem minęło...Po co sie zamartwiać na zapas? A poza tym kiedyś usłyszałam od mężczyzny że kobieta najpiękniej wygląda po przebudzeniu, bez makijażu i jakoś bardzo wzięłam to sobie do serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
lady pic-czyżby blondynka;)??? wiem o czym piszesz...ale jeśli masz cerę ok, to wystarczy co jakiś cza u kosmetyczki henne na rzęsy nałożyć->wytrzymuje ok 3,4 tyg, i każdorazowo-później są już ciemniejsze;) Na szczęscie ja mam ładne usta i uśmiech;):P...to powinno odciągnąć wzrok od innych niedoskonałości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowana_Lala_
Tez mialam takie obawy, ale jakos poszlo :) Teraz to nawet spie z glinka na twarzy przy nim i nie robi to na nim zadnego wrazenia. Ale fakt jest faktem, ze woli mnie umalowana. Zreszta ja siebie tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokładnie tak samo z oczami:) jestem naturalną blondynką i moje niepomalowane rzęsy sa dosyć jasne. wyglądam zupełnie inaczej gdy nie mam makijażu(jak nowo narodzony szczeniak-tak niewyraźne są moje oczy):P też się bałam tego momentu gdy mnie mój chłopak zobaczy ale już jest ok:) kiedy długo u niego byłam wszystko się w końcu ścierało więc chyba się przyzwyczaił:P http://www.joemonster.org/mg/thumbnails.php?album=68 - macie na pocieszenie:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffaaeelloo
otóz to:) mam tez biale hehehehe:) moich oczu bez makijazu nie widac:) wiekszosc, jesli nie wszytskie, blondynki z jasnymi oczami tak maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_kqeee
Jezu... jak sie ciesze, ze jestem brunetka... W dodatku naturalnie ładną... Nie wyobrazam sobie czegos takiego, zebym wstydzila sie swojej naturalej urody/ twarzy... moj boze... dziewczyny, wspolczuje wam... Moj mezczyzna zawsze powtarza mi, ze najladniej wygladam rano, po przebudzeniu... Myslalam, ze opowiastki znajomych o laskach z dyskotek, ktore na drugi dzien wygladaja zupelnie inaczej, to wyssane z palca historie... A jednak to prawda... Wspolczuje Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T. które zdjęcie to ty?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam
bruneta:) na szczęście niektórzy lubią blondynki z jasnymi oczętami, delikatnej cerze a nawet kilkoma piegami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady pic
brunetka_kqeee, nie musisz nam współczuć,współczuj sobie,bo skoro jesteś taka perfekcyjna i tak bardzo zadowolona z siebie,to tym silniej będziesz cierpieć obserwując jak twoja uroda przemija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffaaeelloo
och, jak mnie to zabolało :) pojde skoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się ostatnio obawaiałam , co sobie pomysli , jak mnie pierwszy raz zobaczy w pełnym makijażu :D przeżył jakoś :P Oby tylko takie miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_kqeee
jestem naturalnie ładną brunetka i do tego mam nienaturalnie mały móżdżek prosze wybaczcie:( lady pic raffaaeelloo Titillated 22latka i inne naturalne blondynki wybaczcie moją chorą ignorancję:( przegrałam życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
brunetka kqeee-ktoś tu kłamie-ty bądź twój facet;) Różnica pomiędzy niewymalowaną kobietką a taka wymalowaną-->jest zawsze, inaczej makijaż nie miałby sensu!!! Czy to ruda czy blondynka czy brunetka. Tylko ta RÓŻNICA czasem może się podobać w obu wersjach /kiedy jesteś wymalowa, i kiedy nie jesteś/ bądź tylko w jednej. Nie ściemniaj, że kosmetyków nie używasz/bo niby taka idealna?/...na pewno lubisz to podkreślić to zatuszować.... WSZYSTKO JEST DLA LUDZI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka432
Mi sie też wydawało że bez makijażu wyglądam dużo gorzej. Ostatnio sie rozchorowałam i moje kochanie złożyło mi niezapowiedzainą wizytę.najśmieszniejsze to że nie miałam ani grama makijażu, a moje kochanie stwierdziło że jak na chora to wyglądm ślicznie, a jak powiedziłam że sie nie malowałam to był z deczka zdziwiony bo nie zuważył różnicy-wg niego jestem piękna i z makijażem i bez:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_kqeee
Pewnie, ze lubie- delikatnie... jak kazda kobieta. Tylko przeraza mnie to, jak niektore laski dzieki makijazom robia sie na zupelnie inne kobiety... a potem zakladaja glupi topik typu: Moj boze, jaka bedzie jego reakcja gdy mnie zobaczy bez makijazu.... dżisis.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
aaa i jeszcze ważna jest kwestia "przywyknięcia"...jeśli mężczyzna często widzi kobietę bez makijażu, z czasem przechodzi to do porządku dziennego...Brunetka-pewnie i twój I RAZEM poczuł się co najmniej zdezorientowany;) WSZYSTKO JEST DLA LUDZI:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem blondynką, mam dosyc jasne rzęsy, ale mój mnie widział nie raz bez grama makijażu i twierdzi, że uwialbia ten widok.. tyle że jak się bez makijażu wygląda prawie tak samo jak z, to nie ma problemu, a jak ktos ma dwie tony czegos żółtego na psyku... :P Lubię się malować i czasem jestem mocno \"wymakijażowana\", ale ładna osoba i bez takich tricków ładnie wygląda, a facetowi ma się podobać kobieta, a nie jej tapeta, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka432
Ja jestem zdania że umalowac sie można zawsze i wszędzie i stosownie do okazji.Ale bez przesadyzmu, Brunetka ma racje ze idzie taka jedna z drugą na disco-wymalowane itd a nastepnego dnia jest szarą myszką,której nikt by nie poznał z iprezy ostatniej nocy, a poźniej bedzie_-o boshe co on powie jak zobazy mnie bez make-up'u :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady pic
Ja nie chodzę na disco :D:D Bozia dała mi jasne włosy i jasne rzęsy i jasną cerę,więc bez makijazu wyglądam jak z lekka wyprana :) To co mam zrobić,chodzić taka wyprana ( naturalna :) ),czy w makijazu,jeżeli w makijażu wygladam o niebo lepiej :) ? Nie jest to jakaś gruba tapeta,tylko oczy,a wiecie,że oczy nadają wyraz całej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_kqeee
22latka aaa i jeszcze ważna jest kwestia "przywyknięcia"...jeśli mężczyzna często widzi kobietę bez makijażu, z czasem przechodzi to do porządku dziennego...Brunetka-pewnie i twój I RAZEM poczuł się co najmniej zdezorientowany Hmmmmm.... Tak,.... Pierwszy raz zobaczył mnie ( i zakochal sie) gdy bylam bez makijazu. (mam 28 lat, bylo to 2 lata temu)... szoku doznal, gdy zobaczyl mnie z lekkim makijazem :) ale byl rownie wniebowziety... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
Loża_Szyderców-jak coś żółte na pysku ma dodawać uroku, no proszę Cię...a to dobre-bez wyglądasz jak z...nie widać różnicy-to po co go/ten makijaż/ w ogóle robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naranja
ale macie problem wielki.... boshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×