Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Tez jestem po powiekszeniu. jest super, nie wiedzialam, ze moge tak dobrze czuc sie w swojej skorze ;) najwazniejsze, ze biust wyglada naturalnie ( nie chcialam robic duzego biustu, moj byl wrecz mikroskopijny, jak klata malego chlopca... wiec kazdy wiekszy biust byl dla mnie ladny :P) robilam w medicoverze, bo kolezanka polecila. to chyba jedna z lepszych decyzji, jakie podjelam :) w koncu moge nosic bluzki z dekoltami, czuje sie mega seksowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, czasem nie trzeba ogromnego biustu, żeby poczuć się lepiej i przede wszystkim - bardziej kobieco :) odpowiednio dobrane implanty to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny ;) również zastanawiam się nad powiększeniem piersi.. niestety nie jest to ani proste ani tanie. Bardzo boje się, że nie poradzę sobie z codziennością, mam roczna córkę. Myślałam o operacji u dr Piotrkowiak w Szczecinie za ok.rok. Zdecydowanie potrzebuje nowych piersi ale jak czytam opinie o bólu jaki towarzyszy w pierwszych dniach po jestem przerażona. Sporo przeszłam juz.. wiem ze ból by minął a piękne piersi zostały. Tylko czy poradzę sobie z córką ? Czy wybieram dobrego lekarza ? Czy wybiorę odpowiednie implanty? Jestem dość wysoka i nie jestem chudzinka. Mam szeroką klatkę i ramiona a piersi.. ledwo B. Zazdroszczę tym które są już po :) Zauważyłam również ze na stronie Medi kliniki w Szczecinie nie ma żadnych zdjęć przed i po .. może źle szukam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii169
Ja mam powiekszac piersi 27 sierpnia u dr.dratwy w bydgoszczu czy ktos kojazy ? Moze sie wypowiedziec o lekarzu ogolnie ma dobre opinie qiec licze na to ze niczego nie spieprzy i ze bede zadowolona bo bardzo mi na tym zalezy mam male piersi jeszcze po ciazy troche obwisle masaakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Girls, może pomożecie :) Byłam wczoraj na konsultacji u dr Witwickiego, wstępny termin mam na połowę listopada (wcześniej nie mogę) i…szczerze mówiąc mam ogromny mętlik w głowie. Startuję z rozmiaru piersi 0 (oprócz nieproporcjonalnie dużych sutków, zupełny brak tkanki tłuszczowej pod brodawką) i zależy mi na naturalnym wyglądzie piersi, ale nie chcę dużych. Jestem wysportowana, chociaż obecnie dużo mniej, bo od roku leczę kontuzję. NIE WIEM CO WYBRAĆ. Wczoraj w gabinecie już chciałam klepnąć implanty mentor okrągłe, ale potem pooglądałam zdjęcia w internecie i zdecydowanie wolę anatomiczne. Kwestia jest też rozmiaru 250 ml czy 280? z próbką tych drugich czułam się jak z balonami i obawiam się że będę wyglądać na dużo większą niż jestem (170, do najmniejszych dziewczyn nie należę). Kompletnie nie wiem co mam robić, boję się że jak wybiorę anatomiczne 250 to i tak wyjdzie w efekcie mniejszy rozmiar? Plis, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Do ,,gość ze Szczecina " Ja też jestem.ze Szczecina .Robie u doktora Śliwińskiego. Polecam wizytę umówić .Sama oddaje się w ręce doktora i ma mi dopasować rozmiar. Ufam temu lekarzowi. Wiele.znajomych u niego robiły . Na konsultacji każdy lekarz pokazuje swoje prace . Gdybyś miała. pytania to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, jeśli startujesz z poziomu, jak to sama określiłaś "0". to moze faktycznie mniejsze? i tak różnica będzie zauważalna :) Decyzja zależny od Ciebie. widzisz dużą różnice między 250 a 280?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, zastanawiam się nad lekarzami w Warszawie - rozważam dr Witwickiego, Dębskiego i Lembasa. Jakieś opinie? Byłam na konsultacji u dr Witwickiego i chyba mnie do siebie nie przekonał całkowicie, ale może są tu dziewczyny po operacjach? Zależy mi na ultra naturalnym efekcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka18
Do gościa-zastanów sie nad doktorem Szymańskim, ja ostatnio robiłam poszukiwania i ma dobre recenzje :) ide na pierwsza konsultacje 4 sierpnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z okolic Wrocka, więc co do Warszawy nie podpowiem. Ze swojego lekarza osobiście jestem bardzo zadowolona. Najlepiej zapyta jakiejś koleżanki która już miała zabieg u kogo robić. Lekarz z polecenia najlepszy zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Dziewczyny doradzcie ci powinnam wziac do kliniki ? Pizame, kapcie, kosmetyki pod prysznic, recznik. Cos jeszcze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
