Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Gravity
Magi 255 u mnie wygląda to w zwiazku tak ze wystarczy zasiać ziarenko a ja zawsze darze do tego co chce:))) Wybudzili mnie i jedyne co pamiętam to mdłości i kucie w oku. Prawdopodobnie przy wybudzaniu jak anastaziolog patrzyl do oka cos mi wpadlo plukane bylo 8 razy do 6 rano i w koncu to cos wyplynelo.Bolu nie czulam moze dlatego ze kroplowki lecialy jedna za drugo.A najlepsze nie czuje do dzis :)) Jem leki antybiotyk przeciwbolowe jak sobie przypomne :) Nie wiem czy pisalam wyciete z moich piersi po 10 cm z obwodu (mialam duze piersi jak to lekarz oceni i duzo miesnia l) i podniesione do gory wraz z przesunieciem sutka i zmniejszeniem obwodu:)))Wypelnienie w koncu ktore po przymiarkach mi spasowalo to 275 cc mentor (masa papierow certyfikatow itd..) Procz mdlosci w pierwszej dobie i oka nic mnie nie bolalo!!!! ale mam sklonnosci do mdlosci po wyjsciu wyszlam ze szpitala w taxi do apteki i awiomarin i luz :))))) Piterka Ty pewnie tylko powiekszalas a u mnie i podniesienie :) xxolixx jak narazie nie narzekam tylko co mnie irytuje to kapiel w 5 dobie dopiero :( maż narazie przeciera gorna czesc zwilżonym recznikiem od pasa sie umyje pomaga tylko w wytarciu. Magi 255 powiedzial bym nie ma sie czego bac. z sali operacyjnej pamietam tylko jak zalozono mi maske zaczelam kaszlec a ktos powiedzila ze to normalne i obudzilam sie na lozku w pokoju :))) A nastawialam sie na nieziemski bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Gravity dziękuję Ci bardzo za info :) mam nadzieję że okres nie przyjdzie bo jestem nastawiona że jadę, spełniam marzenie i wracam :) po Twoim wpisie jestem nastawiona mega optymistycznie :) gdzieś wyczytałam że witamina C opóźnia okres tak więc od 2 tygodni zażywam witaminę C :) Nawet zaprzestałam aktywność fizyczna na tydzień przed :) Zobaczymy 3 majcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie, wit C nie opóżnia okresu....ale moze wybierz się do gina? coś doradzi? ale i tak fajnie ze niedługo twoja operacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
marcela28 czytałam różne artykuły na ten temat to podobno naturalny sposób na wydłużenie cyklu. Za krótki czas był przed operacją żebym mogła ingerować hormonami. W każdym bądź razie jestem pełna nadziei ze okres nie przyjdzie:) w poniedziałek 21 na 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Ja jechalam z nastawieniem ,ze bede bardzo cierpiec i milo jestem zaskoczona :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Gravity czy czułaś strach w momencie kiedy zaczęli Cie usypiać ?? Strach mnie wlasnie obleciał troche sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity - cieszę się bardzo, że tak dobrze to zniosłaś!!:)) często się słyszy różne straszne historie, a jak widać nie taki wilk straszny! :D zdawaj relację na bieżąco, jak tam rekonwalescencja :) Magi 55 - trzymam kciuki, żeby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
lepetitprincesse Jestem w oczekiwaniu jeszcze godzinka i zacznie sie :) troszke mam stracha . Trzymajcie kciuki! Jak tylko bede mogła to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja sie z Wami zgadzam. Dr Dmytrzak przyjmujący w Klinice Aestheticmed to faktycznie najlepszy specjalista. I tam radziłabym sie Wam wybrać na taki zabieg powiekszania piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
lepetitprincesse dziękuje Kochana.Ja czuje sie jak na cala ta sytuacje hmm bardzo dobrze bo nic mnie nie boli.A maż przy opatrunkach nie możne sie napatrzyć :) Ja jestem zachwycona tym ze sutka mam na swoim miejscu bo byl przestawiony i to duzo. Spaceruje gotuje,zajmuje sie mala tylko nie unosze rak do gory i nie dźwigam :)ja juz tydzień po i az sie dziwie ze nic mnie nie boli :) Ja jechalam z nastawieniem ze bede bardzo cierpiec .I milo zaskoczona :) Magi 255 wiemy ,ze wszystko ok, bo inaczej nie możne byc ale odezwij sie jak dasz rade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Hej kochane :) jestem juz po, noc była średnio przyjemna ale dałam radę jest juz coraz lepiej :) piersi ciągną i rozpierają skore. Ogólnie wszystko w porządku. Cieszę sie ze mam to za sobą :) w końcu jestem 100% kobieta :) dzięki dziewczyny! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity - to pozazdrościć jak dobrze przechodzisz rekonwalescencję :) oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Magi 255 super laseczka.Jak widzac nie taki diabel straszny jak go maluja :)) ciesze sie razem z Toba:) teraz to juz z gorki nie wiem jak Ty ale takie uczucie naciagania to ze 2 doby max :)))dasz rade.A Jak bol?? toyska nie ma na co nazekac ,nie lubie sie użalać możne dlatego ze od zycia dostalam brzydko mówiąc po pysku i nie tylko (pierwszy maz damski boxer) teraz szczesliwa i czuly troskliwy facet gdzieś tam na mne czekal :) i sie doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Ktos radzil na forum by siedzic z nogami opuszczonymi w dol machaci pomaga:) chodzic na sile naprawde nie bola plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane. Ja jedtem juz 3 tyg po. Faktycznie ból,dyskomfort i ograniczone ruchy czuje sie max 3 doby. Teraz jedynie