Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość  1234
Nie, nie miałam. W jednej klinice remont a w drugiej w której pracuje lekarz nie mieli miejsca. Zaproponował mi 29 sierpnia. Nie pasuje mi ten termin, wsumie w tym roku juz żaden. Ale chce mieć piersi wiec sie zgodziłam. Jedynie co to sie martwie zeby mi znowu w dniu operacji nie powiedział że nie da rady z jakiś dziwnych przyczyn. Rozczarowałam sie bardzo, bo już powinnam być podgojona, a tu wszystko przede mną, nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze szkoda. Ale do 29 już niedaleko :) Szybko zleci :) Nie chciałaś wybrać innej kliniki? Czy jednak chciałabyś mieć operacje w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
W Krakowie mam na miejscu, no i ten lekarz jest według mnie bardzo dobry w piersiach. Szukałam dłuugo którego wybrać i jakos on mi sie wydał sensowny. Co prawda z nim nie ma tak jak nieraz dziewczyny piszą ze mogą sobie wybrać rozmiar implantu. Ja nie moge, powiedział jaki jest dla mnie dobry największy i koniec. Większych nie robi bo będą nienaturalnie wyglądać. Oglądałam zdjecia przed i po i naprawde uważam ze facet sie zna na rzeczy. No nic, jak się okaże ze znowu się wystawi to sie wściekne. Ale wtedy poszukam już gdzieś dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeżeli jesteś na niego zdecydowana to warto poczekać. Najważniejsze to lekarzowi zaufać bo w końcu jemu kładziemy się pod nóż. Trzymam kciuki ,bedzie super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala ma biust
Cześć dziewczyny. Mam pytanie do tych które są już po operacji powiekszenia biustu. Jak długo nosiłyście pas uciskowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
Ja nosiłam pas uciskowy 3 tyg 24h. Gorset pooperacyjny ma nosić przez 3 miesiące (w nocy) i w dzień jak najwięcej. Obecnie jestem ponad 6 tyg po operacji i jest suuuper. W ciągu dnia chodzę czasami bez stanika (zwłaszcza podczas upałów. Piersi sa rewelayjne a blizny malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Dziękuj***ardzo za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala ma biust
Jeszcze przed JUZ PO dziękuję za odpowiedz. A mocno go sciskałas? Pozniej jak juz sama byłas w domciu i sciągałas pas do kąpieli itd nie bardzo wiem jak mocno go pozniej zaciskac. Zazdroszcze,że juz mozesz chodzic bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
naprawdę działa tylko operacja, choć łatwo dać się nabrać na różne "cuda niewidy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
"Ala ma biust" starałam się uciskam tak jak mi lekarz powiedział. Zaznaczył ze pas powinien być umieszczony dwa palce nad sutkami.Najlepiej jak lekarz pokarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
Drogie Panie które są już "PO"- ma na sprzedaż ostatni stroj kąpielowy ! rozmiar majtek "M" (biodra max 92cm); rozmiar biustonosza "L" ( biust 90- 100cm)- kolor odcienie różowego -tu można podejrzeć zdjęcie: http://imged.pl/bikni-stroj-kapielowy-victoria-secret-boho-m-38-3-12014629.html CENA 45,00ZŁ Z PRZESYŁKĄ -zinteresowane proszę o kontakt: magda.maciejewska1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi23324
Witam pomimo, że jestem nowa to miałam problem z małymi piersiami. Po zakończonym okresie dojrzewania nic się nie zmieniło. Na internecie trafiłam na reklamę tabletek breastfast. Co prawda nie wierzyłam w ich cudowny sposób działania ale rezultaty same się pokazały, po dwóch miesiącach stosowania moje piersi powiększyły się o jeden rozmiar, jest to dla mnie olbrzymi postęp. Trzeba być zdolnym do wyrzeczeń i postępować zgodnie z zaleceniami producenta ale to się naprawdę opłaca. Ponad to tabletki są z naturalnych składników. http://track.breastfast.pl/product/Breast-Fast/?pid=130&uid=39179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala ma biust
Mam pytanie do Pań ,które są już PO. Czym smarowałyście napiętą skórę piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z Pan moze mi polecic dobre miejsce w Malmö, lub w pld w Szwecji ? Czy warto zrobic operacje w Szwecji, czy lepiej pojechac do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze, ze znowu wrocil temat "magicznych tabletek" haha;d 123 - kurcze faktycznie, bardzo niefajna sytuacja.. ja nie wiem, co bym zrobila na Twoim miejscu, pewnie bylabym wsciekla! tyle stresu i czekania, a tu w ostatniej chwili coś takiego... moim zdaniem powinnaś przez to dostac przynajmniej jakis rabat na zabieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Znowu zmienili mi termin tym razem tylko na dzień później. Zobaczymy jak to w końcu bedzie. Juz nie czuje takiej ekscytacji nowymi piersiami, ostygły mi totalnie emocje. Pewnie bede sie cieszyć dopiero po operacji, teraz nie ma sensu sie nakręcać bo nie mam pewnosci czy i tym razem nie odwołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - pewnie tak masz, bo Ci przesuneli termin, a emocje wrócą, jak już będziesz przed :) no i oczywiście jak zobaczysz nowe cycuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - ehh, wspolczuje:( wiem jak to denerwuje tak czekac i czekac.. mam nadzieje, ze z tym terminem bedzie juz wszystko w porzadku i nic nie odwolaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może ma termin na październik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Szukam kogos kto na jesien bedzie miec zabieg aby podzielic sie wrazniami przed i po. ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Hej, mam pytanie, czy któras z Was robila piersi u dr, Stanislawa Stepniewskiego w Srodzie Wielkopolskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można powiększyć biust naturalnymi sposobami. Moja znajoma używała kremu i tabletek i efekt był rewelacyjny, tutaj można kupić dobre środki. http://nplink.net/3PdiT5Is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
to jak z tym lekarzem? jest ktos kto robił u niego piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no już bez przesady. Można sobie powiększyć piersi naturalnie.. pfff. No śmiech. Nie ma cudów. No chyba że chodzi o zajście w ciąże wtedy owszem piersi masz powiększone, ale nie wierzcie w to że jakieś tabletki działają... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Można je co prawda UJĘDRNIĆ ćwiczeniami, masażami, no ale cudów nie ma, żeby w naturalny sposób (albo za pomocą jakiś tabletek) urósł nam biust.. a szkoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×