Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
lepetitprincesse tak, mam wyjsć na następny dzień :) Chodzi mi właśnie w dniu wyjścia jak sie czułaś po narkozie. Jakieś wymioty, mega zawroty głowy czy cos w tym rodzaju ? Chce sie nastawić na ewentualne trudności w podróży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pareu
Ja jestem dosłownie "chwilę" po zabiegu. I co na razie mogę powiedzieć, to fakt, że jestem bardzo zadowolona z opieki (w klinice dr Olender w Żarkach-Letnisko, samej Pani dr, jak i całego zespołu pielęgniarek itp). Dzięki nim zdecydowanie mniej się stresowałam. Jeśli chodzi o sam efekt zabiegu, też póki co wydaje mi się, że wszystko jest ok, ale wrócę do Was dziewczyny, jak już wszystko mi się ładnie zagoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Gość_1234 wychodziłam na drugi dzień po zabiegu i jazda po dziurach strasznie bolała niestety:/ Jestem dwa tygodnie po operacji i jeszcze czuje ból, szczególnie po nocy gdy wstaje. Zwolnienie mam na miesiąc z przedłużeniem późniejszym, ponieważ do pracy potrzebuje autem się poruszać. Pytajcie o co chcecie :-) z chęcią odpowiem bo wiem jaki to ogromny stres przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, ja po narkozie byłam troche otumaniona. Trochę żołądek nie tak pracował jak trzeba, ale nie było tak źle. Jedyne co pamiętam to to, że byłam strasznie zmęczona i bardzo mi się chciało spać. Myślałam że bedzie gorzej. Ale ja tak zawsze mam że jak chora jestem czy nawet po złamaniu ręki to spać mi się chce bardzo. Tak mi organizm reaguje po prostu :) Ale sen to najlepsze lekarstwo podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu wchodzę tu i Was po cichu czytam :) Od dawna myślę o polepszeniu swojego ciała. Ogólnie jestem drobna, 163 cm, 50 kg i jedno dziecko :) Szukam, czytam i mam wrażenie że nic nie wiem. Myślę o Warszawie bo to najbliższe większe miasto od mojej miejscowości. Standardowe pytanie osoby z małą wiedzą: gdzie :) bo choć klinik jest wiele ciężko zdecydować się na którąś. Myślałam o Linea Corporis. Ma któraś z Was jakieś doświadczenia? I ile tak mniej więcej czekałyście na konsultacje i operację(ogólnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - ja tak samo, jak ktoś napisał - czułam się otumaniona i mocno osłabiona, ale bólu za bardzo nie czułam (przeciwbólowe robią swoje! :) podróż przespałam, więc Tobie radzę to samo. pamiętam, jak któraś z dziewczyn pisała, że sama prowadziła auto od razu dzień po zabiegu, to dopiero był hardkor! a tak, to będzie dobrze, przede wszystkim, nie martw się na zapas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1234
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedz, nastawie sie na meczarnie w podrozy :D chociaz mam cicha nadzieje ze jakos przetrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Milka czekam trzy tygodnie na zabieg i dwa tygodnie na konsultacje. Polecam odwiedzić Poznań, kochana i ciepła Pani doktor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc_1234 na pewno przetrwasz! :) znam osoby, które bardzo dobrze przeszły cały zabieg i rekonwalescencję, a ból porównywały do zakwasów po mocnym treningu. więc nawet jeśli ktoś CI będzie opowiadał o okropnych męczarniach to nie bierz tego tak do siebie, bo może u Ciebie wszystko przebiegnie bezproblemowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1234
bemybabyy8 dziekuj***ardzo za pocieszenie :D masz racje, każdy odczuwa inaczej ból :) obym też odczułą to jako silne zakwasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
gosć - nie martw się na zapas :) musisz się nastawić, że może boleć, co więcej może boleć dość długo, ale z reguły radość po zabiegu i radość z nowych cycków przesłania wszelki ból :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1234
Toyska swietnie to ujelas ze radosc przeslania wszystko ;) pewnie tak bedzie tez ze mna :) juz sie doczekac nie moge efektow a to dopiero w sierpniu operacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminta
