Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

paprotka - ktoś tu dobrze radzi - nigdy na pusty żołądek! ja tak kiedyś zrobiłam, jak mnie bolała głowa i później głowa przeszła, ale żołądek zaczął taak boleć, że to żaden interes ;D a co do ucinania wpisow, nie martw sie, mi czesto sie w ogole nie pojawiaja, albo mysle, ze ich nie ma, a pozniej nagle sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady dziś normalnie zjadłam, tabletki też biorę nie na pusty żołądek. Mogę nawet poruszać rękami, nie tak mocno bo do góry nie podniosę ale myślałam że będzie gorzej. Najgorzej jest mi wstać z łóżka później jakoś idzie. O dziwo mąż, który do wczoraj nie wiedział co to pralka wstawił pranie. Dziś o wiele lepiej się czuję niż wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
paprotka24 , zanim weźmiesz keton to pół godziny przed weź Bioprazol Max , pomoże na żołądek :-) Też nie widziałam o tym wcześniej ale teraz gdy biorę jest o niebo lepiej:) no i nie bierz na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam zabieg 30.06 w Warszawie na Arabskiej czy któraś ma moze zabieg w podobnym terminie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukasz towarzystwa i wsparcia? na pewno się przyda - w razie czego pisz, tutaj tez jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość taka ja -dzięki nie wiedziałam o tym Bioprazolu a mam w domu, po za tym mam jeszcze do brania co 12 godz. antybiotyk. Wczoraj trochę spanikowałam bo zaczęły mi się robić siniaki ale tylko na jednej z piersi podobno to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda24
Cześć dziewczyny czy któraś z was może była u doktora Mazana w Katowicach? Mam zamiar przejść zabieg powiększenia piersi i umówiłam się tam na konsultacje na połowę lipca troszkę się boję czy dobrze wybrałam ale słyszałam dobre opinie będę wdzięczna za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaa
Cześć kobitki! Jestem po operacji powiększenia piersi (anatomiczne 395 ml polytech, metoda pod mięsień) dzisiaj trwa 6 doba. Bol troche ustępuje, ale dalej jest odczuwalny i ciągły dyskomfort. Od wczoraj utrzymuje mi sie podwyższona temperatura (37,2). Czy to normalne? Czy powinnam obawiać sie ze tp jakaś infekcja, a moze normalna reakcja na zbliżający sie okres? Wizytę kontrolna mam dopiero we wtorek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudaaa - nie wydaje mi się, żeby było to coś niepokojącego :) jakby nie patrzeć operacja to jest dla organizmu spore "przeżycie" i musi sobie z tym jakoś poradzić. 6 doba to jeszcze świeża sprawa, więc wydaje mi się, że nie powinnaś się martwić, no ale oczywiście dla pewności możesz się skonsultować z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
... jeśli chodzi o rozmiar to ostateczną decyzję podejmę w dniu operacji. Jestem szczupła mam 170cm wzrostu i 53kg-lekarz polecił mi implanty 340 ale zastanawima się nad większymi (w diu operacji zrobię jeszcze przymiarkę i zobacze). Muszę wziąśc pod uwagę ze moja sylwetka będzie się zmieniać "na starość" ;) a więcej razy nie chce być operowana... zrobiłam sobie wszystkie zalecane przez lekarz badania- jak na razie wyniki mam ok jedynie czekam jeszcze na wymaz z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przed ja mam 170cm wzrostu, waga: 52kg i mam 345. Na początku doktor wymierzył mi 325 ale powiedział że jak chcę to 345 spokojnie może mi zaproponować i przy mojej budowie większych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
dokłądnie teraz sprawdziłam "zapiski" -lekarz mi doradzał tak samo. Jednak dopytywałam się o większe i powiedział, ze większe implanty mogą wystawać z boku (naturalne duze piersi też wystają...)- dlatego jeszcze raz przymierzę i podejmę ostateczną decyzję w dniu operacji, która odbędzie się 27.06 w poniedziałek, bo właśnie mi przełożyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Rudaaa , również miałam taką temperaturę, więc spokojnie :-) Dostalaś antybiotyki przy wypisie ? Ja dostałam dwa plus leki na trzy miesiące oraz silne przeciwbólowe. Szósta doba to jeszcze świeżutkie rany. Trzymam kciuki za mniejszy ból :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
paprotka24,u mnie też siniaki zaczęły wychodzić około tygodnia po operacji, więc tu normalne :-) Teraz jestem pięć po i po siniakach ani śladu :-) zapomniałam w poprzednim komentarzu napisać, że gdy przestałam brać antybiotyki bo miałam dwa to żołądek sporo odetchnąl :-) do antybiotyku bierz Lacidofil :-) i tak przez 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa1234
Dziekuje za odpowiedz kochane, troche sie uspokoiłam i temperatura rownież spadła :) antybiotyku nie mam, dostałam jedynie receptę na przeciwbólowe, ale dzisiaj mam wizytę kontrolna wiec dowiem sie co i jak :) A uczucie bolu i dyskomfortu długo jeszcze potrwa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
