Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Magi 255
Gravity bolu jako takiego nie msm tylko ciągnie mnie i rozpiera skore. Od 3 doby mam zmienić opatrunek i zacząć stosować maść z antybiotykiem tylko martwi mnie czemu nie dostałam doustnego antybiotyku do brania....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Magi255 może dlatego że ją miałam podniesienie też przesunięcie sutków i implant.Wycięto mi 10cm skóry z każdej piersi by poszła w górę zmniejszono otoczki sutków pewnie bardzkiej skaplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota4563 możesz dać link do tych plastrów bo ebay pokazuje mi p*****ly a nie plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Gravity dokładnie tak jak napisałaś u mni dr powiedział ze nie ma takiej potrzeby brać antybiotyku doustnego, dostałam ho przed i po operacji. Mam juz za sobą druga dobę. Nie jest najgorzej noc przespałam do 5. Pierś lewa mam bardziej spuchnięta, nie czuje sutka, jak dotykam piers nisko to czuje lekki ból i czuje ze ciągną mnie szwy jak sie zle ułożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , pijecie vit e w dawcę 200mg?? Pytam bo ja już 2 tyg pije i zaczęłam mieć rożne dolegliwości. Ból brzucha, biegunka, krew przy zsłatwianiu. Dajcie znac. Niby pisze na forum ze to mozliwe bo vit e w dużej dawcę rozrzedza krew i moze powodować takie sensacje. Chce odłożyć zażywanie ale wole potwierdzić ze ktos tez tak miał i moze to byc po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że przy dużej asymetrii warto zrobić wypełnienie malej piersi. Moja koleżanka miała na tyle dużą różnicę, że było widać nawet pod braniem. Czasem może się też zdarzyć, że jest nie wykształcony miesień piersiowy po jednej stronie i wtedy jedna pierś jest zapadnięta. Ale chirurgicznie wszystko można naprawić :)Polecam http://www.aestheticmed.com.pl/pl/chirurgia-plastyczna/zabiegi/piersi/powiekszanie-piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
lepetitprincesse ja do pracy wracam dopiero 4 stycznia :) gość nie mozesz namawiac na operacje u tego doktora :) kazda z Nas moze zachwalac swojego :)) i podawac linki w postach.:))) Magi 255 jak u Ciebie ?lepiej juz z ciagnieciem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Hej dziewczynki ! Ja sie czuje ok ciągnie mnie dakej lewa pierś wydaje mi sie ze szew muszę mieć mocniej zaciśnięty i dlatego odczuwam tak. Prawa pierś super nic nie boli. Podnoszę sie na prawej ręce podpieram na niej, w sumie wszystko nią robię. Gdyby nie te ciągniecie w lewej to juz bym mogła sama zrobić wszystko. Po 3 dobie nie wzielam ani jednego przeciwbólowego :) mam do Was pytanie jsk maskujecie piersi ? 4 bede miała zdjęte szwy :) a jak Wasze samopoczucie ??:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania1201
Proszę polećcie mi dziewczyny dobrego i niedrogiego specjalistę w Warszawie -podniesienie i powiększenie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Hania1201 ja to robiłam i podnosiłam i powiększałam polecam bez zastanowienia .Ale Swidnica koło Wrocławia :( http://www.drnawrocki.com.pl/zabiegi.html napisz lub zadzwon ceny ma naprawde przystepne :))) Magi 255 ja szwy mam rozpuszczalne.Ale widze jeszcze 3 nie wiem co z nimi :) moze jeszcze sie nie rozpuscily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Gravity ja mam zdjęcie szwów 4. Gravity mam pytanie czy masujesz piersi jak tak to jak wydaje mi sue ze powinnam jyz zacząć cos robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Magi555 masaż dopiero w 2m po.tak mam na kartce z zaleceniami od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a miała któraś po zabiegu problem z okresem. Tzn. Czy istnieje możliwość ,że mógł sie rozregulować lub poprostu przesunąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szczęściary :) Ja już w pełni korzystam z atutu ! Większa pewność siebie :) Ciuchów wymieniać nie muszę bo ładnie leżą, ale większość miałam bez dekoltów.. i worki. Nic nie boli, w nocy jak przypadkiem położe się na piersi (bo zdarza mi się nieświadomie) to budze się od razu ..:) Martwią mnie tylko blizny.. po jakim czasie one zaczynają blednąć?? Moje są czerwone jeszcze i twarde jak dotykam, a smaruje je 2x dziennie naturalnym kolagenem (taki mój sprawdzony specyfik..., ale może źle ze nim smaruje?). Zdaje mi się że może się okres rozregulować/opóźnić chociażby przez stres przedoperacyjny :) Miałam okazje być na imprezie w ostatnim czasie i założyłam na siebie sukienke małą czarną - tubę - bez ramiączek (bez stanika). BOSKO, Kocham te cycki. (a kiedyś kombinowałam, przyszywałam stanik do sukienki..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania1201
