Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość_1234
Dzieki dziewczyny :) juz nieczuje takiej niepewnosci :) macie racje ze trzeba zaufac lekarzowi, wkoncu robi tyle tych cycow ze musi sie znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
Fakt. Lekarzowi należy zaufac, jednak lekarz dobiera implanty do obecnej naszej figury. Większość dziewczyn na forum wypowiada się zaraz pooperacji, a nie wiemy jakiego zdania są kobiety po kilku latach od operacji. Rozmawiałam z sąsiadką, która operowała się 11 lat temu i powiedziała mi coś (według mnie) ważnego-trzeba wziąć pod uwage ze nasza sylwetka z czasem się zmienia i kobieta 30 letnia ma inna figurę niż 40 letnia... (zwłaszcza u osób szczupłych sylwetka się trochę poszerza) jej tak ktoś kiedyś doradził i wbrew lekarzowi wzięła jeden rozmiar większy i NIGDY TEJ DECYZJI NIE ZAŁOWAŁA. Ja już sama nie wiem... na pewno mając do wyboru dwa rozmiary- wybiorę te większe implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna0987 - bardzo dziękuję za odpowiedź! Ja operację będę mieć najprawdopodobniej dopiero w listopadzie ze względu na inne plany po drodze. Super, że jesteś zadowolona :) Poczekam teraz na wizytę, jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to będę pytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia32
Ja jestem juz za chwile 3 miesiace po operacji u dr Witwickiego w w-wie. Jestem bardzo zadowolona, choc pojawily sie mysli czy nie za male :) przy wzroscie 170, wadze 61, zerowym biuscie doktor dobrał polytech anatomiczne 395. W koncu jest normalnie. Pierwsze lato na ktore sie ciesze i nie chowam po katach. doktora polecam. Profesjonalista jedyny w swoim rodzaju. Pielegniarka przecudowna, dzieki niej udalo sie przezyc pierwsza dobe kiedy bol byl ogromny a zrywanie na wymioty okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przed - jasne, mając do wyboru dwa rozmiary lepiej wziac wiekszy, ale chodzi o sytuacje, kiedy chce sie wieksze niz proponuje lekarz :) i w tym przypadku ja bym byla za tym, zeby jednak sluchac specjalisty a co do sylwetki - oczywiscie, ze sie zmienia, ale ja patrzac np na kobiety w mojej rodzinie, widze, ze jak ktos jest "z natury" szczuply to mimo wieku nie przytyje tak znaczaco, zeby biust okazal sie nieproporcjonalny. moja mama np ma sylwetke bardzo podobna do tej, ktora miala w mlodosci - jasne, ze sporo waleczkow i oponek ( ;) ) ale ogolnie sylwetke ma podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia32 - za małe? Ja planowałam wziąć najmniejszy możliwy rozmiar, myślałam o 250 ml…a też mam 170, 59 kg i zero cycka absolutnie. Rozumiem, że po 3 miesiącach wszystko już pogojone i piękne :D zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Rudaaaaaaaa1234 pytasz o ból, no to mogę odpowiedzieć ,u mnie zakończył się trzy dni temu a już za dwa minie sześć tygodni od operacji:-) trzeba cierpliwie czekać i stosować się do zaleceń lekarza i tego co w karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
eve1982 ja mam mentor anatomiczne wysoki profil 295 ,170 i 50kg i mam 75c lub 70d, zależy jaka firma stanika. Wyglądają bardzo naturalnie. Większych bym nie chciała :-) ale wszystko zależy jaki efekt chce się osiągnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwójkę dzieci czyli dwie ciąże za sobą chciałam mieć zawsze większy biust ale bałam się ingerencji chirurgicznej jako kolwiek by nie było to operacja, spotkałam się ze znajomą i poleciła mi perfect bust zamówiłam i fajnie zaczął działać http://erozkosz.pl/p/7258/54410/perfect-bust-zestaw-tabletki-90szt-gel-150ml--pelne-piersi-drogeria-dla-kobiet.html piersi zdecydowanie się zmieniły, są większe jędrniejsze nawet mój mężczyzna dostrzegł różnicy więc muszą działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale nie wierze w cudowne lekarstwa na powiekszenie biust, czy inne specyfiki...jak dla mnie to implanty to rozwiązanie które jest trwałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna0987
A jak jest z noszeniem normalnych staników? Czy po 4 tygodniach moge opuścić ten modelujący, w ciagu dnia i nocy? Jestem prawie dwa tygodnie od operacji, a w lipcu wyjeżdżam do pracy, wiec normalne staniki bardzo by mi ułatwiły komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
