Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Gravity
Dziewczyny fajnie Was sie czyta tyle rad i porad.Uwielbiam czytac i odliczam dni do 14 :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćBeti - Również nie miałam drenów, ale stanika również nie tylko tą opaskę taką ściskającą nad biustem, która jest niesamowicie ciasna. Ja podchodze to tego tak, że każdy przypadek jest indywidualny, każdy też lekarz ma swoje sposoby :) Najważniejszy jest efekt końcowy by był taki jaki MY chcemy :) Gravity - Gdzieś wyczytałam że ból pooperacyjny jest porównywalny z tym podczas porodu? Na samą myśl włosy mi się jeżą, ponieważ nigdy mnie tak nie bolalo. Dzisiaj wieczorem wyjdę na spacer to kupie Naproxen. W ciągu dnia już w miarę normalnie funkcjonuje, krzątam się po domu powoli. Noce nadal tragedia (plecy). Wczoraj byłam na spacerku po osiedlu to najbardziej bolały mnie sutki ocierające się o bluze i kurtkę jakby intensywne i mocne kłucie igieł w sam środek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Slonce91 Naproxen powinnien Ci pomodz mi pomaga na roznego radzaju bole miesni i plecow. A mi coraz blizej do adty wylotu 12 lece a 14 leze na stole .Kochane stres ze maz nie poradzi sobie z obowiazkami i dzieckiem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Hej. Czy ktoś ma kontakt z Nowa30? Miała operację z 2 tygodnie temu tam gdzie ja będę mieć za tydzień... Przestała się tu odzywać i mnie to nie pokoi... Nie dała znać jak po operacji i czy wszystko ok. Może któraś z was miała operację w Katowicach u Dr. Sierocińskiego i by mogła mi doradzić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a kto będzie powiększać biust u dr Jerzego Wilgusa w Katowicach?? Ja mam termin zabiegu 26.01 :) czy mogę usg wykonać u mojego Gin który robi usg piersi, czy trzeba u radiologia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
gość ja usg robiłam u mojego gina w czerwcu i jest ważne z tego co lekarz mnie poinformował. A termin na 14 grudnia nie moge sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Moj***adania nie mogły byc starsze niż miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi 255
gośćBea dzięki za słowa otuchy. Mimo wszystko mam obawy.. termin mam na 21 grudnia we Wrocławiu przed samymi świętami..... boje się troszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
magi 255 ja tez we Wrocławiu a dokladnie w Swidnicy 14 grudnia.Mozemy sie spodkac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi 255
Gravity ja mam 21 grudnia we Wrocławiu. Masz już badania zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Ten stanik po prostu dobrze trzyma i dlatego sie śmieje, ze to zbroja hahahah w czwartek przechodzę na stanik sportowy. Nie wiem tylko czy w nim tez muszę spać....macie jakieś info na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Jedno jest pewne.....w święta sie nie narobisz ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa30
Witam wszystkich po dość długiej nieobecności i Ciebie goscjp szczególnie. Nie miałam niestety możliwości wcześniej napisać a i chęci jakieś takie nijakie po tej całej operacji. Niedługo minie 3 tygodnie od zabiegu. Czuje się dobrze, nawet bardzo dobrze. Dziwne to ale nie bolało wcale, w pierwszej dobie dostałam tylko przeciwbólowe na noc i potem jedna kroplowke rano i to było wszystko....sama wstałam i poszłam się umyc. Sama się też ubrałam i właściwie wszystko zrobiłam. Powoli ale sama dalam rade się "ogarnac". Czytam ze cześć dziewczyn miała założony pas po operacji. Ja miałam dreny i ten ich stanik który zakładają po operacji. Mam go nosić jeszcze przez 2 tygodnie. Co do piersi. Hmmm.... to podobnie jak z zakupem butów. U jednego producenta rozmiar 39 jest dobry a u drugiego 38 a u jeszcze iniego trzeba będzie mieć 38,5 itp. Może to głupie porównanie ale takie mi tylko przychodzi do głowy. Nie do końca jestem zadowolona. Rozmiar jest nie taki jakiego oczekiwalam. Doktor mowi ze to max ktory mogl dac tak by to dobrze wygladalo....Teraz jedna pierś jest ciut mniejsza i tak jakby delikatnie wyżej się zaczyna. W dole podpiersiowym zaczyna mi się skóra łuszczycy i strasznie swędzi. Jakieś czerwone krostki się pojawiają. Miała któraś coś podobnego? Czekam jeszcze 2-3 tygodnie na efekt końcowy i wówczas będę mogła coś stwierdzić ostatecznie. Gośćjp jeśli masz jakieś pytania to ma @ zostawiłam Ci namiar na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa 30 mam to samo chodzi o ta asymetrie lewa pierś jes 5 mm niżej ale miałam tak przed zabiegiem. Jesli chodzi o te łuszczacą skórę to ja stosuje plastry na ranę sutricon są rewelacyjne od razu mniej mi ta rana dokucza polecam. Jestem 5 tydzień po .