gość1234 powinni Ci to powiedzieć w klinice, u mnie dawali: ręcznik jednorazowy, szlafroczek i kapcie jednorazowe + moje majteczki ;)to poszłam na operacje. A po byłam w swoich majteczkach i w staniku pooperacyjnym, ciepło więc tak leżałam i jak cos to mogłam się przykryć kołdrą do wc w nocy szłam w staniku i majtkach (nikogo tam nie było poza mną i pielęgniarką) a w dzień zakładałam :) zabrałam ubranie do wyjścia, szczoteczke do zębow i pastę i zapomniałam szczotki do włosów :P ale miałam dowieziona więc się ogarnęłam przed wyjściem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Wsumie nawet nie zapytalam o to. Dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNr1
Rudi, piżamę weź rozpinaną najlepiej,już gdzieś o tym była dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
Jeśli chodzi o pakowanie się do klliniki to ja zabrałam-szczotke do włosów, szczoteczkę + pastę, bieliznę, skarpetki i krem -resztę miałam zapewnione na mejscu (czyli kapcie, koszulę, szlafrok, żel pod prysznic i ręczniki jednorazowe oraz kąpielowe) Trzeba pamiętać żeby zabrać na wyjscie rozpinaną koszule bo to najłatwiej ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Dziękuje Wam bardzo. Właśnie rzuciło mi sie w oczy zeby brać wszystko rozpinane. Kupiłam piżamke rozpinaną i bluzke z guziczkami na wyjście i pierwsze dni funkcjonowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam taką pidżamknę kombinezonik zakładaną przez ngi i też było ok. Najważniejsze żeby góra od piżamy nie była zdejmowana przez głowę. Bo rąk do góry raczej nie dasz rady podniesć w pierwszychy dniach i nie jest to raczej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Miałam mieć operacje dzisiaj rano, ale lekarz przesuną na środe. Jeszcze nie wiem o której godzinie. Troche sie rozczarowałam bo już się tak nastawiłam, pojechałam spakowana do kliniki, zestresowana oczywiście. ;) Maja remont i nie mogą robić takiej operacji, zoperuje mnie w innej w której pracuje. Więc czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie na prawdę dobrej kliniki, która oferuje powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową to polecam Wam http://www.jumed.eu/ ze śląska :) opieka na najwyższym poziomie, bardzo się stresowałam, ale lekarze pomagali mi zapomnieć o stresie, teraz cieszę się pięknym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1234, współczuje. Pewnie myślałas że o tej porze już będziesz po, co nie? A tak to musisz sie biedna stresować. Ja życzę Ci powodzonka i zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos probował tak powiększać piersi www.piersi.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Dokładnie tak, myślałam że będe już miała z głowy ten stresujący czas. Ale środa już blisko :) czas pędzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że pędzie! zanim się oglądniesz to będziesz całkiem po operacji, leżeć z pięknymi piersiami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
pędzi, pędzi :) ale zobaczysz, szybko to zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Chirurg Ciesiński jest niepoważny. Umówiłam sie z nim prawie pół roku temu na operacje. A on mi dzisiaj powiedział ze mi nie zrobi bo nie ma miejsca w klinice. Jedyny termin kiedy moge zrobić to do połowy sierpnia z przyczyn rodzinnych. Znacie jakiegos lekarza w okolicy Krakowa który tak szybko robi ? Załamałam sie. Czekałam tak długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauruska777
hej dziewczyny, ja mam zabieg 10 sierpnia w gdyni u Dr Sylwester Dratwa, czy któraś z Was robiła moze u niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Gość 123 w Poznaniu znam, może by znalazła termin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Gość taka ja, dziękuje bardzo ale to za daleko :) Rozmawiałam z lekarzem i zaproponował koniec sierpnia. Naiwne to ale się zgodziłam. Mam nadzieje ze tym razem mnie nie wystawi. Nie pasuje mi już ten termin wogóle, ani troche !! Ale lepszego w Krakowie nie dostane, nikt mi szybciej nie zrobi. A i ten lekarz chociaz mnie olał to robi bardzo ładnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 1234 nie miałas jednak operacji? Kurcze myslałam o Tobie przez ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×