Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Gravity
gosc co sie podzialo? Ja na stol w poniedzialek ide o 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Właśnie , co sie stało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki podpowiedzcie proszę czy któraś z was miała zabieg w Gdańsku ??? Szukam tam dobrego specjalisty od powiększania biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Hej.ją już stres dziś lot byłe bez turbulencji bo zwymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Dolecialam i juz w Świdnicy w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam piersi w Szczecinie w AMC u dra Śliwińskiego. Efekt niesamowity, zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni, z rodziną trochę gorzej, ale w końcu po jakimś czasie się przyzwyczaili i odpuścili, a może po prostu zapomnieli, że coś się zmieniło, nie wnikam ale to na pewno nie ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Proszę czytać kciuki za mnie w poniedziałek by bylo ok.O 15 wizyta I odrazu na stół. Gość co robiłaś?i ile wsadzilas mil? Ja bede podnosić i uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Trzymać kciuki ja o 15 wizyta i po niej stol w poniedziałek. Gość ja będę podnosić i uzupełniać.A Ty ile mil wsadziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Trzymam mocno!!! Bedzie git!!!!zobaczysz ;) a za tydzień o tej porze bedziesz stękać na kanapie, ale jaka bedziesz szczęśliwa!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem ciekawa kogo polecacie w Trójmieście? Nie wiem jakiego chirurga wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Kochane to jutro ten wielki dzień.Od wczoraj w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Gravity 3mam mocno kciuki i życzę powodzenia :-* ja mam 21 o ile okresu nie dostane :( nie martw sie moja Pani ginekolog powiedziała ze technologia tak poszła do przodu i nie ma czego sie bać tylko spełniać marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Magi255 ja siedzę w hotelu e Świdnicy nuda okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też trzymam kciuki !! Nie ma sie czego bać :) A jaka pózniej będziesz szczęśliwa .... :D nie moge doczekać się aż zdejmę ten uciskający pas nad biustem bo ubrań pod szyję mam mało i ciągle chodze w tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Gravity idź na zakupy ;) tam jest podobno jakas galeria handlowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa.... zakupy :P ciekawe kto je pozniej zabierze do domu... jak dobrze pamietam trzy dni po operacji wracasz do domu... lepiej bez zakupow...wiem co mowie... Ja wracalam tydzien po i lekko nie bylo... Trzymam kciuki...Ani sie obejrzysz a cucuszki jak marzenie.. u mnie juz prawie 6 tyg po... cycuszki prwie idealne juz sa.. takze troche cierpliwosci i pamietaj o lekach przeiwbolowych na podroz bez nich ani rusz.. Pozdrawiam cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity trzymam za Ciebie kciuki!! dawaj znać koniecznie jak było i mimo tego, że nie będzie z Tobą nikogo "fizycznie" pamiętaj, że tutaj masz pełne wsparcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będąc w saunie wczoraj nie widziałem aby któraś z kobiet miała za małe czy obwisłe cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia101dm
Taki komentarz ''Ja będąc w saunie wczoraj nie widziałem aby któraś z kobiet miała za małe czy obwisłe cycki.'' od goscia widzialam wczesniej w tym temacie i za bardzo nie wiem o co w nim chodzi. Raczej do sauny nie poszlaby kobieta ktora ma kompleksy z powodu obwislych piersi lub ich braku. po co te glupoty tu wypisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Madzia dokładnie to samo chciałam napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z drugiej strony koledzy zawsze mówili, że facetom podobają się wszystkie piersi, niezależnie od rozmiarów ;) ale dla mnie ma to małe znaczenie, bo operację robię dla siebie, a nie dla kogoś. i wydaje mi się, że właśnie tak jest najlepiej. nie powinno się robić czegoś tylko po to, żeby wpasować się w czyjeś oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią duże cycki...mówcie co chcecie i tak każdy gapi sie na cycki ;) Gravity odezwij sie do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
hej Kochane Ja dzis wrocilam do domu :) i naprade bez bolu sie obeszlo!w samolocie !Pisalam do Was po operacji ale widze ze wiadomosci z fona nie poszly. W 2 dobie bylam na zakupach juz czuje sie jak na to co przeszlam dobrze:) Lekarz tez zadowolony ,ze nie czuje bolu .Meczyli sie z cycami ponad 4 h. Teraz czekam na efekt. Narazie opatrunki zmieniam zbroje nosze :) biustonosz z pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
hej Kochana gratulacje :* jak się czułas jak Cię wybudzili? jakie to uczucie?? Ja mam w poniedziałek o ile okresu nie dostanę.....:) Bardzo optymistyczna wiadomość :) super że napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Gravity cieszę sie bardzo!!myslalm o tobie!!!:* widze, ze ty z zakupami jak ja ;) w sumie chyba jak juz sie dziecko urodziło to żaden ból nie straszny hehehehhee jak wyrwanie zęba no nie ?;))) hihihih Maggi a nie bierzesz tabelek? Bo wtedy można rozpocząć następne opakowanie i okresu nie ma. Ja tak zrobiłam na moja operacje ale w sumie lekarz powiedział, ze to nie ma znaczenia, tylko chodziło o moj komfort i nie chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Gravity Kurczę ale 4h?!!! U mnie 45 minut było. A jaki rozmiar w końcu ci dali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Hej dziewczyny!! Fajnie, że jesteście i piszecie!! Ciągle tu zaglądam! Gravity! Bardzo cieszę się, że u Ciebie wszystko tak dobrze :)!! Piterka, a jak u Ciebie? Czujesz już, że są Twoje, częścią Ciebie? zastanawiam się jak to będzie z tym u mnie :P Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ,czy jest tutaj osoba która ma implanty ponad 10 lat i może wypowiedzieć się na ten temat i ile już przeszła operacji? Wszystkie moje koleżanki ,które mają implanty kilka lat są min po dwóch operacjach.Trochę boję się tego i w związku z tym zrezygnowałam z zabiegu.Najczęstszy przypadek to ta obkurczająca się torebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Piterka niestety nie biorę tabletek....nie pomyślałam wcześniej o tym.... Prawidłowo 22 powinnam dostać ... ale jak to natura... zobaczymy 3majcie kciuki żeby przyszło po 21 :) Gravity jeszcze raz gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×