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Nowa30 4 tyg to jest zdecydowanie za szybko zeby one ci sie podobały!!!! Ja jestem 6 tyg po i dopiero zauważam ze bedzie dobrze....one sie cały czas kształtują a 3 tyg po sa dalej opuchnięte...spoko loko mowie ci ;) moja jedna pierś jest ciut jeszcze jakby większa, koleżanka po operacji powiedziała, ze to pikus i schodzi :))) a doktorek na wizycie miesięcznej powiedział, ze dopiero po 3 miesiącach robią zdjęcia porównawcze;) wiec wcześniej nawet sie tym nie martw jak one wyglądają, to jest zdecydowanie za szybko. Ja od kilku dni zauważam jak one codziennie!!! Dosłownie!!! Sie zmieniają;))) Uszy do góry cycki w przód i bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi 255
Dziewczyny a jakie wybrałyście implanty? Ja będę miała mentora anatomiczne 325. mam 176 i 66 kg nie wiem jaki rozmiar z tego wyjdzie.. czy miała któraś z Was coś podobnego? Termin przedświąteczny...tak... jestem przygotowana na to że dużo nie zwojuje. Dziewczyny myślicie ze dobę po operacji będę mogła spokojnie wrócić do domu, czy lepiej zostać jeszcze dobę w pobliżu kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Nowa30 Witam Cie serdecznie :) juz sie martwiłam , że coś nie tak. Pocieszyłaś mnie , że ból nie taki straszny :) a rozmiar w końcu jaki miałaś? I czy miałaś może szwy wchłanianie? Skontaktuje się z Tobą przez mail :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Cześć dziewczyny! Często tu zaglądam ostatnio i czytam o Waszych przeżyciach i doświadczeniach. Fajnie, że się tym dzielicie. Termin mam na 29luty i powiem Wam, że zaczynam się tym wszystkim powoli stresować... Czy ból po operacji jest naprawdę tak silny jak podczas porodu? Czy któraś z Was ma może implanty teksturowane firmy polytech? Przez jaki czas po operacji miałyście wrażliwe piersi tak, że nie mogłyście przytulić dziecka? Mam dwójkę maluchów i powiem Wam, że stresuje mnie fakt tego, że nie będę mogła przytulić dziecka :P Do tego ta długa przerwa w możliwości ćwiczenia na siłowni... Przeraża mnie to powiem Wam szczerze i zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno warto... No i jak jest po? Czy któraś z Was próbowała już ćwiczyć (trening siłowy) z nowymi piersiami? Pozdrawiam Was serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Ja miałam cesarkę i to było dla mnie o wiele gorsze niż cycki...miesiąc chodzić nie mogłam...bierzesz tablety i tyle! Da sie przeżyć. Po jednej nocy byłam w domu, i wypuścili mnie dopiero po potwierdzeniu przez mojego męża, ze bede miała opiekę :) A z ćwiczeniami to na razie odpuszczam i odpuszczę do sylwestra. Za duzo to kosztowało, zeby to przez kilka pompek zniszczyć, do lata daleko wiec sie odrobi;) nie ma co szaleć z ćwiczeniami bo uszkodzić sie można szybko a to nie jest tego warte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Dzięki Piterka :) Też mi się wydaje, że ból da się znieść, tylko tyle osób straszy, a człowiek głupi i wierzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laracroft27
Ja mam 330 ml nagor wysoki profil i efekt jest z małego 70b na 70d . Także zauważalna zmiana to też zależy jaki stanik załóże. Sportowy to raczej słaby efekt a normalny z fuszbinami lekki push-up to rewelacyjny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxolixx - no z ćwiczeniami trzeba uważać, a z siłowymi to szczególnie. odczekałabym trochę. ból jest indywidualny, więc niekoniecznie będzie tak, ze nie przytulisz malucha - raczej nie będziesz mogła na początku ich podnosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Ale później można ćwiczyć już chyba normalnie, czy zawsze będzie trzeba uważać? Chociaż to "uważanie" to już chyba na zawsze w głowie będzie siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy8888
Witajcie,czy któraś z Pań miała może założone implanty Motivia, właśnie nad nimi się zastanawiam .Pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy8888
Witajcie,czy któraś z Pań miała może założone implanty Motivia, właśnie nad nimi się zastanawiam .Pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Potem można normalnie!;) Gacka czy Chodakowska tez sie poprawiały a jak wymiatają teraz ?;) Ja próbowałam właśnie położyć sie spać bez tego stanika... Nie dałam rady...jakoś dziwnie mi te cycki dyndają ..... Przeszłam na sportowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×