Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość  1234
Gosc pierwszy raz sama glowe umylam jakos w 11-12 dniu, nachylalam sie nad wanna tak zeby nie podnosic rak do gory za bardzo :) teraz robie praktycznie wszystko, zajmuje sie domem i dwojka dzieci. Bolu nie czuje juz, czasami tylko jak sie miesien napina jeden albo drugi. W nocy zdaza mi sie spac na boku bo nieswiadomie sie odwracam ale tez nic nie boli. Czekam tylko az bede mogla wrocic do treninow :) ale to jeszcze sobie poczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie najlepszy efekt dały tabletki breastfem, oczywiście wykluczając operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Dydymski spieprza nosy ale piersi robi cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki na powiększenie biustu? jakoś nigdy w to nie wierzyłam. ciekawi mnie jaki efekt uzyskałaś, ja jestem zadowolona ze swojej operacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1907
India4 wczoraj miałam powiększany biust u doktora Kasprzyka w Krakowie polecam ! Bardzo dobry lekarz, opieka w klinice super fajna atmosfera więc nie odczuwa się stresu przed operacją wszystko przebiega szybko i sprawnie. Już w dniu zabiegu opuściłam klinikę . Owszem boli ale dostałam leki przeciwbólowe wiec da się żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznotka hehe. No raczej od tabletek biust Ci nie urośnie. Też nie słyszał o "zbawiennych" produktach - sprzedają takie w telezakupach mango na przykład. ;] ścierka która nie jest zwykłą ścierką i posprząta za Ciebie. Albo garnek który nie jest zwykłym garnkiem i kosztuje 9999 zł. Takie bajery o tabletkach na powiększenie piersi to nie na tym forum można wciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski ? - z wypowiedzi pacjentów wynika, że Dydymski "spieprza" wszystko... Jak tak przeanalizować, te wszystkie społecznościowe portale, na których jego pacjenci zdają relacje z przebytych u niego operacji, to taki z tego wniosek... Piersi też... Ciesz się i dziękuj Bogu codziennie, że akurat w Twoim wypadku mu się udało... - bo jakaś dziewczyna z Anglii akurat wdzięczna losowi nie jest, że do niego trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski nie "spieprza" tylko nosy... Z tego co o nim czytam - Dydymski "spieprza"wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinią powyżej - nie polecam Dydymskiego z Solumed w Poznaniu ! Za to polecam bezwzględnie Prof. Kobusa z Polanicy Zdrój - w każdej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
na jakiej podstawie odradzacie operacje u doktora Dydymskiego skoro miałyście operacje u innej osoby?. Ja miałam powiększane piersi u tego właśnie doktora (minęło 3 miesiące) i jestem baaardzo zadowolona. moje 2 koleażanki też się u nego operowały i to One mi go poleciły. Wiadomo ze na forach często się wypowiada konkurencja która oczernia "kolegów po fachu" (np kilka osób na tym forum ciągle reklamuje tabletki na powiększanie piersi). Fakt że może się zdarzyć kilka osób które są niezaowolone z koncowego efektu ale tak jest również po operacjach u innych lekarzy. Udoktora Dydymskiego operauje się BAAAARDZO dużo osób a tylko garstka wypowiada się o nim negatywnie (patrząc na ilość osób operowanych u niego w ciągu roku to negatywnych opinii jest naprawdę stosunkowo bardzo mało). Boli mnie jak łatwo można powiedzieć źle oosobie której tak naprawdę się nie zna- opinia jest wyrazana tylko na podstawie internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A'propos Twojej naiwnej wypowiedzi : - dziwną rzeczą jest, że jesteś zadowolona z usług Dydymskiego, a wypowiadasz się na forum "nieudane operacje Dydymski" ? Jak się tu znalazłaś ? Tu wypowiadają się przecież pacjenci niezadowoleni. - jesteś w błędzie w pierwszym wersie - Dydymskiego odradzają osoby, które były operowane właśnie przez niego, a nie przez kogoś innego. Trochę zabawne to Twoje stwierdzenie. - w dzisiejszych czasach, konkurencja o jakiej mówisz, jest konkurencją dla każdej konkurencji w całym małym świecie polskiej chirurgi plastycznej. Trudno więc uwierzyć, żeby konkurencja Dydymskiego, która składa się z tysięcy lekarzy poświęcała czas, właśnie jemu. Niepoważne to Twoje przypuszczenie. - niezadowolonych z efektów umiejętności chirurgicznych Dydymskiego, to nie Twoje "kilka osób" , a masy. Powinnaś głębiej zapoznać się z tematem. - jesteś pracownikiem Solumedu ? Bo tak nie bardzo rozumiem, skąd u Ciebie wiedza, ile osób rocznie jest przez niego operowanych ? Oprócz Ciebie, nikt na ten temat się nie wypowiada. - bardzo mi przykro, że cokolwiek Cię boli. Natomiast nie powinien boleć Cię fakt, iż jak to się wyraziłaś : łatwo można powiedzieć źle o osobie, której się nie zna i wyrażać swoją opinię na podstawie internetu. Po pierwsze znam Dydymskiego, bo mnie operował, więc moja opinia nie jest oparta o świat wirtualny. Po drugie, czemu Ty się dziewczyno dziwisz ? Dydymski doprowadził mnie do tragicznego stanu. W dodatku zapłaciłam mu za to - naście tysięcy złotych, którymi zasilił swoje prywatne konto. Ja natomiast, po x-miesiącach cierpienia, przygotowuje się do operacji korekcyjnej, już nie za - naście tysięcy złotych, a -naście tysięcy euro. No to teraz, moje pytanie do Ciebie : dalej Cię coś boli? Toja cała wypowiedź na forum jest przede wszystkim, bardzo niedojrzała. Ale mam nadzieję, że zrozumiałaś mój przekaz: punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Więc w przyszłości nie szastaj dziecinnie słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