Gravity proszę podaj koszt podniesienia i powiekszenia ewentualnie koszty dodatkowe jakie poniosłaś. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce91 - to super, ze jestes zadowolona z efektow! Gravity - zazdroszcze! ja jestem w nastroju swiateczno-sylwestrowym, wiec kompletnie nie moge sie na niczym skupic;d a co do pytania o okres, tez uwazam, ze przede wszystkim moze to byc nastepstwem stresu, bo co by nie bylo to jednak dosc duze przezycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosdfzcdsść
Do Slońce91. Napisz do mnie, mam bardzo ważne pytanie do Ciebie: tommacjeden@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce - to zelży ile jesteś po op - blizny z czasem bledną wiec nie ma czym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie wlasnie odnosnie blizn Jestem rowne 8 tygodni po a blizny wciaz sa twarde i czerowne. Mam sklonnosc do bliznowcow , codzienie 2 razy smaruje mascia silikonowa bo podobno jest najlepsza w zapobieganiu bliznowcom i przerostom blizn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce91, wkasnie ile jestes po operacji? Jestem bardzo ciekawa po jakim czasie sobie tez taka sukienkę w końcu zaloze!!! Matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo właśnie, dziewczyny po operacjach - jakie sukienki wybieracie na sylwka? eksponujące biusty, czy jednak jeszcze zachowawczo?:D ja teraz noszę raczej zabudowane, więc wydaje mi się, że ciężko na początku będzie się przestawić na jakieś dekolty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam operację 17 listopada :) Ja nosiłam tylko opaskę nad biustem (bez stanika) przez miesiąc, a teraz latam bez stanika. Kupiłam wprawdzie 1 taki koronkowy miękki w całości bo tylko taki mogę, jednak mnie bardzo upija miejsce blizny. U mnie jest niedługo 1,5 miesiąca... więc w sumie nie dużo, a blizny po całości są czerwone i jak dotykam to bardzo twarde i one i caly dół piersi. Na imprezę poszłam już 19 grudnia czyli od razu jak zdjęłam opaskę :) Skakałam, tańczyłam (piłam) nic nie boli miesiąc po :) Na siłkę mam zamiar wrócić od Nowego Roku bo przez ten miesiąc tak zmalałam z mięśni i zwiotczałam, że w ubraniach xs pływam. Do Gosdfzcdsść - masz pytanie to pisz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwester od razu sukienka z dekoltem takim bardzooooo głębokim w literę V :) Wystarczy że do rodziny chodzę ubrana jak zakonnica by się nie zorientowali :) I w pracy, czyli na co dzień, bo tam spędzam większość dnia muszę być przyzwoicie ubrana. Więc w sylwestra szaleję i ubieram się tak jak nigdy w życiu wcześniej nie mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Hania1201 ja 2 w 1 dalam 12600zl:) Mam pytanie do was tych po jak długo nosiłyście ten pas w biustonoszu?Mnie bardzo uwiera a jak ściągam biustonosz do prysznica to mi ciaza cycki nie wiem czemu zawsze mialam duze a teraz sa ciezkie :(((( Kontaktowalam sie z lekarzem wczoraj twierdzi ,ze moge zaczac wczesniej masowac biust i szwy czyli juz za tydzien bo dobrze sie goi obecnie czekam na masc do masazu.A co do plastrow nadal nie zdecydowalam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubran to jak miałam "mleczne piersi" wiwc duze d i pełne i założyłam sukienkę w lato to mi było rak głupio se mi die w piersi patrzą wszyscy!! O matko!! :) teraz jak zrobie sobie piersi i one opadną mysle ze wkasnie id czasu do czasu sie odpiernicze w dekolt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×