pod koniec dnia czuje jakies napinania s tak w ciagu dnia to nawet mozna zapomnieć o tym ze była jakakolwiek operacja. Ja mam jeszcze dosc wrażliwe sutki, to troche wkurza ale nie ma co tez oczekiwać ze po 4 tyg bedzie wsxystko wygojone. Z takich przykrych doznań to na ten moment jest ten stanik - pancerz , jest ochydny i jyz nie moge sie doczekac kiedy kupie sobie jakiś ładny w ktorym moje piersi beda wyglądały hak powinny a on jest taki, ze nie idzie włożyć na niego obcisłej koszulki bo sie odznacza i wyglądam wtedy jak babcia :( Jesli chodzi o chodzenie po operacji i jak najczęstsze opuszczanie nóg w doł to ja pisałam. Doradziła to pielęgniarka w klinice i naprawde to pomaga. Pamiętajcie rowniez o zażywaniu vit e przez miesiac 200mg. To zabezpiecza przed skrzepami. Życzę zdrówka i służę porada. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Kazdy odczuwa inaczej.Mnie niec nie bolalao i nie boli mdlosci dokuczaly po narkozie w 1 dobie i na tym koniec. Biore jeszcze antybiotyk 2 dni ,a przeciw bolowych od niedzieli nie bralam wiec chyba jest dobrze :) Problem z odzieza rozpinana bo w szafie jedna koszula :( i w swieta bede hmmm nie wiem w czym.Bylismy z mezem na zakupach w weekend i nic nie znalazlam ciekawego :( Miezylam dzis ladna sukienke swiateczna na zamek na plecach i lipa ledwo sie zapielam z tylu ciasno :( wiec rozmiar bede musial zmienic :) bo w 28 standardowe w biuscie tragedia musila bym nie oddychac by zapiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity, ja się tam akurat cieszyłam że będe musiała zmienić rozmiar ciuchów :) przed operacją wszystko na mnie wisiało. Mam już implany jakiś czas więc garderobie juz wymieniłam, ale jak czasem znajdę jakiś stary ciuch to rzeczywiście się nie wcisnę. Koszule wszystkie wymieniłam. A na wigilię swoją pierwszą po operacji założyłam taką oversizową bluskę z wyszywanymi koralikami - może coś takiego spróbuj ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha noo Gravity, pewnie się trudno przestawić na inne ubrania :D ale to właśnie powinnaś się cieszyć, może trochę trudniej coś dopasować, ale jak już dopasujesz to efekt będzie cacy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
lepetitprincesse no mam nadzieje ale nie wiem w czym w swieta bede ubrana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
I tak powaznie zaczelam sie rozgladac za mascia moze plastrami na blizny.. Co polecacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota4563
Hejka polecam ci plastry silikonowe. Naklejasz i zapominasz masc musisz co jakis czas nakladac. Poza tym super jest tez bio oil .. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Gravity cierpię bo skóra ciągnie i takie duże te piersi sie wydaja bo są opuchniete. jedną brodawkę czuje jak dotykam a drugą nie. No właśnie a jaki antybiotyk bierzesz? musze zadzwonic do Doktora bo nie wiem czy dostałam do kupienia antybiotyk. wróciłam własnie do domu i jestem tak obolała ze nie mam siły otworzyc walizki i sprawdzic co mam na kartkach napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Dorota4563 a jaks konkretna nazwe tych plstrow? Magi 255 uczucie minie opuchlizna zejdzie .Po leż troszke odpoczywaj . A antybiotyk Cipronex 500mg 2 razy po 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota4563
Hej . Ja uzywalam scar away. Nie wiem czy sa dostepne w PL . Chyba tylko sutricon jest. Wiem, ze na ebay mizna dostac i te goraco polecam. Kupilam sutricon jak jeszcze bylam na miejscu po operacji. Ja osobiscie nie moglam ich uzywac marnowalam kazda zmiane plastra. Te co kupilam po powrocie nosilam bez problemu. Nosi sie jedna zmiane przez tydzien . Codzien 12 godzin . Odkleja sie plucze i do pudeleczka. Po tygodniu nowe. W opakowaniu jest zapas na 2 miesiace. Chcesz wiecej informacji napisz na email gdzies tutaj juz podawalam. Milego poweotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Gravity konsultowałam sie z doktorem mam antybiotyk w maści. Dzis zaczęła sie druga doba przespałam do 4:40. Wstałam...ciągną i napierają :( MusZe dać radę mam nadzieje ze będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Dorota4563 nie mieszkam w Pl ja w UK :) pewnie ze chce i pogadac tez odezwij sie to moj figiniu@interia.pl Magi 255 ja doustny miałam i wczoraj zjadłam ostatnia.A mas tez mam to nakłada mi maz na szwy przy opatrunku. Co bierzesz jeszcze procz masci?ja mialm antybiotyk doustny,ten w masci,ketanol i ibuprofen .Ale Biore obecnie tylko masc na szwy i ketanol jak sobie przypomne :) Wesolych Swiat Kochane ja bede z doskoka miedzy ciastami bo kuchnie oblegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi... wiem co czujesz. Sama się nie rozpakowałam przez 2 tygodnie po operacji bo tak mi się nie chciało i byłam jeszcze obolała. Ważne żebyś się smarowała tym co ci lekarz przepisał. Przez święta mam nadzieję odpoczniesz. Oszczędzaj się i będzie okej! A jak kształt, podoba Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Rozmarzona 30 hmmm kształt trudno mi powiedziec cokolwiek bo sa spuchnięte i duże. Jak doktor zmieniał mi opatrunek to wyglądały jak dwa duze sterczące namioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×