wypowiadam się na forum "POWIĘKSZANIE PIERSI"!!!!!-to po pierwsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
-czytając na tym forum wypowiedzi kilku osób które pisały że "CZYTAŁY" o Dydymskim ze jest kiepski-stwierdzam ze nie miały nic do czynienia- to po drugie hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
a po trzecie ;)- 'widzę że mam do czynienia ze złośnicą"- spokojnie! porponuje złapać oddech i sie wyciszyć, po co tyle złości w moją str. Ja jestem zadowolona i mam prawo na wypowiedź. w dodatku czytam forum ze zrozumienie ! (czyli jak ktoś pisze ze gdzies czytał na temat dydymskiego to jest mało wiarygodna wypowiedź) a jeśli chodzi skąd wiem ile ma pacjentek doktor D.-odwiedziłam tą klinika kilka razy i widziałam ile pacjentek do niego się umawia, a poza tym mam w rodzinie lekarza który zna pielęgniarkę z mandali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
aaaa i jeszcze... Pisząc ze mnie boli -to była przenośnia! mam 32 lata-no może jeszcze nie jestem dojrzała ale nie mnie to oceniac i bardzo proszę jak się Pani już wyciszy to proponuje jeszcze raz się wczytac w wypowiedz- ja się odnosiłam do tych osób któreswoją opinie wystawiają na podst internetu a nie mam pretnsji do tych osób które nie są zadowolone i się wypowiadają-BO KAŻDY MA DO TEGO PRAWO! -pozdrawiam! i życzę spokoju i zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się - jestem uosobieniem błogości i stoickiego spokoju. Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście jestem bardzo zasadnicza i rzeczowa. Więc dalej tkwisz w błędzie..., dla odmiany innym... :-) Tak się zdenerwowałaś, że nie udało Ci się tej riposty zredagować w jednej całości ?, tylko porozrzucałaś ją w trzech częściach ? Bardzo się cieszę, że Twoja operacja nie zakończyła się tragicznie i Dydymski stanął na wysokości zadania. W Twoim przypadku usługodawca się sprawdził. I dziękuj za to Bogu - codziennie. Dziękuję za życzenia zdrowia, dołóż do tego również szczęścia. :-) Czeka mnie bardzo trudna i ryzykowna operacja - inny lekarz spróbuje naprawić to, co Dydymski mi zabrał. Dobranoc :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
po co tyle złości-szkoda Twoich nerwow. wyrazajac swoją opinię nie chciałam Ciebie urazić-widzę ze nawet zdenerwowało Cię to w jaki sposób dałam Ci odp-przepraszam! Powinnaś zrozumieć ze są ludzie którzy myślą troszkę inaczej niż Ty co nie oznacza ze Cię atakują. Ja szanuje Twoje zdanie i chciałam tylko wyrazić swoją opinię. Oczywiście zyczę Ci również szczęscia ! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamta Pani bardzo ładnie to napisała- punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdyby mnie ktoś zapytał o tego pana to tez bym go nie poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 1979
ja również się zgadzam że punkt widzenia... Ipolecam doktora Dydymskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc temu robiłam piersi u dr Osucha w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś chce powiększyć sobie piersi i szuka dobrego specjalisty to na prawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela12
dobrze ze na to forum trafiłąm teraz-jak jestem już 2 miesiące po operacji u doktora Dydymskiego , bo po przeczytaniu tych opinii pewnie bys się zastanowiła. Jestem bardzo zadowolona z operacji (moja siostra tez u niego powiększała piersi 6 miesięcy temu)- mam implanty okrągłe 325ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę na konsultacje do dr Kuny. Bardzo się denerwuje. Lekarz cieszy się dobrą opinią. Czy ktoś jest już po operacji u niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabieg w Laguna Estetica w Gdyni i jestem zadowolona i wreszcie szczęśliwa :):):) Wszystko poszło dobrze, piersi są wspaniałe, nie miałam żadnych powikłań, czucie dość szybko wróciło/ Jestem 100% przykładem, że taka operacja ma same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Mondzia636 Jeśli chcesz jakiś informacji o dr Rykale to podaj emaila to Ci wszystko opiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondzia636
Hey mania128@o2.pl dzieki Michasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aktualnie mam serum Eveline do biustu ale nie mogę napisać żebym była z niego zbytnio zadowolona :( Nie działa tak jak chciałam, no ładnie pachnie ale co z tego jak miało działać ale biust jak wisi tak wisi :P Ile kosztuje to Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
westenka a jakie ćwiczenia wykonywałaś żeby podnieść sobie biust? :) ja tam nie wierze w cudowne działanie kosmetyków, z pewnością nie dadza efektu jak dobrze zrobiona operacja, no i efekt jest długotrwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w douglasie nie pytałaś. Pamiętam że ja tam coś ujędrniającego kupowałam. Znajdę może opakowanie to podpowiem Tanie nie bylo, ale wydaje mi się że działaó spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy w dniu wyznaczonej operacji biustu można dokonać zmiany rozmiaru implantów? Operacje mam w Swarzędzu Klinika Kolasiński. Zabieg przeprowadza dr Kolasiński. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×