Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość xxolixx
Oj, przepraszam, coś mi nawala forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż tu wiele mówić, ja od zawsze miałam mały biust i był naprawde mało jędrny. Czułam się jakbym miala 80 lat - abo raczej mó biust. Wypróbowałam wiele specyfików ale najlepszym okazał się BreastFast http://po.st/BreastFast . Biust podniósł się i zrobił się jędrny. Wygląda na rozmiar większy. Nabrałam wreszcie pewności siebie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
xxolixx - kredyt to ja już mam od listopada na te cycki :) ja z dr. nie rozmawiałam na temat rezygnacji , żadnej umowy nie podpisywałam _ plan jest taki ,ze 13.01 robie wyniki , wysyłam mu fotkę parametrów i on ostatecznie mnie zakwalifikuje , albo nie ... jeśli wyniki bedą dobre , jadę do kliniki na konsultację anestezjologiczną i wtedy już bedę wiedzieć na 100% czy 2.02 mam operację czy nie ___ usg piersi już robiłam , jest ok . ... boję się TSH , do tej pory mam w normie { jestem po wycięciu tarczycy } , ale ostatnio zyję w potwornym stresie i lęku przed tą operacją i niewykluczone ,że wynik bedzie nieprawidłowy ..... sama nie wiem , czego najbardziej się boję _ narkozy , powikłań , efektu końcowego , braku zadowolenie ??? w głowie wielki mętlik ... mam dorosłe dzieci i one wraz z mężem bardzo mnie wspierają , ale decyzję pozostawiają mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystko musze opisac jeszcze raz.Mialam operacje 10lat temu i teraz musze miec kolejna .Implant w lewej piersi jest do wymiany.Kolejne nascie tysiecy.Boje sie .Jedyna pociecha to to ,ze moge wybrac wieksze wkladki.Mam 230ml , rozmiar a a wiadomo myslalam,ze bedzie c .Teraz moze da sie uzyskac c ale po latach juz bardziej mysle o zdrowiu niz o wielkich balonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
hej barbetka2525 ... napisz proszę w jakim sensie boisz się o zdrowie ? czy przez te 10 lat implanty miały wpływ na Twoje samopoczucie , choroby , dolegliwości ? boisz się narkozy , czy efektu po 2 operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te ok.10lat borykalam sie tylko z depresja, ale to raczej nie wplyw iimplantow.Rozczarowal mnie nikly efekt.Wydalam kilkanascie tysiecy a nawet nie wymienilam biustonoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terez cierpie na migreny i boli mnie lewa piers .Napisze po usg bo teraz tylko gdybam czy mnie ten implant lewy nie truje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Gravity jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany, jakie to jest przykre, jak po operacji nie jesteś zadowolona z efektów. Ja byłam na operacji u dra Piotra Osucha i bardzo jestem zadowolona i z jego podejścia i z tego, jak teraz wygląda mój biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Witajcie dziewczyny! Pytałam na innym wątku, ale bez odpowiedzi jak na razie. Jestem umówiona na maj z dr Jarlińskim we Wrocławiu, MENTOR 332 350ml. Tyle, że w maju moja najmłodsza pociecha będzie miała 10m-cy....Mój mąż może wziąć urlop na 6 tygodni, zajmie się i domem i dziećmi, więc dźwigać nie będę musiała niczego. Ale nie znam dziecka, które nie chciałoby, żeby mama je przytuliła (szczególnie kiedy sama leży w łóżku) czy pobawiła się z nim. Obawiam się trochę, że nie dam rady się od towarzystwa "opędzić" i ich wybryki mogą nieco utrudnić rekonwalescencję. Czy myślicie (tak z doświadczenia), że jeśli po operacji spędzę pierwszy tydzień u koleżanki to pomoże mi to jakoś przetrwać ten najtrudniejszy okres we względnym spokoju? A może mogłabym sobie wykupić pobyt w hotelu (sama, koleżanka tylko zakupy mi będzie donosić)? Czy zaraz po wyjściu z kliniki pomoc jest potrzebna w najprostszych czynnościach (wstanie z łóżka, umycie zębów, jedzenie, wyjście do toalety - bo jak rozumiem, prysznica i tak nie mogę brać póki się nie zasklepi rana), będę potrzebowała obecności kogoś 24h/dobę? Wiem, że okres rekonwalescencji jest różny, ale czy któraś z Was po 6 tyg normalnie mogła zająć się domem (zakładam, że nie targałyście zakupów i nie dźwigałyście dziecka )? Wiem, że moje pytania mogą się wydawać naiwne, ale nie znam nikogo po podobnej operacji i nie mam kogo się zapytać - lekarz też niewiele mógł mi podpowiedzieć, oprócz tego że "różnie się pacjentki czują"... Będę wdzięczna jeśli któraś z Was zechce się podzielić swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