Jak ktoś wyżej napisał, nie czuje się bólu, bo środki przeciwbólowe robią swoje ;) Ja byłam na zabiegu powiększania u dr Olender i jestem bardzo zadowolona. A w temacie bólu - dodatkowo jest się też na adrenalinie, więc marzy się tylko o tym, żeby założyć w końcu strój kąpielowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że trochę poboli i każdy inaczej reaguje. Nawet jak leczysz zęby u dentysty to jak znieczulenie zejdzie to może troche boleć jakiś czas. Wszystko się musi zagoić, trzeba dać sobie czas. A jak juz nie można wytrzymqć to są właśnie leki przeciwbólowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo to szybko, ja myślałam że trzeba czekać z rok albo dłużej :) Do Poznania mam około 400 km, i to trochę za daleko tym bardziej, że i tak będę miała ciężko z transportem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1234
Oczywiscie spodziewam sie bólu, wkońcu będą mnie kroić ;) Myślałam raczej o tych mdłościach po narkozie, 300km to kawałek drogi po jakiejkolwiek operacji :) Nie brałam też pod uwage że na naszych pięknych drogach same dziury, więc będzie to napewno duży dyskomfort. Ale ciesze sie że sie zdecydowałam bo w końcu coś w tym staniku będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
noo 300 kilosów po narkozie to jest nie byle co...ale czego się nie robi dla pięknego cyca, chyba większość z nas tutaj to wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosi  10
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttttttttt
Hej :) mam 23 lata i mam konpleks malych piersi... Mozecie mi co nieco opowiedziec o takim zabiegu powiekszenia biustu? I przede wszystkim macie jakiegos lekarza godnego polecenia?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Tttt a skąd jesteś? Ja mogę polecic Poznań :-) Co byś chciała wiedzieć? Pytaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttttttttt
O jak sie ciesze ze mozesz mi pomoc :) Pochodze z Jeleniej Gory ale od 3 lat mieszkam w niemczech i to przy samej Holadnii ale dosc czesto jestem w Pl :) od kilku lat zastanawiam sie nad powiekszeniem biustu mam nierowne piersi dzis bylam u ginekologa i troche na ten temat rozmawialismy oczywiscie odradza mi zabieg bo mowi ze miedzy jedna a druga piersia nie ma jakies znacznej roznicy ale mi to przeszkadza :/ mam rozmiar B a marzy mi sie D. Mojemu chlopakowi podoba sie moj biust ale jak mu wspomnialam o tym ze chcialabym miec wieksze to nie mial nic przeciwko powiedzial ze jesli bede sie lepiej czula to bedzie mnie wspieral. Powiekszalas biust w poznaniu? Jestes zadowolona? Roksana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttttttttt
Gosc taka_ja to jest moj mail odezwij sie kubik10@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a dr Kubasik - Poznań? Na jego stronie nie ma przedziału cenowego i jakich implantów używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttttttttt
Samosia 13 mam miseczke B i w dodatku mam nie rowne piersi :/ jedna piers mam nieco mniejsza :/ a u Ciebie jak jest? Jestes zadowolona ze swojego biustu? Czy moze poddalas sie operacji powiekszenia piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Tttttttt - po pierwsze, to dobrze że chłopak Cię wspiera :) po 2 - nie ma nic złego w tym, że chcesz operacji :) to Twój wybór i decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króliczka29
WITAM! 02.06.2016 miałam operacje powiększania piersi. Leżę w domu, świeżo po zabiegu. Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie śmiało. Dodam tylko,że operację odbyłam u dr. Niemkiewicza we Wrocławiu. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttttttttt
Kroliczka29 - ja mam kilka pytan bo od jakiegos czasu zastanawiam sie nad taka operacja :) mowisz ze operacje mialas we wloclawiu? Ja pochodze z jeleniej gory ale mieszkam od 3 lat w niemczech przy samej holandii ale jestem dosc czescto w polsce i taka operacja najbardziej by mi odpowiadala jakby byla przeprowadzona wlasnie we Wroclawiu :) powiedz jaki mialas swoj naturalny rozmiar biustu? I na jakie implanty sie zdecydowalas? Masz moze dzieci? Ja jeszcze nie :) ale planuje za jakies moze 3-4 lata ale nie wiem czy nie lepiej by bylo przeprowadzic taka operacje po urodzeniu dziecka czy jest to bez znaczenia? Powiekszony biust po ciazy dalej bedzie wygladal dobrze?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×