młoda24 ja cos tam slyszalam i tez bylam umowiona do niego na konsultacje. Jednak poczytalam opinie i byly rozne wiec wolalam nie ryzykowac. Wybralam inna klinike, jestem juz po konsultacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
jeszcze przed gdzie robilas wymaz z nosa ? Tez musze wykonac to badanie. Jak one w ogole wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
w każdym labolatorium robią wymaz z nosa-ja zrobiłam wszystkie badania w diagnostyce. Badanie polega na pobraniu próbki wydzieliny ze scianek nosa (za pomocą "patyczka do uszu). Najlepiej zadzwonić do labolatorium i zapytać się jak długo trzeba czekać na wyniki bo czasami na wymaz czeka się ok 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś robił piersi 350 mentor coeshive l high profile okrągłe? Ja mam mieć operacje w czwartek 30 czerwca, ciekawa jestem jak wielkosciowo one wyglądają, jestem szczupła 168 i 51 kg ,rozmiar wyjściowy 70 AB, jeżeli ktoś może chętnie zobaczę fotki przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
Koleżanka która jest już 8 miesięcy po operacji powiększania piersi twierdzi że wczesniej u swojej koleżanki widziała efekt po operacji tymi samymi implantami i wyszło zupełnie inaczej niż u niej. Myślę ze najlepiej przymierzyć u lekarza protezę i wtedy można mieć mniej więcej wyobrazenie. Sama już odliczam do poniedziałku :). Przeraża mnie fakt że dzieci muszę zostawić na dwie doby bo nigdy się z nimi nie rozstawałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1234
eve1982 jaki rozmiar ma z tych implantów wyjść ? Też mam mieć mentor ale anatomiczne. Teraz mam małe B, chciałam pełne C. Lekarz dobrał mi 300ml. Też jestem szczupła (54kg i 168cm) i mam bardzo małą tkanke tłuszczową (jestem wysportowana), zastanawiam się czy nie wyjdą małe. Jak przymierzałam to niby wyglądały okej ale wiadome ze to troche zmaleją. Jestem pełna obaw bo nie umiem sobie wyobrazic efektu a szkoda mi wydać tyle kasy i sie rozczarować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
jeszcze przed - naturalnie, że efekt był inny, przeciez każdy ma inna budowę ciała, musiałby być podobne, żeby efekt był podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierzyłam od 300 ,325 bodajze i 350 wiec te najlepsze,chcialam 375 ale sie nie zgodził gdyz po pomiarach moze max 350 .Obecnie mam A B ,mam wąska klatkę piersiowa ,chcialam D lub DD haha ale czy beda to ciezko dokladnie określić ,wiem u kazdego ten sam rozmiar implantu i wychodzą inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
wiem,wiem że to zależy od budowy- obie dziewczyny mają baaardzo zbliżoną sylwetkę z wyglądu i rozmiar biustu przed operacją AA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety, Jestem umówiona na wizytę u dr Witwickiego w Warszawie. Mam problem, który nazywa się powszechnie "piersiami bulwiastymi" i nad operacją zastanawiam się od 14 roku życia czyli już dobre 8 lat. Jestem zdecydowana, jednak mam wysportowaną sylwetkę i chciałabym, aby biust był drobny i kształtny. Moje pytanie - czy polecacie tego lekarza, czy słyszałyście o nieudanych zabiegach, nieusatysfakcjonowanych dziewczynach? Czy może kojarzycie kogoś, kto specjalizuje się w tym problemie? Lub polecacie kogoś konkretnego z Warszawy najbardziej :) Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1234
Właśnie mi lekarz powiedział ze większe niż 300 nie będą już u mnie wyglądały naturalnie. Też chciałam D :D pomarzyłam sobie chwilke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość_123, jak jesteś drobniutką istotką, to nie ma co pchać w siebie zbyt dużych implantów. Jak lekarz mówi że 300 wystarczy i będzie dobrze, tzn będzie dobrze :) Przymierzałaś je sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1234
rozmarzona30, tak, przymierzałam. Wyglądały okej i przy przymiarce byłam zdecydowana. Ale później jak to większość z nas sie naczytałam "bierz większe bo zmaleją" i mam wątpliwości ;) Masz racje, najlepiej zdać sie na lekarza. Czytałam o nim opinie i wydał mi sie też bardzo konkretny wiec moze rzeczywiscie wie co robi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna0987
Melafiki - ja jestem dokładnie 9 dni od zabiegu i dr Witwickiego i naprawdę polecam. Cena optymalna, do tego fachowe podejście i naprawdę rzetelnie wykonana operacja. Dodatkowo cudowna atmosfera, dobra spędzona w szpitalu była umilona do granic możliwośc*****elęgnarki to anioły, a nie kobiety :D Ostateczne efekty będą widoczne dopiero po 3 miesiącach, ale już jestem zachwycona tym co widzę. Jest idealnie, tak jak sobie wymarzyłam. (Osobiście mam implanty 395 ml POLYTECH, metodą podmięśniową). Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, to z chęcią Ci pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc_1234 zmaleja, ale nie tak dużo, ktoś mówił, że nawet nie o 10% :) tak jak dziewczyny mówią, trzeba zaufać lekarzowi. jemu tez zalezy na zadowolonej klientce, bo to przeciez jego renoma, wiec na pewno doradza Ci jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×