xxolixx jestem kochane.Od wczoraj bez pasa juz :)) Duzo bardziej komfortowo:) Czuje sie ok .Szwy masuje plasterki bede kleic od poniedzialku :))) Mnie tam nic nie boli :) Essi ja operowana bylam 14 grudnia wieczorem,15 poznym popoudniem pojecghalam taxi do hotelu to byl wtorek a w srode bylam na zakupach rano i popoudniem na kontroli.dodam ze podnosilam i wypelnialam implantami.Bylam sama i w czwartek 1h na lotnisko taxi i 2,h lot do domu i taxi 1,5h .Po drodze odebralam mala ma 2 latka od niani i wrocilam samochodem za kulkiem! Nie jest zle lekow nie braklam tz przeciwbolowych juz w piatek .Nie mam nascie lat bo dobijam pomalu 40 :) I 2 doroslych dzieci w Pl.A mieszkam w UK. Masz ochote pisz na e-mail. figiniu@interia.pl odpowim poznym wieczorem pracuje do 4.30 pozniej nianai i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Oj cieszę się, że tak dobrze to wszystko znosisz, że ładnie się goi i jesteś zadowolona :) Martwiłam się trochę jak napisałaś o tej swojej skórze, ale już chyba wszystko okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie wstawie zdjecie mojego biustu ale tutaj nie ma takiej opcji .Wyglada to fatalnie.To nawet nie chodzi o rozmiar,podobno bylam tak szczupla,ze sie wieksze implanty nie zmiescily 230ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy bym się nie zdecydowała na powiększanie piersi to chyba nie jest dla mnie sport, lubię swoje piersi w tym rozmiarze co mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Gravity - dziękuję, zaczynam wierzyć, że to się może udać :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Gravity!! Jestes!!! Ale sie ciesze ze lepiej wszystko, ze pas juz zdjęłaś- bomba!! Ja przypominam ze z chęcią zobaczę zdjęcia piersi powiększonych implantami ok 350/360 ;) moj mail carpioo@op.pl Barbetka Bardzo mi przykro ze nie jestes zadowolona z wyników operacji... I ze teraz doszła do tego lewa pierś. Moze teraz bedzie prawie idealnie (bo wiecie przeciez ze nikt nam piersi idealnych nie zrobi). Jesli masz ochotę prześlij zdjecie. Czasem wobec siebie samych jestesmy zbyt krytyczne. A jesli byłaś /jestes bardzo szczupła to rzeczywiscie wieksze nie były możliwe do włożenia badz efekt zamiast zadowalający byłby gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pani doktor oswiadczyla,ze moge miec wieksze ale ta lekarka podobno tak zawsze mowi zanim zaplacimy kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w innym miejscu to nie chca sie podjac operacji/nikt nie poprawia po innym lekarzu,nie wiem co mam o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Essi nie martw się na zapas. Będzie dobrze. Ból do przeżycia ale ją bym odradzala mieszkanie w hotelu. Pierwszy tydzień najgorszy i drugą osoba bardzo się przydaje. Zrobić głupia herbatę czy przytrzymać plecy przy wstawaniu z łóżka. Jak mąż będzie dźwigał maluszka to masz problem z głowy. Zawsze może posadzić ci go na kolanach jak będzie się chciał przytulic, grunt żebyś nie podnosiła rąk do góry. Sama będziesz widziała po sobie na ile wysiłku możesz sobie pozwolić. Każda z nas przechodzi przez to inaczej. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Marzena, Marcela - dziękuję dziewczyny, dobrze że można się kogoś poradzić jak się zielonego pojęcia nie ma o rekonwalescencji po takiej operacji :)! Opinie które znajduję są skrajnie różne, w niektóre aż nie chce się wierzyć (dziewczyna z Norwegii rzekomo po operacji na drugi dzień była u znajomych na imprezie - może bez komentarza to zostawię...). Zwerbuję kumpelę do pomocy, lepiej mieć niż nie mieć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Essi ja juz jestem 3 tydzień po, czuje sie swietnie. Jeśli ktos moze z Toba byc i Ci pomoc to bardzo dobrze. Ja byłam sama i było mi cieżko ponieważ z powodów prywatnych musiałam wrócić na drugi dzien do domu. Wróciłam pociągiem cale szczęście wiec jazda ok bo nie trzęsło. Ale miałam nie duza walizkę w której mislam piżamę sweter i kosmetyki. Po operacja nie mogłam jej podnieść wydawała sie jakby miała z 50 kg! Ręce maja ograniczone ruchy, strasznie cieżko było mi ja ciagnąć. Także największym bólem okazała die dla mnie walizka. A gdyby ktos był ze mną było by łatwiej ! Wez kogos z sobą ! I ogólnie pierwsze 3 doby najcięższe potem juz tylko lepiej ;) 350 ml mentor anat. Dr Węgrzyn Wrocław. :) jestem szczęśliwą kobietą ! :) poxdeawosm Was dziewczyny ! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny czy posiadacie jakiekolwiek informacje na temat Libora Polaka z Ostravy klinika Polmedicana czytałam na jego temat przeróżne opinie zreszta siedze juz w tym kilka miesięcy jesli chodzi o powiększanie biustu jest mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat powiększania biustu Byłam na konsultacji lekarz wydaje sie naprawdę w porządku klinika mała ale przytulna 12 lutego mam operacje wkładki sylikonowe żelowe 500ml okrągłe rozmiar D mój wzrost 172cm waga 62kg teraz mój rozmiar to 70male b jestem po dwóch porodach .Nie moge doczekać sie operacji i nowych piersi w ten dzień rownież zabieg liftingu twarzy wykonuje moja mama jesli któraś z was robiła u tego doktora piersi prosze o info .Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Magi, dziękuję za Twoją opinię, naprawdę wygląda na to, że dużo dziewczyn znosi operację znacznie lepiej niż się spodziewałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Oj tak! Magi dziekuje za pocieszenie :) jak czytam takie pozytywne komentarze to tez chce byc juz po!!! Niestety nie słyszałam żadnych opinii o tym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×