marcela28 również nie wierze w żadne cudowne tableteczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Czarna0987 wszystko zależy od kontroli lekarza i co on powie. Ja mam w karcie sportowy przez osiem tygodni a przez sześć tygodni pas uciskowy. We wtorek mam kontrolę po sześciu tygodniach i wtedy mogę popytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka_ja jak Tobie taki piękny rozmiar wyszedł to mi pewnie wyjdzie podobnie :) Jestem troche nizsza ale podobny rozmiar implanta i też wysoki profil bo mają być pełne C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie już z tymi tabletkami, przecież to jedna wielka ściema.. naturalnie powiększyć biust można tylko przez przyrost wagi (i wiadomo, że tyje się ogólnie, a nie miejscowo;D), UJĘDRNIĆ można przez ćwiczenia, jakiś efekt dadzą też masaże z balsamami, ale żadne tabletki cudów nie dadzą, a tylko można sobie zaszkodzic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks plaskadeska
gość robisz piersi u osucha ? odezwij się do mnie na priv lovelyshoes-86@wp.pl Ja robiłam u niego rok temu jesteśmy takiej samej budowy i miałam ten sam wybór co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RUSZA CASTING DO PROGRAMU „WALKA O PIERSI”! Jeśli piersi są Twoim największym kompleksem, uległy zniekształceniu na skutek choroby albo marzysz o korekcji ich wielkości czy kształtu – nie czekaj! Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym biuście. Nasi lekarze specjaliści, najlepsi w swojej dziedzinie, pomogą Ci pozbyć się kompleksów i zadbają o to, abyś już nigdy nie musiała wstydzić się swoich piersi. Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres walkaopiersi@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające: • imię i nazwisko • datę urodzenia • numer telefonu • zdjęcie sylwetki • krótki opis problemu z piersiami. Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
hm program ciekawy moze być...choć ja bym się nie pokazała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna0987
Dziewczyny mam pytanie! Wkrótce mijają 3 tygodnie od operacji. Myślicie ze moge w sobotę na przyjęcie założyć normalny stanik? Oczywiście tylko na wieczor, normalnie chodze dzien i noc w specjalnym. Bede bardzo wdzięczna za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - a jak przechodzisz rekonwalescencje? jak samopoczucie? piersi nadal bola, ciagna? trudno powiedziec nie znajac sytuacji, na drugim watku jedna z dziewczyn opowiadala, ze na trzeci dzien juz normalnie pracuje, zajmuje sie dzieckiem, inne potrzebuja tygodni. podobnie jest z kwestia stanikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Gość 1234 pod mięsień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Czarna0987 kup sobie stanik w intimissini bez fiszbinow i taki sobie załóż ale nie na długo no mogą się piersi znieksztalcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed     JUŻ PO
Witam! musze się pochwalić,że wkonću ma PIERSI :) lekarz doradzał mi 325 lub 340-JA ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA 400. jestem BAAARDZO ZADOWLONONA chociaż dzisiaj jest dopiero trzeci dzień od operacji. Wponiedziałek miałam operację a dzisiaj wypuścili mie do domu (pierwsze co to udałam się na zakupy-musiałam kupić sobie kilka koszul bo zwykłej bluzki nie jestem sama wstanie założyć). Jeśli chodzi o ból to nie ukrywam-STRAAASZNY w pierwszej dobie, do tego 7 razy wymiotowałam a to potęgowało ból -dzisiaj rano wzięłam w szpitalu ketonal i na razie nie mam potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed   JUŻ PO
Muszę dodać ze dla takiego efektu warto pocierpieć. Ja można powiedzieć ze w pierwszej dobie z bolem sobie nie radziłam-problem z oddychaniem, wymioty eee-szkoda opisywać. Ciągle pod kroplowką i dostawałam tlen w maseczce. za to dzisiaj REWELACJA-już po pierwszych zakupach ,obiad ugotowany, wykąpana, pranie zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Dziewczyny,a może któraś z Was chciałby kupić ode mnie pas, który trzeba nosić sześć tygodni? Ja właśnie zakończyłam etap noszenia i szkoda mi bo wyrzucić bo zapłaciłam za niego 120zl z wysyłką. Sprzedam za grosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnei warto poczekać na efekty, czasem troszkę trzeba pocierpieć...ale moim zdaniem warto:) jeżeli ktoś tak dlugo czekał na operację to na pewno nie będzie żałować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×